PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 22:20
Kurier pisze tak jak byś mieszkał pod tym łóżkiem i cala biografie Pauli znal a gówno wiesz za przeproszeniem. Znajdź sobie naprawdę inne hobby. Bo naprawdę twoja wiedza o chorobach wenerycznych jest nikła. Całując się z kobieta dostaniesz choroby to ty sie człowieku idź lecz. Tr twoje argumenty sa tak denne ze porostu brak sensu wchodzić w dyskusje. A co dziewczyny takiego zrobiły żeby nisko upaść NIC. I paula nie jest żadna dziwka na tym skonczmy.

Tak blacked a z czego tu sie smiać? Juz widujesz ja w supermarkecie tak to sobie tłumacz kolejny zeby sobie wizyte zalawił u psychtarty

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 22:43
Przecież widać że Paula to jeszcze dziewica ;)
Awatar użytkownika
faraon
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 454
Rejestracja: 02 sie 2015, 19:13
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nikt
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 22:56
Spikel20 pisze:Kurier pisze tak jak byś mieszkał pod tym łóżkiem i cala biografie Pauli znal a gówno wiesz za przeproszeniem. Znajdź sobie naprawdę inne hobby. Bo naprawdę twoja wiedza o chorobach wenerycznych jest nikła. Całując się z kobieta dostaniesz choroby to ty sie człowieku idź lecz. Tr twoje argumenty sa tak denne ze porostu brak sensu wchodzić w dyskusje. A co dziewczyny takiego zrobiły żeby nisko upaść NIC. I paula nie jest żadna dziwka na tym skonczmy.

Tak blacked a z czego tu sie smiać? Juz widujesz ja w supermarkecie tak to sobie tłumacz kolejny zeby sobie wizyte zalawił u psychtarty

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?


Np auchan Częstochowa wierny piesku pauli ( szkoda ze nie było cie żeby zanieść jej zakupy do taksówki) jak nie wierzysz to może zapytaj jej gdzie robi zakupy,
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 23:03
Ja nie jestem jakims maniakiem jak ty zeby siedziec pod sklepem i czekac na kogos 24 h. Niezłe masz hobby. Was to wszystkich powinni pozamykać w zakładzie zamkniętym. Bo az strach sie bac
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 23:03
Blacked pisze:
Spikel20 pisze:Kurier pisze tak jak byś mieszkał pod tym łóżkiem i cala biografie Pauli znal a gówno wiesz za przeproszeniem. Znajdź sobie naprawdę inne hobby. Bo naprawdę twoja wiedza o chorobach wenerycznych jest nikła. Całując się z kobieta dostaniesz choroby to ty sie człowieku idź lecz. Tr twoje argumenty sa tak denne ze porostu brak sensu wchodzić w dyskusje. A co dziewczyny takiego zrobiły żeby nisko upaść NIC. I paula nie jest żadna dziwka na tym skonczmy.

Tak blacked a z czego tu sie smiać? Juz widujesz ja w supermarkecie tak to sobie tłumacz kolejny zeby sobie wizyte zalawił u psychtarty

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?


Np auchan Częstochowa wierny piesku pauli ( szkoda ze nie było cie żeby zanieść jej zakupy do taksówki) jak nie wierzysz to może zapytaj jej gdzie robi zakupy,


a śmieje się z jej " ślicznych ocząt " I brawo Kurier może dzięki twoim postom chociaż kilka frajerów przejrzy ze paula już nie jest dziewicą :seks1:
Awatar użytkownika
Blacked
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zafira
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 23:14
Biografia Pauli jest na garsonierze. Wpisy liczyą ponad 4 lata i tyle(przynajmniej) tym się zajmowała. Ogłoszenia były wklejane na starym forum :). Domyślam się, że piszę to sama zezowata "dama" albo jej alf, bo rejestracja z dzisiaj ;).

A co do całowania(a wiadomo, że fajna nie tylko to z nią robiła), to zalecam pójście do szkoły lub przynajmniej internety :). Są specjalne poradnie dla takich nieuków.
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 23:31
Kurier ty masz piękne kompleksy chyba. Doskonały w 100% procentach ale brak mózgu niestety wszystko niweczy. Po drugie naucz sie czytac ze zrozumienie to wynioskujesz ze chodziło o całowanie. Ale to sam pisałeś kilka postów wyżej. Bana dostałeś od Pauli tak teraz ciebie to boli ze tutaj musisz pieprzyć trzy po trzy.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 23:46
Obrazek
Terre.d.Hermes


Re: wrednaPaula
21 lis 2016, 23:57
Dosłownie kolejny poliglota sie znalazł. W dupie mam ten twoj przecinek. Taki mądry tylko na forum :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lis 2016, 00:12
Obrazek
Terre.d.Hermes


Re: wrednaPaula
22 lis 2016, 00:13
Spikel20 pisze:Dosłownie kolejny poliglota sie znalazł. W dupie mam ten twoj przecinek. Taki mądry tylko na forum :D

w dupie powiadasz?
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 22:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lis 2016, 03:40
Spikel20 pisze:Dosłownie kolejny poliglota sie znalazł. W dupie mam ten twoj przecinek. Taki mądry tylko na forum :D


Ojojojojojoj :shock2: :shock2: :shock2:
Kolejny rycerz w srebrnej zbroi, na białym rumaku, którego drzazga z siodła w dupę kłuje.
Nie ma to jak z braku argumentów rzucić hasło: "W dupie mam....". Kogo kużwa obchodzi zawartość Twojego odbytu ?
Terre i kondor sprowadzili bufona do parteru więc się miota jak gówno w klozecie po spuszczeniu wody.
Żenada :mocking: :mocking: :mocking:
Awatar użytkownika
Merlin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 351
Rejestracja: 04 maja 2016, 03:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lis 2016, 04:47
Spikel20 pisze:Ja nie jestem jakims maniakiem jak ty

Tylko przewalam całą swoją wypłatę na żetony dla waszej "księżniczki" z portali ogłoszeniowych? Poszukaj dobrze jej screenów z portali na których się ogłaszała może jeszcze znajdziesz ;) Ale gwarantuje że ja i masa osób tutaj widziało na własne oczy jej ofertę :D Swoją drogą Spikel20 już raz wyraziła się do ciebie "Zachowujesz się jak mały rozkapryszony chłopczyk, dobra ustawie ci tego priva jak sobie zwalisz to może ci przejdzie" Nie pamiętasz? :D Szczerze zacząłem lubić jej transmisje bo przynajmniej mam ubaw i dobrze mi poprawiacie humor rycerze :D A ty dalej przelewaj jej całą swoją wypłate w zamian za kawałek cipki i obelgi :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lis 2016, 05:13
Poza tym wszyscy jej obrońcy twierdzicie że wylewamy jad czy też falę hejtu... Ale jaki to hejt gdy piszemy smutną dla was prawde? Czemu nie potraficie się pogodzić z tym że Paula ma was tylko za skarbonke co pokazuje m.in odzywkami do was, to że ogłaszała się na portalach typu Roksa to też nie jest żadna ściema, screeny były dostępne na starym forum, ale nie przecze, że może jeszcze da radę znaleźć je w tym temacie albo w internecie :) Czy ktorys z jej obrońców umialby napisać że Paula traktuje was z szacunkiem i nigdy nie powiedziala do was złego słowa? :) Nie ma co się oszukiwać :)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lis 2016, 19:32
Jak dla mnie ta Paula jest ruchalna. Nie wiem czemu ja tak szykanujecie. Nawet sie rymuje Paula - ruchalna. To nie przypadek. A to ze jest e-kurwa wcale mi nie przeszkadza, przynajmniej jest uczciwa i pokazuje twarz w przeciwienstwie do wielu innych beneficjentek. Jeszcze tylko chcialbym, zeby jej sponsorzy pokazali morde i bylbym zupelnie szczesliwym uzytkownikiem portalu PokazGora.pl
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 lis 2016, 19:50
Nie ukrywamy, że liczba komentarzy (przepełniona chamstwem, jadem i zazdrością) na znanym Nam wszystkim forum źle wpłynęła na nasz dzisiejsze samopoczucie i nie chciałybyśmy, aby odbiło się to na naszej dzisiejszej transmisji.

...na znanym Nam wszystkim forum Jeśli znane, to wiadomo czego można było się tu spodziewać. Pewnie na początku zaglądając tu miałyście nadzieje poznać opinię ale tylko na sam temat transmisji... Niestety to się nie stało aczkolwiek dało się to przewidzieć.

Czy komentarze są chamskie... na pewno! Czy są prawdziwe, bardzo możliwe.
Lecz ze strony oglądających nieistotne a dla transmitujących, tylko i wyłącznie obraźliwe.

Więc od siebie dodam,
że nie interesuje mnie to co robiła wredna przed ShowUp.tv i zapewne nie interesowało to fajnej-po30 (fakt był Jej znany... po waszych komentarzach to już na pewno)

Spikel20 Jeśli zakładasz konto by tylko "bronić" werdnąPaule to mógłbyś się bardziej postarać.

Ps. Jeśli czytają to osoby transmitujące to powiem Wam że bardzo fajnie się was razem oglądało.
Awatar użytkownika
karol16
SU-holik
SU-holik
Posty: 59
Rejestracja: 11 wrz 2016, 20:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 lis 2016, 12:53
A ja Wam powiem tak: Dziwka też człowiek. Niektóre z nich bywają nawet bardziej ludzkie niż przeciętny użytkownik tego forum.

Jeżeli Paula się nie kryje z tym co robiła/ robi to jest ok. Rozumiałbym cały ten hejt, gdyby było na odwrót. Czepianie się kogoś za takie rzeczy jest na tym forum chyba nieporozumieniem?

Na ShowUp.tv dziewic raczej nie ma... no może poza paroma nadającymi :lol: Prostytucja to zaraz po myślistwie i zbieractwie najstarsze zajęcie na świecie i nie ma powodów, by myśleć że nagle zniknie. Ludzie zajmujący się tym nadal będą to robić czy to nam się podoba, czy nie. Po co więc strzępić o to języki?

Jeżeli Paula chce w ten sposób zarabiać.. to niech jej tam się powodzi... Sama tak wybrała i sama pewnie zdaje sobie konsekwencje z tego wyboru.

Ja osobiście tego nie pochwalam, ale nie będę jej też za to wieszał.. Jej życie, jej wybory.
Awatar użytkownika
Drwal
SU-holik
SU-holik
Posty: 87
Rejestracja: 20 wrz 2016, 11:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 lis 2016, 17:10
Niesamowita dziewczyna, jak dla mnie jedna z najlepszych tutaj :)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
testo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 22 lis 2016, 17:10
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: blackangel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: fk123


Re: wrednaPaula
27 lis 2016, 02:32
karol16 pisze:Ps. Jeśli czytają to osoby transmitujące to powiem Wam że bardzo fajnie się was razem oglądało.


Paula i Fajna mają swoje konta na forum i z tego co się orientuje to dość regularnie czytają to co inni piszą na ich temat, choć pewnie nie jest im szczególne miło czytać zdecydowaną większość z tych komentarzy.


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 lis 2016, 14:52
Książe_showupa pisze:Paula i Fajna mają swoje konta na forum i z tego co się orientuje to dość regularnie czytają to co inni piszą na ich temat, choć pewnie nie jest im szczególne miło czytać zdecydowaną większość z tych komentarzy.


To co się pisze na tym forum czyta zapewne duża ilość pań z ShowUp`a - zarówno te zarejestrowane jak i te bez założonego konta. Śledzą opinie o sobie nawet jeśli się do tego nie przyznają ;)

Co do Pauli - jakoś nie bardzo interesuje mnie co robi poza ShowUp`kiem. Wiem, że na pewno nie chciałbym mieć takiej kobiety za partnerkę życiową.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: izaak.stoltman, kibic20, Nicola85 i 36 gości