niebezpieczna24/x_Majka_x

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
_Kurier_ pisze:Hmm, ale mam nadzieję, że to ściema jednak i panowie jej znani... Opierdalać laskę zupełnie obcemu i to na kamerce? Kompletny brak wyobraźni(z wielu powodów, a choroby to przychodzą mi pierwsze do głowy). Chociaż niektóre osoby dla żetona/$ zrobią wszystko ;).


Z drugiej strony moglibyc z showup ale ugadani na PW - pokazcie zdjecia, macie byc czysci i schludni bo jak nie to nic nie bedzie. Nikt o tym nie pomyslal? Przeciez jezeli podjechalby ktos kto nie reprezentuje z soba zadnej higieny osobistej to chyba by odmowila. Zreszta podczas transmisji lacznie byl chyba 5 showupowiczow, 3 nie zalapalo sie na nic wiec mozliwe ze dziewczyna dokonuje selekcji.
Awatar użytkownika
CzlowiekzLasu
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2019, 22:44
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: NieMam


Technicznie całą sytuację można podciągnąć pod spotkanie "modelki" z "widzem".Sytuacja jakich wiele, zresztą wspomniałeś kiedyś _Kurier_, że sam parę razy bzykałeś dziewczyny z SU. Różnica jest taka, że Ty cenisz sobie dyskrecję, nie rzucasz nickami i nie wspominasz w co dziesiątym poście, że ruchałeś showupki a oni dali się sfilmować.
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ludzie, serio, skończcie już ten spam tutaj :lol:

Mam jeszcze dużo pojebanych pomysłów, zostawcie trochę miejsca na obgadywanie prawdziwych akcji, a nie takiej slabizny jak wczoraj :laughingnew: :heart:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Takie osoby jak Majka powinny być w zakładzie psychitrycznym bo szkodzą sobie chyba nieświadomie, będzie pośmiewiskiem gorszym niż Rafatus.
Awatar użytkownika
Casual69->Cipka0000
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 10 paź 2019, 13:13
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KiciaNiunia


Casual69 pisze:Takie osoby jak Majka powinny być w zakładzie psychitrycznym bo szkodzą sobie chyba nieświadomie, będzie pośmiewiskiem gorszym niż Rafatus.



Kiciu, żyć beze mnie nie mozesz?
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Casual69,
Widzę że masz straszne ciśnienie.
Zamiast się tutaj niepotrzebnie produkować strzel sobie z palca.. to powinno pomóc choć na chwilkę :sarcastic:
Ps i dziwie się że ta cała nocna akcja aż tak Ciebie poruszyła.
Przypominam że jesteśmy na portalu erotycznym a nie na kółku różańcowym i tutaj różne akcje są do zaakceptowania.
Czasami widzowie nie tylko potrzebują widoku trzęsących się od lusha laseczek ale i tez czegoś mocniejszego i tak było właśnie w tym przypadku.

https://showup24.tv/x_Majka_x
https://showup24.tv/profile/x_Majka_x
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Majka24, Maja pisz lovense nick KtosTaki
Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_


_Kurier_ pisze:
Kulka_W_FA pisze: Póki co to ty ją obrażasz a nie ten Ananas 8-) Więcej Luzu to jest ShowUp.tv nie Nasza Klasa .


Ja obrażam? Czego tu się można dowiedzieć na tym forum. Normalne pisanie vs chamskie tyrady jakiegoś ananasa :). Jeżeli ten Pan był dla Ciebie normalny to raczej nie mamy o czym dyskutować. Pomieszanie pewnych pojęć.


Skoro po kilkunastu minutach kogoś zupełnie ci obcego nazywasz jak nazywasz . Oraz oceniasz osoby tak jak oceniasz to co się dziwisz człowieku o małej tolerancji że wydajesz ty się nienormalny.
Gość wskoczył w dresik i klapki podjechał w środku nocy pogadać sobie z Mają a ty się go czepił jak rzep psiego ogona . Mało tego Kawę jej kupił i drzwi otworzył,zapewnił ciepły kąt na czas konwersacji :lol:
No TAK kawa była Gorzka ale jednak się wrócił i poprawił :lol: Nawet strój PIKACZU przyniósł na pierwsze spotkanie 8-) MAŁO? To że sobie po bluzgał jakoś nie widzę w tym nic nadzwyczajnego obydwoje czuli się w swoim towarzystwie dobrze a to wystarczy . Ale nie PAN KURIER sie oburzył masakra co za naród ! Tak łatwo przez kabelek i szkiełko sobie pogaworzyć :blind: PS : Pozdro dla Grizzly

MAJA bym zapomniał ty weź nie TROLUJ więcej i nie tankuj tej Benzyny bo skoro masz LPG to wiesz ma być na biedaka coś ci sie pomyliło. :cool3: Żeby mi to było ostatni raz :lol:
Kulka_W_FA


Coś u Ciebie chyba nie tak z postrzeganiem czasu(bo to nie było kilkanaście minut) i kultury :D. Nie trzeba kogoś poznawać jeśli ktoś nie potrafi używać języka polskiego, a co drugie słowo to przekleństwo. O braku szacunku do kobiety to nie będę wspominał. Okej, to twój poziom i twój problem, ale nie wiem czemu piszesz takie brednie, że coś złego jest czymś normalnym i powszechnym? Tylko w patologicznym środowisku takie zachowania mogą być w ten sposób postrzegane.
Ja lubię nazywać rzeczy po imieniu i od tego też jest forum dyskusyjne. Na tym mogę zakończyć dyskusję z Tobą, bo widać że intelektualnie jesteście na podobnym poziomie(tak przypuszczam, skoro to ja jestem atakowany :D).

Miałem totalne dziwki, ale w sytuacjach łóżkowych, gdzie była to gra erotyczna(pomijam, że znaliśmy się świetnie i wiedzieliśmy jakie są granice)... Jak ktoś lubi być tak poniżany, ale nie w sypialni, a w życiu codziennym, to coś tutaj jest lekko nie tak ;)...
Majka i następnym razem odpuść sobie papierosy(jeden wypalony, kolejny odpalony). Nie wygląda to apetycznie ;), a raczej sprawia wrażenie zdenerwowania.
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


_Kurier_ pisze:Majka i następnym razem odpuść sobie papierosy(jeden wypalony, kolejny odpalony). Nie wygląda to apetycznie ;), a raczej sprawia wrażenie zdenerwowania.

Odniosę się tylko do tego bo na resztę szkoda czasu :geek: Maja weź mu napisz bo nie skumał chyba tej liczby 24 :lol:
Kulka_W_FA


Kulka_W_FA pisze:
_Kurier_ pisze:Majka i następnym razem odpuść sobie papierosy(jeden wypalony, kolejny odpalony). Nie wygląda to apetycznie ;), a raczej sprawia wrażenie zdenerwowania.

Odniosę się tylko do tego bo na resztę szkoda czasu :geek: Maja weź mu napisz bo nie skumał chyba tej liczby 24 :lol:


Tak, Nick tutaj- Majka24 to liczba wypalanych fajek dziennie :lol: sorka bejbi, nie będziesz mi mówił ile mam palić :laughingnew:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Ja myślałem, że to dama, a to zwykła prostytutka co dupę na cały ekran pokazuje:

R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:Ja myślałem, że to dama, a to zwykła prostytutka co dupę na cały ekran pokazuje:



Nie pojebaly Ci się wątki? :lol:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


_Kurier_ pisze:Coś u Ciebie chyba nie tak z postrzeganiem czasu(bo to nie było kilkanaście minut) i kultury :D. Nie trzeba kogoś poznawać jeśli ktoś nie potrafi używać języka polskiego, a co drugie słowo to przekleństwo. O braku szacunku do kobiety to nie będę wspominał. Okej, to twój poziom i twój problem, ale nie wiem czemu piszesz takie brednie, że coś złego jest czymś normalnym i powszechnym? Tylko w patologicznym środowisku takie zachowania mogą być w ten sposób postrzegane.
Ja lubię nazywać rzeczy po imieniu i od tego też jest forum dyskusyjne. Na tym mogę zakończyć dyskusję z Tobą, bo widać że intelektualnie jesteście na podobnym poziomie(tak przypuszczam, skoro to ja jestem atakowany :D).

Miałem totalne dziwki, ale w sytuacjach łóżkowych, gdzie była to gra erotyczna(pomijam, że znaliśmy się świetnie i wiedzieliśmy jakie są granice)... Jak ktoś lubi być tak poniżany, ale nie w sypialni, a w życiu codziennym, to coś tutaj jest lekko nie tak ;)...
Majka i następnym razem odpuść sobie papierosy(jeden wypalony, kolejny odpalony). Nie wygląda to apetycznie ;), a raczej sprawia wrażenie zdenerwowania.



A no i Kurierku- Ty to nazywasz brakiem szacunku do kobiety. Tylko jakbyś mnie znał lepiej wiedzialbys że mam meeega dystans do siebie i w żadnym momencie wczoraj nie poczułam się urażona jego słowami, BA! Już dawno z nikim tak śmiesznie mi się nie gadalo ;)
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Majka24 pisze:
Robinek29 pisze:Ja myślałem, że to dama, a to zwykła prostytutka co dupę na cały ekran pokazuje:



Nie pojebaly Ci się wątki? :lol:


A jeszcze nic nie piłem :-P
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
Majka24 pisze:
Robinek29 pisze:Ja myślałem, że to dama, a to zwykła prostytutka co dupę na cały ekran pokazuje:



Nie pojebaly Ci się wątki? :lol:


A jeszcze nic nie piłem :-P



Jebaniutki, taka faza na trzeźwo :heart: :rofl:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


MAJA bym zapomniał ty weź nie TROLUJ więcej i nie tankuj tej Benzyny bo skoro masz LPG to wiesz ma być na biedaka coś ci sie pomyliło. :cool3: Żeby mi to było ostatni raz :lol:



Pacz go kurwa, nie dość że grubymi czarnymi literami napisał to i tak nie zauważyłam hahaha :laughingnew: :laughingnew:
Bejbi kurwa, co mnie nie stać?! Jebac LPG, jebac biedę :smoke: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


Robinek29 pisze:Ja myślałem, że to dama, a to zwykła prostytutka co dupę na cały ekran pokazuje:



Usunięto: zdjęcie z transmisji x_kicia_x, na którym pokazuje cycki

ale ona w necie przeciez nic zlego nie robi :geek:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wieczna chcica pisze:
Robinek29 pisze:Ja myślałem, że to dama, a to zwykła prostytutka co dupę na cały ekran pokazuje:


Usunięto: zdjęcie z transmisji x_kicia_x, na którym pokazuje cycki

ale ona w necie przeciez nic zlego nie robi :geek:


Co wy mnie tu wklejacie :lol:
Awatar użytkownika
Majka24
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 511
Rejestracja: 02 paź 2019, 00:40
Podziękował: 132 razy
Podziękowano mu: 157 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Xxx
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: x_Majka_x


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości