PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Brwi się wcale nie zmieniły nadal są dwie grube krechy jak krzywe zygzaki namalowane markerem.Cycki spuchły jakby jadła kurczaki faszerowane sterydami. Z pieniędzmi chyba bida po hotelach luksusu nie widać, ciekawe jaki jest prawdziwy powód takiego podróżowania , chyba faktycznie szuka swojego miejsca. U Pauli chyba jajecznica z boczusiem dziennie rano wbija na talerz. Mam nadzieję że teraz kiedy znikła to wróci zmieniona na plus bo z takim wyglądem jak teraz jest na poziomie nimfabi i piczuni a jak wiadomo to stare grube alkoholiczki które pewnie też były kiedyś takimi szczupłymi Paulami. Trzymam kciuki żeby się udało, serio źle ci nie życzę Paula próbuje cię otrząsnąć z tego marazmu. Odchodzisz dzień po moim poście więc chyba działa :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 lis 2019, 11:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wow,
chyba coś przeoczyłem, znowu odchodzi?
Który to już raz 4 czy 5?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




R29 pisze:Wow,
chyba coś przeoczyłem, znowu odchodzi?
Który to już raz 4 czy 5?


Nie 4,5 chyba pięćdziesiąty :dontknow: ale wróci jak bumerang,daje jej max 2 miesiące ale to max bo dłużej wątpię że wytrzyma . Tyle mojego postowania w temacie Paula, trzymaj się i wracaj jak się ogarniesz :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 lis 2019, 11:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Heee a połapałeś się bo napisała do ciebie Misiek... :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




R29 pisze:Heee a połapałeś się bo napisała do ciebie Misiek... :laughingnew:


Na pewno nie pisała do Hardzika bo widzę nikt tego nie pisze ale Hardzik na około 30 min. przed zakończeniem (odejściem) Paulinki rzucił na ogólnym czacie tekst do kogoś tam typu "Nie martw się ja mam całą kolekcje zdjęć Pauli to se razem pooglądamy".
Paulinka jak to przeczytała to aż się poryczała ze nawet jest ostatni najwierniejszy fan zrobił jej coś takiego.

No Hardziu odpierdoliłeś mistrzowski numer na odchodne :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




no ale paula naprawdę nie zdaje sobie sprawy , że on ma terabajty screenow i nagrań które zbierał latami ? już wiele razy się po pijaku przyznawał, a potem wypierał. dla harda jeden huj czy ona jest na SU czy nie bo ma tego tyle ze moze latami oglądać codziennie inne nagranie.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Paula to niezła cwaniara, wydoiła z zetków swoich trzech wiernych fanów czyli grolscha, przema vel avatara oraz gibsona. Przemo idiota 2 tygodnie temu jej wysłał paczkę , którą pokazywała podczas trans a teraz go w chuja zrobiła. Znając życie pewnie mocny ją znowu zaliczy i za miesiąc dwa miesiące wróci z hasłem że faceci to chuje.
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 17:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Heee ale Hard oddawał kasę dobrowolnie... wielokrotnie to podkreślał!
A gibson9 aka blondasXxX aka xbrzydalX to ponoć pranie mózgu zaliczył i został fanatykiem.
Wbrew pozorom to nie jest Harda brat to jego główny konkurent do ręki księżniczki salcesona...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




konkurent a Paula i tak ich wszystkich ma w dupie. Liczy się tylko mocny i ewentualnie koles.
Awatar użytkownika
XxX_wysokiXXX
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2022, 17:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Wiadomo że ma w dupie to tyłko jakby nie patrzeć klienci,i to że mają jakiś tam większy kontakt z nią to temu bo tam wiecznie siedzą i sypią,a że mocny i koles są traktowani wybitnie dobrze to logiczne bo dawali najwięcej to takiego klienta traktuje się wyjątkowo. Tak samo babka w sklepie jest miła dla klientów bardziej zna tych którzy częściej przychodzą i jest miła ale po pracy ma ich gdzieś i to zupełnie normalne. Czego oczekujcie że Paula będzie po transmisji czyli swojej pracy o was rozmyślała? Nie...ona ma swoje sprawy swoje życie i to zupełnie normalne i wcale jej się nie dziwię. A czy kogoś wydoiła czy nie no oby takim debilą dupolizą się to należy żeby wydoić zostawić :laughingnew: do Pauli każdy kto dłużej na SU siedzi jakiś sentyment ma inaczej temat o niej nie miał tylu zakładek. Ja Pauli dla jasności źle nie życzę,to co mi się nie podoba czyli nadmierne kg na które narzeka i nic z tym nie robi ( nie lubię ludzi którzy narzekają płaczą żalą się i dalej nic z tym nie robią a z Paulą trochę tak jest aporos odchudzania) pozatym z plusów wiele wniosła na SU zawsze była na bieżąco z ,, nowościami,, erotycznymi lushe i te inne gadżety za to plus. Niech się Paula ogarnie i wraca ale już bez płakania,zapijania smutków i oszukiwania siebie samej bo w jeden dzień płacze i mówi że jest gruba a w drugi mówi jebać dietę no takim podejściem to efektów szybko nie będzie :shock: fakt faktem zawsze ludzie się czepiali jej brzucha nawet jak był spoko może to poniekąd ją zdemotywowało i się ulała napewno na psyche siada ciągła krytyka kiedyś nie zasłużona teraz już no ... :hi:
Awatar użytkownika
freshgold
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 17 lis 2019, 11:42
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Obrazek :punk: Obrazek
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




freshgold pisze:Tyle mojego postowania w temacie Paula

Wszystko rozumiemy .. musiałeś jednak coś naskrobać :sarcastic:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




kurwa spajkel idioto
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




I znowu wygrałem...?
Wróciła szybciej niż zwykle... Teraz da nam czytaj (wam) popalić...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Lider napiwków: robinek29 4079 żetonów
Twoi ''koledzy'' z foro już to wczoraj wyśmiali.
Ja z tego tylko się cieszę bo pokazałeś wczoraj wszystkim że możesz też być NORMALNY i nie zapomniałeś co to jest dobra zabawa.
R29, :good3:
Ps mam tylko nadzieje że to zmiana na dłużej a nie tylko chwilowe olśnienie ;)

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Aż tyle? Ja pierdolę, ale zaszalałem!

A niech ma na te "parapetufkie"...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:





Rabinek, dotuj, bo ci kobita marnieje w oczach ... :drag:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 15:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




"OSTATNI RAZ MNIE TU WIDZICIE! :crybaby0:
KOŃCZĘ Z SU! :cry0:
NIGDY TU NIE WRÓCĘ! :crybaby0:
TO MOJA OSTATNIA TRANSMISJA! :cry0:
HARD JEST ZAKŁAMANY DO SZPIKU KOŚCI, NIE SPOWIEDZAŁAM SIĘ, ŻE ON TAK MNIE POTRAKTUJE! ŻE SCREENAMI SIĘ ZADOWOLI! ŻE TYLKO TYLE DLA NIEGO ZNACZYŁAM! JESTEM W SZOKU JAK MÓGŁ BYĆ TAK ZAKŁAMANY!"
:cry0: :crybaby0:

Kurwa ja pierdole.. :facepalm:

Byłem na tej "ostatniej" transmisji. Aż mi się pierwszy raz żal kmiotka zrobiło, bo tak naprawdę nic nie zrobił, a wytarła jego mordą podłogę. Jednak, że ten jechał z nagonką na R29 o to, że strzelił screena, którego obraz każdy widział na żywo na ogólnym…
A powód afery jaką Paula nakręciła był zupełnie taki sam jak z R29. Załamanie nerwowe, efekt jojo, dieta nie wypaliła, znowu zaczęła wpierdalać to wyolbrzymiła pierdoły z dupy, napatoczy się taki jeden z drugim i podłoga lśni :mocking: .

No cóż.. wiadomo było, że wróci. Ale czy potrzebne było to beczenie? Wyjątkowo żałosny widok. Każdy może się załamać, ale nie ma co robić z siebie jeszcze większej ofiary losu. Można było przecież z klasą powiedzieć, że się robi przerwę, odpocząć. Wiadomo, że na ODCHODACH i powrotach się najlepiej zarabia. Bardzo żenująca i odpychająca scena
Myślałem, że wróci jak schudnie, ale zdaje się, że znowu waga poszła do przodu. Tylko patrzeć jak znowu zacznie kimś pomiatać :mocking:

W wikipedii trzeba zaktualizować zmiany "nigdy" = tydzień(?)

Wróciła i spoko, niech sobie dziewczę zarabia. Zwłaszcza, że szkoda takie dojne krowy zostawiać. Jak najbardziej rozumiem. Niech się dobrze wiedzie, ale może już starczy tych afer z dupy... :)
byłoby kurwa miło :hi:

:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




to aż taka drama o te screeny była 2 tygodnie temu? :laugh3: no paula to czasem serio tif przebija despotyzmem. ale pewnie andrzej przysiegal tam kiedys ze screenow nie robi i nie nagrywa ale sie przypadkiem wydało bo się zapomniał na trans.

troche drama z dupy bo paula jakby niebylo jest jedna z najwiekszych gwiazd SU i siedzi tez juz 10 lat , wiec wiadomo ,ze jest w huj nagran z nia. ona nie jest tego swiadoma? no raczej w to nie uwierze :laugh3: . wiec skoro jest swiadoma to co to za roznica jak andrzejek tez sobie cos tam nagra ? niech ma . za 10 lat sobie odpali i mu łezka poleci jak pauli juz dawno tu nie bedzie bo bedzie zajeta zyciem rodzinnym i chowaniem berbeci Spajkiego czy tam innego Srogiego. Po prostu kolejna drama z dupy zrobiona przez paule z premedytacja zeby Hardzik i reszta czuli sie winni i bardziej rzucali. Dlatego wlasnie sie smieje z ciebie Robinek bo wiedziales jaka ona jest 1000 razy o tym mowiles , jeszcze mnie 1000 razy pouczales jaka jest Tiff a teraz pyk , wrociles tam za 400zl :mocking:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha, Hetrique, Kinia, Nicola85 i 194 gości