PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:
Sasiedzi pisze:Tak jak mówiłem moja obecność na transmisji powoduje wzrost dochodów transmitujących o tysiąc procent

Co za skromność.
To są chyba Twoje pobożne życzenia a nie fakty.
Jedyne co możesz trochę zwiększyć to oglądalność bo zawsze znajdzie się grupa ludzi która to chętnie pośmieje się z takiego nieudacznika jak ty.
Wszyscy pamiętamy jak wyglądała twoja trans .. kiła i mogiła.
Do tej pory na forum mamy z tego niezły ubaw.
To tyle odnośnie pana dobra zabawa :laughingnew:

skoncz wasc te chamskie wploty ani to smieczne ani pocieszne
Pozbawiony rozumu typ W cyrku powinien pracować Móżdżek koliberka, a w środku wichura cu tu gadać
Przejebałes sobie Hardziu
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


sirpsychosexy pisze:Apollo ty jesteś jakiś drugim Hardem czy jak? Może jakimś nieślubnym synem ? :D


Coś tak jakby...
Jestem jego bliźniakiem jednojajowym, tragicznie rozdzielonym podczas porodu, o którego istnieniu, nikt z rodziny Hardów, nic do tej pory nie wiedział. :cray:
Witaj BRACIE! :drinks:

SokratesNauczycielPlatona pisze:Heh, dwie strony dyskusji o długości rękawa koszuli...Nie o cyckach Pauli, Jej figurze albo o atmosferze transmisji...


Jak nie jak tak...
Skomplementowałem przecież:
a. scenografię
b. wygląd Pauli
c. sukienkę
d. bransoletkę
e. fryzurę
f. paznokcie
Jeśli coś pominąłem, to przez roztargnienie, ponieważ patrząc na Paulinę zawsze doświadczam euforycznych stanów. :heart: :fap: :heart:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 14:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Laki,
Widzę że wcześniej zacząłeś pic :sarcastic:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_

Proszę Pana ,słoma Panu z butów wrychodzi.
Jak ci matka majtki pierze, to co ty za chłop :)b
Nie lubie pisowski klaunów
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Myśle że klapa z trans to także wina jej antyfanów. Ludzie piszą już od jakiegoś czasu że się kończy, że nigdy niebyła topową dziewczyną na SU itd. Więc Zezi postanowiła pokazać że jest jednak top i przesadziła haha. Sukienka zdjęta to powinna być za 1k. Potem coś powinno być za 3k, za 5k za 7k itd. 10k to powinno być na koniec. Jakiś anal ze spustem z połykiem. Ale jak się zaczęło z 10k od byłe czego to niewiem co ona chciała tym osiągnąć? To co finalny cel byłby za 50 000? :laughingnew: Odrazu odstraszyła januszy na początku. No cóż pycha kroczy przed upadkiem.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Sasiedzi pisze:Tak jak mówiłem moja obecność na transmisji powoduje wzrost dochodów transmitujących o tysiąc procent

Co za skromność.
To są chyba Twoje pobożne życzenia a nie fakty.
Jedyne co możesz trochę zwiększyć to oglądalność bo zawsze znajdzie się grupa ludzi która to chętnie pośmieje się z takiego nieudacznika jak ty.
Wszyscy pamiętamy jak wyglądała twoja trans .. kiła i mogiła.
Do tej pory na forum mamy z tego niezły ubaw.
To tyle odnośnie pana dobra zabawa :laughingnew:


Widzisz hard na marketingu znasz sie tyle co nalejesz sobie szklanki amarynu.
Fakty są bardzo istotne w całej sutuacji z punktu widzenia ekonomicznego. Ale tak prosta osoba która zna wyłącznie kilka faktów z TVP PiS co moze wiedzieć o tym. Nakręcenia afer prze moja osoba bardzo jej pomogło. Tak samo można nazwać montiego winowajca sukcesu. Ale do twoich zwoju nigdy to nie dotrze nie ważne jak jest. Ważne ze są igrzyska. Nawet głupia transmisji grudniowa co paula wystąpiłem i noc nie zrobiłem przełożyła sie na 20 tys zetonow. A wczoraj nawet ty nie potrafiłeś wykonać celu? Przypomnę ze stare Ulungi cele robiły w kilka minut. Wiec sie nie kompromituje
Ps: największy nieudacznikiem życiowym lepiej nie można opisac twojej postaci gosc który bierze rentę ojcu który ma raka prostaty kim ty kurwa jestes ???
Sasiedzi


komin pisze:Co tu sie porobilo? Szczerze myslalem ze po wczorajszym niewypale wyleje sie tu wiadro pomyj.. a tu nie...watek zdominowaly rozwazania o rekawach w koszuli :shock:

Robinek29 pisze:Kończy się pewna epoka

Olewajac jakies nasze stare spiny to powiem Ci Robinek29, ze to chyba najlepsze podsumowanie. Dokladnie tak to wczoraj odebralem...ze konczy sie pewna epoka... i chuja sobie nie dam uciac,ale wydaje mi sie ze Pauli tez ta mysl przeleciala przez glowke :scratch_one-s_head:
Jak zawsze mialem Paule za panne "kuta na cztery lapy", panujaca nad rezyserowanymi emocjami to wczoraj "cos" pierdolnelo... niby byla wkurwiona pod publike, ale fchuj bylo widac ze jest jej zal, po prostu smutno... No ale dostala po dupie. Zaplanowany duzy bal a tu kosz. Napierdalanie zetonem przez "no one" raczej nie pomagalo bo tam kazdy napiwek to jak policzek.
Pierwszy raz w zyciu bylo mi Pauli tak po ludzku troche zal...
W sumie to nawet dosc ciekawe czy i jak Paula sie po tej akcji ogarnie.


pomysł był od początku chory, chociaż mnie to nie interesuje. Typowy strzał w stopę. Nie ma za bardzo już co wymyślić, według mnie to początek jej końca na SU. Niestety!
wszystko dla korzyści robić nawet własne urodziny spędzać w taki sposób żeby kasa się zgadzała, sorry PAULA ale nie rozumiem ciebie i wcale się nie dziwie że nikt nie chciał tego oglądać
Niby Srogi fajny facet a sprzedaje intymne chwile które powinny pozostawić tylko dla siebie, Pamiętam kiedyś jak Paula mówiła o tym że nigdy na SU nie będzie chciała się ruchać z kolesiem. Lepiej czasem iść do normalnej dziwki jak robić z siebie pośmiewisko.


właściwie nadziei, że to jednak nie dziwka właściwie nadziei, że to jednak nie dziwka zakochańcy przejrzeli na oczy
no cóż tak to chyba działa. Niby wszyscy wiedzą, że Paula to dziwka, ale dopóki tego nie zobaczą, to jest trochę jak jednorożec. Wszyscy o tym mówią, nikt nie widział. Jak zobaczą, no cóż aura jakiejś tam tajemnicy pryska
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paula zaczęła się kończyć jak skończyły się afery i drama. Jechała głownie na tym że miała kilku zakońców : Robinków , Montich, Spajkeli ,Szataników którym obiecywała randki, małżeństwa i chuj wie co tam jeszcze a oni płacili grube żetony i walczyli o jej względny w kolejnych odcinkach tej telenoweli. Do tego wszystkiego był też upośledzony Hard, który też jakaś tam robotę robił. Głównie ośmieszał Paule na forum i chacie no ale Zezi wychodzi z założenia że nie ważne co mówią, aby tylko mówili. Teraz wszyscy ci frajerzy poznali się już na Pauli a nowych frajerów niema więc skończyły się dramy i zeton też. Został tylko upośledzony Hard.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Sasiedzi pisze:twojej postaci gosc który bierze rentę ojcu który ma raka prostaty kim ty kurwa jestes ???

Skurwysynu jebany nie przeginał pały.
I nie życzę sobie żebyś tutaj mieszał mojego ojca bo chuja wiesz na co jest chory więc wypierdalaj pizdo jedna.
A co do kradzieży to nawet nie będę się wypowiadać bo to żenujace i tyle.
I lepiej mnie nie drażnij bo tak cie tu ośmieszę że pożałujesz kutasie.
Sorry za język ale się.....

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


sirpsychosexy pisze:Paula zaczęła się kończyć jak skończyły się afery i drama. Jechała głownie na tym że miała kilku zakońców : Robinków , Montich, Spajkeli ,Szataników którym obiecywała randki, małżeństwa i chuj wie co tam jeszcze a oni płacili grube żetony i walczyli o jej względny w kolejnych odcinkach tej telenoweli. Do tego wszystkiego był też upośledzony Hard, który też jakaś tam robotę robił. Głównie ośmieszał Paule na forum i chacie no ale Zezi wychodzi z założenia że nie ważne co mówią, aby tylko mówili. Teraz wszyscy ci frajerzy poznali się już na Pauli a nowych frajerów niema więc skończyły się dramy i zeton też. Został tylko upośledzony Hard.



największy przygłup na jej transmisjach to jest Hard. Słodzi jej, pisze jaka jest super itd. a potem wali tekst " chcemy seksu". Kurwa alfons jebany.
Awatar użytkownika
BaBiK32
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 22 lip 2015, 01:11
Podziękował: 34 razy
Podziękowano mu: 28 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sasiedzi,
I trzeba być niezłym skurwysynem żeby tak wypowiadać sie o cudzych rodzicach w tym miejscu.
Ja o twoich nie pisze więc z łaski swojej odpierdol się od moich.
ZEGNAM !!
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Obrazek
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wez ty sie kurwa nie unos, bo prawda jest taka, ze trzeba byc wiekszym skurwysynem zeby wykorzystywac slabosc ojca, ktory mimo, ze wyszedles jaki wyszedles to cie jakos utrzymywal i tolerowal twoje popierdolenie. Twoje oburzenie gowno znaczy i widze je na pokaz...jakie to jest szanowanie rodzica, odmowic mu np radosci z wnuka i przepierdalac rente na SU? Strach pomyslec w czym twoj ojciec chodzi jak sam zapierdalasz w dresach
Awatar użytkownika
maq
SU-holik
SU-holik
Posty: 171
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:19
Podziękował: 25 razy
Podziękowano mu: 29 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


maq,
Daruj sobie te swoje mądrości.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


komin pisze:Co tu sie porobilo? Szczerze myslalem ze po wczorajszym niewypale wyleje sie tu wiadro pomyj.. a tu nie...watek zdominowaly rozwazania o rekawach w koszuli :shock:

Robinek29 pisze:Kończy się pewna epoka

Olewajac jakies nasze stare spiny to powiem Ci Robinek29, ze to chyba najlepsze podsumowanie. Dokladnie tak to wczoraj odebralem...ze konczy sie pewna epoka... i chuja sobie nie dam uciac,ale wydaje mi sie ze Pauli tez ta mysl przeleciala przez glowke :scratch_one-s_head:
Jak zawsze mialem Paule za panne "kuta na cztery lapy", panujaca nad rezyserowanymi emocjami to wczoraj "cos" pierdolnelo... niby byla wkurwiona pod publike, ale fchuj bylo widac ze jest jej zal, po prostu smutno... No ale dostala po dupie. Zaplanowany duzy bal a tu kosz. Napierdalanie zetonem przez "no one" raczej nie pomagalo bo tam kazdy napiwek to jak policzek.
Pierwszy raz w zyciu bylo mi Pauli tak po ludzku troche zal...
W sumie to nawet dosc ciekawe czy i jak Paula sie po tej akcji ogarnie.


tomoxx pisze:komin, Paulę zawsze traktowałem neutralnie, ale też wydawało mi się że wie co robi i wie jak się ustawić żeby było dobrze, czy zdaje sobie sprawę że ostatnio ma gorszą passę?, myślę że tak. Czy jej z tego powodu przykro? Mam wrażenie że ona miała to oszacowane, wiedziała że nie będzie wiecznie Top3, za długo tu siedzi.Te urodziny mogły ją tylko uświadomić w tym że bliżej tego niż dalej. Wydaje mi się że  w pewnym momencie straciła czujność i przekroczyła tą granicę na SU której nie chcieli przekraczać jej widzowie. Zmieniła się, i poza jej najwierniejsza widownią, część mogła pójść szukać tego czego już nie mogli u Pauli oglądać gdzieś indziej.


Trafne analizy Panowie :good3: Tylko mnie to utwierdza co pisałem jeszcze w tamtym roku ze to już początek końca
HardRockCaffe666 pisze:
Sasiedzi pisze:twojej postaci gosc który bierze rentę ojcu który ma raka prostaty kim ty kurwa jestes ???

Skurwysynu jebany nie przeginał pały.
I nie życzę sobie żebyś tutaj mieszał mojego ojca bo chuja wiesz na co jest chory więc wypierdalaj pizdo jedna.
A co do kradzieży to nawet nie będę się wypowiadać bo to żenujace i tyle.
I lepiej mnie nie drażnij bo tak cie tu ośmieszę że pożałujesz kutasie.
Sorry za język ale się.....


HardRockCaffe666 pisze:Sasiedzi,
I trzeba być niezłym skurwysynem żeby tak wypowiadać sie o cudzych rodzicach w tym miejscu.
Ja o twoich nie pisze więc z łaski swojej odpierdol się od moich.
ZEGNAM !!


A gówno prawda Panie Hardziński jak nie chciałeś żeby ktoś nie pisał o twoim ojcu to trzeba było o nim nie pisać a nie teraz jak wszyscy poznali prawdę to się wkurwiasz i grozisz innym
Jesteś taki sam jak Paula coś wypaplasz i potem masz pretensje do każdego kto o tym pisze. Już tak przesiąkłeś jej wpływem na Ciebie że nawet tego nie widzisz
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardziu kończysz się jak Zezi :)
Trzeba Przykładu, żeby narodziła się Gwiazda.
"Windows jest jak winda, Linux jak schody. Windą bywa prościej, ale czy ktoś widział zepsute schody?"
Awatar użytkownika
Laki
Sponsor
Sponsor
Posty: 97
Rejestracja: 30 gru 2017, 16:57
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 14 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Zboczona
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: _Laki_


Psychiatryk pisze:A gówno prawda Panie Hardziński jak nie chciałeś żeby ktoś nie pisał o twoim ojcu to trzeba było o nim nie pisać a nie teraz jak wszyscy poznali prawdę to się wkurwiasz i grozisz innym

Jaką prawdę o czym ty pierdolisz.
Nikt nie wie i nigdzie nie pisałem co dolega mojemu ojcu nie wspominając już o zabieraniu mu kasy.
To są wyłącznie tu Wasze chore wymysły i tyle.
Wy zawsze wiecie wszystko lepiej.
To tyle w tym watku żegnam.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Psychiatryk pisze:A gówno prawda Panie Hardziński jak nie chciałeś żeby ktoś nie pisał o twoim ojcu to trzeba było o nim nie pisać a nie teraz jak wszyscy poznali prawdę to się wkurwiasz i grozisz innym

Jaką prawdę o czym ty pierdolisz.
Nikt nie wie i nigdzie nie pisałem co dolega mojemu ojcu nie wspominając już o zabieraniu mu kasy.
To są wyłącznie tu Wasze chore wymysły i tyle.
Wy zawsze wiecie wszystko lepiej.
To tyle w tym watku żegnam.


Tak tak hardziu jak ktoś tu wcześniej już pisał kilka stron temu że "zawsze musi wyjść na Twoje" :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard tobie Paula powinna kupić taką obroże elektryczną dla psa. Jak będziesz za bardzo pierdolił bzdury na chacie albo forum to jeb prądem po karku

https://allegro.pl/oferta/hit-elektrycz ... 7598716178
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Hard tobie Paula powinna kupić taką obroże elektryczną dla psa. Jak będziesz za bardzo pierdolił bzdury na chacie albo forum to jeb prądem po karku

https://allegro.pl/oferta/hit-elektrycz ... 7598716178


Nie no nie można Pauli pozwolić taki wydatek 599zł na Harda gdzie ona potem zrobi paznokcie nowe ? :laughingnew:
Proponuje coś bardziej na miejscu 11 razy tańszego :mrgreen:

https://allegro.pl/oferta/dino-kaganiec ... 5472752679
Dla Hardzika w sam raz :lol2:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, simpleman123 i 42 gości