PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
kicianiunia dej wywiada
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dej dej! Ludzie czekają na to!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Hebebe pisze:Nie rozumiem po co konentujecie każdy wpis


Ja biorę przykład z ciebie. - Nie znam się, ale się wypowiem. - W dupie byłem, gówno widziałem, za to wszystkie rozumy pozjadałem. :ugeek:
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hard a pamiętasz jak ładnie wyrażałeś się o swojej pięknej zezowatej, każdy to pamięta ale ty udajesz że nie nie wiec wrzucam twoje słowa :laugh3: "Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Żeby lubić tą tanią kurwę i mówić jeszcze, że jest piękna to trzeba być upośledzonym umysłowo także nie wiem czego się spodziewasz po Hardzie.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


kicianiunia.. dej wywiada bo spełnimy naszą groźbę i zbanuje do konca świata i o jedną dupę wincyj

dzis w nocy dostaniesz pytania... moja droga interlokutorko... przyszła
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 20:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:kicianiunia.. dej wywiada bo spełnimy naszą groźbę i zbanuje do konca świata i o jedną dupę wincyj

dzis w nocy dostaniesz pytania... moja droga interlokutorko... przyszła

he he he ;)

Ja tam Ją lubię - ma swój urok. Chociaż ilekroć coś napiszę na jej koncie, to cffaniara od razu sprawdza, kto pisze i wywala z transmisji. Chyba mój nick dobrze zapamiętała :D Ale i tak, mam do niej słabość... :?
Dawniej, na forumsu.pl miałem nick "Cichy Bob" - nie mylić z "Cichy_Bob" a następnie "Bobek"...
https://forumsu.de/member/Cichy%20Bob/
Awatar użytkownika
Cichy Bob
SU-holik
SU-holik
Posty: 195
Rejestracja: 17 gru 2016, 02:50
Podziękował: 9 razy
Podziękowano mu: 22 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Kicia nie bądź kompletną idiotą. Zgódź się na wywiad. To szansa żeby uratować twoją zjebaną karierę na SU haha
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:kicianiunia.. dej wywiada bo spełnimy naszą groźbę i zbanuje do konca świata i o jedną dupę wincyj

dzis w nocy dostaniesz pytania... moja droga interlokutorko... przyszła

Mylisz mnie z kimś, czemu ty tego nie ogarniasz też jesteś upośledzony jak hard?
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Hebebe pisze:Mylisz mnie z kimś, czemu ty tego nie ogarniasz też jesteś upośledzony jak hard?


Zbyt łatwo przychodzi ci szafowanie słowem ,,upośledzony". Hard jest co najwyżej irytujący (zresztą... kto nie bywa?). Natomiast ty (bardziej niż Hard) spełniasz większość warunków, by określić cię mianem upośledzonej.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:hard a pamiętasz jak ładnie wyrażałeś się o swojej pięknej zezowatej, każdy to pamięta ale ty udajesz że nie nie wiec wrzucam twoje słowa :laugh3: "Powiedziałaś dzisiaj na trans że mam bana bo nazwałem cię zezowata kurwą.. czy się myliłem no chyba nie .Czyż byś zeza nie miała i nie była kurwą.To w czym problem .Inni to mogą ci ubliżać bo co ba maja żetonki. Ty dobrze wiesz że ja mam kasę 20 każdego miesiąca i to nie tak dużo jak reszta tych jebanych idiotów."


Hardzik ma juz demencje starczą to nie pamieta :lol2:

Hebebe pisze:Żeby lubić tą tanią kurwę i mówić jeszcze, że jest piękna to trzeba być upośledzonym umysłowo także nie wiem czego się spodziewasz po Hardzie.


No hardzik niestety jest upośledzony tylko jeszcze o tym nie wie
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Hebebe pisze:Mylisz mnie z kimś, czemu ty tego nie ogarniasz też jesteś upośledzony jak hard?


Zbyt łatwo przychodzi ci szafowanie słowem ,,upośledzony". Hard jest co najwyżej irytujący (zresztą... kto nie bywa?). Natomiast ty (bardziej niż Hard) spełniasz większość warunków, by określić cię mianem upośledzonej.

Naucz się pisać w rodzaju męskim bo nie jestem żadna twoją kicią choć na pewno byś tego chciał. Tka to już jest z wami upośledzonymi, że nie widzicie swojej choroby i tylko normalni ludzie z zewnątrz tego cyrku, w którym się pogrążacie od lat to dostrzega. Tylko, że większość przeczyta, złapie się za głowę i wyłączy forum, ja napisałem wam co myślę i nawet mogę wam pomóc w znalezieniu odpowiedniego zakładu psychiatrycznego, nawet zapłacę za leczenie, zastanówcie się nad tym.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Hebebe pisze:Naucz się pisać w rodzaju męskim


W rodzaju męskim zwracam się do mężczyzn. Jeśli jesteś PĄCZUSIĄ, to nie mogę pisać do ciebie jak do faceta. Jeżeli jesteś facetem, to także nie mogę zwracać się do ciebie w rodzaju męskim, bo tylko cipa - nie chłop, tak jak ty obraża kobiety.

Hebebe pisze:mogę wam pomóc w znalezieniu odpowiedniego zakładu psychiatrycznego, nawet zapłacę za leczenie, zastanówcie się nad tym.


Zluzuj rajtki, ja właśnie nadaję z psychiatryka, a leczenie mam w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Dzięks za dobre chęci! ;)
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hebebe pisze:nawet mogę wam pomóc w znalezieniu odpowiedniego zakładu psychiatrycznego, nawet zapłacę za leczenie, zastanówcie się nad tym.


Na hardzika nie ma takiego zakładu co by mu pomógł jedyne co zostało to pasy i elekrowstrząsy
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Psychiatryk pisze:Na hardzika nie ma takiego zakładu co by mu pomógł jedyne co zostało to pasy i elekrowstrząsy


A te pasy i elektrowstrząsy to niby gdzie? W sanatorium dla alergików? Ktoś już chyba zauważył, że masz tok myślowy (sorry za nadużycie) podobny do Kici.
(1+1+1+1=2)
Awatar użytkownika
Syndrom_Apollo
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 261
Rejestracja: 15 cze 2019, 15:44
Lokalizacja: Olimp, Parnas, Delfy
Podziękował: 67 razy
Podziękowano mu: 141 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: All of them
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Psychiatryk pisze:Na hardzika nie ma takiego zakładu co by mu pomógł jedyne co zostało to pasy i elekrowstrząsy


A te pasy i elektrowstrząsy to niby gdzie? W sanatorium dla alergików? Ktoś już chyba zauważył, że masz tok myślowy (sorry za nadużycie) podobny do Kici.


Ja mam swój tok myślenia niezalezny od nikogo a te pasy i tak dalej sa już dawno nie legalne takze ne w psychiatryku.
A hardzikowi to tylko to chyba moze pomóc :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Syndrom_Apollo pisze:
Psychiatryk pisze:Na hardzika nie ma takiego zakładu co by mu pomógł jedyne co zostało to pasy i elekrowstrząsy


A te pasy i elektrowstrząsy to niby gdzie? W sanatorium dla alergików? Ktoś już chyba zauważył, że masz tok myślowy (sorry za nadużycie) podobny do Kici.

Psychiatryk teraz na ciebie będą mówić kicia, te zryte łby mają obsesję na jej punkie i kazdy kto nie należy do ich grupy upośledzonych jest podejrzany o bycie kobietą.
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Kicia jak Paula i Hard mieli by córkę to byłabyś ty haha a tak pomijając już całą resztę to skoro jesteś facetem to czemu sobie zrobiłaś żeński nik na forum i wybrałaś płeć kobieta? Chyba wiesz że różowe niki są na forum dla kobiet ? A najlepsze jest to że sama sobie wpisałaś w profilu nick na SU : Mlodapipka a to przecież jeden z wielu nicków Kici. Jak już jesteś facetem to powinno być Młodypipek czy coś albo może Młodycipek

mam 34 lata i widziałem już wiele ale poziomu twojego spierdolenia nie da się z niczym porównać.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


sirpsychosexy pisze:Kicia jak Paula i Hard mieli by córkę to byłabyś ty haha a tak pomijając już całą resztę to skoro jesteś facetem to czemu sobie zrobiłaś żeński nik na forum i wybrałaś płeć kobieta? Chyba wiesz że różowe niki są na forum dla kobiet ? A najlepsze jest to że sama sobie wpisałaś w profilu nick na SU : Mlodapipka a to przecież jeden z wielu nicków Kici. Jak już jesteś facetem to powinno być Młodypipek czy coś albo może Młodycipek

mam 34 lata i widziałem już wiele ale poziomu twojego spierdolenia nie da się z niczym porównać.

Znów debilizm się wyłania.... Ustawiłem facet ale moderatorzy z forum mi zmienili jak któryś z was napisał, że jestem jakaś kicia, ktorej nawet nie widziałem. Niestety na tym forum udzielaja się debile i debile nim zarządzają. Jak ktoś nie wierzy to można sprawdzić listę moderatorów, sami forumowi stulejarze, którzy tworzą sztuczne dramy żeby się coś działo. :laughingnew:
Awatar użytkownika
Hebebe->Cipka0000
SU-holik
SU-holik
Posty: 104
Rejestracja: 29 sty 2020, 02:55
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Nie mam
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Mlodapipka


Hebebe->Cipka0000 pisze:
sirpsychosexy pisze:Kicia jak Paula i Hard mieli by córkę to byłabyś ty haha a tak pomijając już całą resztę to skoro jesteś facetem to czemu sobie zrobiłaś żeński nik na forum i wybrałaś płeć kobieta? Chyba wiesz że różowe niki są na forum dla kobiet ? A najlepsze jest to że sama sobie wpisałaś w profilu nick na SU : Mlodapipka a to przecież jeden z wielu nicków Kici. Jak już jesteś facetem to powinno być Młodypipek czy coś albo może Młodycipek

mam 34 lata i widziałem już wiele ale poziomu twojego spierdolenia nie da się z niczym porównać.

Znów debilizm się wyłania.... Ustawiłem facet ale moderatorzy z forum mi zmienili jak któryś z was napisał, że jestem jakaś kicia, ktorej nawet nie widziałem. Niestety na tym forum udzielaja się debile i debile nim zarządzają. Jak ktoś nie wierzy to można sprawdzić listę moderatorów, sami forumowi stulejarze, którzy tworzą sztuczne dramy żeby się coś działo. :laughingnew:


Naprawę myślisz że ktoś w to uwierzy ? hahahaha

"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: pizdzinski i 35 gości