PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie każda ;)
Awatar użytkownika
fajna--po30
SU-holik
SU-holik
Posty: 186
Rejestracja: 26 lip 2016, 22:56
Podziękował: 43 razy
Podziękowano mu: 34 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: fajna-po30


fajna--po30, bardziej miałem na myśli takiego typa, co nawet jak go zbanujesz, to i tak będzie sypał żetonami.
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Robinek29 pisze:Dobrze wytresowany kundel :lol2:

Lider napiwków: HardRockCaffe666 225
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15
HardRockCaffe666 15


Nie od dziś wiadomo że perełka ma więcej do powiedzenia niz hardzik :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Oj Zezi. A ja myślałem że masz choć trochę rozumu i wyjebiesz dziada na stałe. Czy ten obciach jest naprawdę warty tych 200-300 zł które u ciebie zostawia na miesiąc?
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Tyle czasu tu jesteście, a dalej jest w Was wiara w bana dla Harda czy Spajka, Paula jest tu dla pieniędzy nie dla znojomości itp, na pieniądze się nie będzie obrażać , wygląda na to ze jak Harda zbanuje to jakoś jej specjalnie obroty nie skaczą, Ew my tu z foro możemy postrzegać jego obecność lub nie u niej na trans pozytywnie lub nie przez pryzmat tego ze tu mamy z nim dyskusje itp, dla reszta widzów jest anonimowy tak samo jak dla wielu te forum.
Paula się nie będzie obrażała na harda bo jedyne co z tego ma kilka stów mniej w miesiącu. Tak samo jak spotykała się ze Spajkim po tym jak jej groził itp. Poukładała sobie to tak ze i tak się z nim spotka bo ma z tego dobry pieniądz, nigdy jej nie chodziło o to by nawiązać z kimkolwiek z SU bliższa relacje, ale pielęgnuje to by inni w to wierzyli. Co jak co ale Paula w szolapy umie i robi to dobrze.

I jeśli ktoś z Was myśli że Hard dostanie u niej perma tylko poto żeby kilku gości z foro którzy razem rzucają jej jeszcze mniej niż Hard mogło się z niego ponabijać , to jesteście jeszcze bardziej naiwni niż Hard czy Spajki
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx pisze:Tyle czasu tu jesteście, a dalej jest w Was wiara w bana dla Harda czy Spajka, Paula jest tu dla pieniędzy nie dla znojomości itp, na pieniądze się nie będzie obrażać , wygląda na to ze jak Harda zbanuje to jakoś jej specjalnie obroty nie skaczą, Ew my tu z foro możemy postrzegać jego obecność lub nie u niej na trans pozytywnie lub nie przez pryzmat tego ze tu mamy z nim dyskusje itp, dla reszta widzów jest anonimowy tak samo jak dla wielu te forum.
Paula się nie będzie obrażała na harda bo jedyne co z tego ma kilka stów mniej w miesiącu. Tak samo jak spotykała się ze Spajkim po tym jak jej groził itp. Poukładała sobie to tak ze i tak się z nim spotka bo ma z tego dobry pieniądz, nigdy jej nie chodziło o to by nawiązać z kimkolwiek z SU bliższa relacje, ale pielęgnuje to by inni w to wierzyli. Co jak co ale Paula w szolapy umie i robi to dobrze.

I jeśli ktoś z Was myśli że Hard dostanie u niej perma tylko poto żeby kilku gości z foro którzy razem rzucają jej jeszcze mniej niż Hard mogło się z niego ponabijać , to jesteście jeszcze bardziej naiwni niż Hard czy Spajki

To przecież oczywiste że Paula jest tu dla kasy i tak jak wyciągała kasę z klientów dając dupy to tak samo robi tutaj na kamerkach z kundlem hardzikiem :mrgreen:
Jak hardzik ma żetony to jest spoko gość a jak nie ma to się go banuje i czeka aż będzie miał żetony :mrgreen: prosta sprawa.
Hardzik uzbiera żetony i wraca na salony i oddaje żetony w jego przypadku na waciki :mrgreen: a potem dostaje bana i kółko się zamyka.
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tomoxx pisze:Tyle czasu tu jesteście, a dalej jest w Was wiara w bana dla Harda czy Spajka, Paula jest tu dla pieniędzy nie dla znojomości itp, na pieniądze się nie będzie obrażać , wygląda na to ze jak Harda zbanuje to jakoś jej specjalnie obroty nie skaczą, Ew my tu z foro możemy postrzegać jego obecność lub nie u niej na trans pozytywnie lub nie przez pryzmat tego ze tu mamy z nim dyskusje itp, dla reszta widzów jest anonimowy tak samo jak dla wielu te forum.
Paula się nie będzie obrażała na harda bo jedyne co z tego ma kilka stów mniej w miesiącu. Tak samo jak spotykała się ze Spajkim po tym jak jej groził itp. Poukładała sobie to tak ze i tak się z nim spotka bo ma z tego dobry pieniądz, nigdy jej nie chodziło o to by nawiązać z kimkolwiek z SU bliższa relacje, ale pielęgnuje to by inni w to wierzyli. Co jak co ale Paula w szolapy umie i robi to dobrze.

I jeśli ktoś z Was myśli że Hard dostanie u niej perma tylko poto żeby kilku gości z foro którzy razem rzucają jej jeszcze mniej niż Hard mogło się z niego ponabijać , to jesteście jeszcze bardziej naiwni niż Hard czy Spajki


Mylisz się. O tym forum musi wiedzieć bardzo duża cześć ludzi którzy wchodzą na SU. Admini tego forum wiedzą co robią. Znają się na pozycjonowaniu. Jak wpiszesz Showup tv w google to forum jest na czwartym miejscu.A jak np wpiszesz nick jakiejś modelki to wyskakuję jej temat tutaj na drugim miejscu w googlach po profilu na SU. Co ciekawe u Zezi wyskakuję jej temat z forum na pierwszym miejscu a dopiero na drugim jej profil z SU. Czyli te szambo tutaj robi jej zasięgi hahah. Reasumując wiele osób wie o tym temacie i upośledzonym Hardzie. Nie patrz na to ile osób się udziela w tematach tylko na wyświetlenia. A po za tym sam już kilka razy widziałem że jak niema Harda na trans to przychód Zezowatej jest dużo wyższy niż jak Hardzik jest. A ja przecież jej nie oglądam i mam na nią wyjebane. Wejdę sporadycznie żeby zobaczyć może bedzie kolejny odcinek tego kabaretu i tyle. Czyli wychodzi na to że wiele osób odstrasza ten gamoń. Po za tym żadna inna modelka z topu nie pozwoliła by sobie trzymać takiego gamonia jak Hard na trans nawet jakby coś tam dawał, wyzywać się od kurew i ogólnie robić pierdolnik. Dostał by już bana dawno na amen już tym bardziej że on daję zaskórniaki. To że Zezi ma absolutnie zerowy poziom honoru i pozwala na trasmisji być osobą które wcześniej ją stalkowały , wyzywały od kurew itd to już inna kwestia. Prawda jest taka że lwia cześć jest zarobków pochodzi od ludzi którzy nią gardzą. Spajki cały czas sypie z innych kont, Robinka też widać cały czas na chacie więc pewnie też cos daję. Przecież to jest jakby jej pluli w mordę tymi żetonami. Co ona ma w głowie to jest dramat.

A co do banowania Harda to ciekawe jak to wygląda. Jak ją Hard potem przeprasza z innych kont ? Pewnie przez tyle lat dała mu Fecebook więc jak dostanie bana to odrazu dostaje na Messengera. Na FB go pewnie nigdy nie banuje żeby mógł już ją powiadomić że ma już żeton więc może już go od banować
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy, ban na trans chyba nie znaczy że nie można pisać, choć nie jestem pewny na 100%.

Może i znają temat ale mało kto ma takie spiny z Hardem jak my tutaj. Może tez spora cześć wchodzić do Pauli dla kabaretu, ja tez u niej bywał sporadycznie przelotem wiec nie mogę powiedzieć na ile Hard się na jej wynikach odbija. No ale gdyby nie on to i ten temat miałby z 50 stron mniej jak nie lepiej.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, jest taka opcja, że jak masz bana od modelki to możesz tylko tipować, ale nie możesz nic napisać.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Mam świetny utwór dla wszystkich ,którzy nie mogą przestać żyć życiem innych. :cool3:

Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Życie Pauli obchodzi mnie tyle samo co karaluchów z osiedlowego śmietnika. Pisze w tym temacie dla beki bo śmiesznie się czyta o przegywach którzy powydawali setki tysięcy złotych na zwykła prostytutkę z roksy bo naobiecywała im małrzeństwo czy chuj wie tam co jeszcze... a no i jeszcze najfajniej to się czyta o pewnym dwulicowym starszym panu w sandałach i z freesbee w buzi który maży o tym żeby być częścią tej grupki przegrywów
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Życie Pauli obchodzi mnie tyle samo co karaluchów z osiedlowego śmietnika. Pisze w tym temacie dla beki bo śmiesznie się czyta o przegywach którzy powydawali setki tysięcy złotych na zwykła prostytutkę z roksy bo naobiecywała im małrzeństwo czy chuj wie tam co jeszcze... a no i jeszcze najfajniej to się czyta o pewnym dwulicowym starszym panu w sandałach i z freesbee w buzi który maży o tym żeby być częścią tej grupki przegrywów

Powtarzaj sobie to poduszki, to kiedyś w to uwierzysz.
Awatar użytkownika
Isku
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2017, 23:20
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Życie Pauli obchodzi mnie tyle samo co karaluchów z osiedlowego śmietnika. Pisze w tym temacie dla beki bo śmiesznie się czyta o przegywach którzy powydawali setki tysięcy złotych na zwykła prostytutkę z roksy bo naobiecywała im małrzeństwo czy chuj wie tam co jeszcze... a no i jeszcze najfajniej to się czyta o pewnym dwulicowym starszym panu w sandałach i z freesbee w buzi który maży o tym żeby być częścią tej grupki przegrywów

Idealnie wyjaśnione bo większośc tu zagląda własnie z takich powodów, mamy ubaw i trochę rozrywki w życiu.
Do Pauli to można wejść na chwile i zobaczyć czy coś się dzieje jak nie to długo nikt normalny tam nie wytrzyma.
Najlepiej to się ogladało jak byli tzw. "ulągi" ale wtedy to hardzik był w cieniu a teraz to można wejść na max. 5 minut bo przy dłuższym pobycie to idzie żygnąć od wypocin hardzika.
Ale dominatrix pewnie i tak dalej nie rozumie tego.
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To chyba o was utwór :shock2:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:To chyba o was utwór :shock2:

Nie bądź taka skromna ty się też zaliczasz do tej grupy jak tu piszesz.
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Odpowiem ci kolejnym utworem mojego ulubionego zespołu :cool3:
Czytaj co ja piszę a co ty piszesz i zauważ różnicę i właśnie o tym był poprzedni utwór.
Zmykam do prawdziwego życia ,nie lekceważ znaków ostrzegawczych. :cool3:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:Odpowiem ci kolejnym utworem mojego ulubionego zespołu :cool3:
Czytaj co ja piszę a co ty piszesz i zauważ różnicę i właśnie o tym był poprzedni utwór.
Zmykam do prawdziwego życia ,nie lekceważ znaków ostrzegawczych. :cool3:

Ty piszesz to samo co ja tylko trochę łagodniejszym językiem i jesteś po drugiej strony barykady tego tematu.
A jeśli chodzi o prawdziwe życie o którym piszesz to ja je mam 24 godziny na dobę i nie muszę nigdzie "zmykać" tak jak Ty.
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Najbardziej czego nie lubię to przemądrzałych hipokrytek

"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kurwa mać robi się kącik muzyczny, ludzie ogarnijcie się!



www.ShowUpTV.blog
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Mnie ciekawi co innego, Hard zawsze ma tak wiele do powiedzenia,
a teraz od kilku dni milczy jak zaklęty.
Ciekawe co się stało? Może coś Mu się stało?
Bo chyba dostając bana od swojej ukochanej to nie powód by całkowicie zamilknąć.
Hardziu odezwij się i napisz nam co się takiego wydarzyło, że raptem tak zamilkłeś...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Barmanos, Itaknikttegonieczyta, Nicola85, Steve'o i 38 gości