PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
30 gru 2016, 16:15
Wczorajsza transmisja to była żenada na maxa, na jej transmisji było pełno podstawionych ludzi którzy jej słodzili i podziwiali wszystko co robi i ma w mieszkaniu, uważam ich za podstawionych bo nikt normalnie tak się nie zachowuje. Paula przez to że ktoś ja krytykuje na forum to próbuje pokazać na swoich transmisjach jaka jest zajebista - niestety nie wyszło. Ale najlepszy był tekst jak ktoś napisał ze wygląda na bogatą a ona odpowiedziała ze księżniczka musi być bogata A CEL MIAŁA ZBIERAM NA TABLET :laughingnew: :rofl:
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
30 gru 2016, 18:34
Ma być w Sylwestra to przynajmniej będę miał do kogo zajrzeć. Mam nadzieję, że będzie miała jakieś wystrzałowe szpilki na stopach.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
30 gru 2016, 22:23
Tiago pisze:Ma być w Sylwestra to przynajmniej będę miał do kogo zajrzeć. Mam nadzieję, że będzie miała jakieś wystrzałowe szpilki na stopach.

Eee no słabo troszkę w tego sylwka, lepie na jakieś balety ;) Chociaż nie raz siedziałem przed kompem w ten dzień :)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
31 gru 2016, 01:23
Blacked pisze:Wczorajsza transmisja to była żenada na maxa, na jej transmisji było pełno podstawionych ludzi którzy jej słodzili i podziwiali wszystko co robi i ma w mieszkaniu, uważam ich za podstawionych bo nikt normalnie tak się nie zachowuje. Paula przez to że ktoś ja krytykuje na forum to próbuje pokazać na swoich transmisjach jaka jest zajebista - niestety nie wyszło. Ale najlepszy był tekst jak ktoś napisał ze wygląda na bogatą a ona odpowiedziała ze księżniczka musi być bogata A CEL MIAŁA ZBIERAM NA TABLET :laughingnew: :rofl:


Kurcze, powiem Ci, że mnie zaszokowałeś, bo nie podejrzewałabym, że Paula ma takie mniemanie o sobie w dodatku błędne.
Chyba, że był to żart w jej wykonaniu :) Ja niestety często u niej nie siedzę, także nie wiem, w jaki sposób można odbierać jej żarty,
ale opcja jak widać jest... No trochę słabo, jeśli fakt :P
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
31 gru 2016, 17:34
Tiago pisze:Ma być w Sylwestra to przynajmniej będę miał do kogo zajrzeć...


Dobrze wiedzieć, przynajmniej będę miał do kogo zajrzeć, bo też chyba spędzę noc sylwestrową przed kompurem :(
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
31 gru 2016, 17:39
O Pauli można mieć złe zdanie i jej nie lubić ale dobrze że wpada niemal codziennie i nawet w takie "święta" jak Sylwester siedzi na szołapie, przynajmniej jest na kim oko zawiesić, za to wielki plus!

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
31 gru 2016, 18:27
ruger44 pisze:O Pauli można mieć złe zdanie i jej nie lubić ale dobrze że wpada niemal codziennie i nawet w takie "święta" jak Sylwester siedzi na szołapie, przynajmniej jest na kim oko zawiesić, za to wielki plus!


Dokładnie co byśmy zrobili sami w ten wieczór gdyby nie Paula. www.ShowUp24.tv
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 01:14
ruger44 pisze:O Pauli można mieć złe zdanie i jej nie lubić ale dobrze że wpada niemal codziennie i nawet w takie "święta" jak Sylwester siedzi na szołapie, przynajmniej jest na kim oko zawiesić, za to wielki plus!

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?

Taka księżniczka i bogata a w taki dzień siedzi na ShowUp.tv. Mało tego te całe szataniki itp co sypią kilka stówek transmisja w transmisję nawet w Sylwestra siedzą i się ślinią do niej.Taka kasa taka elita i w domu przed komputerem.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 08:37
Jaki portal taka elita, dobrze że są takie Paule i Szataniki bo gdyby nie oni to byście o suchym pysku w Sylwka siedzieli! :) Za to przynajmniej należy jej się odrobina szacunku że robi coś "dla ludu" a nie tylko privki i hajsy

www.ShowUp24.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 16:12
Miałem co prawda długo otwartą jej transmisje ale oglądać to może 10-15 minut.Żałosne jest to czytanie jaka to ona hiper mega itp.Nie twierdzę że jest brzydka czy mało atrakcyjna.Ale nie dobrze się robi od tego wazeliniarstwa na czacie.A i oglądać u niej nie ma czego za bardzo więc żadne pocieszenie że jest w taki nawet dzień.Jak dla mnie to jedna transmisja więcej.Ostatnimi czasami to moja obecność na ShowUp.tv najczęściej ogranicza się do pobytu na stronie głównej by zobaczyć kto jest.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 16:26
moryl2 pisze:
ruger44 pisze:O Pauli można mieć złe zdanie i jej nie lubić ale dobrze że wpada niemal codziennie i nawet w takie "święta" jak Sylwester siedzi na szołapie, przynajmniej jest na kim oko zawiesić, za to wielki plus!

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?

Taka księżniczka i bogata a w taki dzień siedzi na ShowUp.tv. Mało tego te całe szataniki itp co sypią kilka stówek transmisja w transmisję nawet w Sylwestra siedzą i się ślinią do niej.Taka kasa taka elita i w domu przed komputerem.



Odezwała się dusza towarzystwa, która sylwestra spędziła oglądając Wredną, a na Nowy Rok zamieściła komentarz na forum :) chwilkę po północy :) haha
W Nowym Roku życzę mniej ściskania pośladów (odnośnie problemów pierwszego świata :) ) a więcje radości w życiu :) :ok:
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 17:12
Ale ona nadawała długo przed północą jak i po. Ja nie robię z siebie bogacza czy księcia z bajki. Komentarz dodałem specjalnie o tej poprze czytając wcześniej jaka to ona nie jest.Zresztą nie tylko ona następna Princeska wielka gwiazda i bogaczka a w sylwester na głównej długo wisiała. I napisałem wyraźnie że praktycznie nie oglądałem a miałem otwartą zakładkę z główną z ShowUp.tv podobnie jak i 6-7 innych. A komputer miałem odpalony od wieczora do prawie rana więc widziałem że na głównej cały czas jest.Dziewczyna niby majętna i zamiast poszaleć to tylko ShowUp.tv i żetony. Podobnie jej wielbiciele kasy niby w brud a oni nawet w Sylwester ślinią się do komputera.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 17:46
No ale co cie to obchodzi kto jak spędza sylwestra? Czy każdy musi spędzać go tak jak ty uważasz za stosowne? Chciała spędzić na ShowUp.tv to spędziła, w koncu ona decyduje jak chce i gdzie chce? zainteresuj się może swoim zyciem a nie czyims bo z tego co piszesz to kometujesz posiedzenie i wrednej i princeski i jeszcze siedziało tyle i tyle dziewczyn. Co ci tak naprawdę do tego?

Widzę, że na Nowy Rok ból dupy już konkretny. Jak dla mnie to one mogą siedzieć i 24/7 i ani mnie to ziębi ani grzeje.
Ja czyimś zyciem nie zyje tylko swoim. I nie wywlekam swoich żali na forum. Jak i również opinii, że "powinna" to i to.

Dostrzez czasem inny punkt widzenia niż tylko swój własny.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 17:58
Widzę że adwokat wielki się znalazł.Jak dla mnie to mogą sobie siedzieć i 24/h wielkie gwiazdy os siedmiu boleści.W sumie lepsze pokazywanie niż dawanie na lewo i prawo jak to było wcześniej.Innych nie komentuje dziewczyn bo nie zwracałem uwagi a może nawet nie znałem ich jak te.Doskonale wiem że jest wiele dziewczyn które są zmuszona do dorabiania na tym serwisie bo maja naprawdę nie najlepszą sytuację materialna.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:09
Dokładnie co kogo to obchodzi jak ktoś spędził sylwestra...

W ogóle jest to głupi dzień! Tzn świętować zakończenie roku i rozpoczęcie nowego...
A przepraszam, co nowego będzie w nowym roku?
Paula spędziła cały "stary rok" na SU wiec i też go tam zakończyła...
Precyzyjnie mówiąc, świętowała go ze swoimi widzami!

5 milionów świętowało z dwójką to i tysiąc osób może świętować z Paulą


Co do charakteru tej transmisji to nie mogę nic napisać bo mnie nie było...
ale nie dziwią mnie zachwyty na niej bo w końcu ludzie są mili w tym dniu i składają sobie życzenia

Ps.. Lecz po północy wpadłem do Pauli i złożyłem Jej życzenia. A Ty?
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:11
Nie wielki adwokat tylko sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że siedziała na długo przed sylwestrem i wielki 'ból" o to, ze w ogóle go spędzała na SU , teraz że mogą sobie siedzieć 24/7 "gwiazdy od siedmiu boleści" czyli ewidentny ból dupska tyle, że ja nawet nie wiem o co :D
Piszesz również że ZAMIAST wyjść gdzieś to ona siedzi na SU a ty za przeproszeniem co robiłeś? Rozeznanie sylwestrowe na 5+ :)
Zarzucać komuś ,że siedzi w domu na sylwestra a robić to samo to hipokryzja mój drogi :)

i takie wywlekanie żali ona robi, ona robi tamto a z takiego i srakiego powodu. Jak taka babcia moherowa co siedzi w oknie i obserwuje, a potem gada jednemu i drugiemu co kto robił. No coż nasuwa się wniosek : jak się nie ma swojego życia albo ma się nudne to się interesujemy czyimś.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:16
TakaJaSobie pisze:No ale co cie to obchodzi kto jak spędza sylwestra? Czy każdy musi spędzać go tak jak ty uważasz za stosowne? Chciała spędzić na ShowUp.tv to spędziła, w koncu ona decyduje jak chce i gdzie chce? zainteresuj się może swoim zyciem a nie czyims bo z tego co piszesz to kometujesz posiedzenie i wrednej i princeski i jeszcze siedziało tyle i tyle dziewczyn. Co ci tak naprawdę do tego?

