Diiamond_Skin/nicee7/Little_Caprice/Gracja

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: nicee7
05 mar 2018, 02:18
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: nicee7
06 mar 2018, 09:00
dla mnie to numer 1 na SU
wyglad 10/10
zaangażowanie 10/10
taniec 10/10
ogolne wrazenia 10/10 :smoke:
Awatar użytkownika
jan_wol
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2018, 15:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: nicee7
06 mar 2018, 17:41
Faktycznie, można z nią porozmawiać na ogóle na różne tematy i nie trzeba sypać kasą aby zwróciła na kogoś uwagę a jak już to nie żebrze po dwóch zdaniach o kasę. No i faktycznie przykłada się na priv a jak chcę się z nią dogadać odnośnie pewnych udziwnień stawia jasne zasady co i jak bez obiecywania gruszek na wierzbie ale od razu przedstawia na co się godzi z czym może mieć problem, ale nawet jak godzi sie na coś na co nie do końca ma doświadczenie ewentualnie nie jest pewna czy podoła i tak daję radę :ok:
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: nicee7
10 mar 2018, 17:21
nicee is very nice :D
Awatar użytkownika
Tytus
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 16 lis 2015, 08:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: nicee7
13 mar 2018, 23:01
Sympatyczna, kontaktowa privy zawsze na wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
biuletyn
SU-holik
SU-holik
Posty: 78
Rejestracja: 27 kwie 2017, 17:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: nicee7/Diiamond_Skin
14 kwie 2019, 12:19
Grupowa za 100 żetonów: zabawa do orgazmu z buzia i głosem

https://showup24.tv/Diiamond_Skin
https://showup24.tv/profile/Diiamond_Skin

Uzupełniam posty:

JonSnow pisze:nowy nick: Diiamond_Skin
fajna dziewczyna :good3:


johnybravo pisze:Plusy:
+ sympatyczna
+ ładna buzia
+ ładne, duże piersi
+ miły głos
+ w miarę przystępne ceny

Minusy:
- mało kreatywna na priv
- priv zgodny z opisem, ale czegoś mi brakuje, może to coś to brak zaangażowania ?


Źródło: http://archive.fo/kXjIY
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: nicee7/Diiamond_Skin
23 paź 2019, 23:54
Wspaniałe to były klapsy. Nie zapomnę ich nigdy.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Posty: 67
Rejestracja: 30 wrz 2019, 21:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: nicee7/Diiamond_Skin
24 paź 2019, 19:56
Pirat pisze:Wspaniałe to były klapsy. Nie zapomnę ich nigdy.

Chyba najlepsze klapsy z tego całego festiwalu, Inne niby dostawały więcej ale u niej tylko było widać ich efekty następnego dnia.

https://showup24.tv/nicee
https://showup24.tv/profile/nicee7
Awatar użytkownika
taki_tam
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 439
Rejestracja: 05 sty 2016, 21:37
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nowy nick: Little_Caprice

Cel napiwków:
lush - KAŻDY NAPIWEK WIBRUJĘ. Striptiz, oliwka na ciało. Zmysłowy taniec

https://showup24.tv/Little_Caprice
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Miałam nie zakładać konta ale zaczyna denerwować mnie to, że zostałam wmieszana w jakąś wojenkę w sumie bez powodu.
(Wiadomość głównie skierowana do takatam) Może zamiast wciągać mnie i obrażać w obronie innej dziewczyny skupisz się na argumentach aby ją w jakiś sposób wybronić? Oczernianie osób postronnych niezwiązane z tematem dyskusji tylko dlatego, że ktoś kogoś lubi jest dziecinne i niedojrzałe. Nie mam wpływu, że mój fan jest taki a nie inny. Zachowuję się tak, że innych to przyciąga a innych odpycha. I nie mam kontroli czy padnie na zabójce lub biznesmena czy będzie to człowiek na poziomie czy zwykły cham, i każda w miarę ogarnięta osoba to zrozumie.
Nie lubisz mnie? Ok masz do tego pełne prawo ale jeżeli chcesz to wyrazić może zrobisz to w wątku poświęconym o mnie a nie zaśmiecasz wątek innej dziewczyny?
Tak jestem jak to ująłeś "zwykłą żetoniarą" i nigdy tego nie ukrywałam. Kto mnie ogląda regularnie wie jak do tego podchodzę. Wprost mówię, że jestem w celach zarobkowych co nie oznacza, że nie lubię się również fajnie zabawić. I teraz zdradzę sekret, jakby nie takie żetoniary jak np ja to by SU w ogóle nie było bo ta strona jest po to aby zarabiać. Gdyby dziewczyny robiły pokazy charytatywnie to raczej długo by się nie utrzymywała.
Co do mojego stanu cery, który niezwykle cie frustruję (mam wrażenie, że bardziej niż mnie) to od kilku miesięcy borykam się z trądzikiem hormonalnym. Jeżeli ktoś zna się na tym temacie to wie jak to wygląda i krosty nie są z brudu lub zaniedbania cery tylko z niestabilności gospodarki hormonalnej. Przykryć makijażem takie niedoskonałości bywa trudne jeżeli nie mam cięższego podkładu, który niby ukryje to co ma ukryć ale (przynajmniej u mnie) kończy się zapchanymi porami. Dodatkowo kamerka często podkreśla kolory i np wszystkie zaczerwienienia, które realnie są ledwo zauważalne na trans wyglądają 10 razy gorzej i na dobrą sprawę czasami bez kilograma tapety ciężko jest to ukryć. I spokojnie leczę się dermatologicznie, więc mam nadzieję, że maja zapryszczona buzia nie będzie cie długo męczyć ;) Co do stanu czystości mojej bielizny to nie musisz się o to martwić bo regularnie piorę swoją odzież.
Kończąc na moich przerwach, które jak wiesz są z lenistwa to zacznijmy od tego, że na SU byłam w poniedziałek przed 7 raną i głównie na privach. Z końcem listopada bywałam w godzinach wieczornych również. Jest możliwość umówić się ze mną na priv czy można mnie zaprosić przez opcję "zawołaj na priv" gdzie z góry mówię, w jakich godzinach można mnie dorwać. To, że od około lutego jest mnie mniej jest związane z pracą oraz uczelnią i nie zawsze mogę to pogodzić z transmisjami na SU dla ciebie może zwykłe lenistwo ale dla mnie priorytety.
Jeżeli masz jakieś skargi i zażalenia względem mojej osoby, jakości pokazu itp to proszę kierować je tutaj i postaram się na nie odpowiedzieć. I mam nadzieję, że pod płaszczykiem obrony dziewczyny, którą lubisz nie będziesz mnie dalej mieszał z błotem. W czymś jeszcze mogę pomóc?
Awatar użytkownika
nicee7
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2019, 12:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Zluzuj majty - ,,forum jest od wyrażania swojej opinii nie tylko tej slodkopierdzacej” .Przed Twoim psychicznym fanem nie da się nikogo obronić :lol:. Co do Twoich pryszczy mało jest ważne z czego one wynikają, poprostu są i nieestetycznie wyglądają. Aurelka może ma czasem brudne skarpetki bo może nie ma pralki ? Super wytłumaczenie :). Jednak to nie upoważnia nikogo do ciągłego hejtowania. Twój psychiczny fan w kółko ja obraza jak i inne dziewczyny. Jedyne na co chciałem zwrócić uwagę to na fakt, ze Ty mu się podobasz, uroda nie grzeszysz a podobne do Ciebie kobiety obraza i hejtuje od wielu lat. No a teraz idź szukaj piwko, w razie coś twój psycho fan przekaże Ci ze komuś się nie podobasz i Ciebie ,,obraza”. Podczas gdy inne kobiety sam obraza i kłamie w ich wątkach.
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To co dziewczynki szykować basen z kisielem? :laugh3:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Awatar użytkownika
marCinek
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 30 gru 2019, 15:30
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: MarceL_


Ustawia kilka grupowych dziennie i przed każdą kłamie,,to jedyna dziś grupowa''. Od razu widać, że to naciączka typu aurelka. Jedynie czym się różnią to wygląd, że kapryśna ma sflaczałe ciało po zrzuceniu nadprogramowych kg + napompowane na karpia usta. Gdy tylko się zapomni i nie wciągnie brzucha to wór wisi. :yes4:
Awatar użytkownika
takatam
SU-holik
SU-holik
Posty: 192
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:48
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 20 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: BlackMidnightAngel_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Toxico
SU-holik
SU-holik
Posty: 51
Rejestracja: 03 cze 2022, 19:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Poprzednia

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości