PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
sthoss pisze:Moze jeszcze wracajac do tego wieczoru należałoby dodać ze "ta blondi" czyli Rikitiki ma historie na showupie przynajmniej tak dluga tak wredna i troche sie dziwie ze starzy wyjadacze ją tak marnie kojarzą.
I faktycznie nie jest bi co moze tlumaczyc wlewanie w nia alko przez wredna bo a nuz moglaby Bi zostac :)
Nie ogladalem tego wieczoru ale jak rozumiem jednak nic ekscytujacego sie tam nie wydarzylo. W sumie szkoda, bo wzajemne lizanie cipek mogloby mnie sklonic nastepnym razem do poswiecenia nocki

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_




Cipeczkę to mój języczek liże tylko jednej kobiecie i raczej nic w tym temacie się długo nie zmieni! ;)
Awatar użytkownika
BlackMidnightAngel_
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2019, 12:13
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BlackMidnightAngel_ pisze:
sthoss pisze:Moze jeszcze wracajac do tego wieczoru należałoby dodać ze "ta blondi" czyli Rikitiki ma historie na showupie przynajmniej tak dluga tak wredna i troche sie dziwie ze starzy wyjadacze ją tak marnie kojarzą.
I faktycznie nie jest bi co moze tlumaczyc wlewanie w nia alko przez wredna bo a nuz moglaby Bi zostac :)
Nie ogladalem tego wieczoru ale jak rozumiem jednak nic ekscytujacego sie tam nie wydarzylo. W sumie szkoda, bo wzajemne lizanie cipek mogloby mnie sklonic nastepnym razem do poswiecenia nocki

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_




Cipeczkę to mój języczek liże tylko jednej kobiecie i raczej nic w tym temacie się długo nie zmieni! ;)


Paulinka może twój języczek liże cipeczkę tylko jednej kobiecie ale jaki bagaż doświadczeń życiowych ma w lizaniu kutasów :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BlackMidnightAngel_ pisze:

Cipeczkę to mój języczek liże tylko jednej kobiecie i raczej nic w tym temacie się długo nie zmieni! ;)


Daj spokój Paula, bo jeszcze pomyślimy, że masz jakieś zasady i tak naprawdę, to lojalna i porządna kobieta z Ciebie :D
To mogłoby wprowadzić chaos.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Psychiatryk,
Ty chłopie chyba oprócz silnych leków psychotropowych dostałeś od lekarza prowadzącego jeszcze poradę w umieszczaniu tych swoich głupkowatych postów.
Ale pisz pisz chłopie jak ma ci to pomóc :!:
Nie wiem co do niej masz ale gołym okiem widać że masz coś do prostytutek.
Może to jakieś traumatyczne przeżycie po twoim kontakcie z którąś z nich ( może któraś cie ośmieszyła nie muszę chyba pisać w jakim sposób) aż takie straszne piętno w twojej pustej główce zrobiło że teraz postanowiłeś się na którejś tutaj wyżywać :shock2:
Ale podejrzewam że bardziej należysz do gatunku tych ''mężczyzn'' którzy to zapomnieli że chuj nie służy tylko do sikania :mocking:
Pizda z ciebie i tyle :!: :!:
Bo jak można nazwać mężczyznę który to bogu winną tobie laseczkę atakuje na każdym kroku.
Wstydziłbyś się ale może na tyle cie tylko stać.
Nie wiem ale musisz być żałosnym człowiekiem skoro aż tak się na niej tu wyżywasz.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Bo jak można nazwać mężczyznę który to bogu winną tobie laseczkę atakuje na każdym kroku.


hau hau hau <merda ogonkiem> piesek pańci
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Psychiatryk,
Ty chłopie chyba oprócz silnych leków psychotropowych dostałeś od lekarza prowadzącego jeszcze poradę w umieszczaniu tych swoich głupkowatych postów.
Ale pisz pisz chłopie jak ma ci to pomóc :!:
Nie wiem co do niej masz ale gołym okiem widać że masz coś do prostytutek.
Może to jakieś traumatyczne przeżycie po twoim kontakcie z którąś z nich ( może któraś cie ośmieszyła nie muszę chyba pisać w jakim sposób) aż takie straszne piętno w twojej pustej główce zrobiło że teraz postanowiłeś się na którejś tutaj wyżywać :shock2:
Ale podejrzewam że bardziej należysz do gatunku tych ''mężczyzn'' którzy to zapomnieli że chuj nie służy tylko do sikania :mocking:
Pizda z ciebie i tyle :!: :!:
Bo jak można nazwać mężczyznę który to bogu winną tobie laseczkę atakuje na każdym kroku.
Wstydziłbyś się ale może na tyle cie tylko stać.
Nie wiem ale musisz być żałosnym człowiekiem skoro aż tak się na niej tu wyżywasz.



Prawdziwy z ciebie rycerz! :mrgreen:
To tak jakby Pauula broniła ciebie (np. przede mną), słowami:
Batman, gołym okiem widać, że masz coś do starych zboczeńców udających psy! Może to jakieś traumatyczne przeczycie po twoim kontakcie z takim parszywym kmiotem(może gdy rzucałeś frisbee swojemu psu, nagla zza krzaków wyskoczyła pomarszczona twarz oblecha i chwyciła w locie zabawkę przeznaczoną dla twojego pupila). Nie ładnie tak pisać o dziadach bez perspektyw, ale jak chcesz, (jak ma ci to pomóc) to pisz śmiało dalej :mrgreen:

Niby bronisz, ale też dojebywujesz podkreślając pewne fakty.
Niby ganisz takie pisanie o niej, ale i zachęcasz do dalszej części, samemu dopie.dalając. :acute:
ZAJEBISTYYYY! :laugh3:
Ewidentnie coś nie styka w waszej więzi emocjonalnej. Niby wszystko po staremu, ale jednak coś jakby się zmieniło.
Chyba nie jesteś ciągle zazdrosny o srogiego, prawda?
Niee.. nie ty, ty jesteś na to zbyt ogarnięty! :ok:

Także ten tego, dobra robota hardziu, świetnie trzymasz fason :good3: :mocking:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Nie no LALUSIU rozpieszczasz mnie. :yahoo:
Kolejny post w całości tylko i wyłącznie mnie poświęcony.
Bo się zawstydzę.
Ale pisz chopie pisz bo widzę że masz do tego smykałkę :mocking:
Jak dla mnie trochę te twoje wypociny krótkawe i w następnym poście liczę na wincyj :!: :!:
Bywaj zdrów LALUSIU.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie wiem co do niej masz ale gołym okiem widać że masz coś do prostytutek.
Hard znowu cos ten tego :?:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 11:41
Podziękował: 38 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wieczna chcica, Spajki na odstawce, Robinek się pokłócił, Hard ma nadzieję że to on jest trzeci w kolejce do tronu. W skrócie, chce poruchać :)

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx, Tutaj nie wolno nikomu mówić, że chce poruchać, bo się potem śmiertelnie gniewają... Przynajmniej Robinek się na mnie bardzo pogniewał, chcesz być następny do odstrzału i to przez Harda?
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spokojna,
hard mnie dawno odstrzelił :)

a co do wkurzania się, to stare chińskie przysłowie mówi :

Obrazek
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


BATMANmkr90 pisze: Niby ganisz takie pisanie o niej, ale i zachęcasz do dalszej części, samemu dopie.dalając. :acute:

HardRockCaffe666 Kmiociu no to dopie.doliłeś :laughingnew: aż nie mogę Ciebie zawieść i muszę Ci odpisać :mrgreen:

HardRockCaffe666 pisze:Ale pisz pisz chłopie jak ma ci to pomóc :!:

Dobrze Panie doktorze będę pisał :lol2:

HardRockCaffe666 pisze:Nie wiem co do niej masz ale gołym okiem widać że masz coś do prostytutek.

Kmiociu Ty obrońco uciśnionych :mrgreen: Ja rozumiem że Ty do prostytutek nic nie masz w końcu z jedną siedzisz tyle lat. Ale to nie ja pisałem o Paulince "zezowata kurwa" tylko Ty. To twój kolejny przykład jaki jesteś dwulicowy.
HardRockCaffe666 pisze:Pizda z ciebie i tyle :!: :!:

Widzę że trafiłem w twój czuły punkt ? :mrgreen: kmiociu Już tak się nie unoś przecież Ty tyle zjebek ode mnie dostałeś i nic a tu jedna wystarczyła i proszę. Chyba muszę więcej Paulince odpisywać na jej posty :lol2: Paulinka sorry ale Kmiotkowi ne można odmówić jak tak ładnie prosi nasza forumowa świnka :rofl:
HardRockCaffe666 pisze:Bo jak można nazwać mężczyznę który to bogu winną tobie laseczkę atakuje na każdym kroku.
Wstydziłbyś się ale może na tyle cie tylko stać.
Nie wiem ale musisz być żałosnym człowiekiem skoro aż tak się na niej tu wyżywasz.

