PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
26 gru 2016, 10:32
@ruger44
Ale to jest prawidłowy przebieg żetonów... jak słusznie zauważyłeś ten lewy obieg to jest reklama (reklamy są wszędzie)

Teraz popatrz co każda ze stron zyskuje a co traci.
ShowUp.tv (otrzymuje prowizje jak i nowych "klientów" bo Janusz ma pokaz na ogólnym za darmo)
Camgirl (reklamę jak i zajęcie wolnego czasu bo nie musi czekać cały dzień aż jakiś Janusz rzuci żetony)
Widownia (darmowy pokaz bo jak z lewego obiegu to nikt nie zarabia oraz nikt nie traci)
Janusz (Nie traci nic. Najwyżej dostaje motywacje do rzucenia od czasu do czasu żetonów...)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
26 gru 2016, 10:59
Bilnas zysków i strat lewego obiegu nie jest tak do końca jednowymiarowy
Camgirl - traci potencjalnych Januszy-zakochańców którzy normalnie by rzucali i zapraszali na priv licząc na matrymonialne rozwinięcie się znajomości ale widzą że jakiś Monti, Ocean czy inny Pasterz rzuca po kilka tysięcy żetonsa dziennie więc myślą sobie "to pewnie jej gach w realu bo nikt normalny by nie rzucał miesiąc w miesiąc takich żetonów, a nawet jeżeli nie to nie zaimponuje jej moim skromnym portfelem przy takich krezusach". Druga sprawa, że po jakimś czasie ciągłego robienia celów na ogólnym modelce przykleja się łatkę "nie opłaca się brać na priv bo i tak wszystko zobaczysz na ogóle" a utrata potencjału privkowego to pierwszy gwóźdź do trumny modelki - patrz Wredna, Wisnia, PinkFluffyUnicorn i inne które mają po 2-3 privy dziennie zamiast kilkunastu
Showup - traci wiarygodność jako portal skoro niby jest regulamin, niby są modzi ale sa "równi i równiejsi" i niektórzy nie dostają bana miesiącami mimo wyraźnego łamania regulaminu
Janusze - tracą motywację do sypania modelkom 100-200 żet kiedy widzą że na modelce napiwki po kilka K papieru nie robią wrażenia
Widownia - jeżeli 2-3 topowe transmitujące robią dzień w dzien "lewe" pokazy na ogóle to pozostałe panie, które nie mają wsparcia partnerów od lewizny albo nie chcą robić lewizny; nie mają motywacji żeby robić coś na ogóle i konkurować z innymi i przechodzą na tryb "tylko priv". I wtedy wieczorem zamiast mieć całą jedną stronę nagich pań robiących pokazy z twarzą i głosem (jak na CB czy MFC) mamy 2-3 pokazy a reszta to manekiny bez głowy wykonujące leżing stosowany w oczekiwaniu na priv - takie panie mają niższy potencjał przyciągania widzów a więc i nakręcają niższy zysk dla portalu a dla widza jest to mocno irytujące że nie ma w czym wybierać
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
26 gru 2016, 11:22
Teraz zasadnicze pytanie.
Podajesz przykład że "nie opłaca się brać na priv bo i tak wszystko zobaczysz na ogóle" a co za tym idzie, spada ilość priwów.
To dlaczego camgirls dalej to robią?
Piszesz że Janusz traci motywacje do rzucania żetonów...
To jaki interes na w tym Camgirls (powiedzmy szczerze dobry i prawdziwy lewy obieg dużo kosztuje lecz opłaca się bo zwraca się powiedzmy w 150%)
a w opisanym przez Ciebie tekście wychodzi ujemny (bo to co zarobi na Januszach musi jeszcze zapłacić prowizje ShowUp.tv oraz coś naganiaczom)


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
26 gru 2016, 11:34
Tak jak napisałem u niektórych pań pojawia się syndrom utraty potencjału brania na priv - mają przeciętne ciała, zero wspólnych tematów do rozmów z Januszami i kompletny brak potencjału intelektualnego na rozwijanie takich rozmów więc ich jedyną "bronią" na rynku szołapowym jest to, że nie wstydzą się pokazywania twarzy na ogóle i nie obawiają się ryzyka nagrania. Dobrze widać to na przykładzie WP - weteranka na szołapie, każdy widział jej ciało już milion razy pod każdym kątem, do tego od lat "w branży" więc nawet najbardziej zdesperowani Janusze nie robią sobie aspiracji na podryw i stały związek to co jej pozostaje? Tylko normalna praca albo własnie pokazy na ogólnym. Wierz mi, gdyby się dało cofnąć czas do "białego" szołapa z wiedzą, że za 2-3 lata dochody z ShowUp.tv na pokazach ogólnych spadną na łeb na szyje i nie będzie konkursów na pokaz dnia to WP na pewno by od początku robiła tylko pokazy priv

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
26 gru 2016, 15:22
nei podoma mi sie , nie kręci mnie, pałą mi nei staje przy niej
Awatar użytkownika
jose821011
SU-holik
SU-holik
Posty: 61
Rejestracja: 07 lis 2015, 10:17
Lokalizacja: Kraków
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Jumpsuits
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: jose821011


Re: wrednaPaula
26 gru 2016, 15:41
kazdy zna juz ja na wylot dziwne ze jeszcze sie utrzymuje na ShowUp.tv
popuś


Re: wrednaPaula
26 gru 2016, 23:48
Witam mam na imie Damian czekam na Paule :D
Takie jedno zapytanie mam dlaczego ją szkalujecie sam z własnego konta przelałem jej kilkanaście tysięcy żetonów nie lewych nie prawych tylko tych prawilnych i prawdziwych. Poza tym tak ogólnie was to boli że ktoś jej przelewa te żetony czy boli was ze wy nie macie jak takiej ilości żetonów przelewać to wyżywacie się na kimś kto dostaje owe ilośći? Jednym słowem to chuj się do dupy chowa czytając wasze wypociny. JEBAĆ BIEDĘ ZAWSZE Z PAULĄ PONAD ŻYCIE W NAJBLIŻSZEJ TRANSMISJI WALE JEJ 100 KLAPSÓW. JEBAĆ BIEDĘ JEBAĆ!
Awatar użytkownika
Wiadro655
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 11 wrz 2016, 04:31
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: NieMaTakiej
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Wiadro655


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 00:20
karol16 pisze:
Książe_showupa pisze:
Nie wiem czy to prawda czy ściema ale w tym wątku można o tym poczytać.

viewtopic.php?f=10&t=81


Teoretycznie można stworzyć skrypt który będzie monitorował przepływ żetonów (i portal ShowUp.tv pewnie z niego korzysta)
tylko ludzie co wy uważacie za obieg zamknięty?

Bo osoba która wrzuciła skrypt w owym wątku pisze również

Jeśli dobrze dogadają się dwie camgirls (nazwijmy je A i B)to mogą robić bezpieczny obieg nawet bez ponoszenia kosztów prowizji zakupu żetonów służących do obiegu. Schemat jest prosty: przykładowo camgirl A ma zarobione na januszach 6 tys żetonów. Nie spienięża ich tylko przelewa te żetony na konto pośredniczące, które pełni rolę naganiacza rzucajacego te żetony na transmisji u camgirl B. Camgirl B spienieża tę żetony ( 600 zł) i oddaje kase camgirl A poza ShowUp.tv (przelewem bankowym lub do ręki). Tym sposobem camgirl B ma bezpiecznie nabity licznik na ogólnym na 6 tys żetonów i nie kosztuje to jej ani złotówki. Niestety, żadne moje boty nic nie wykryją w takich przypadkach ani nawet sami moderatorzy.

Ludzie ale to nie jest obiekt zamknięty co najwyżej pośredni ale nigdy zamknięty

Janusz kupił (ShowUp.tv pobrało prowizje) camgirl A przekazała camgirl B która wypłaciła.
Inaczej Janusz zakupił 1000zet (168zł) a camgirl B wypłaciła 1000zet (100zł) więc nawet gdyby camgirl B chciał zrobić obieg zamknięty to nie może bo musi dopłacić 68zł


Ja raczej wątpię w to, żeby jakiejkolwiek dziewczynie na showupie chciało się dokonywać aż tak bardzo wyrafinowanej metody obiegu żetonów bo po co się aż tak bardzo męczyć i jeszcze w dodatku tracić pieniądze jak nie banują za zwykły obieg.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 08:17
Wiadro655 pisze:Witam mam na imie Damian czekam na Paule :D
Takie jedno zapytanie mam dlaczego ją szkalujecie sam z własnego konta przelałem jej kilkanaście tysięcy żetonów nie lewych nie prawych tylko tych prawilnych i prawdziwych. Poza tym tak ogólnie was to boli że ktoś jej przelewa te żetony czy boli was ze wy nie macie jak takiej ilości żetonów przelewać to wyżywacie się na kimś kto dostaje owe ilośći? Jednym słowem to chuj się do dupy chowa czytając wasze wypociny. JEBAĆ BIEDĘ ZAWSZE Z PAULĄ PONAD ŻYCIE W NAJBLIŻSZEJ TRANSMISJI WALE JEJ 100 KLAPSÓW. JEBAĆ BIEDĘ JEBAĆ!


To fantastycznie, cieszymy się Twoim szcześciem, dzięki takim Januszom jak Ty portal się cały czas kręci!

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 15:37
Zostałem poproszony przez Montiego zebym udestepnil ten link https://vid.me/0IwB

Mam nadzieje ze z tym filmem skończą sie wszystkie hipotezy obiegu żetonów z archiwom x .

A ty ruger za to pisanie tych debilizmów i wywodów do Częstochowy na klęczkach.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 19:35
Administrator powinien ten temat na kilka dni zamknąć, bo ludzię się pozabijają jeszcze przez te dyskusje :D


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 21:09
Wiadro655 pisze:Witam mam na imie Damian czekam na Paule :D
Takie jedno zapytanie mam dlaczego ją szkalujecie sam z własnego konta przelałem jej kilkanaście tysięcy żetonów nie lewych nie prawych tylko tych prawilnych i prawdziwych. Poza tym tak ogólnie was to boli że ktoś jej przelewa te żetony czy boli was ze wy nie macie jak takiej ilości żetonów przelewać to wyżywacie się na kimś kto dostaje owe ilośći? Jednym słowem to chuj się do dupy chowa czytając wasze wypociny. JEBAĆ BIEDĘ ZAWSZE Z PAULĄ PONAD ŻYCIE W NAJBLIŻSZEJ TRANSMISJI WALE JEJ 100 KLAPSÓW. JEBAĆ BIEDĘ JEBAĆ!

Ale dlaczego uważasz że kogoś to boli ? to jest forum !!! tutaj się rozmawia na różne tematy, każdy ma prawo się wypowiedzieć na temat transmitujących dziewczyn i każdy ma prawo napisać ze jakaś transmisja lub dziewczyna jest super albo do dupy DO TEGO SŁUŻY FORUM !!!
Akurat teraz w tym temacie ludzie rozmawiają dlaczego zupełne przeciętna laska z zezem dostaje tysiące żetonów, do tego powstało forum żeby porozmawiać również na taki temat. Wiec skoro tak bardzo próbujecie udowodnić ze to nie lewy obieg to pozostaje kwestia sponsoringu i płacenia w ten sposób za sex lub inne usługi, (Myślę ze taki temat też nie jest zakazany na forum !!!) Jak już wcześniej było napisane dziewczyna zgadza się na zabranie prowizji przez portal SU tylko po to żeby mieć reklamę
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 21:09
Na tą chwilę jest cisza, ciekawa jestem o czym będą pisać później.... Jakie teorie jeszcze wymyślą :to_keep_order:..
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 21:19
Zaraz tam temat zamykać... w końcu powoli ten temat został wywałkowany do finiuszu i nawet się osobiście cieszę że na korzyść Pauli.
Ps. Sam podrabiałem screena i wiem że łatwo można zmontować film... aczkolwiek w tej historii żetonów znalazłem coś czego się po prostu nie da podrobić...
Nie powiem co to takiego, ale z czystym sumieniem mogę się pod tym podpisać jako autentyk.

Lecz wyjaśnimy sobie szczerze nigdy nie można wykluczyć lewego obiegu...
Zamknięty można i kontroluje to SU (jeśli otrzymują z tego prowizje to ich więcej nic nie interesuje co i was nie powinno)

Nie pozdrawiam Montiego (bo i on nie pozdrawia)
jak i Spikle20 (bo udostępniając ten film to jest jakby się sam pod nim podpisał)

Odnośnie Rugera i jego wywodów... (jak i Częstochowy)
Są błędne ale zrozumiałe (bo kto wydaje tyle żetonów? ...a zwłaszcza na jedną osobę i w tym nie korzysta z privów)
(byłem w Częstochowie 4 razy pieszo ponad 300km i ludzi jakich tam spotykałem to czyste buractwo oraz chamstwo. Ruger to przy nich anioł)
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 21:26
Blacek ty jestes upośledzony czy jak? Film widziałeś gdzie tu lewy obieg. Juz cos tobie mówiłem ze jak masz kompleksy na temat dziwek z dzieciństwa to sie tak nie zwracaj . Tak to sobie mów do swojej dziewczyny , żony lub matki.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 21:26
psy szczekają karawana jedzie dalej :sportbike:
Awatar użytkownika
cz0rt
SU-holik
SU-holik
Posty: 123
Rejestracja: 06 gru 2016, 23:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CZ0RT
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CZ0RT


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 21:48
Spikel20 pisze:Blacek ty jestes upośledzony czy jak? Film widziałeś gdzie tu lewy obieg. Juz cos tobie mówiłem ze jak masz kompleksy na temat dziwek z dzieciństwa to sie tak nie zwracaj . Tak to sobie mów do swojej dziewczyny , żony lub matki.


Czego nie zrozumiałeś w moim ostatnim wpisie ? chodzi mi o to ze zamiast realniej gotówki koleś płaci jej za sex żetonami przez SU
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 gru 2016, 23:04
No dobra, po części się zgadzam z obiema stronami, ale może by tak bez wywzisk i tym podonych, kulturalna dyskusja na argumenty, a tutaj co chwile wyzwiska i poniżania. Jaka Paula by nie była, nie ma prawa nikt dziewczyny od dziwek wyzywać... BTW. Ten obieg to albo nie istnieje, albo ktoś ma pochytane z administracją, bo innego wyjścia nie widze. Za obiegi to są raczej natychmiastowe bany, bo to szkodzi właścicielowi SU
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
28 gru 2016, 12:38
Ech zamiast chodzić na transmisje teraz każdy będzie śledził czy Panna robi lewy obieg czy nie....

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
lordfixu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 491
Rejestracja: 23 gru 2015, 20:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fixu20


Re: wrednaPaula
28 gru 2016, 13:46
lordfixu pisze:Ech zamiast chodzić na transmisje teraz każdy będzie śledził czy Panna robi lewy obieg czy nie....

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?

A może dziewczyny specjalnie nakręciły temat, żeby wchodzić na jej trans :D To może być grubsza akcja :derisive:
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Corus, tkaczraf i 42 gości