Widzę, że na Nowy Rok ból dupy już konkretny. Jak dla mnie to one mogą siedzieć i 24/7 i ani mnie to ziębi ani grzeje.
Ja czyimś zyciem nie zyje tylko swoim. I nie wywlekam swoich żali na forum. Jak i również opinii, że "powinna" to i to.

Dostrzez czasem inny punkt widzenia niż tylko swój własny.


Chyba znowu ktoś nie rozumie sensu istnienia forum !!! po co krytykować kogoś za napisanie komentarza ? to co tu maja ludzie robić patrzeć w pustą kartę.
Ogólnie to że paula siedziała to może nie jest dziwne biedna dziewczyna zbiera na tablet ale dziwni są jej sponsorzy że mając taka kasę patrzą na zwykła laskę i jeszcze jej za to płaca
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:17
moryl2 pisze:
ruger44 pisze:O Pauli można mieć złe zdanie i jej nie lubić ale dobrze że wpada niemal codziennie i nawet w takie "święta" jak Sylwester siedzi na szołapie, przynajmniej jest na kim oko zawiesić, za to wielki plus!

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?

Taka księżniczka i bogata a w taki dzień siedzi na ShowUp.tv. Mało tego te całe szataniki itp co sypią kilka stówek transmisja w transmisję nawet w Sylwestra siedzą i się ślinią do niej.Taka kasa taka elita i w domu przed komputerem.


Ona to jest bardzo bogata , ale w choroby weneryczne. Która normalna zdrowa kobieta nigdy nie ma okresu w weekendy przez kilka lat ??? . Od wielu miesięcy nadaje niemal codziennie ( ewentualnie z dwu dniowa przerwą)i tez nic. :? . Na tablecik chyba nie uzbierała bo znowu z wynajętej haty nadawała , a pewnie mialo być z placu częstochowskiego.
Awatar użytkownika
I LOVE 69
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 20 lis 2016, 14:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CzerwonaSonia
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:29
Od bardzo dawna nie udzielam się na czacie na żadnej kamerce. Dziewczyny z którymi pisałem od bardzo dawna nie przebywają na ShowUp.tv. Zresztą często wystarczy że się poczyta i odechciewa się czegokolwiek pisać. Jak już podkreślałem wielokrotnie kiedyś na ShowUp.tv było inaczej aż chciało się wejść i popisać. Teraz tylko kasa kasa i kasa. Wcześniej była i do tego zabawa teraz mało tego widać. Ale to tylko moje prywatne zdanie bo niby mam ból dupy :lol: A pamiętam ten portal praktycznie od samego początku jak było po kilka transmisji. Już drugi portal tych właścicieli był jak dla mnie lepszy a szczególnie atmosfera na nim i transmisje. @Blacked o to mi właśnie chodzi.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 sty 2017, 18:38
TakaJaSobie pisze:Nie wielki adwokat tylko sam sobie przeczysz. Najpierw piszesz, że siedziała na długo przed sylwestrem i wielki 'ból" o to, ze w ogóle go spędzała na ShowUp.tv , teraz że mogą sobie siedzieć 24/7 "gwiazdy od siedmiu boleści" czyli ewidentny ból dupska tyle, że ja nawet nie wiem o co :D
Piszesz również że ZAMIAST wyjść gdzieś to ona siedzi na ShowUp.tv a ty za przeproszeniem co robiłeś? Rozeznanie sylwestrowe na 5+ :)
Zarzucać komuś ,że siedzi w domu na sylwestra a robić to samo to hipokryzja mój drogi :)

i takie wywlekanie żali ona robi, ona robi tamto a z takiego i srakiego powodu. Jak taka babcia moherowa co siedzi w oknie i obserwuje, a potem gada jednemu i drugiemu co kto robił. No coż nasuwa się wniosek : jak się nie ma swojego życia albo ma się nudne to się interesujemy czyimś.

Ja nie robię z siebie bogacza z nie z tej ziemi gdybym takim był to zapewne spędzałbym sylwester w ekskluzywnym lokalu. A że jestem biedakiem :lol: to spędzam sobie że znajomymi w domu a przy okazji gra sobie tv odpalony laptop itp.A co robiłem?Zapewne to co inni na domówkach na pewno nie pokazywałem dupy w internecie :lol:
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: poindexter i 24 gości