PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Paula ma szerokie spektrum odbiorców, od "pucybutów" po "milionerów" dlatego czasem jest transmisja ekskluzywna na luxury girl, czasem wpadająca w remizowo-odpustowy klimat, na dziewczynę z sąsiedztwa, czy też na "najebmy się razem po kokardę, i chuj". Każdy znajdzie styl który mu odpowiada :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Obrazek
Obrazek
Faktycznie laska warta uwagi, Miss World 2021 :laughingnew:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


:laugh3: :laugh3: :laugh3: :lol2:
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


R29 pisze:[ Obrazek ]
[ Obrazek ]
Faktycznie laska warta uwagi, Miss World 2021 :laughingnew:


Chyba od tego alkoholu tak się ulała ? spoko że inwestuje w twarz, dla mnie na plus zmiany jesli chodzi o twarz to medycyna estetyczna ładnie zadziałała :good3:
Awatar użytkownika
belmondo
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 39
Rejestracja: 03 sty 2021, 13:04
Podziękował: 5 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paula chyba zapomina, że nadmierne chlanie nie tylko niszczy zdrowie, ale są to też wysokie, puste kalorie :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:Paula chyba zapomina, że nadmierne chlanie nie tylko niszczy zdrowie, ale są to też wysokie, puste kalorie :scratch_one-s_head:


Przykładem może być Nimfabi, kiedyś zgrabna laska a przez chlanie co z sobą zrobiła... brak słów
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


R29 pisze:.


Jest kaloryfer i czteropak ? Jest. Lata ćwiczeń panie....lata ćwiczeń :!:
More Beer
Awatar użytkownika
Mr. Bungle
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 276
Rejestracja: 09 kwie 2019, 16:38
Lokalizacja: Międzyzdroje
Podziękował: 91 razy
Podziękowano mu: 104 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Bluzqjący.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Podsumowując brednie które opowiada ostatnimi czasami są jak przyjęcie harda na trans z powrotem.Dniem którym wygrałem wszystkie nagrody w tym lipny konkursie otrzymałem bany na wszystko. Jebana oszustka i wyłudzaczka opowiada brednie ze moderacja mnie banuje jak sama to robi. Nie masz zamiaru realizować wygranych to oddawaj zetony za losy. Widać taki ma zapał do wszystkiego ze zaraz 80kg pyknie już trzy miechy sie odchudza.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 290
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Admin pisze:Podsumowując brednie które opowiada ostatnimi czasami są jak przyjęcie harda na trans z powrotem.Dniem którym wygrałem wszystkie nagrody w tym lipny konkursie otrzymałem bany na wszystko. Jebana oszustka i wyłudzaczka opowiada brednie ze moderacja mnie banuje jak sama to robi. Nie masz zamiaru realizować wygranych to oddawaj zetony za losy. Widać taki ma zapał do wszystkiego ze zaraz 80kg pyknie już trzy miechy sie odchudza.


Spikel to twój nie pierwszy raz a Ty się dalej nie nauczyłeś że to oszustka ? :shock2:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Przecież Ameryki nie odkryłeś prędzej czy później zawsze wychodzi jaka jest.Mnie to tam pierdoli tylko pokazują cały czas swoje zjebanie.Tak samo jak kurwa mowila ze nigdy harda nie zobaczysz a widzisz znowu menel wodzirejem jest.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 290
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Admin pisze:Przecież Ameryki nie odkryłeś prędzej czy później zawsze wychodzi jaka jest.Mnie to tam pierdoli tylko pokazują cały czas swoje zjebanie.Tak samo jak kurwa mowila ze nigdy harda nie zobaczysz a widzisz znowu menel wodzirejem jest.

Spikel wiadomo że Ameryki nie odkryłem tylko dlaczego brałeś udział w tym konkursie ? Nie szkoda Ci kasy na taką oszustkę ?
Dobrze wiedziałeś jaka jest zanim rzuciłeś na pierwszy los.

Co do Harda no co zrobić ? Jak woli czytać wywody menela jej sprawa. Ja na pewno nie będę się męczył go czytając
a poza tym Paulinka ostatnimi miesiącami tak zgrubiała że nie ma co ogladać jej udawanych orgazmów.
Brakuje mi tylko u niej jeszcze zeby robiła jak Paris czyli w trakcie krzyczała coś w stylu "zerżnij mnie kotku" :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tam kilka tysięcy różnicy nie robi. Ona tylko kolejny raz straciła jaka jest osoba bez żadnej godnosci ludzkiej. Całe zycie wyłącznie robi ludzi w chuja. Kto to widział żeby nawet jedego dnia nie przepracować. Zero ambicji ludzkich.


W sumie dużej różnicy nie ma od rafatusowej i Paris taki sam poziom oszustwa i robienia jeleni. Jak nie ma samozaparcia żadnego i tylko pierdoli ze sie odchudza i po trzech dnaich koniec diety. Ona ma do wszystkiego słomiany zapał ze wszystkim tak ma i bedzie miała. Na siłownie chodziła moze tydzien chuj sprzęt kupiła do ćwiczeń moze raz skorzystała zero ambicji
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 290
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


:lol:
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Admin, Paula nic nie straciła, zyskała na pewno finansowo. Ty po prostu chciałeś ją sobie kupić. Jak to nie jest Wasz plan na robienie szumu, a sobie razem poza SU żyjecie szczęśliwie, to jesteś strasznie naiwny, i beznadziejnie zakochany. Teoria o wydaniu kilku tyś. żeby wg Ciebie zepsuć jej wizerunek jest gdzieś między płaską ziemią, a Reptilianami
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Różnicy jest taka ze wygrałem i niech realizuje to co wygrałem reszta polemiki nie ma sensu.
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 290
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Ty tak do usranej śmierci będziesz za nią latać Spikiel? Nie szkoda ci czasu i kasy? Ile razy jeszcze ta sama sytuacja będzie się powtarzać? Kiedy chłopie weźmiesz się w końcu w garść i dasz sobie z nią spokój, weź znajdź sobie jakąś babę w realnym życiu, taką, którą nie pokazuje pizdy za pieniądze, mówisz o jej godności, a gdzie ty ją masz? :scratch_one-s_head:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Admin pisze:jak przyjęcie harda na trans z powrotem
bardzo jestem do tyłu w temacie, zatrzymałem się na etapie kiedy Hard sam dla jej dobra pisał że nie będzie do niej wchodził, a nie że ona go zbanowała.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


To była kolejna zagrywka menela nie wchodził bo miał bana od niej:) ale chuj zaczał dawac podwójna rentę to wrocil
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 290
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


Admin pisze:Podsumowując brednie które opowiada ostatnimi czasami są jak przyjęcie harda na trans z powrotem.Dniem którym wygrałem wszystkie nagrody w tym lipny konkursie otrzymałem bany na wszystko. Jebana oszustka i wyłudzaczka opowiada brednie ze moderacja mnie banuje jak sama to robi. Nie masz zamiaru realizować wygranych to oddawaj zetony za losy. Widać taki ma zapał do wszystkiego ze zaraz 80kg pyknie już trzy miechy sie odchudza.



Zbanowała cie po zrealizowaniu losów hehe? no ciekawe, musiałeś chyba sobie nieźle u niej nagrabić, bo wątpliwe jest to że bez powodu byle żeby zgarną hajsiwo, :shock2: :dontknow:
jeśli tak sytuacja zaistniała to z godnością powinna oddać ci żetony za losy skoro wygrałeś, a nie chce się rozliczać z tego...
Może w końcu czegoś cie to nauczy ? nikogo siłą nie zmusisz do lubienia ciebie na siłę, to przyniesie często odwrotny skutek, myślę że możesz mieć tylko i wyłącznie pretensje do siebie...
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Akurat wymyśli historyjkę ze do niej pisałem z jakiegos niku HahHa. Jeszcze akurat w ten sam dzien menel krakowski wrocil do łask.
O tym właśnie mówię nie che zrealizować nagród trzech to niech oddaje losy za nie. Wymyśla historyjki ze mod mnie banuje jak sama to robi HahHa.
Padlo jej na mózg już dawno pewnie przez kilogramy zaczelo jej ciąży na synapsy hahahah


https://showup24.tv/AlwaysKissMeGoodnight
https://showup24.tv/profile/AlwaysKissMeGoodnight
Awatar użytkownika
Spajk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 290
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:45
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kimi
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Spikel


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SkySu i 36 gości