PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 15:36
Ale najlepsze jest jak nie ma na transmisji jej sponsorów wtedy paula ustawia cel za 1000, 1500 żet i nie może go osiągnąć zwróćcie uwagę jaka jest wkurwiona i jak ma hujową minę i bardzo szybko zawija się z takiej transmisji bo i tak wie ze gówno zarobi, a tak swoją droga to dziwne ze moderator nie zajmie się tym lewym obiegiem żetonów skoro regulamin tego zabrania
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 16:28
Blacked pisze:Ale najlepsze jest jak nie ma na transmisji jej sponsorów wtedy paula ustawia cel za 1000, 1500 żet i nie może go osiągnąć zwróćcie uwagę jaka jest wkurwiona i jak ma hujową minę i bardzo szybko zawija się z takiej transmisji bo i tak wie ze gówno zarobi, a tak swoją droga to dziwne ze moderator nie zajmie się tym lewym obiegiem żetonów skoro regulamin tego zabrania


Nie zapomnę jej wkurwionej miny jak miała transmisje z wanny gdzie siedziała w tym babcinym stroju kąpielowym i miała cel: palcówka nago w wannie... i tylko siedziała i się wkurwiała, że aż jej zez skakał jak piłeczki do ping ponga. Co wchodziłem i zerkałem to cel tylko minimalnie wzrastał, bo Janusze rzucali tylko drobnymi, bo nie było głównych naganiaczy z lewego obiegu.
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 16:28
Tak na prawdę to nie wiadomo, czy to obieg czy nie.
Może faktycznie ktoś ma bzika na jej punkcie i lubi rozdawać hajs, lubi sprawiać przyjemność.
No ale w tych czasach tak mało jest takich Fanów, że ludzie zaczęli wątpić w ich dobro :)

Czasem się cieszę, że ja duże sumki dostaję na priv a nie na ogólnym, bo to by było dopiero gadanie.
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 17:06
MyNameIsMystery pisze:Tak na prawdę to nie wiadomo, czy to obieg czy nie.
Może faktycznie ktoś ma bzika na jej punkcie i lubi rozdawać hajs, lubi sprawiać przyjemność.
No ale w tych czasach tak mało jest takich Fanów, że ludzie zaczęli wątpić w ich dobro :)

Czasem się cieszę, że ja duże sumki dostaję na priv a nie na ogólnym, bo to by było dopiero gadanie.


Może gdyby paula nie miał ustawionych priv to jeszcze mógłbym jakoś uwierzyć ze ktoś daje jej grubą kasę bo chce zobaczyć jak się np palcuje ale jak ona ma godzinny priv nie pamiętam dokładnie za 2 czy 3 tyś żet w którym zrobi wszystko a ktoś daje 7 tyś lub więcej na ogólnym żeby zobaczyć 5 minut palcówki to się nie da w to uwierzyć
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 17:46
Blacked pisze:
MyNameIsMystery pisze:Tak na prawdę to nie wiadomo, czy to obieg czy nie.
Może faktycznie ktoś ma bzika na jej punkcie i lubi rozdawać hajs, lubi sprawiać przyjemność.
No ale w tych czasach tak mało jest takich Fanów, że ludzie zaczęli wątpić w ich dobro :)

Czasem się cieszę, że ja duże sumki dostaję na priv a nie na ogólnym, bo to by było dopiero gadanie.


Może gdyby paula nie miał ustawionych priv to jeszcze mógłbym jakoś uwierzyć ze ktoś daje jej grubą kasę bo chce zobaczyć jak się np palcuje ale jak ona ma godzinny priv nie pamiętam dokładnie za 2 czy 3 tyś żet w którym zrobi wszystko a ktoś daje 7 tyś lub więcej na ogólnym żeby zobaczyć 5 minut palcówki to się nie da w to uwierzyć



Myślę, że fakty o jakich piszesz, mogą mieć coś z tym wspólnego...
Na jej miejscu nie chciałoby mi się bawić w jakieś obiegi... Z czystego lenistwa.
Ale skoro ona widzi w tym jakiś sens to już jej problem...
Awatar użytkownika
kwiatuszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 21:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 18:52
Mysterka myśle że jak ktoś jest tak nadziany, że stać go żeby wyrzucić modelce 6k w ciągu jednego wieczoru kilka wieczorów pod rząd to raczej chciałby dostać za to coś w zamian, coś więcej niż palcówka na ogólnym - tzn albo walczy o spotkanie na priv albo chce dostać mega-wypasiony pokazik priv z uwzględnieniem swoich sugestii i wymagań. I tacy właśnie ludzie chodzą do Ciebie na priv, im nie zależy na afiszowaniu się z kasą, im zależy na konkretnym "towarze" - albo dobrym pokazie albo obietnicy spotkania. A takich jak np. nasz forumowy Taki że sypią w chuj na ogólnym "bo lubią" jest mało, żałośnie mało, w sumie chyba tylko on i Pasterz z tych sprawdzonych i udowodnionych
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 18:58
Ja kiedyś trochę szalałem żetonami u dwóch czy trzech pań (wstydzę się tego i cieszę się że mi przeszło). Robiłem to bo zwyczajnie je lubiłem. W dupie miałem oglądanie ich cipek , cycków czy innych palcówek.
Z tamtego okresu najciekawsze były jednak prywatne "reklamowe" wiadomości , jakie zacząłem otrzymywać. Nie wiem czy wiadomości pochodziły od innych pań, ich zakochanych podglądaczy czy nawet partnerów życiowych. Wszystko jedno. Z wielu tych wiadomości biło wręcz wkurwienie że wydaję żetony " nie tam, gdzie trzeba" . Oczywiście posądzeń o obieg też nie brakowało (wtedy nie wiedziałem nawet na czym to polega). Spokojnie mogę postawić spore pieniądze, że osoby podobnego typu (podglądacze-niedoruchanće, partnerzy innych pań) wypowiadają się negatywnie w tym czy innym temacie. #uj was strzela z zazdrości i tyle w temacie.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 19:49
Nie tylko, cytuje: "podglądacze-niedoruchance i partnerzy innych pań" negatywnie komentują zjawisko zamknietego obiegu, również "normalne" (jeżeli można powiedzieć że są takie na tym portalu :) osoby się denerwują bo zjawisko to niszczy w pewnym stopniu portal i społeczność - panie przez to wierzą, że cele typu 10 czy 20k za cycki czy strip to norma, że można sobie życzyć bajońskie kwoty za priv bo gdzieś tam po drugiej stronie kabelka siedzi stadko multimilionerów którzy w życiu na oczy cipki nie widzieli na żywo i są gotowi zapłacić takie sumy. I potem dochodzi do niepotrzebnych frustracji bo z jednej strony "biedaki" nie są w stanie zapłacić tyle i nawet nie próbują dobijać do wygórowanych celów a z drugiej są panie jak Paula które siedzą godzinami i wpatrują się w puste okno zaproszeń na priv i nie drgający nawet o milimetr pasek postępu celu i zdziwione "co się kurwa dzieje?" a ich potencjał intelektualny uniemozliwia im zobaczenie ciągu przyczynowo-skutkowego w decyzjach jakie podjęły kilkanaście miesięcy temu a stanem aktualnym
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
22 gru 2016, 22:08
Sprawa śmierdzi na kilometr, ale tak to już jest z dziewczynami z "topki". Zawsze będą jakieś niejasności. Nie pamiętam żeby jakaś parka była w takie coś zamieszana ;)


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 00:46
I tak zaczyna się kolejna teoria spiskowa... :cool3:.Ale muszę was zmartwić że się po prostu mylicie,ale i tak mi pewnie :yes4: nie uwierzycie :D Prawda jest taka że po prostu zazdrościcie. Zresztą jest takie przysłowie,, jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze,, :yes4:
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 16:06
fajna--po30 pisze:I tak zaczyna się kolejna teoria spiskowa... :cool3:.Ale muszę was zmartwić że się po prostu mylicie,ale i tak mi pewnie :yes4: nie uwierzycie :D Prawda jest taka że po prostu zazdrościcie. Zresztą jest takie przysłowie,, jak niewiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze,, :yes4:

ciekawe skad Ty to wiesz czyzby Paula zwierzala Ci sie w tej sprawie ? :winkextra: haha pewnie bronisz koleznaki bo Cie wypromowala
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 16:59
Paula jej pewnie po każdej transmisji przedstawia dokumenty księgowe do zatwierdzenia :) Przecież jest oczywiste że koleżanka będzie bronić koleżanki, nie zdziwiłbym się jakby sama uczestniczyła jakoś w tym niecnym procederze

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 17:33
Panie ruger44,
Ja tylko piszę o swoich doświadczeniach z perspektywy byłego "żetoniarza". Wtedy zawsze ktoś sie do mnie przyjebał o wydawane żetony zwykle na czacie lub w prywatnych wiadomościach. Że debil, że obieg. Norma. Mam teraz deja vu gdy czytam Ciebie, panów tymczasem i blacked czy panią myNameIsMystery, która chwali się swoimi dużymi dochodami na priv ale już jakoś ciężko uwierzyć jej w "sponsorów" jej koleżanki po fachu :lol: . Kobieca natura to faktycznie ... mystery
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 17:43
Napalonaona ty się tak,, nie interesuj bo kociej mordy dostaniesz,, :kiss:...ps.pozdrawiam mają CIPECZKĘ :heart:

Edit:

Do Pana Rogera również to się tyczy :kiss:
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 18:10
Skoro tak chętnie oskarżacie mnie o obieg żetonów na moich transmisjach to może jakieś dowody? Bo jak na razie to pierdolicie jakieś kocopoły, które nie są poparte żadnym konkretnym dowodem. Łatwo jest kogoś pomawiać....

Macie ból dupy, bo wylewacie na mnie tutaj wiadro gówna i nic Wam to nie daje...

Prezent na ŚWIĘTA od Paulinki poniżej! ;)
Udławcie się tą swoją zazdrością!


P.S. Fajniutka dziękuje, że jesteś! ;***
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
wrednaPaula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2016, 12:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wrednaPaula


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 18:29
Ja rozumiem, że można pisać, że Wam się nie podoba,że chujowy głos, itd...W moim typie również nie jest,co niejednokrotnie wyrażałem tutaj, aczkolwiek każdy ma prawo wyrażać swoją opinie o modelkach, w końcu po to jest to forum.
Ale bezczelnie zaglądanie dziewczynie do portfela to jest gruba przesada.
Sugerujecie jakieś obiegi żetonów, jeśli nawet, to co z tego?
Naprawdę nie macie nic lepszego do roboty?
Wredny, paskudny polski naród. Sam nie weźmie, ale drugiemu też nie da. Tfu !
Ja tam podziwiam dziewczynę, potrafi zarobić konkretna kase. Za pare lat odłoży na super dom i samochód, a wy dalej będziecie tu pluć jadem.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 19:34
Paula nic tym wpisem nie udowodniłaś bo dobrze wiesz, że panel WYPŁAT nas nie interesuje, interesuje nas panel PRZELEWÓW z Twojego konta na konta trzecie a także panel zakupów żetonów Twoich największych, "stałych" darczyńców - tylko takie informacje jako całość mogłyby udowodnić, że lewy obieg u Ciebie nie istnieje

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 23:16
Awatar użytkownika
grzegorzbrzeczy
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2016, 23:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Grzegorzbrzeczy


Re: wrednaPaula
23 gru 2016, 23:35
Ja tam jestem za Paulą ma po prostu swoich fanów i tyle a wy się dopierdalacie że ma lewe obiegi :lol: po zatym dostałaby bana za takie machlojki :nono:


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 22:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


Re: wrednaPaula
24 gru 2016, 00:28
wrednaPaula pisze:Skoro tak chętnie oskarżacie mnie o obieg żetonów na moich transmisjach to może jakieś dowody? Bo jak na razie to pierdolicie jakieś kocopoły, które nie są poparte żadnym konkretnym dowodem. Łatwo jest kogoś pomawiać....

Macie ból dupy, bo wylewacie na mnie tutaj wiadro gówna i nic Wam to nie daje...

Prezent na ŚWIĘTA od Paulinki poniżej! ;)
Udławcie się tą swoją zazdrością!


P.S. Fajniutka dziękuje, że jesteś! ;***


W sumie to nie wiem czy dobrze, że pokazałaś swoje konto z tak małą ilością żetonów bo pewnie teraz będą twierdzić, że masz tak mało żetonów bo musiałaś oddać pozostałe a tych prawdziwych zostało tylko 317 :)

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DonVito, Maly_Krzaczek, wypadek i 56 gości