PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
22 sie 2016, 22:07
merlin , zajrzyj do wątku madambuterfly. Tam też były oskarżenia o obieg, dopóki jej sponsor nie pokazał filmiku ukazujacego zakup zetonów na jego profilu i zamknął nam dzioby. Mówię tylko że często wychodzimy na zawistnych polaczków, ten zarzut dotyczy również mnie bo też niejedną laskę obmówiłem. A te wszyskie wrednepaule, imagine_chery, mokre kasie koszą januszy równo z trawą i mają wyjebane na nasz bół dupy :)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 sie 2016, 22:47
Za każdym razem gdy porusza się temat kolesi których widać tylko na jednym nicku u jednej transmitującej i tylko tej jednej transmitującej sypią żeton "za nic" (często wręcz prosząc o to, żeby "nie pokazywała nic sępom") i ocierając się o próg śmieszności (gdy np. sami rzucają 2k żetonu na cel "zrzucam bieliznę" podczas gdy za 2k żetonu mogliby mieć u tej pani godzinny priv na wypasie) pojawia się opinia "A może to jest milioner-filantrop który zarabia kilkanaście tysi dziennie i ma wyjebane na kasę a ma po prostu taki kaprys żeby rzucac swojej ulubienicy, nie pomyśleliście o tym?" no i fakt faktem, co do Pasterza się pomyliłem, to jest rzeczywiście milioner-filantrop który upodobał sobie jedną panią i tylko jej rzuca. Ale w przypadku innych pań zamkniety obieg był wielokrotnie udowadniany na starym forum (w postaci skrinów z "oddawania" żetonów które to oddawanie było widać w " ostatnich napiwków"), teraz panie się wycwaniły i oddają żeton na privach bo wpłat z privów nie widać na transmisji więc trudniej je wyśledzić, a w przypadku kiedy stosuje się "słupa" w postaci trzeciego nicku administracja również nie widzi problemu gdyż dla nich nie jest to zamkniety obieg. Ale widac od razu jak panie się cieszą gdy wpłaca, choćby 50 żetonów, "obcy" nick a jak bezuczuciowo reagują na napiwki sypane tysiącami od "stałych"
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
22 sie 2016, 23:52
kuszes pisze:
Książe_showupa pisze:Wszystko zależy chyba od tego jak się później dzielą żetonami tylko nie wiem czy któraś z nich to zdradzi.

fifty fifty


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Jakby dzieliły się żetonami 50 na 50 to dla Fajnej-po30 byłby to złoty interes :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 sie 2016, 00:27
Awatar użytkownika
amfibia
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 5
Rejestracja: 28 cze 2016, 11:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nick
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 sie 2016, 01:40
Widzialem tylko tą piatkową transmisję, leciała w tle na lapku, a ja patrzyłem co ma TV do zaoferowania :D Oczywiście bez głosu, bo podśmiechujki głównych bohaterek były troszkę irytujące... Co do samego show, jako osoba, która nie dała złamanego żetona mogę powiedzieć, że było neutralne- szału nie było, ale totalnej tragedii też nie.. :) Natomiast gdybym zdecydował sie coś podarować to pewnie bym sie zawiódł.. losy przepadały niezrealizowane, a najwięcej tych najdroższych, ale to nie mój problem :D
Co do rzekomego lewego obiegu.. ciężko stwierdzić jednoznacznie czy był. Pamiętajmy, że Paula ma swoich fanów bardzo oddanych, a Monti to chyba najbardziej... nie zdziwiłbym się gdyby miał ołtarzyk specjalny przygotowany ze świecznikami obok lapka itp. na czas kiedy Paula nadaje :D I zabawia się klęcząc jednocześnie(taki żart.. no offence oczywiście). I dlatego nie wydaje mi sie, żeby akurat Monti był podstawiony, to nie mialoby sensu czy to w odniesieniu to ostaniej trans czy każdej innej na której Monti jest obecny.. przecież w zasadzie on sam realizuje te cele... :D A argument Rugera o "radości okazywanej na otrzymanego tipa" jest słaby, bo zdarzało mi się widzieć trans bez Montiego i cel nie szedł, a jak się pojawił i go "zrobił" mina i reakcje Pauli na pewno nie były "bezuczuciowe" ;)
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 sie 2016, 15:46
nie wiem co w niej widzicie, ona nawet nie ma przeciętnej urody. Chyba każdy to przyzna kto widział ją bez tapety i sztucznych rzęs :mocking: fatalny zmanierowany głos i robienie z siebie wielkiej lolitki :roll:

Trans miała nierealizowane losy, cele były realizowane po dłuuugim okresie czasu a to co robiły było udawane...najlepszy był palec w dupie, wygięty tak aby nawet nie dotknął kakaowego oka :D ale na czacie i tak ludzie pisali ,, wsadź go jeszcze głębiej" :laugh3:
Awatar użytkownika
MRX_SU
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 241
Rejestracja: 09 lut 2016, 02:32
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: no która?;>
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 sie 2016, 20:28
MRX_SU pisze:nie wiem co w niej widzicie, ona nawet nie ma przeciętnej urody. Chyba każdy to przyzna kto widział ją bez tapety i sztucznych rzęs :mocking: fatalny zmanierowany głos i robienie z siebie wielkiej lolitki :roll:

Trans miała nierealizowane losy, cele były realizowane po dłuuugim okresie czasu a to co robiły było udawane...najlepszy był palec w dupie, wygięty tak aby nawet nie dotknął kakaowego oka :D ale na czacie i tak ludzie pisali ,, wsadź go jeszcze głębiej" :laugh3:

bo faceci lubia byc oszukiwani i placic za to
Awatar użytkownika
CWANY GAPA
SU-holik
SU-holik
Posty: 127
Rejestracja: 14 cze 2016, 13:47
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 sie 2016, 22:15
sliskiTroll pisze: [...] Czy nie jest tak że mamy ból dupy że te cwane laski często zarabiają parę razy wiecej od nas i szukamy sobie maści na ten ból dupy wmawiając sobie i wszystkim dookoła że to obieg? [...]


To ja naprawdę spłodziłem ten ckliwy i szczery teskst? :) . Chyba wczoraj przepraszałem sie z Panem Bogiem , niepotrzebnie się rozmiękczam :) . Czas wrócić na jedynie słuszną ścieżkę wbijania szpil i jeżdżenia po camgirls bo inaczej te forum już do końca zejdzie na psy i bedzie tu zbyt grzecznie :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
25 sie 2016, 11:38
Gwiazda showup :D zmanierowana, ale niektórzy to lubią. Na ogólnym potrafi dobrze nakręcić temat :))) Ogólnie na plus :)
Awatar użytkownika
anusia69
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 15 maja 2016, 18:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Latifa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sie 2016, 13:46
Awatar użytkownika
benio90
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 3
Rejestracja: 15 lip 2016, 15:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: benio90


Re: wrednaPaula
27 sie 2016, 14:55
Do mnie jakoś jej uroda nie przemawia, chociaż przyznać trzeba ze o ciało dba.
Awatar użytkownika
gallanonim97
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 05 lis 2015, 23:04
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
27 sie 2016, 21:14
anusia69 pisze:Gwiazda showup :D zmanierowana, ale niektórzy to lubią. Na ogólnym potrafi dobrze nakręcić temat :))) Ogólnie na plus :)

kiedys byla annpearl teraz jest wredna
Awatar użytkownika
krzycho800
SU-holik
SU-holik
Posty: 190
Rejestracja: 15 cze 2016, 13:55
Podziękował: 6 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Neline i Maua_Zua
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Made


Re: wrednaPaula
31 sie 2016, 15:24
Dużo się zmieniła przez ostatnie pół roku :D Kiedys taka niedostępna, a teraz pokazy z laskami :D
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
01 wrz 2016, 02:26
Może mi ktoś powiedzieć czy na Paulę można głosować w konkursie na Miss Sierpnia skoro wygrała konkurs na Miss Lipca?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 wrz 2016, 04:53
Książe_showupa pisze:Może mi ktoś powiedzieć czy na Paulę można głosować w konkursie na Miss Sierpnia skoro wygrała konkurs na Miss Lipca?


Nic nie stoi na przeszkodzie by na nią zagłosować i w tym miesiącu (nawet jak wygrała w ubiegłym), nie ma takiego zapisu w regulaminie konkursu na Miss/Najlepsze Show. Jedynie w konkursie na VIP-a nie można głosować na tą samą osobę.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
01 wrz 2016, 10:24
Książe_showupa pisze:Może mi ktoś powiedzieć czy na Paulę można głosować w konkursie na Miss Sierpnia skoro wygrała konkurs na Miss Lipca?


Już nie można, teraz można głosować na nią jedynie na Miss Września
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
01 wrz 2016, 13:01
ruger44 pisze:
Książe_showupa pisze:Może mi ktoś powiedzieć czy na Paulę można głosować w konkursie na Miss Sierpnia skoro wygrała konkurs na Miss Lipca?


Już nie można, teraz można głosować na nią jedynie na Miss Września


Jeśli dobrze rozumiem regulamin, a pokaz Pauli na który miałby zostać oddany głos odbył się w sierpniu to można. Skoro w regulaminie jest napisane że głosować można do 1 września włącznie, ale tylko na sierpniowe pokazy.
Awatar użytkownika
Mr.B
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 458
Rejestracja: 22 lip 2015, 19:25
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: who cares?
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
04 wrz 2016, 00:04
NoMoreMoney pisze:
Książe_showupa pisze:Może mi ktoś powiedzieć czy na Paulę można głosować w konkursie na Miss Sierpnia skoro wygrała konkurs na Miss Lipca?


Nic nie stoi na przeszkodzie by na nią zagłosować i w tym miesiącu (nawet jak wygrała w ubiegłym), nie ma takiego zapisu w regulaminie konkursu na Miss/Najlepsze Show. Jedynie w konkursie na VIP-a nie można głosować na tą samą osobę.


Dzięki za informację ale oddałem swój głos dokładnie 9 minut wcześniej i zagłosowałem jednak na inną dziewczynę, choć muszę przyznać, że niestety nawet nie widziałem tego jej pokazu, który był nominowany.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 wrz 2016, 00:03
Sluchalam przez chwile jej transmisji i ... ona jest z Polski? Mowi z jakims akcentem, czy to taka maniera?"dziekujA", "skad masz takie informacjAa" 'w ogolA'. :O

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
miszmasz
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 254
Rejestracja: 07 lip 2016, 19:19
Podziękował: 40 razy
Podziękowano mu: 55 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: szefowa
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 wrz 2016, 07:40
Paula jest z Polski. Ona już tak mówi. :mrgreen:
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek i 41 gości