Modliszkaaa21a/IIIIII/Perwersyjna23

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: Modliszkaaa21a
13 lut 2016, 18:29
laska ma sie za niewiadomo za kogo, wczoraj z obgadywala i wyzywala ze swoimi widzami od grubych bazyli sloneczko, a sama szczupla jest :) , twierdzi ze nie zalezy jej na żetonach a wczoraj pokazała co innego, zazdrość ją wziela ze kolesie sypali zetonikami dla sloneczka, widzisz zadufana falszywa modliszko, sloneczko nie musi nic pokazywac zeby zetony dostac, w przeciwienstwie do Ciebie :) ...

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
Awatar użytkownika
maloszczekam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2016, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
13 lut 2016, 18:40
Pusta laseczka niestety. Słuchać jej się nie da. Wczoraj cel osiągnięty głównie dzięki dwóm typom co dali po kilkaset żet i wielki foch, ze ponad 200 innych się przygląda i że nic nie pokaże przez to jak nie rzucą po 10 i pójdzie z tymi co dali na privy... :hypnotized:
Awatar użytkownika
jabale
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 20 sty 2016, 16:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sophiee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
13 lut 2016, 18:55
pewnie sama sobie dala te zetony :) , wczoraj jeden jej tak slodzil na transmisji a potem na innej transmisji sie nasmiewal z niej, cos tam wspominala ze nikt nic jej nie da ot tak sobie, poprostu za nic, tylko za pokaz lub priv, mysle ze szybko sie wypali na SU i jej kariera sie zakonczy, jeszcze niedawno miala wiernych widzow ktorzy byli dzien w dzien na jej trans, i znikli, zadnego nie widac hehehe, pewnie na oczy przejrzeli i dostrzegli ze to cwaniara
Awatar użytkownika
maloszczekam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2016, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
15 lut 2016, 23:44
jak namawia na gre w karty, zerknijcie w konto Realczyk32, wszedl zalosowal i wygral,cjak sie wejdzie w jego profil same napiwki od Modliszki, słowa sa zbedne :)
Awatar użytkownika
maloszczekam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2016, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
16 lut 2016, 00:50
maloszczekam pisze:jak namawia na gre w karty, zerknijcie w konto Realczyk32, wszedl zalosowal i wygral,cjak sie wejdzie w jego profil same napiwki od Modliszki, słowa sa zbedne :)



Wlasnie Realczyk32 naganial napiwkowiczow, zachecal do dania napiwkow, ze da jak ktos da i koles dal 500 a on sam nie , Oszustka jak....
Awatar użytkownika
maloszczekam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2016, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
16 lut 2016, 02:01
Realczyk 32 właśnie robi transmisję także nie oszustka.Możecie sami sprawdzić .I to napewno nie Modliszka tylko facet
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
16 lut 2016, 09:09
ja nie napisalem ze realczyk to modliszka.... inteligetni zrozumia o co chodzi :)
Awatar użytkownika
maloszczekam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2016, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
16 lut 2016, 13:38
Co ty tak się doczepiłeś tej Modliszki?
Awatar użytkownika
BasiazLodzikowa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1421
Rejestracja: 18 lis 2015, 21:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: annpearl
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
16 lut 2016, 15:35
ja sie nie czepiam, watek juz dawno ktos inny zalozyl i nie tylko ja pisze, a mam chyba prawo wypowiedziec sie tak? chyba forum jest po to zeby sie wypowiadac na temat transmitujacych!!
Awatar użytkownika
maloszczekam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2016, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
17 lut 2016, 22:36
To mnie uświadomiliście, nawet nie wiedziałem że robi tak jak annpearl
Awatar użytkownika
jarek274
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 17 lut 2016, 22:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nick
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
18 lut 2016, 11:35
to juz wiesz :) wczoraj przyznała się ze realczyk to jej brat
Basiazlodzikowa no wlasnie mam prawo ocenic modliszke, tym badziej ze na poczatku stycznia kupilem losy i 7 minut wygralem, upominalem sie kilka razy i ciagle jedna gadka, ze po transmisji, a po transmisji cisza, szybko zawsze uciakala, cwaniara nie chce zeby na ogole na piv sie umawiac tylko na prywatnej wiadomosci, kolejne zetony zdobedzie, dasz zetony, zaloszujesz i potem jeszcze plac za ustalenie kiedy nagrode odebrac mozna, zadna inna transmitujaca nie ma czegos takiego ze trzeba placic za ustalenie piv wygranego, rozumiem ze za priv te 10 zetonow trzeba zaplacic, bo logiczne ze inaczej sie nie da wziac privka
Awatar użytkownika
maloszczekam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2016, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
19 lut 2016, 07:16
Hej wszystkim tu " obecnym " Widzę, że ostatnio bardzo namiętnie wypowiadacie się na temat Mojej osoby. Nikomu nie bronię - wolność słowa.. natomiast nie życzę sobie aby pisano tu KŁAMSTWA na MÓJ TEMAT. Nie wiem dlaczego niektóre osoby tak się Mnie uczepiły i piszą coś co jest nie prawdą... Owszem - nikt nie jest święty.. Ja też nie.
Ale nie piszcie o takich sytuacjach jak :

PSOTNIK92 TO JEJ KONTO, PRZELEWA SOBIE SAMA ŻETONY.
REALCZYK TO TEŻ JEJ KONTO, PRZELEWA ŻETONY, WYMUSZA NAPIWKI OD LUDZI..
TE DWIE OSOBY TO NIE JA.. RÓWNIEŻ NIE JEST TO JEDNA I TA SAMA OSOBA.
TE O=OSOBY TRANSMITUJĄ, SĄ FACETAMI I WYGLĄDAJĄ ZUPEŁNIE INACZEJ.

KŁAMIECIE RÓWNIEŻ , ŻE OSZUKUJE W KARTACH CZYLI ( ZNAJDŹ JOKERA ) OTÓŻ NIE PRAWDA.
LOSOWANIE KARTAMI JEST OD A DO Z POKAZANE PRZED KADREM.... POKAZUJE 3 KARTY... LOSUJE I WYLANIAM KARTY PRZY WAS, ANI NA CHWILE NIE DAJĄC KART POZA KAMERE.. WIEC NIKT NIE MOŻE WYGRAĆ POPRZEZ USTAWIENIE!
Piszecie, że nie da się Mnie słuchać.. na litość boską , czy ktoś każe wam siedzieć u Mnie na TRANSMISJI? :)

NIE WIEM CZY TE KOMENTARZE PISZĄ ZAZDROSNE KOBIETY Z SU O ŻETONY, CZY TEŻ GOŚĆ KTÓRY NIE DOSTAŁ DODATKOWEJ MINUTY NA SPUST NA PRIV BO SIĘ NAWET NIE PRZYWITAŁ.. ALE PROSZĘ WAS.. JEŚLI JUŻ PISZECIE O MNIE COŚ, TO PISZCI PRAWDĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘ A NIE KŁAMSTWA..... następna sprawa..
macie wielki problem z odebraniem PRIV PO TRANSMISJI I MÓWICIE, ŻE CAŁY CZAS PRZEKŁADAM..SPECJALNIE DLA WAS OD TEGO DNIA PRIVY BEDA REALIZOWANE ODRAZU PO WYGRANIU :) DZIEKUJE I POZDRAWIAM..
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
19 lut 2016, 07:22
Jeszcze jedna sprawa. Chciałabym prosić aby każdy kto tu wchodzi przed privem czy losowaniem, aby dowiedzieć się czegoś o danej osobie... niech nie sugeruje się tymi złymi komentarzami. Najlepiej chyba przekonać się na własnej skórze?.. więc jeśli chcesz wejść na priv, spodobałam Ci się czy coś w tym stylu to zrób to i wejdź. Może miło Cię zaskoczę a może się przekonasz, że jednak jestem "średnia" " nijaka " lub totalnie "słaba" ale jednak zawsze przekonasz się sam.

Piszecie też, że jestem chamska i narzekam.. no ludzie - kiedy ogląda Mnie 400 osób i odzywają się dwie to oczywiste,ze będę narzekać i nawet mogą polecieć jakieś chamskie słowa..ale mam prawo, jestem człowiekiem - nie robotem.. i mogę się zdenerwować , mieć gorszy dzień.

TAKA MOJA RADA - JEŚLI CI SIĘ NIE PODOBAM, JESTEM ZBYT GRUBA, ZBYT KOŚLAWA CZY BÓG WIE CO JESZCZE..TO PO PROSTU WYJDŹ Z TRANSMISJI , ALE NIE NAMAWIAJ INNYCH PRZECIW MNIE... NIE KAŻDY MA TAKIE ZDANIE JAK TY.
ŚMIESZY MNIE JAK PISZECIE " O DZISIAJ BEZ BUZI, ZMIENIŁA TAKTYKE " ITP,ITD.. NO LUDZIE :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: POWAŻNIE? MAM PRAWO SZUKAĆ NOWYCH POMYSŁÓW, COŚ OD KOGOŚ PODEBRAĆ.. TRZEBA SOBIE RADZIĆ :dontknow: :dontknow: ;) JUŻ SIĘ TAK NIE CZEPIAJCIE MNIE. MOZE WYGLADAM NA "PUSTĄ LALE" ALE MAM DOBRE SERDUSZKO I TEZ SIE DA ZE MNĄ POROZMAWIAĆ. POZDRAWIAM :cool3: :cool3: :heart: :heart:
________________________
A we mnie samej wilki dwa,
Oblicze dobra oblicze zła!
Walczą ze sobą nieustannie,
Wygrywa ten którego karmię… :heart:
modlicha
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 298
Rejestracja: 06 lis 2016, 19:29
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 128 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
19 lut 2016, 10:45
a widac że ktos szczegolnie nie lubi Cie na SU :) ciekawe czemy tak jest :)
Awatar użytkownika
maloszczekam
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 13 lut 2016, 18:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
20 lut 2016, 10:33
nie rob z siebie ofiary Kobieto, ze niby strasze Cię ze cos zrobie Ci!!! napisałem Ci tylko prywatną wiadomość ze dogadac sie chce, oddasz mi 1000 z 2000 zetonow ktore wyciagnelas odemnie , wyraznie napisalem ze jak mi nie oddasz to bede sie staral kontakt z innymi oszukanymi nawiazac i razem cos zrobic zebys nie oszukiwala, ale Ty nie chcesz sie dogadac zetoniaa jestes i tyle

Zapewniam Cie tutaj ze jak oddasz mi zetony to dam Ci spokój i pisze to zeby wszyscy widzieli ze nie sciemniam
Awatar użytkownika
gawor
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2016, 07:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
20 lut 2016, 12:30
GAWOR nie jesteś jedyny !!! dokładnie robi z siebie teraz ofiarę ale najpierw trzeba było myśleć zanim zaczęło się oszukiwać na zaległe priv.. wygrałem z losów jakieś 20min prv z dodatkami a przez 3tygodnie nie zobaczyłem nawet minutki tylko jakieś wymówki że nie teraz, że nie ma czasu czy też chęci lub humoru tylko nagadywanie na następne losy aż w końcu zrezygnowałem.. i tak się składa ze te komentarze nie są kłamstwem które według niej piszą zazdrosne kobiety bo nikt jej nie zazdrości chyba ze ona sama innym zazdrości co wielokrotnie pokazała
te komentarze piszą oszukani przez nią faceci !
Awatar użytkownika
diabelek90
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 22
Rejestracja: 06 sty 2016, 01:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: czerwonasonia
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
20 lut 2016, 18:28
ja Gawor i maloszczekam (dwa jedyne moje konta na tym forum - niech admin potwierdzi jesli macie ochote ze posiadam tylko te dwa oto konta) uroczyscie oswiadczam ze zaprzestaje i nie mam zamiaru juz nic pisac na temat modliszki , kazde wpisy od tej pory czy to tutaj czy na innym portalu beda nie mojego autorstwa!!! a modliszke zapraszam do przeczytania prywatnej wiadomosci :) pozdrawiam wszystkich wujcio szybka raczka :)
Awatar użytkownika
gawor
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2016, 07:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
20 lut 2016, 22:16
haha gawor :D czyli oddała?
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Re: Modliszkaaa21a
21 lut 2016, 09:06
Teraz wiadomo ze nie warto do niej juz wejsc. :ok: :whistle3:
Awatar użytkownika
amirr
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 21 lut 2016, 08:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: Modliszkaaa21a
23 lut 2016, 20:49
Modliszka lepiej sobie poczytaj ,czemu sie nie używa Caps Locka
powinien byc dział
unikajcie jej :girl_haha:

https://showup24.tv/Modliszkaaa21a
https://showup24.tv/profile/Modliszkaaa21a
jestes talią kart
Awatar użytkownika
ala7
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 24 sty 2016, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: lubisz muffinki?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości