slodka987/ona_slodka/lalal12/pola_patola/slodziutkaa987

Dział na temat kobiet nierozbieralnych, transmitujących na showup-ie
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Nie wiem czy ktos ostatnio zwrocil uwage ale na jednej z rak widac chyba jakies slady po probie pociecia sie czy cos w tym rodzaju . Raczej z deklem to u niej nie jest niezbyt ok. :) Na deser jeszcze bedzie kasowanie konta przed 8 marca hahaha. Ciekawe kiedy nastepny comeback nastapi i pod jakim nickiem ? :rofl:

https://showup24.tv/Koszmar998
https://showup24.tv/profile/Koszmar998
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




mrx pisze:Nie wiem czy ktos ostatnio zwrocil uwage ale na jednej z rak widac chyba jakies slady po probie pociecia sie czy cos w tym rodzaju . Raczej z deklem to u niej nie jest niezbyt ok. :) Na deser jeszcze bedzie kasowanie konta przed 8 marca hahaha. Ciekawe kiedy nastepny comeback nastapi i pod jakim nickiem ? :rofl:

https://showup24.tv/Koszmar998
https://showup24.tv/profile/Koszmar998



idź precz szkodniku, zajmij się swoim życiem a nie moją trans i życiem.
Pierdol się tyle Ci powiem
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Suodka... Musisz zamieścić jakiś plan Twoich transmisji. Wszyscy piszą, że byli i widzieli a mnie jest przykro bo nie widziałem Cię w akcji. Napisz kiedy będziesz bo ja nie mogę ciągle na SU siedzieć. Ropa do passata coraz droższa i muszę pracować.
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




psn pisze:Suodka... Musisz zamieścić jakiś plan Twoich transmisji. Wszyscy piszą, że byli i widzieli a mnie jest przykro bo nie widziałem Cię w akcji. Napisz kiedy będziesz bo ja nie mogę ciągle na SU siedzieć. Ropa do passata coraz droższa i muszę pracować.



Przykre jest to, że to pisze chenrycinaski z 2 konta :hi:
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




slodka pisze:
psn pisze:Suodka... Musisz zamieścić jakiś plan Twoich transmisji. Wszyscy piszą, że byli i widzieli a mnie jest przykro bo nie widziałem Cię w akcji. Napisz kiedy będziesz bo ja nie mogę ciągle na SU siedzieć. Ropa do passata coraz droższa i muszę pracować.



Przykre jest to, że to pisze chenrycinaski z 2 konta :hi:


Poczułem się bardzo miło połechtany. Niestety daleko mi do tego jakże ciekawego człowieka. Podziwiam lekkość jego wypowiedzi i chętnie skonsumowałbym z nim odrobinę soku z ziemniaków, ale osobiście nie miałem okazji poznać. Żeby nie było. Gejem tudzież pedałem nie jestem.
Wracając do tematu suodka istoto... Kiedy transmiszyn? Kiedy będę mógł Cię poobserwować w naturalnym środowisku?
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




@psn Koszmar998 właśnie nadaje https://showup24.tv/Koszmar998

TRANSMISJE GRUPOWE
Rozpoczęcie pokazu: 2020-3-8 22:32
vip grupa dla
15 min.2888 żetonów
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




e-Laski, Dzięki za info ale to był chyba krótki show... Nie zdążyłem niestety :cry:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




psn pisze:e-Laski, Dzięki za info ale to był chyba krótki show... Nie zdążyłem niestety :cry:


no kurwa to straciles wszystko
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




goldie pisze:
psn pisze:e-Laski, Dzięki za info ale to był chyba krótki show... Nie zdążyłem niestety :cry:


no kurwa to straciles wszystko


Życie straciło sens. Teraz się zastanawiam czy się ciąć czy raczej wieszać :lol2:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




