Modliszkaaa21a/IIIIII/Perwersyjna23

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Modliszkaaa21a
10 kwie 2016, 22:50
Widać ze nie ma pomysłu na siebie bo kopiuje inne laski z ShowUp.tv
dupa rośnie a cycki dalej wiszą 8-)
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 22:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Re: Modliszkaaa21a
14 kwie 2016, 02:00
Jeśli Ci się nie podoba Moja transmisja i Moje cycki to NIKT nie każe Ci tam wchodzić. Już kiedyś coś tam o Mnie pisałeś,teraz znów.. skoro już wtedy było źle to po chuj wróciłeś znowu? :lol: :lol: Chyba masz ze sobą jakiś problem bo widzę, że ostro komentujesz innych. Ciekawe jak Ty wyglądasz..nawet nie chce sobie wyobrażać. Weź się zajmij swoją dupą ;) Wszystko co robię, robię po swojemu i od nikogo nie zgapiam. Sorry , ale na ShowUp.tv jest tyle dziewczyn, ze może być tak iż obie lub nawet 10 robi to samo. ;) Polecam zająć się sobą i swoim życiem a ode Mnie odwalić. ;) Nie uważam się za jakąś piękność, więc nie wiem po co w ogóle Twój komentarz odnośnie dupy i piersi, swoją dupe lubie... bardzo, a cycki - zawsze mogę zrobić, ale cenie sobie " naturalne piękno" :lol: nie chodzi mi o rzęsy czy włosy, ale o operacje plastyczne.. prostuje bo zaraz pewnie byś się tego dojebał. Tacy jak Ty już tak mają, NIE POZDRAWIAM. :lol:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
14 kwie 2016, 02:14
Modliszkaaa21a pisze:Jeśli Ci się nie podoba Moja transmisja i Moje cycki to NIKT nie każe Ci tam wchodzić. Już kiedyś coś tam o Mnie pisałeś,teraz znów.. skoro już wtedy było źle to po chuj wróciłeś znowu? :lol: :lol: Chyba masz ze sobą jakiś problem bo widzę, że ostro komentujesz innych. Ciekawe jak Ty wyglądasz..nawet nie chce sobie wyobrażać. Weź się zajmij swoją dupą ;) Wszystko co robię, robię po swojemu i od nikogo nie zgapiam. Sorry , ale na ShowUp.tv jest tyle dziewczyn, ze może być tak iż obie lub nawet 10 robi to samo. ;) Polecam zająć się sobą i swoim życiem a ode Mnie odwalić. ;) Nie uważam się za jakąś piękność, więc nie wiem po co w ogóle Twój komentarz odnośnie dupy i piersi, swoją dupe lubie... bardzo, a cycki - zawsze mogę zrobić, ale cenie sobie " naturalne piękno" :lol: nie chodzi mi o rzęsy czy włosy, ale o operacje plastyczne.. prostuje bo zaraz pewnie byś się tego dojebał. Tacy jak Ty już tak mają, NIE POZDRAWIAM. :lol:


Widać ze nie dasz sobie kasze dmuchac! i prawidłowo :) Bravo Ty! :derisive: niezle mu pocisłaś!
Modliszka nie daj sie Trollom, krótko z nimi trzeba, Słyszałeś kolego, nie podoba sie to wypier.... mozesz zawsze iśc do Toxic :D haha
:yahoo:
Suivalus


Re: Modliszkaaa21a
16 kwie 2016, 03:48
Modliszka właśnie nadaje pod nowym nickiem: https://showup24.tv/IIIIII
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: Modliszkaaa21a
17 kwie 2016, 14:07
Byłem u niej ~2tyg temu. Tam zblazowanej i olewającej laski na showup jeszcze nie widziałem. No i do tego tnie na czasie. Zdecydowanie odradzam!
Awatar użytkownika
banasz
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 17 kwie 2016, 14:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a / IIIIII
18 kwie 2016, 00:47
Modliszka właśnie nadaję na nowym nicku

https://showup24.tv/IIIIII
https://showup24.tv/profile/IIIIII
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 22:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
xvideos
SU-holik
SU-holik
Posty: 68
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dzieki chlopaki,ze mnie ostrzegliscie,bo mialem zamiar isc na privka pomiedzy 200-400zet.Wprawdzie laska nie wyglada jak miss swiata to jakos mialem wrazenie,ze privek bedzie fajny.
showfapowiec


byl ktos ostatnio u niej na priv? polepszylo sie cos? bo zastanawiam sie czy nie wskoczyc do niej ;)
Awatar użytkownika
mlotek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 21 lip 2016, 14:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: -


Sprawia wrażenie upośledzonej, chyba nawet taka jest. Typowa patola z marginesu społecznego i FAS.
Awatar użytkownika
John
SU-holik
SU-holik
Posty: 129
Rejestracja: 16 lip 2016, 14:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


mlotek pisze:byl ktos ostatnio u niej na priv? polepszylo sie cos? bo zastanawiam sie czy nie wskoczyc do niej ;)

ja odradzam

http://pl.zbiornik.com/profile/Katerine21a/
Awatar użytkownika
kuszes
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 386
Rejestracja: 18 lut 2016, 10:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Słyszałem o niej dużo negatywów, ale mi osobiście nie podpadła. Wydaje się być w normie.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Szkoda że nie trafiłem do tego wątku wcześniej. Dziś wziąłem u niej 4 losy za 100, a jak się okazało że wśród tych losów są wygrane privy te które znajdują się w jej profilu w losach nie za 100 a za 50 to zaczęła mnie wyzywać a potem zbanowała. Zwykła oszustka.
Awatar użytkownika
nemmo
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2016, 18:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nick jej w zupełności pasuje do jej twarzy , chyba nie bez powodu taki przyjęła :laugh3:

Zwykła zakompleksiona , mała , gruba laska która szuka koleżanek na transmisjach rzekomo przymilając się , a w zupełności reklamując swój modliszkowy łeb ( że właśnie to ona ma transmisje) :D

Nie polecam !

Na losach przycina również

Panowie nie myślcie chujami tylko zdrowym rozsądkiem !
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


oliwia pisze:Nick jej w zupełności pasuje do jej twarzy , chyba nie bez powodu taki przyjęła :laugh3:

Zwykła zakompleksiona , mała , gruba laska która szuka koleżanek na transmisjach rzekomo przymilając się , a w zupełności reklamując swój modliszkowy łeb ( że właśnie to ona ma transmisje) :D

Nie polecam !

Na losach przycina również

Panowie nie myślcie chujami tylko zdrowym rozsądkiem !


Oliwia, Modliszka na losach przycina również? Na losach przycina przede wszystkim.
Wszystko pięknie, ładnie, koleś kupuje losa, niby w profilu ma, że odbiór na koniec ale kto czyta profile? Ok, koleś wygrał priv ale żeby priv odebrać trzeba się z Pania Modliszką umówic i wtedy zaczynają się schody.. najczęściej Pani Modliszka nie jest w nastroju, jak ktoś do niej przyjdzie i pyta o odbiór to Modliszka wyłącza privy bo pisze, że jest wkurwiona, nie ma nastroju i zaczyna się przekładanie, koniec końców albo wejdziesz na normalny priv z zakładki privów i może Ci go przedłuży albo w ogóle nie odbierzesz priva.
Druga sprawa, tak, łazi po transmisjach gdzie jest najwięcej osób, specjalnie wdaje się w dyskusje jaka to ona napalona i jak jej się jakaś parka podoba, w rzeczywistości chce sobie zrobić reklamę by to do niej ludzie przyszli.
Niestety, nie ma tak drugiej fałszywej osoby jak ona, pisze, że nie jest dla żetonów na showup, ale która panna umawia się na scat na priv i która robi to z przyjemności? :laughingnew:
Ostatnio się chwaliła, że ma faceta już długi czas, nawet pokazywała zdjęcia na transmisji, ciekawa jestem ilu frajerów wcześniej nabrała na to, że jest samotna?
I jeszcze jedno Oliwia, zaraz pewnie Modlicha tu przyjdzie i będzie pisać, że my to jakiś jej psychofan który ją nęka i nie daje jej spokoju, takie historyjki też ma na poczekaniu, jaka to ona biedna i ktoś ją dręczy :laughingnew:
Awatar użytkownika
Mia
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 02 sie 2016, 10:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Dokładnie reklama jej już daje do zrozumienia :biggrin:

Jeszcze te jej awatary na transmisji z vibro że niby z faceta kutasem hahahaha :laugh3:


Zwykła fałszywa żmija !



Mia pisze:
oliwia pisze:Nick jej w zupełności pasuje do jej twarzy , chyba nie bez powodu taki przyjęła :laugh3:

Zwykła zakompleksiona , mała , gruba laska która szuka koleżanek na transmisjach rzekomo przymilając się , a w zupełności reklamując swój modliszkowy łeb ( że właśnie to ona ma transmisje) :D

Nie polecam !

Na losach przycina również

Panowie nie myślcie chujami tylko zdrowym rozsądkiem !


Oliwia, Modliszka na losach przycina również? Na losach przycina przede wszystkim.
Wszystko pięknie, ładnie, koleś kupuje losa, niby w profilu ma, że odbiór na koniec ale kto czyta profile? Ok, koleś wygrał priv ale żeby priv odebrać trzeba się z Pania Modliszką umówic i wtedy zaczynają się schody.. najczęściej Pani Modliszka nie jest w nastroju, jak ktoś do niej przyjdzie i pyta o odbiór to Modliszka wyłącza privy bo pisze, że jest wkurwiona, nie ma nastroju i zaczyna się przekładanie, koniec końców albo wejdziesz na normalny priv z zakładki privów i może Ci go przedłuży albo w ogóle nie odbierzesz priva.
Druga sprawa, tak, łazi po transmisjach gdzie jest najwięcej osób, specjalnie wdaje się w dyskusje jaka to ona napalona i jak jej się jakaś parka podoba, w rzeczywistości chce sobie zrobić reklamę by to do niej ludzie przyszli.
Niestety, nie ma tak drugiej fałszywej osoby jak ona, pisze, że nie jest dla żetonów na showup, ale która panna umawia się na scat na priv i która robi to z przyjemności? :laughingnew:
Ostatnio się chwaliła, że ma faceta już długi czas, nawet pokazywała zdjęcia na transmisji, ciekawa jestem ilu frajerów wcześniej nabrała na to, że jest samotna?
I jeszcze jedno Oliwia, zaraz pewnie Modlicha tu przyjdzie i będzie pisać, że my to jakiś jej psychofan który ją nęka i nie daje jej spokoju, takie historyjki też ma na poczekaniu, jaka to ona biedna i ktoś ją dręczy :laughingnew:


Niech przychodzi :)

Tylko winni się tłumaczą co mają coś na sumieniu. Ona myśli , że ktoś jest ślepy? ! :) powodzenia Modliszko gruba parówo :yahoo:
Awatar użytkownika
oliwia
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 maja 2016, 14:09
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ostatnio właśnie wbiła do smutnej divy tu najlepszej i nagle sie zrobiło wielkie hura MOdlisza włączaj transmisje idziemy do Ciebie... dziwie sie ze ta tuna nie zbanowała połowy towarzystwa bo takie skrzykiwanie sie na inna transmisje to swinstwo



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:lol: :lol: :lol: :lol: Witam serdecznie obie dziewczyny, które tak niesamowicie śledzą Moje życie i " karierę " na showupie. Jestem pełna podziwu co do waszej determinacji i wypocin jakie napisałyście. Pragnę podkreślić iż jest mi niezmiernie miło z tego powodu, że macie tak NUDNE życie, że interesujecie się Moim i to tak szczegółowo. Swoją drogą Panna Olivkaa nazywająca Mnie w taki sposób musi wyglądać jak MISS ŚWIATA... :lol: szkoda tylko, że wchodząc na Twój profil tu można poczytać jak wyzywasz większość dziewczyn.. w tej nie podoba Ci się to a w innej tamto.. Musisz mieć na prawde zjebane swoje życie, że tak mieszasz się w cudze. Tyle zawiści jest w Twoich wypowiedziach, że masakra. Taka osoba jak Ty nie ma prawa pisać o Mnie jak o zakompleksionej osobie bo taka NIE JESTEM. Natomiast Ty musisz być bardzo zakompleksiona.... kto normalny chodzi po forum i pisze o każdej lasce coś złego i to z taką zawiścią. :lol: Wydaje mi się, że wyglądasz bardzo przeciętnie i po prostu zazdrościsz innym dziewczyna, że jakos im idzie na ShowUp.tv. ;) Dojebałaś się Mnie jak mucha do gówna więc powiem krótko i na temat : Nie ruszają Mnie kompletnie Twoje słowa negatywne co do Mojej osoby. Takimi larwami jak Ty to szkoda sobie głowe zawracać.
Wypowiadam się tu tylko dlatego, żebyś wiedziała, że bardzo rozśmieszyły Mnie Twoje żałosne komentarze. :lol: Nie jesteś godna abym dłużej z Tobą polemizowała, więc nie produkuj się proszę z odpowiedzią gdyż to Mój ostatni komentarz w Twoim kierunku. ;) Mam lepsze rzeczy do roboty , niż opierdalać ciągle dupe innym... śledzić ich transmisje tak szczegółowo. :lol: Zakompleksiona to raczej jesteś Ty i to bardzo. Jeśli musisz się dowartościowywać besztając Mnie to proszę bardzo, powodzenia! nie pozdrawiam. Z tego co piszesz i w jaki sposób to robisz - wyczuwam mega pustaka, który całymi dniami siedzi na necie , sledzi innych a potem napierdala jak leci . :lol: :lol: :lol:

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


MIA - Jeśli o Ciebie chodzi to aż przerażający jest fakt ile wiesz o Mojej osobie. :roll: Niedługo to pewnie będziesz w stanie napisać zo zjadłam na śniadanie i kiedy się wypróżniłam... albo z kim spałam owej nocy. :lol: Na prawdę dziewczyny weźcie się kurwa za swoje sprawy, zajmijcie swoimi dupami a ode Mnie odjebcie raz na zawsze. ;) Co do sprostowania sprawy LOSÓW, które widzę są tematem numer 1. Pan który wydał aż 100 żetonów :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: źle doczytał sobie losy widocznie bo wszystko jest napisane, mało tego... nie czytał w ogóle na początku o co w nich chodzi tylko zalosował. Kiedy zaczął się ze Mną sprzeczać i wyzywać - odpowiedziałam tym samym, poczym dostał bana ;) Ja priva zrealizować chciałam, ale Pan strasznie marudził aż ludzie na transmisji mielii go dość i pisali, żeby się uspokoił. Dlatego też usunęłam go z pola widzenia za prośbą oglądających. W każdej chwili mógł zgłosić do moderacji ten incydent i pewnie tak zrobił, jednak moderator nie oddał żetonów - więc wina Moja nie była. Ja priv zrealizować chciałam. TYLE W TEMACIE. ;) Ps : Mia - Szkoda tylko, że widzisz jak jestem zdenerwowana i przekładam privy a nie widzisz tego ile osób je realizuje od razu po transmisji lub na drugi dzień. Sledzisz Moje prywatne wiadomości ? widzisz jak się umawiam na dana godzine? widzisz jak realizuje privy ? wiec nie pierdol głupot. ;) Gdybym rzeczywiście nie realizowała priv z wygranych losów to miałabym dzień w dzień po 10 - 20 osób, które się upominają o wygraną... ;) Mówią " winny się tłumaczy " gówno prawda. Ja pisze po prostu bo nie pozwole sobie na takie obrabianie mi dupy i robienie na złość. Zresztą - zajmijcie się swoimi dupami - polecam.. ;) znajdźcie jakies hobby, zajęcie które spowoduje,ze pokolorujecie sobie zycie.... bo na prawde smiech na sali, żeby tam się interesować Mna szczegółowo. :smoke: :smoke: ahhh ten fejm , rozjebany. Każdy ma oczy, każdy widzi jak u Mnie jest. Nie podoba się komus - nie wchodzi drugi raz- oczywista sprawa. Jednak sa tacy, którzy Mnie uwielbiają, będą brac privy i losy i to was boli głupie cipy. ;) Ci panowie, którzy maja trochę oleju w głowie nie będą sluchac innych tylko sami się przekonają na własnej skórze i ewentualnie potem Ja poniosę skutki .. jeśli się nie spodoba coś. ;) jeszcze jedno - jeśli ktoś wygra priva a Ja nie mam ochoty na realizacje bo zle się czuje, jestem zla, smutna czy chuj wie co to ZAWSZE oddaje pieniądze za te losy. Z wyjątkiem jednego osobnika, który sobie sam zapracował na bana - jak wspomniałam wyżej. ;) Zakladajcie sobie fake konta, piszcie jak to was oszukałam... :lol: :lol: nie zniszczycie Mnie - będę tu pomimo waszego pierdolenia. :hi: :hi: :dance4:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wunderbaum pisze:Ostatnio właśnie wbiła do smutnej divy tu najlepszej i nagle sie zrobiło wielkie hura MOdlisza włączaj transmisje idziemy do Ciebie... dziwie sie ze ta tuna nie zbanowała połowy towarzystwa bo takie skrzykiwanie sie na inna transmisje to swinstwo



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Nie Moja wina, że jak wejde na jakąś transmisje to każdy zajmuje się Mną a nie transmitująca... Ja nigdy nie pisze " chodzcie do Mnie " Oni sami prosza abym zalaczyla transmisje 8-) tyle w temacie
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 20:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości