PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
27 lis 2016, 16:56
NoMoreMoney pisze:
Książe_showupa pisze:Paula i Fajna mają swoje konta na forum i z tego co się orientuje to dość regularnie czytają to co inni piszą na ich temat, choć pewnie nie jest im szczególne miło czytać zdecydowaną większość z tych komentarzy.


To co się pisze na tym forum czyta zapewne duża ilość pań z ShowUp`a - zarówno te zarejestrowane jak i te bez założonego konta. Śledzą opinie o sobie nawet jeśli się do tego nie przyznają ;)

Co do Pauli - jakoś nie bardzo interesuje mnie co robi poza ShowUp`kiem. Wiem, że na pewno nie chciałbym mieć takiej kobiety za partnerkę życiową.



To ciekawe :) Niektórzy co się tu wypowiadają nie interesuje ich zycie prywatne Pauli, niektórzy nie chcieliby mieć ją za partnerke życiową ale wszytko wiecie :) gdzie i czym się zajmowała, gdzie robi zakupy...masakra.

Każdy brud wyrzucicie i wykorzystacie przeciwko komuś.
Awatar użytkownika
TakaJaSobie
SU-holik
SU-holik
Posty: 143
Rejestracja: 22 cze 2016, 14:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lis 2016, 10:17
Awatar użytkownika
obrzezany
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 15 lis 2015, 11:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lis 2016, 18:51
Ponawiam prośbę o przesłanie link do tematu na gansonierze. Może być na pw
Awatar użytkownika
lastyh
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 gru 2015, 23:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 lis 2016, 19:13
lastyh pisze:Ponawiam prośbę o przesłanie link do tematu na gansonierze. Może być na pw

Powtarzasz się a poza tym to chyba bana na google nie masz ?
Mano_Negra


Re: wrednaPaula
28 lis 2016, 20:07
Mano_Negra pisze:
lastyh pisze:Ponawiam prośbę o przesłanie link do tematu na gansonierze. Może być na pw

Powtarzasz się a poza tym to chyba bana na google nie masz ?

Ban to by się przydał za nadużywanie pomocy kolegów, bo ludzie się teraz nauczyli że wszystko mają mieć podstawione pod nos :nea:
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
28 lis 2016, 23:56
Mano_Negra pisze:
lastyh pisze:Ponawiam prośbę o przesłanie link do tematu na gansonierze. Może być na pw

Powtarzasz się a poza tym to chyba bana na google nie masz ?


Może wyczerpał miesięczny limit na gógla xD
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
29 lis 2016, 00:15
Zezowata odkąd przeczytała posty dotyczące jej rozbieżnego zeza zmieniła taktykę nadawania i teraz siedzi/stoi bokiem do kamerki i patrzy gdzieś daleko PO BOKACH :lol:
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
30 lis 2016, 00:50
NoMoreMoney pisze:
Książe_showupa pisze:Paula i Fajna mają swoje konta na forum i z tego co się orientuje to dość regularnie czytają to co inni piszą na ich temat, choć pewnie nie jest im szczególne miło czytać zdecydowaną większość z tych komentarzy.


To co się pisze na tym forum czyta zapewne duża ilość pań z ShowUp`a - zarówno te zarejestrowane jak i te bez założonego konta. Śledzą opinie o sobie nawet jeśli się do tego nie przyznają ;)

Co do Pauli - jakoś nie bardzo interesuje mnie co robi poza ShowUp`kiem. Wiem, że na pewno nie chciałbym mieć takiej kobiety za partnerkę życiową.


Ja nie tylko nie chciałbym Pauli jako swojej kobiety ale w ogóle, żadnej dziewczyny z showupa, która wykonuje jakiekolwiek erotyczne pokazy.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
30 lis 2016, 01:16
tymczasem pisze:Zezowata odkąd przeczytała posty dotyczące jej rozbieżnego zeza zmieniła taktykę nadawania i teraz siedzi/stoi bokiem do kamerki i patrzy gdzieś daleko PO BOKACH :lol:



Wg mnie akurat tam ma jakiś rzutnik i po prostu widzi tam swoją transmisje. Dzisiaj to zaobserwowalem i na 99% tak jest.

Spoko, nazbiera hajsów od januszów to i zeza rozbieżnego usunie :D
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
30 lis 2016, 01:43
Muszę przyznać, że dzisiaj Paula wyjątkowo seksownie wyglądała w tym swoim nowym lateksowym stroju.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
30 lis 2016, 13:58
Książe_showupa pisze:Ja nie tylko nie chciałbym Pauli jako swojej kobiety ale w ogóle, żadnej dziewczyny z showupa, która wykonuje jakiekolwiek erotyczne pokazy.


Ej ludzie czajcie ziomka haha :lol: Aż się popłakałem ze śmiechu po tym jak to przeczytałem. To jest tak głupie i obłudne , że aż śmieszne.

Jak przejrzycie sobie te całe forum to On wypowiada się w każdym temacie , odnośnie każdej laski niezależnie czy jest to sweetlips, cutecalypso, wrednapaula, mokrakasia , fajnapo30, mmmcukierek i wiele innych gwiazd to nasza "Wikipedia showupa" czyli książe_showupa tam jest i teraz pisze takie coś ... żal :)

Czyli rozumiem , że w realu chcesz mieć / albo już siedzisz z cichą szarą myszką a laski z showup są dla Ciebie fantazją.

Gość wymyślił sobie zajęcie , hobby spamowanie na forum :rofl:

On jest wszędzie dosłownie żadnej nie przepuści , bo w każdym temacie dorzuci swoje 3 grosze ale nie chce takiej kobiety. To ciśnie się pytanie po chuj tutaj w ogóle jesteś ??
Piszesz - oceniasz te kobiety i się wypowiadasz. A nie chcesz z taką być. To tak jakby strzelić sobie w stopę. :laughingnew: Ty nie chcesz być z laską , która wykonuje pokazy erotyczne a myślisz , że jakaś dziewczyna pierwsza lepsza z chodnika , które widujesz na co dzień chciały by być z ziomkiem , który fapie pod sex kamerki i się jeszcze czynnie , biernie z wielkim zaangażowaniem udziela na forum erotycznym :laughingnew: No nie sądzę , tyle w temacie. Pozdrawiam
PS. I deklu taka rada na koniec nick sobie popraw , bo książę się przez "ę" pisze a nie przez e :-D
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Re: wrednaPaula
30 lis 2016, 15:17
Ten lateksowy strój miała też na fajna po30, wtedy gdy razem robiły transmisję a w celu miały zmiana stroju na lateksowy, coś w tym stylu :fap:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Re: wrednaPaula
01 gru 2016, 00:49
Barmanos pisze:Piszesz - oceniasz te kobiety i się wypowiadasz. A nie chcesz z taką być. To tak jakby strzelić sobie w stopę. :laughingnew: Ty nie chcesz być z laską , która wykonuje pokazy erotyczne a myślisz , że jakaś dziewczyna pierwsza lepsza z chodnika , które widujesz na co dzień chciały by być z ziomkiem , który fapie pod sex kamerki i się jeszcze czynnie , biernie z wielkim zaangażowaniem udziela na forum erotycznym :laughingnew: No nie sądzę , tyle w temacie. Pozdrawiam


Barmanos może Ty wchodzisz na showupa głównie po to, żeby walić sobie konia ale wyobraź sobie, że są takie osoby jak ja, które wchodzą na ten portal z zupełnie innych powodów.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 gru 2016, 11:52
Hah patrzcie i potwierdziły się moje słowa nikt inny jeszcze nie odpowiedział tylko od razu Książe_showupa jest na czuwaniu. I Ty człowieku chcesz mieć laskę w realu skoro cały czas czynnie udzielasz się na tym forum pffff kpina jakaś. Gówno mnie obchodzi Twoja opinia , bo ogólnie to teraz dupę Tobie rąbiemy tak jak Ty to robisz na innych tematach odnośnie różnych lasek.
I jesteś takim bezczelnym ignorantem jeśli w ogóle wiesz co to znaczy , że nawet nie umiesz ustosunkować się do krytyki pod swoim adresem , bo żeś jest kurwo zerem i nie potrafiłeś nic wy myśleć i odpowiedzieć , bo wiesz że to co powyżej napisałem jest prawdą i tylko innych atakujesz od walenia konia. Ja nie wale pod laski z SU i one dobrze o tym wiedzą także jesteś słabo poinformowany. A pragnę wszystkim tutaj zakomunikować , że tak się negatywnie wypowiadacie na temat tej Pauli a Książe_showupa jest jeszcze większą kurwą niż ta cała wielka wrednaPaula o której tak tutaj wypisujecie.
A poza tym Książe_showupa jest końską spierdoliną , chujem zbolałym , odciętym napletem i szmatą , którą wycieram podłogę. Pozdrawiam :smoke:
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Re: wrednaPaula
01 gru 2016, 17:49
Wczoraj podczas transmisji z lustrem wyglądała bardzo sexy a przede wszystkim miała bardzo fajne szpilki. Zawsze staram się zaglądać z zaciekawieniem jakie ma buciki danego dnia. Można ją lubić lub nie ale w kwestii obuwia pierwsza liga.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 gru 2016, 00:54
Barmanos pisze:Hah patrzcie i potwierdziły się moje słowa nikt inny jeszcze nie odpowiedział tylko od razu Książe_showupa jest na czuwaniu. I Ty człowieku chcesz mieć laskę w realu skoro cały czas czynnie udzielasz się na tym forum pffff kpina jakaś. Gówno mnie obchodzi Twoja opinia , bo ogólnie to teraz dupę Tobie rąbiemy tak jak Ty to robisz na innych tematach odnośnie różnych lasek.
I jesteś takim bezczelnym ignorantem jeśli w ogóle wiesz co to znaczy , że nawet nie umiesz ustosunkować się do krytyki pod swoim adresem , bo żeś jest kurwo zerem i nie potrafiłeś nic wy myśleć i odpowiedzieć , bo wiesz że to co powyżej napisałem jest prawdą i tylko innych atakujesz od walenia konia. Ja nie wale pod laski z ShowUp.tv i one dobrze o tym wiedzą także jesteś słabo poinformowany. A pragnę wszystkim tutaj zakomunikować , że tak się negatywnie wypowiadacie na temat tej Pauli a Książe_showupa jest jeszcze większą kurwą niż ta cała wielka wrednaPaula o której tak tutaj wypisujecie.
A poza tym Książe_showupa jest końską spierdoliną , chujem zbolałym , odciętym napletem i szmatą , którą wycieram podłogę. Pozdrawiam :smoke:


Było mi nawet ciebie żal jak cię tak wszyscy wyzywali na tym forum ale teraz już wiem, że mieli rację sam po raz kolejny pokazałeś, że jesteś zwykłym gównem.
Wal dalej konia pod Sweet Lips a jedyna dziewczyna u której masz szanse na showupie to
kotka953 :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
02 gru 2016, 11:41
Dziecko a Ty pisz sobie nadal te posty , bo widać że płacą Ci za nabijanie tematów. To nie będę Cię pozbawiał tych kilku groszy z których się utrzymujesz. :D


www.Chaturbate.com.pl
Awatar użytkownika
Barmanos
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 02 lis 2016, 12:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Barmanos


Re: wrednaPaula
04 gru 2016, 16:48
Zastanawiam się czemu paula zaczęła mówić ze jest z warszawy skoro mieszka w Częstochowie, co prawda zmieniła ostatnio mieszkanie ale nadal mieszka w Częstochowie. A najlepszym dowodem na to jest ost transmisja fajnej po 30 z paula w Częstochowie w pociągu było była słychać przez jakie stacje przejeżdza wracając do domu
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
04 gru 2016, 19:11
Blacked pisze:Zastanawiam się czemu paula zaczęła mówić ze jest z warszawy skoro mieszka w Częstochowie, co prawda zmieniła ostatnio mieszkanie ale nadal mieszka w Częstochowie. A najlepszym dowodem na to jest ost transmisja fajnej po 30 z paula w Częstochowie w pociągu było była słychać przez jakie stacje przejeżdza wracając do domu


W pociągu było słychać przez jakie stacje przejeżdża Fajna wracając do domu?
ale to chcesz powiedzieć, że Fajna miała transmisję z tego pociągu jak wracała od Pauli do siebie do domu?


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
04 gru 2016, 22:17
Książe_showupa pisze:
Blacked pisze:Zastanawiam się czemu paula zaczęła mówić ze jest z warszawy skoro mieszka w Częstochowie, co prawda zmieniła ostatnio mieszkanie ale nadal mieszka w Częstochowie. A najlepszym dowodem na to jest ost transmisja fajnej po 30 z paula w Częstochowie w pociągu było była słychać przez jakie stacje przejeżdza wracając do domu


W pociągu było słychać przez jakie stacje przejeżdża Fajna wracając do domu?
ale to chcesz powiedzieć, że Fajna miała transmisję z tego pociągu jak wracała od Pauli do siebie do domu?

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


W pierwszą stronę też ponoć miała i nie wierzyłem ale jak wracała to zobaczyłem chwilę ale jakie stacje mijała nic nie słyszałem.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kibic20, Steve'o, Tomi45 i 33 gości