Koszmar998: sępy
Koszmar998: i tylko sępy i nic więcej
Koszmar998: nie i ubiorę tylko na grupowej
Koszmar998: na któa się nie dostaniesz
Koszmar998: bo jesteś sępem
Koszmar998: no to kurwa nie zawracaj mi sobą głowy
Koszmar998: proste amebo
Koszmar998: to portal do zarabiania a nie pisania z takim czyms jak ty
Koszmar998: wypierdalaj stąd w końcu
michalllllo999: ale pani niemiła, by po 2 min wyrzucac kogoś, a wystarczyło powiedzięc i bym sobie poszedł
AdamWolny: Uległy wita Panią
Koszmar998: idz stad sepie
Koszmar998: wkurwiacie mnie tylko
Koszmar998: sepicie i sepicie
Koszmar998: wiec wypierdalajcie tam gdzie placicie
AdamWolny: Ale Ja nic nie chce
Koszmar998: to nie wypisuj do mnie
Koszmar998: tracisz moj cenny czas tylko idioto
Koszmar998: jak najdalej od mojej transismi
Koszmar998: sępów nie potrzebuje
AdamWolny: Mozesz mi jeszcze poubliżać prosze
wojtek_87: czesc
Koszmar998: od teraz banuje wszystkie osoby piszace
Koszmar998: szkoda na was lepszej kam
Koszmar998: wiec tylko na grupowej bedzie jak0os hd
Dostojny_KocuRr: Możliwy jakiś privek z kuszeniem?
Koszmar998: nie
Koszmar998: dla frajerów nie robie prikwó

TRANSMISJE GRUPOWE
Rozpoczęcie pokazu: 2020-3-14 19:16
grupowa dla vipów- mini spódniczka, pończoszki, biała koszula i moczymy podkoszulek i nie tylko
6 min.
2888 żetonów

https://showup24.tv/Koszmar998
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




Pierwszy i ostatni raz. NewaEwa kurwa... :shock2:
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




e-Laski pisze:
Koszmar998: sępy
Koszmar998: i tylko sępy i nic więcej
Koszmar998: nie i ubiorę tylko na grupowej
Koszmar998: na któa się nie dostaniesz
Koszmar998: bo jesteś sępem
Koszmar998: no to kurwa nie zawracaj mi sobą głowy
Koszmar998: proste amebo
Koszmar998: to portal do zarabiania a nie pisania z takim czyms jak ty
Koszmar998: wypierdalaj stąd w końcu
michalllllo999: ale pani niemiła, by po 2 min wyrzucac kogoś, a wystarczyło powiedzięc i bym sobie poszedł
AdamWolny: Uległy wita Panią
Koszmar998: idz stad sepie
Koszmar998: wkurwiacie mnie tylko
Koszmar998: sepicie i sepicie
Koszmar998: wiec wypierdalajcie tam gdzie placicie
AdamWolny: Ale Ja nic nie chce
Koszmar998: to nie wypisuj do mnie
Koszmar998: tracisz moj cenny czas tylko idioto
Koszmar998: jak najdalej od mojej transismi
Koszmar998: sępów nie potrzebuje
AdamWolny: Mozesz mi jeszcze poubliżać prosze
wojtek_87: czesc
Koszmar998: od teraz banuje wszystkie osoby piszace
Koszmar998: szkoda na was lepszej kam
Koszmar998: wiec tylko na grupowej bedzie jak0os hd
Dostojny_KocuRr: Możliwy jakiś privek z kuszeniem?
Koszmar998: nie
Koszmar998: dla frajerów nie robie prikwó

TRANSMISJE GRUPOWE
Rozpoczęcie pokazu: 2020-3-14 19:16
grupowa dla vipów- mini spódniczka, pończoszki, biała koszula i moczymy podkoszulek i nie tylko
6 min.
2888 żetonów

https://showup24.tv/Koszmar998

Aż Ci kurwa współczuje ze zbanowałam Twoje 2 nicki teraz Twoje pieprzone życie legnie w gruzach bo nie będziesz miał kogo cytować. Żałosne, żałosne i jeszcze raz żałosne. Życzę wszystkiego najgorszego!

A jeszcze bardziej współczuje to ze czat na którym piszecie wcale aż tak dobrze nie jest zabezpieczony jak będziecie tam pisać informacje znowu o mnie zastanówcie się czy czasem nie mam tam dostępu, buziaki! :taunt.: Przynajmniej kolejne zdjęcia dla P. Moderatora
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Lepsze to niż Twoja operacja twarzoczaszki to dopiero musi być kosztowny zabieg xD głowę da się naprawić ale chinowego wygladu i charakteru już nie xD wiec Ci współczuje


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Mnie nie potrzebna, Tobie to by się nie tylko psychiatra przydał ale też dobry lekarz od medycyny estetycznej! Polecam zacznij zbierać i nie zapomnij o przedłużę do penisa bo mikrusa mieć to teraz wstyd :yes2:


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Ja tam nie potrzebuje ale Tobie polecam zbierać na psychiatrę i na dobrego lekarza medycyny estetycznej! Nie zapomnij tez o pomocach na penisa bo swoim mikroskopem to niczego nie podbijesz
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Suodka, suodka... skąd w Tobie tyle jadu. W kolejnym dniu pandemii kieruję do Ciebie słowa księdza Jana Twardowskiego "Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą".
Awatar użytkownika
psn
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 15 gru 2015, 09:51
Podziękował: 10 razy
Podziękowano mu: 19 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: luminka
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: psn




slodka pisze:
mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Lepsze to niż Twoja operacja twarzoczaszki to dopiero musi być kosztowny zabieg xD głowę da się naprawić ale chinowego wygladu i charakteru już nie xD wiec Ci współczuje


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Mnie nie potrzebna, Tobie to by się nie tylko psychiatra przydał ale też dobry lekarz od medycyny estetycznej! Polecam zacznij zbierać i nie zapomnij o przedłużę do penisa bo mikrusa mieć to teraz wstyd :yes2:


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Ja tam nie potrzebuje ale Tobie polecam zbierać na psychiatrę i na dobrego lekarza medycyny estetycznej! Nie zapomnij tez o pomocach na penisa bo swoim mikroskopem to niczego nie podbijesz


No no koszmarna wie jak wyglada moja twarzoczaszka co nosze w gaciach ze potrzebuje psychiatry :shock2: Moze jeszcze powie pod jaskim adresem mieszkam, dorzuci PESEL, przydzielone IP, mac adress karty sieciowej kompa i routera .Systemy operacyjne urzadzen koncowych, dlugosc i szerokosc geograficzna no i oczywiscie nazwisko i imie :laughingnew: Czekam z niecierpliwoscia :dance3:
Nie wie natomiast ze jest ochydna i nie moze wbic sobie do lepetyny ze z tego powodu janusze nie beda rzucac jej tysiacami zetonow jak to bywa u kocurkowej. Odchodzi i wraca nastepne odejscie nastapilo wczoraj :laughingnew: No i na koniec najzabawniejsze jest to ze z powodu swojego wygladu, chyba mysli ze jest co najmniej ladna i ze za samo tylko siedzenie na cam naleza jej sie zet. bo jakze moze byc inaczej . Obraza sie na rzeczywistosc i nielicznych januszy ktorzy u niej goszcza rozdajac bany za nic z predkoscia swiatla. Padlem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
mrx
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 38
Rejestracja: 08 lis 2015, 14:52
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak




mrx pisze:
slodka pisze:
mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Lepsze to niż Twoja operacja twarzoczaszki to dopiero musi być kosztowny zabieg xD głowę da się naprawić ale chinowego wygladu i charakteru już nie xD wiec Ci współczuje


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Mnie nie potrzebna, Tobie to by się nie tylko psychiatra przydał ale też dobry lekarz od medycyny estetycznej! Polecam zacznij zbierać i nie zapomnij o przedłużę do penisa bo mikrusa mieć to teraz wstyd :yes2:


mrx pisze:O mamo 3 min. grupowa z koszmarem 10k żet. :lol: :laugh3: :mocking: Moze na wizyte u psychiatry :laughingnew:

Ja tam nie potrzebuje ale Tobie polecam zbierać na psychiatrę i na dobrego lekarza medycyny estetycznej! Nie zapomnij tez o pomocach na penisa bo swoim mikroskopem to niczego nie podbijesz


No no koszmarna wie jak wyglada moja twarzoczaszka co nosze w gaciach ze potrzebuje psychiatry :shock2: Moze jeszcze powie pod jaskim adresem mieszkam, dorzuci PESEL, przydzielone IP, mac adress karty sieciowej kompa i routera .Systemy operacyjne urzadzen koncowych, dlugosc i szerokosc geograficzna no i oczywiscie nazwisko i imie :laughingnew: Czekam z niecierpliwoscia :dance3:
Nie wie natomiast ze jest ochydna i nie moze wbic sobie do lepetyny ze z tego powodu janusze nie beda rzucac jej tysiacami zetonow jak to bywa u kocurkowej. Odchodzi i wraca nastepne odejscie nastapilo wczoraj :laughingnew: No i na koniec najzabawniejsze jest to ze z powodu swojego wygladu, chyba mysli ze jest co najmniej ladna i ze za samo tylko siedzenie na cam naleza jej sie zet. bo jakze moze byc inaczej . Obraza sie na rzeczywistosc i nielicznych januszy ktorzy u niej goszcza rozdajac bany za nic z predkoscia swiatla. Padlem :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:




To teraz żalisz się na swoją urodę? Przykre, ile Ci potrzeba na ta operacje aby poprawić Twoją samoocenę dawaj dorzucę Ci 1 zł
A jeszcze żalisz się o bany, więc tu tkwi Twój problem xd nie moja wina, że jesteś brzydki i do tego biedny i nie masz u mnie szans ;d idź i płacz oraz lamentuj u siebie w poduszkę nie na forum publicznym, a może przynajmniej rozum Ci wróci
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ma problemy finansowe i sprzedaje iPhone'a - wystawiła za 800 zł, ale nikt nie chce kupić ...
Oczywiście wszystko opowiada podczas rozmowy telefonicznej, jak zwykle.

https://showup24.tv/Koszmar998
https://showup24.tv/profile/Koszmar998
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp




e-Laski pisze:Ma problemy finansowe i sprzedaje iPhone'a - wystawiła za 800 zł, ale nikt nie chce kupić ...
Oczywiście wszystko opowiada podczas rozmowy telefonicznej, jak zwykle.

https://showup24.tv/Koszmar998
https://showup24.tv/profile/Koszmar998



A Ty to musisz słuchać zal.pl może obejrzyj film itd? Nie przekręcaj moich słów zmieniłam telefon na 11 to po co mi 7? Chyba jesteś jakims pozerem skoro sądzisz ze potrzebuje 2 telefonów do użytkowania. Współczuje Ci Twojego niskiego ilorazu inteligencji oraz życia moim życiem bo swoje ograniczasz do życia moim i wypisywanie publicznie swoich lamentów bo ktoś Cię w życiu skrzywdził
Awatar użytkownika
slodka
SU-holik
SU-holik
Posty: 52
Rejestracja: 06 sty 2020, 14:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Koszmar998: Łodź to miasto pedałó więc nigdzie się nie ruszam
Koszmar998: są tam dwie takie prostytyki jedna męska druga damska
Koszmar998: hiva roznoszą nie polecam

...

Koszmar998: z frajerami się nie spotykam
Koszmar998: jak co niektóre dziewczyny stąd
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


PoprzedniaNastępna

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy bez nagości



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości