PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
@BATMANmkr90
100% racji masz w całości.
Mój screen miał tylko pokazać kmiotowi oraz innym cukrzykom z tego okienka, że niestety, ale rzeczywistość jest inna niż im się lansuje.
Może mało elegancko, ale szczerze.
Bajo...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty zdajesz sobie sprawę z tego że rzucasz jadem?
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


Jasne.
Nie jeden za prawdę został ukrzyżowany...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


fajna--po30,
Koleś ewidentnie ma nierówno pod kopułą.
Od chyba ponad roku ciągle po niej jedzie a to tu a to na czacie.
Teraz przyszedł czas na kilogramy bo ma się do czego dojebać.
To mi już zakrawa na chorą obsesje na jej punkcie.
Jednego debila się już pozbyła niestety został drugi.
Jego choroba ma kilka oblicz.. jedno to ciągłe jej nękanie a drugie to obrzydzanie fanom jej osoby.
I mimo że to od dłuższego czasu nie skutkuje to on dalej z uporem maniaka wałkuje ten temat.
Czasami odliczam minuty jak jestem na czacie kiedy znowu zacznie te swoje wywody.
Może już czas ROBINEK udać się do specjalisty :!: :!: :!:

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Zacytuj mi kmiocie gdzie tu coś złego napisałem o twojej pani...?
Tylko mi tu nie wyciągaj jakiś postów z przed 3 lat bo i ja ci zacytuję jak ją wyzywasz od zezowatych ku...
To, że szczerze napisałem i nie tylko ja, że się roztyła to chyba widać.
A to, że ty i twoi "bracia" przyklaskujecie na każde jej skinienie to przepraszam, nie każdy jest jej fanem jak ty byś chciał.
Nie każdy musi być jej wyznawcą i nie każdy musi klaskać jak by ci pasowało.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29,
Dobra spierdalaj udowodniłeś że jest gruba.
Lepiej się już czujesz ulżyło pomogło to ci w czymś czujesz się z tego powodu dumny ze udowodniłeś niedowiarkom że jest GGGRRRUUUUBBBBBAAAAAA !!!!
ROZZZZTYYYŁŁŁŁAAAA SIEĘĘĘEĘ !!!!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ale Hard ty dalej nie widzisz problemu, tylko ślepo brniesz...
Nic do niej osobiście nie mam i do ciebie też.
Zrozumiesz to docenisz.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Here we go again... :biggrin:

Sezon jesień 2022 wielokrotnie nagradzanej sagi romantyczno dramatycznej pt. "Paleta i zjebenersi" ogłaszam za oficjalnie otwarty :good3: :D
Ku zaskoczeniu, otwarcia sezonu dokonała nasza forumowa koleżanka Maddie aka Kinia znana powszechnie ze swojej wieloletniej działalności antyhejterskiej, walki o dobre imię i szacunek dla szołapomodelek.
Swoim dramatycznym wpisem na zaprzyjaźnionym forum, pozwolę sobie zacytować:
autor: Maddie » czw paź 06, 2022 12:21 pm
A moze nie przyszlo ci do glowy ze hejt na forach zniszczyl jej zapal? moze nie radzi sobie emocjonalnie z tym wylewanym jadem przez lata? ile jeszcze trzeba zebyscie przestali gnębić i niszczyc czlowieka? moze tak jak Dawid Ozdoba ma sobie odebrac zycie? trzeba byc slepym zeby nie widziec ile ta dziewczyna przechodzi, dobra, ktos napisze ze sama sobie jest winna.. nie wnikam! ale każdy zasługuje żeby żyć.
Dajcie jej prosze juz spokoj a wyjdzie nam to wszytsko na dobre, moze i nawet wroci stara Paula jesli dostanie zastrzyk pozytywnej energii... To nie fani ja niszczą, tylko hejt.

wywołała lawinę komentarzy oburzonych, prawilnych użytkowników SU walczących tak samo jak ona, ze zuem jakim jest hejtowanie modelin.
Oczywiscie nasz guru od romantycznej miłości i emerytowany operator frisbee Anżej Hardiaszian, jak zwykle umiejętnie wykorzystał sytuacje, dopisując kilka postów z fejk kont. Tutaj musze przyznać, Anżej sie napracował i dla niewprawnego oka ciężko stwierdzić które wpisy sa jego autorstwa.
Po drugiej stronie barykady jak zwykle mamy Robinka ktorego wszyscy szanujemy za jego heroiczna walke o obnazenie "prawdziwej twarzy Palety". Szanujmy takich ludzi! Pomimo tego ze od wielu lat sa w fantastycznym, szczęśliwym i kochającym sie związku, "maja sie do kogo przytulic", maja dla kogo i po co zyc itd... to nie odpuszczaja w imie prawdy! Nasz kolega pomimo licznych ciekawszych zajec nie spuszcza oka z forum, tym bardziej z transmisji modelki do ktorej pala nienawiscia od czasow opuszczenia Polski przez wojska radzieckie.
Tzn. ja oczywiscie rozumiem.... to nie tak ze Robinek siedzi bo musi pilnowac foro... po prostu kolega pracuje na kompie i ma mozliwosc rzucenia okiem od czasu do czasu... a ze akurat, zupelnie przypadkiem, jego godziny pracy pokrywaja sie z transmisjami Palety to tylko niezamierzony zbieg okolicznosci.

Tak na marginesie Robin...
R29 pisze:Jasne.
Nie jeden za prawdę został ukrzyżowany...

Dzizas Robin Crystus... serio? :lol:


Coz... pomimo ogólnego marazmu panującego zarówno na SU jak i foro, trzeba przyznać ze autorzy najstarszego serialu szolapowego nadal dbaja by "odmrozic Marylke na Sylwestra" i nie pozwalaja o sobie zapomniec :good3: :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jak to powiadają: "szoł musi iść goł"

Obecnie scenariusz na jesień jest już ukończony, główni bohaterowie odbierają zaległe urlopy.
Obecnie pracujemy nad sezonem wiosna - lato 2023

PS
podobnie jak Ty Kominie, ja też jebię nocki :D
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BATMANmkr90, Post sponsorowany? Notowania spadały? Zawsze jak u Pauli spada liczba widzów pojawia się post na forum..., zainteresowanie rośnie, nowe pieski przychodzą i oddają żetony. Nic nie sugeruje ale... :D
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:podobnie jak Ty Kominie, ja też jebię nocki

jak to mawial nasz wspolny znajomy... otuszto :lol:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Here we go again... :biggrin:


Fajnie że cytujesz moje wypowiedzi, mam nadzieje że w dobrej wierze i ma to na celu zapoczątkować jakiś krok do zmian w nas wszytskich, więcej odpuszczania a miej nienawiści do innych.
Co moge dodać na koniec?
Apeluje -Dajcie wy już spokoj tej Pauli
Pis and Love :heart:
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


mi się zdaje że robinek został za bardzo skarcony. teraz ,żyjemy w zjebanych czasach lewactwa i poprawności politycznej. Od kiedy to stwierdzenie faktu stało się hejtem? No przecież jest gruba ,sama to przyznaje. więc o co ten cyrk? hejtem byloby powiedzenie sarkastycznie ,że jest za chuda...

A co ona robi w życiu prywatnym? Bo raczej nie sądzę że chodzi do jakieś stałej pracy. Za pewne ma sporo wolnego czasu. No jak się jej nie chce zapisać 3x w tygodniu na siłownie i kupić tej np diety pudełkowej tylko już tak z pół roku siedzi i gada że się za siebie weźmie a dalej jest jak jest to o czym my rozmawiamy? Jakby ci Paula zależało tak naprawdę to byś chociaż przez miesiąc pojadła te pudełka i pochodziła na siłkę. No ale lepiej porobić dramę od czasu do czasu i pobeczeć bo ktoś powiedział prawdę, ja jestem kaleką i przegrywem i ludzie mi cisną cały czas ale przecież się nie obrażam no bo przecież jestem. Tacy ludzie jak Paula czy fajna to mnie rozwalają. Ja jestem kaleką, chodzę sobie na siłkę, rechabilitację, biore leki ale to są tylko rzeczy doraźne , które tylko utrzymują mnie w tym wegetatywnym stanie, żeby nie było gorzej. niemam za bardzo opcji żeby z tego wyjść, a taka Paula czy fajna są zdrowe i płaczą ,mają niby depresję , a prawda jest taka że w przeciwieństwie do mnie mogą robić wszystko ale im się nie chce. Wy tępe cipy nawet sobie nie zdajecie sprawy co to jest pawdziwy, ból , cierpienie i depresja. A ty Paula możesz dalej siedzieć i biadolić kolejne miesiące twoja sprawa. jak przytyjesz jeszcze 10kg to hard, blondas, przemo i reszta tej twoje upośledzonej chołoty i tak powie ,że jesteś piękna. Sami ci tylko krzywdą robią. Weź się w końcu ogarnij
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj
Hejt to nie tylko zgryźliwe i agresywne komentarze, które oczerniają osobę o odmiennym zdaniu, to także obraźliwe memy, grafiki i filmy. Treści publikowane przez hejterów nie posiadają żadnej wartości i mają na celu sprawienie przykrości danej osobie. Hejt jest zjawiskiem obecnym nie tylko w Internecie, ale i w życiu osobistym. Polega on na negatywnych i agresywnych komentarzach w Internecie lub wrogim odnoszeniu się do jakiś tematów lub osób.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Gruba i zapuszczona, i tyle. O czym ty dyskutować? A że jest to portal erotyczny, na którym zarabia się ciałem, to jednak wypadałoby zadbać o siebie. Inaczej człowiek naraża się na niezbyt pochlebne komentarze. Rozwiązanie? Odcięcie się od tego towarzystwa, czyli odcięcie sobie internetu. Też proste :).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 207
Rejestracja: 21 lut 2018, 17:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kinia pisze:Przechuj
Hejt to nie tylko zgryźliwe i agresywne komentarze, które oczerniają osobę o odmiennym zdaniu, to także obraźliwe memy, grafiki i filmy. Treści publikowane przez hejterów nie posiadają żadnej wartości i mają na celu sprawienie przykrości danej osobie. Hejt jest zjawiskiem obecnym nie tylko w Internecie, ale i w życiu osobistym. Polega on na negatywnych i agresywnych komentarzach w Internecie lub wrogim odnoszeniu się do jakiś tematów lub osób.


tylko problem w tym że ona sama na siłę ten brzuch eksponuje, wiele widziałem takich transmisji u niej... cycki zakryte a brzuch wyeksponowany. Jaki jest tego cel? przecież można założyć gorset albo zakryć ubraniem . Szefowa albo wampstar tez mają ten problem ale tego nie eksponują , zawsze brzuch starają się mieć zakryty i nikt niema problemu. A Paula wiedząc że wygląda jak wygląda jeszcze to eksponuje , a potem ma pretensje bo ktoś jej wytyka.


Obrazek

prosty trick i nikt by się nie przypierdalał
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kinia pisze:Fajnie że cytujesz moje wypowiedzi, mam nadzieje że w dobrej wierze i ma to na celu zapoczątkować jakiś krok do zmian w nas wszytskich, więcej odpuszczania a miej nienawiści do innych.

A tam zaraz "w dobrej wierze" :biggrin: ale na pocieszenie dodam ze nie znam nikogo o kim moglbym powiedziec ze nienawidzę.
Poza tym, skoro juz rozpętałaś akcje antyhejterską to może oprócz definicji którą uraczyłaś Przechuja zdecydujesz sie na krotki opis własnych doświadczeń związanych z hejtem? Tym bardziej ze byłaś po obu stronach barykady :biggrin: (sorry ale musialem :P)
Btw. Przechuj, ma wiele racji w tym co napisal...

Skoro mam juz i tak taki zlosliwy mood to
Kinia pisze:Treści publikowane przez hejterów nie posiadają żadnej wartości

w sumie, treści publikowane przez modeliny na SU tez nie posiadają wartosci wiekszej niz resztki spermy w skarpecie Josego, a jednak modeliny otrzymuja za te tresci jakies tam wynagrodzenie, wiec moze to nie do konca tak... :dontknow:


Tak jeszcze z pytan do Ciebie Kinia, to bym mial ostatnie...
czy powiedzenie komus prawdy, byc moze bolesnej, ale prawdy to tez jest hejt?
a czy wyrazenie swojej szczerej opinii o kims, nawet jesli bedzie bolesna, nawet błędna, to tez hejt?
:smoke:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Komin pisze:czy powiedzenie komus prawdy, byc moze bolesnej, ale prawdy to tez jest hejt?

mówienie prawdy a wytykanie komuś kompleksów, nazywasz tym samym?:)
poważnie teraz piszesz? :meeting:
w opinii nie ma nic złego o ile nie masz na celu komuś po prostu dopierdolić, wyśmiać, upokorzyć znęcać się psychicznie itp... mój komentarz nie miał na celu zmieniać waszych poglądów, zdania o Pauli a uświadomienia że pewne zachowania są hejterskie jak ostatnie popisy na czacie przez Robinka.
A mianowicie: zgryźliwe i agresywne komentarze, które oczerniają osobę o odmiennym zdaniu, to także obraźliwe memy, grafiki i filmy.
Awatar użytkownika
Kinia
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 659
Rejestracja: 16 maja 2016, 23:22
Podziękował: 260 razy
Podziękowano mu: 143 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Przechuj pisze:tylko problem w tym że ona sama na siłę ten brzuch eksponuje, wiele widziałem takich transmisji u niej... cycki zakryte a brzuch wyeksponowany.

Ty jesteś idiotą czy tylko udajesz.
Pragn tobie wytłumaczyć bo chyba to nie dociera do tej twojej pustej mózgownicy że SU to portal na których laski zarabiają a nie pokazują wszystko za ffree dla sepów.
Nie płacisz za cycki to ich nie zobaczysz kapujesz toczy nadal nie bardzo.
Co do samego ukrywania tych jak to nazywacie chamsko '' zwałów łuszczu'' to czasto to robi u subtelny dla siebie sposób.
A że ty tego nie widzisz to już jest wyłacznie twój problem.
Każdy chce widzieć co innego na poparcie swoich bzdurnych tez.
Paula ma lustro i dobrze wiem jak wygląda i nie widzę potrzeby w dodatkowym uzmysławianiu jej tego faktu.
Dobre wychowanie nakazuje mi o pewnych sprawach nie mówić bo słowa mogą ranic podobnie jak ostry nóż.
Schudnie to schudnie nie to nie ja i tak widzę inne jej walory i nie chodzi mi tu tylko o względy wizualne.
Co do Kini to też ma sporo za uszami ale może się nawróciła i odnalazła boga ;)
Co do ciebie PRZECHUJU zawiodłem się na tobie że bronisz robinka ale rozumiem że to twój przydupas z foro wiec.....
Przypominam tylko tobie jak się piekliłeś na niego jak źle się wypowiadał o twoje ann chyba masz krótka i wybiorcza pamięć.
Kinia ma wiele racji w tym co pisze o hejcie bo to nie tylko słowa zdjęcia też mogą ranić ale widzę że niektórzy chyba zbyt pobieżnie znają słowo hejt.
Moim zdaniem robinek ma ewidentnie coś z psychiką skoro od dłuższego czasu dopierdala sie do niej o wszystko.
Dla mnie to przejaw chamstwa buractwa i złego wychowania !!!

https://showup24.tv/PaulaLaFemmeFatale
https://showup24.tv/profile/PaulaLaFemmeFatale
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hardaszian pisze:Ty jesteś idiotą czy tylko udajesz.



Kuźwa Hard bo zwału dostaniesz....ja pierdole jak można tak zaciekle bronić laski z neta. Szok.
Awatar użytkownika
freak
SU-holik
SU-holik
Posty: 80
Rejestracja: 30 gru 2021, 16:57
Podziękował: 15 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kinia - bogini wojny
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości