Modliszkaaa21a/IIIIII/Perwersyjna23

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
John pisze:Sprawia wrażenie upośledzonej, chyba nawet taka jest. Typowa patola z marginesu społecznego i FAS.


Chciałabym zobaczyć Ciebie.. :lol: Zapewniam Cię, że nie jestem upośledzona.. nawet nie wiem skąd Ci się to wzięło :lol: Typowa patola z marginesu ? Jak Cię proszę... wiesz o Mnie tyle co kot napłakał i śmiesz oceniać w taki sposób? Żałośni są tacy jak Ty i Tobie podobni... Chyba nie wiesz co to jest patola.. Ja mam normalny dom, normalną rodzinę nie ćpam, nie pije alkoholu, nie szlajam się i nie daje dupy... daleko mi do patoli. Za to Ty jesteś burakiem, żeby oceniać kogoś przez kamerke.. całe zachowanie i zycie, no nawet potrafisz powiedzieć , że jestem z patoli gówno wiedzac o Moim pochodzeniu, rodzinie oraz zachowaniu poza showupem. ;) Zazdroszcze umięjetnosci stawiania takich diagnoz nie poznając nawet człowieka. Nie pozdrawiam :happy: :happy:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Modliszkaaa21a pisze:MIA - Jeśli o Ciebie chodzi to aż przerażający jest fakt ile wiesz o Mojej osobie. :roll: Niedługo to pewnie będziesz w stanie napisać zo zjadłam na śniadanie i kiedy się wypróżniłam... albo z kim spałam owej nocy. :lol: Na prawdę dziewczyny weźcie się kurwa za swoje sprawy, zajmijcie swoimi dupami a ode Mnie odjebcie raz na zawsze. ;) Co do sprostowania sprawy LOSÓW, które widzę są tematem numer 1. Pan który wydał aż 100 żetonów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: źle doczytał sobie losy widocznie bo wszystko jest napisane, mało tego... nie czytał w ogóle na początku o co w nich chodzi tylko zalosował. Kiedy zaczął się ze Mną sprzeczać i wyzywać - odpowiedziałam tym samym, poczym dostał bana ;) Ja priva zrealizować chciałam, ale Pan strasznie marudził aż ludzie na transmisji mielii go dość i pisali, żeby się uspokoił. Dlatego też usunęłam go z pola widzenia za prośbą oglądających. W każdej chwili mógł zgłosić do moderacji ten incydent i pewnie tak zrobił, jednak moderator nie oddał żetonów - więc wina Moja nie była. Ja priv zrealizować chciałam. TYLE W TEMACIE. ;) Ps : Mia - Szkoda tylko, że widzisz jak jestem zdenerwowana i przekładam privy a nie widzisz tego ile osób je realizuje od razu po transmisji lub na drugi dzień. Sledzisz Moje prywatne wiadomości ? widzisz jak się umawiam na dana godzine? widzisz jak realizuje privy ? wiec nie pierdol głupot. ;) Gdybym rzeczywiście nie realizowała priv z wygranych losów to miałabym dzień w dzień po 10 - 20 osób, które się upominają o wygraną... ;) Mówią " winny się tłumaczy " gówno prawda. Ja pisze po prostu bo nie pozwole sobie na takie obrabianie mi dupy i robienie na złość. Zresztą - zajmijcie się swoimi dupami - polecam.. ;) znajdźcie jakies hobby, zajęcie które spowoduje,ze pokolorujecie sobie zycie.... bo na prawde smiech na sali, żeby tam się interesować Mna szczegółowo. :smoke: :smoke: ahhh ten fejm , rozjebany. Każdy ma oczy, każdy widzi jak u Mnie jest. Nie podoba się komus - nie wchodzi drugi raz- oczywista sprawa. Jednak sa tacy, którzy Mnie uwielbiają, będą brac privy i losy i to was boli głupie cipy. ;) Ci panowie, którzy maja trochę oleju w głowie nie będą sluchac innych tylko sami się przekonają na własnej skórze i ewentualnie potem Ja poniosę skutki .. jeśli się nie spodoba coś. ;) jeszcze jedno - jeśli ktoś wygra priva a Ja nie mam ochoty na realizacje bo zle się czuje, jestem zla, smutna czy chuj wie co to ZAWSZE oddaje pieniądze za te losy. Z wyjątkiem jednego osobnika, który sobie sam zapracował na bana - jak wspomniałam wyżej. ;) Zakladajcie sobie fake konta, piszcie jak to was oszukałam... :lol: :lol: nie zniszczycie Mnie - będę tu pomimo waszego pierdolenia. :hi: :hi: :dance4:



Co za lamuska...
Nie ma drugiej tak fałszywej dziewczyny na showupie jak Ty, dla żetonów jesteś w stanie wsadzić cukinie w cipke, nie pamiętasz już? Za każdym razem piszesz, że nie zależy Ci na żetonach, a za chwile ,, No co taka cisza? Oo jej dajesz żetony, a mi nie, żartuje hihi'' podjudzasz ludzi i walisz w chuja, innym dziewczynom tez obrabiasz dupe, jak ktoś chce posiadam screen jak obrobiła dupe imagine_cherry pisząc, że ma brzydką cipę. Chwalisz się zdjęciami faceta, a na drugi dzień piszesz swoim Januszom, że faceta nie masz, typowa chorągiewa.

I jeszcze coś:
namietny28: ja bym z checia polosowal, tylko zastanawiam sie czy jest jakas granica po przekroczeniu ktorej, wszystkie privki zamienia mi sie na spotka
namietny28: spotkanie
namietny28: na zywo
Modliszkaaa21a: namietny sciany maja uszy wiec nie bede tu rozmawiac o tym ;)
Modliszkaaa21a: aczkolwiek ...
Morfeus666: pobiegać i porobić przysiady można bez karnetu, przecież dużo ci nie trzeba żeby być w formie, masz ładne ciałko
Modliszkaaa21a: ale ja chce z ludzmi ;)
namietny28: no zaintrygowalas mnie
Modliszkaaa21a: namietny - kto nie ryzykuje ten szmpana nie pije ; )
namietny28: dokladnie tak jest
Modliszkaaa21a: ;)

Nie podjudzasz? Ciekawe co na to Twój chłoptaś, aaaa sory, pewnie namiętny Janusz nie wie, że masz chłoptasia i liczy na bzykanko na żywo :smoke:
Awatar użytkownika
Mia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 02 sie 2016, 09:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


:lol:
Mia pisze:
Modliszkaaa21a pisze:MIA - Jeśli o Ciebie chodzi to aż przerażający jest fakt ile wiesz o Mojej osobie. :roll: Niedługo to pewnie będziesz w stanie napisać zo zjadłam na śniadanie i kiedy się wypróżniłam... albo z kim spałam owej nocy. :lol: Na prawdę dziewczyny weźcie się kurwa za swoje sprawy, zajmijcie swoimi dupami a ode Mnie odjebcie raz na zawsze. ;) Co do sprostowania sprawy LOSÓW, które widzę są tematem numer 1. Pan który wydał aż 100 żetonów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: źle doczytał sobie losy widocznie bo wszystko jest napisane, mało tego... nie czytał w ogóle na początku o co w nich chodzi tylko zalosował. Kiedy zaczął się ze Mną sprzeczać i wyzywać - odpowiedziałam tym samym, poczym dostał bana ;) Ja priva zrealizować chciałam, ale Pan strasznie marudził aż ludzie na transmisji mielii go dość i pisali, żeby się uspokoił. Dlatego też usunęłam go z pola widzenia za prośbą oglądających. W każdej chwili mógł zgłosić do moderacji ten incydent i pewnie tak zrobił, jednak moderator nie oddał żetonów - więc wina Moja nie była. Ja priv zrealizować chciałam. TYLE W TEMACIE. ;) Ps : Mia - Szkoda tylko, że widzisz jak jestem zdenerwowana i przekładam privy a nie widzisz tego ile osób je realizuje od razu po transmisji lub na drugi dzień. Sledzisz Moje prywatne wiadomości ? widzisz jak się umawiam na dana godzine? widzisz jak realizuje privy ? wiec nie pierdol głupot. ;) Gdybym rzeczywiście nie realizowała priv z wygranych losów to miałabym dzień w dzień po 10 - 20 osób, które się upominają o wygraną... ;) Mówią " winny się tłumaczy " gówno prawda. Ja pisze po prostu bo nie pozwole sobie na takie obrabianie mi dupy i robienie na złość. Zresztą - zajmijcie się swoimi dupami - polecam.. ;) znajdźcie jakies hobby, zajęcie które spowoduje,ze pokolorujecie sobie zycie.... bo na prawde smiech na sali, żeby tam się interesować Mna szczegółowo. :smoke: :smoke: ahhh ten fejm , rozjebany. Każdy ma oczy, każdy widzi jak u Mnie jest. Nie podoba się komus - nie wchodzi drugi raz- oczywista sprawa. Jednak sa tacy, którzy Mnie uwielbiają, będą brac privy i losy i to was boli głupie cipy. ;) Ci panowie, którzy maja trochę oleju w głowie nie będą sluchac innych tylko sami się przekonają na własnej skórze i ewentualnie potem Ja poniosę skutki .. jeśli się nie spodoba coś. ;) jeszcze jedno - jeśli ktoś wygra priva a Ja nie mam ochoty na realizacje bo zle się czuje, jestem zla, smutna czy chuj wie co to ZAWSZE oddaje pieniądze za te losy. Z wyjątkiem jednego osobnika, który sobie sam zapracował na bana - jak wspomniałam wyżej. ;) Zakladajcie sobie fake konta, piszcie jak to was oszukałam... :lol: :lol: nie zniszczycie Mnie - będę tu pomimo waszego pierdolenia. :hi: :hi: :dance4:



Co za lamuska...
Nie ma drugiej tak fałszywej dziewczyny na showupie jak Ty, dla żetonów jesteś w stanie wsadzić cukinie w cipke, nie pamiętasz już? Za każdym razem piszesz, że nie zależy Ci na żetonach, a za chwile ,, No co taka cisza? Oo jej dajesz żetony, a mi nie, żartuje hihi'' podjudzasz ludzi i walisz w chuja, innym dziewczynom tez obrabiasz dupe, jak ktoś chce posiadam screen jak obrobiła dupe imagine_cherry pisząc, że ma brzydką cipę. Chwalisz się zdjęciami faceta, a na drugi dzień piszesz swoim Januszom, że faceta nie masz, typowa chorągiewa.

I jeszcze coś:
namietny28: ja bym z checia polosowal, tylko zastanawiam sie czy jest jakas granica po przekroczeniu ktorej, wszystkie privki zamienia mi sie na spotka
namietny28: spotkanie
namietny28: na zywo
Modliszkaaa21a: namietny sciany maja uszy wiec nie bede tu rozmawiac o tym ;)
Modliszkaaa21a: aczkolwiek ...
Morfeus666: pobiegać i porobić przysiady można bez karnetu, przecież dużo ci nie trzeba żeby być w formie, masz ładne ciałko
Modliszkaaa21a: ale ja chce z ludzmi ;)
namietny28: no zaintrygowalas mnie
Modliszkaaa21a: namietny - kto nie ryzykuje ten szmpana nie pije ; )
namietny28: dokladnie tak jest
Modliszkaaa21a: ;)

Nie podjudzasz? Ciekawe co na to Twój chłoptaś, aaaa sory, pewnie namiętny Janusz nie wie, że masz chłoptasia i liczy na bzykanko na żywo :smoke:



Jak Ciebie to boli, ja pierdole. :lol: Zajmij się swoją dupą a ode Mnie się odczep raz na zawsze . ;) Nie rozumiem postępowania takich idiotek jak Ty. Co wy sobie myślicie, że pisząc takie rzeczy coś zmienicie? ;) Jak zazdrościsz, że inne zarabiają więcej niż Ty to wypierdalaj na kamerke i sama coś zrób a nie tylko krytykujesz innych . ;) Na prawdę masz obsesje jakąś na punkcie Mojej osoby skoro tak czujnie śledzisz Moje transmisje i znasz każdy szczegół a nawet robisz screeny. Wzruszające a zarazem żałosne. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, że się pogrążasz. :lol: :lol: Bo to mi ludzie na prywatnych piszą o Tobie, że ładnie zakompleksione dziewczę z Ciebie i że nic nie zmienisz. ;) jestem jaka jestem i nikt nie jest idealny. Nie dogodzisz każdemu więc w dupie mam opinie takich osóbek jak Ty. ;) Znasz Mnie tylko z SU i chuja wiesz o Mnie tak na prawde. Co mogę stwierdzić? Mianowicie to, że masz wielki ścisk dupy, że mi się powodzi w jakiś sposób i idzie do przodu..chcesz to zniszczyć za wszelką cene, ale nie uda Ci się. ;) Jeśli ktoś będzie chciał wchodzić do Mnie na transmisje, losować i brać privy to zrobi to bez względu na gadaniny takich idiotek jak Ty i zapewne Twoja psiapsióła Olivka - dziwnym zbiegiem okoliczności dwie lalunie tak się Mnie dojebały , nagle i w tym samym czasie. Przypadek? nie sądze. ;) Zobaczyłyście, że sypią się u Mnie żetony i już zazdrość dupe ściska. Kupcie sobie maść na ból dupy kochgane bo długo nie pociągniecie z taka zawiscia. :? jestem zbyt mocna, by takie ścierwa jak wy Mnie zniszczyły. ;) A co do chłopaka to chyba Moja sprawa czy go mam czy go nie mam. Tymbardziej, że nigdy nikomu nie obiecywałam kokosów i nie mówiam jak inne " JESTEM WOLNA, MOZE RANDKA, BIERZ MNIE " i inne. ;) Połowa lasek ma tu kogoś albo transmituje z partnerami i nie widziałam by komuś to szkodziło tak jak i większość oglądających kogoś ma. Ty pewnie jesteś sama, biedna... dawno Ci nikt pewnie nie przeczyscil pizdy - ooooo , pewnie stad ta zawiść i zazdrość. :lol: ŻEGNAM I NA PRAWDE DARUJ SOBIE JUŻ WYPOICINY :) nie chwytasz Mnie za serce :*
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jesteś idiotką i tyle w temacie :) Ten kto siedzi u Ciebie na trans i czyta forum wyrobił już zdanie na Twój temat. Widać nawet kryta boli :D Wielka celebrytka sranej maści :laugh3:


To że moje posty są negatywne to tylko i wyłącznie z tego powodu , że ktoś kogoś w chu... robi ;)
Zauważ że prawie cały Twój temat jej w negatywnych wypowiedziach nie bez powodu głupia naciągaro ;)
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 13:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


. Ty pewnie jesteś sama, biedna... dawno Ci nikt pewnie nie przeczyscil pizdy - ooooo , pewnie stad ta zawiść i zazdrość. :lol: :taunt.:

Dziewuchy zajebista dyskusja oby tak dalej :taunt.: poprawiacie mi humor :biggrin:
Awatar użytkownika
bolotrolo
SU-holik
SU-holik
Posty: 99
Rejestracja: 21 kwie 2019, 20:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: parę ruchawic ;P
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tajny


bolekxxx pisze:. Ty pewnie jesteś sama, biedna... dawno Ci nikt pewnie nie przeczyscil pizdy - ooooo , pewnie stad ta zawiść i zazdrość. :lol: :taunt.:

Dziewuchy zajebista dyskusja oby tak dalej :taunt.: poprawiacie mi humor :biggrin:




Do usług. :lol: :mocking:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dore dore, nie ma to jak sie dwie suki zro;)
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 09:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


TRZEBA NA NIĄ UWAŻAĆ ! odradzam i nie polecam bo niestety sam jakiś czas temu przekonałem sie jaka jest naprawdę i dałem się ponaciągać na kilkaset żetonów na losach, łącznie uzbierało się ponad 20minut priv i kilka innych dodatków.. niestety nie zobaczyłem nawet minuty bo zawsze była jakaś wymówka, nie odzyskałem nawet straconych żetonów.. NIE JESTEM JEDYNY !
Awatar użytkownika
diabelek90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 06 sty 2016, 01:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czerwonasonia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


muszę potwierdzić żetony na pierwszym miejscu ...
fire998


diabelek90 pisze:TRZEBA NA NIĄ UWAŻAĆ ! odradzam i nie polecam bo niestety sam jakiś czas temu przekonałem sie jaka jest naprawdę i dałem się ponaciągać na kilkaset żetonów na losach, łącznie uzbierało się ponad 20minut priv i kilka innych dodatków.. niestety nie zobaczyłem nawet minuty bo zawsze była jakaś wymówka, nie odzyskałem nawet straconych żetonów.. NIE JESTEM JEDYNY !

A czego oczekujesz od tępej żetoniary która broniła Ankę na jej transmisjach, jest na bakier z gramatyką i nadużywa caps locka? :laughingnew:
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 13:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dlatego warto a nawet trzeba przed nią ostrzegać innych i nie wierzyć w jej bajki i tłumaczenia
Awatar użytkownika
diabelek90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 06 sty 2016, 01:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czerwonasonia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przy bliższym poznaniu nabiera sporo plusów, bardzo sympatyczna dziewczyna :ok: i jej cieply glos, :) powinna Go częściej używać ;)
Awatar użytkownika
obiektywny
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 41
Rejestracja: 03 maja 2016, 14:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: natalixa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Witam. Tak czytam sobie ten temat i dochodzę do wniosku, że ludzie sami sobie problemy stwarzają... Zanim użyjecie fiuta, najpierw użyjcie mózgu, wtedy będzie mniej rozczarowań. Kobietom też polecam myślenie, nawet jak mają okres i są wkurwione. :P

Ale do rzeczy. Skoro ktoś uważa, że dziewczyna wali w chuja z losami, to nie losować i tyle. I nie mówię tu tylko o Modliszce, lecz ogólnie. Ja zazwyczaj nie losuję na ShowUp.tv, bo uczciwość w tej materii ciężko jest zweryfikować. A jak już się decyduję na hazard, to robię to świadomie i wiem, że kobitka jak zechce to i tak zrobi mnie w balona. Rozumiem, że ktoś może mieć żal jak utopił 1000 żetonów. Ale prawda jest taka, że za tyle może sobie wziąć dobrego i długiego priva, bez zbędnego ryzyka. Mało tego! Za tyle może zamówić sobie lokalną panienkę i zabawiać się z nią przez godzinę w realu. :D Tak więc największe pretensje należałoby mieć do samego siebie. Ja wiem, że krętactwo i oszustwo to chujowa rzecz. Nie popieram tego. Jednak trzeba mieć świadomość, że ShowUp.tv to nie szkółka niedzielna, gdzie można zawsze liczyć na pomoc pani katechetki. To wirtualny burdel. Jak komuś szkoda kasy, to niech dwa razy przemyśli jak ją dobrze zainwestować i w które okienko wsadzić chuja, żeby go sobie nie przytrzasnąć i żeby później płaczu nie było. :lol:

Co do samej Modliszki, mnie się ta dziewczyna podoba. Ładna buźka, robi słodkie minki, co mnie kręci. Do tego fajny, okrąglutki i kształtny tyłeczek. Jak akurat najdzie mnie ochota na tę pannę, to się nie pierdolę z losami, tylko biorę priv który mnie interesuje. :fap: Tyle w temacie. :smoke: I powiem, że jestem zadowolony z pokazów jakie widziałem. Nie jestem jakimś stałym bywalcem ale Modliszka jest jedną z dziewczyn, do których lubię wracać. Wiem czego się spodziewać na priv, robi robotę w sposób, który mi odpowiada. Jest otwarta na drobne sugestie. Wszystko kwestia gustu i upodobań. Nieraz trafiałem na panienki, które niby wszystko robiły ok, były na prawdę ładne ale to nie było to. Spotykało mnie rozczarowanie. A Modliszka po prostu mi jakoś podpasowała. :mrgreen:

Charakter? Nie oceniam, bo nie znam osobiście, nie wiem jaka ta dziewczyna jest na prawdę. ShowUp.tv to nie tylko wirtualny burdel ale też teatr, w którym tak na prawdę nie wiesz kiedy ktoś gra a kiedy mówi szczerze. Widziałem w monitorze Modliszkę: zdenerwowaną. agresywną, gniewną, nieprzyjemną, wulgarną, czasem chamską. :evil: Ale też słodką, miłą, przyjemną i sympatyczną. :heart: Zależy jak kto akurat trafi, może się zrazić albo zauroczyć. Przeżyłem to i to. Na koniec wyszło mi, że jednak ją lubię. Ja ogólnie traktuję ShowUp.tv z dystansem. Wchodzę tam, żeby się dobrze bawić. :beach: Żony nie szukam. Nie oczekuję nie wiadomo jakiej wylewności. Lubię po prostu poflirtować i popatrzeć na ładne kobiety. Chociaż wiem, że ten flirt jest często wymuszany żetonami... No cóż, taki portal... Z Modliszką można na prawdę fajnie pogadać i przyjemnie spędzić czas. I to się dla mnie liczy. Głębiej nie wnikam, bo po co?

Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Morfi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 21 lis 2016, 15:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wunderbaum pisze:Pierwszy post i taka litania ochów... hehe :derisive: :derisive: :derisive:


Jeśli poczytałbyś wcześniejsze posty Modliszki to nie zdziwiłaby Cię sążnistość tego dziewiczego postu Morfiego vel.......Modliszkaaa21a

Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę fragment wczorajszego chatu i okaże się, że Modliszka znalazła tego który ją zachwycił, a on rażony piorunem stanął w obronie jej, czystości, prawdomówności etc., etc., ...:
........
modlicha - wczoraj, 22:39
kurwa,zaimponował mi ten gość...

modlicha - wczoraj, 22:39
musze sie dowiedzieć kim jest

Badam - wczoraj, 22:39
@ modlicha, jaki

modlicha - wczoraj, 22:44
@ Badam, ten od posta, po prostu podoba mi sie cala wypowiedź jego..

modlicha - wczoraj, 22:44
nie czeso sie zdarza facet z tabogata pisownia i skladnia

modlicha - wczoraj, 22:44
@ Badam, ten od posta, po prostu podoba mi sie cala wypowiedź jego..


To mamy na forum kolejnego Don Kichota stającego w obronie swojej Dulcynei Toboso.

Jako, że nie wierzę w tak wielkie zbiegi okoliczności śmiem twierdzić, że to niestety nasza przebiegła Modliszka występuje w trzech osobach:

- Modliszka właściwa;
- Modliszka vel Morfi;
- Modliszka vel nieznajomy facet z bogatą pisownią i składnią.
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 02:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Merlin, po Tobie najmniej spodziewałabym się takiego postu.
Ciebie też nazywano tu swego czasu moim rycerzem, a szarego do dziś nazywa się moim obrońcą.
Jak doskonale wiesz - nie jestem ani Tobą, ani szarym.
Pozdrawiam.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Modliszka, wcale nie widać, że to Twoja wypowiedź pod pseudonimem Morfi :D Choćby dlatego, że miałem wątpliwą przyjemność zobaczyć na twojej transmisji jaka jesteś więc w poscie Morfiego są zwyczajne klamstwa https://showup24.tv/Modliszkaaa21a?
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mało która pani odmówiła sobie tej przyjemności by napisać sobie jakiś komplementujący post we własnym temacie z multikonta, jak wiadać Modliszka nie jest wyjątkiem :) Na pewno każdy komplement miło łechcze organ odpowiadający za próżność w ciele kobiecym a jak brakuje tychże komplementów to trzeba je sobie wytworzyć sztucznie

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Tak naprawdę nikt nie wie, czy to multikonto czy nie.
Ja bardziej stawiałabym na jej stałego fana, ale znając juz tutaj niektore osoby,
kazdy z nas wie, ze lubicie sobie dopowiadać historie, a nawet dorzucić jeszcze 2gr.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 20:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


znając jej wcześniejsze historie w ogóle nie zdziwiłabym się gdyby była autorką wszystkich pozytywnych opinii na swój temat ;)
Awatar użytkownika
Szmata
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 14 sie 2016, 14:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ruger44
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: SZ


W ogóle czy to takie ważne czyje to konto? Może i sama napisała, cóż z tego niby wynika?^^ :lol: :lol: :lol:
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 10:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 75 gości