Czyżbyś kmiociu napisał o sobie ? :mrgreen: Bo przecież też się wyżywałeś na Paulince co pisałem wyżej. Znów dwulicowość za Tobą przemawia.
I to dwa razy w jednym poście to jakby dwulicowość do potęgi :lol2:
tomoxx pisze: Spajki na odstawce, Robinek się pokłócił, Hard ma nadzieję że to on jest trzeci w kolejce do tronu. W skrócie, chce poruchać :)

Paulinka by za nisko upadła gdzyby z Hardziem coś było :mrgreen: poza tym już mówiła kiedyś jaki ma stosunek do kmiocia. Więc kmiociu nie podniecaj się tam za bardzo :mrgreen:
tomoxx pisze:Spokojna,
hard mnie dawno odstrzelił :)

a co do wkurzania się, to stare chińskie przysłowie mówi :

[ Obrazek ]

Kmiociu powieś sobie nad łóżkiem, monitorem co byś nie zapomniał :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wiedziałem że PIZDUSIU odpiszesz na mój post.
Nie wiem czy twoje męskie ego zostało nadszarpnięte czy też twoja spaczona psychika się do tego w znaczącym stopniu przyczyniła.
Podejrzewam że jedno i drugie :laugh3:
Widzę że twoje głupkowate posty są co raz to dłuższe :good3:
Idziesz pewno w ślady LALUSIA który to słynie z przydługawych, męczących wypocin na mój temat.
Ale cieszę się że chociaż w tej materii się rozwijasz.
Bedzie chociaż można z czego się polewać i współczuć :mocking:
Ten tego bywaj zdrów.
Ps bez odbioru bo nie ma ochoty tutaj przekomarzać się z kolejnym przygłupem :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Wiedziałem że PIZDUSIU odpiszesz na mój post.

Hardziu nie podnieczaj się tak bo przecież ja zawesze tobie odpisuje jak piszesz coś głupego :mrgreen:
HardRockCaffe pisze:Ale cieszę się że chociaż w tej materii się rozwijasz.

No widzisz nawet ja się rozwijam :biggrin:
a Ty kmiociu ? Co najwyżej stoisz w miejscu i kmiociem zawsze będziesz jak nic nie zmienisz :lol2: o ile coś da się zmienić :rofl:
HardRockCaffe pisze:Bedzie chociaż można z czego się polewać i współczuć :mocking:

I vice versa kmiociu :lol2:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:[ Obrazek ]
:good3: :good3: :good3:


Hardziu dostarczyłeś info to możesz się odmeldować :lol2:
Teraz czekamy na anielskie kurwiątka :rofl:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kurwa hard ale ty masz te wyzwiska... Lalusiu, Pizdusiu i jeszcze pare innych, ja pierdole jak jakiś stary zbok
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Czasem zastanawiam sie czy nie lepiej przemianowac nazwe tego wątku HardRockCaffe666 albo pieskiWrednej, bo o samej bohaterce to w tym wątku jest najmniej :)
Awatar użytkownika
sthoss
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 249
Rejestracja: 05 lis 2015, 18:24
Podziękował: 16 razy
Podziękowano mu: 18 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: GlupiaCipa
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Kolejny post w całości tylko i wyłącznie mnie poświęcony.
Bo się zawstydzę.
Ale pisz chopie pisz bo widzę że masz do tego smykałkę :mocking:
Jak dla mnie trochę te twoje wypociny krótkawe i w następnym poście liczę na wincyj :!: :!:


To miło, że jesteś moim fanem i postaram się ciebie nie zawieźć. Nie odpowiedziałem wcześniej bo nie miałem czasu… a może mi się nie chciało? Sam sobie odpowiedz na to pytanie :mrgreen: . Bardzo cieszą mnie twoje słowa i twoja uradowana mordka na widok mojego postu :laugh3: . Nie ważne, że ściemniasz, o nie! Ważne, że będziemy się śmiali z ciebie wspólnie :haha: !

Co do wczorajszej transmisji. Chwilkę posiedziałem, ale prędko się okazało, że jestem zbyt leniwy żeby odświeżać stronę co minutę gdy głos się rozjeżdżał z obrazem, lub całkowicie przycięło. Nie wiem jak było później. W między czasie widziałem twoją reakcję na wiadomość, że ich trójkąta z facetem nie będzie- „uffff”. Czego się boisz kmiotku? Taki z ciebie pies ogrodnika?! Sam nie może to i obcemu nie da?! Nie ładnie piesku, nie ładnie! :acute: Poza tym, srogi już Paulę rozdziewiczył i mam nadzieję, że niebawem będzie kolejna taka transmisja :mrgreen: .


sirpsychosexy pisze:Kurwa hard ale ty masz te wyzwiska... Lalusiu, Pizdusiu i jeszcze pare innych, ja pierdole jak jakiś stary zbok


Hahahahaha :laughingnew: kmiotek ma ten swój psychiczno-obłąkańczy klimat wypowiedzi. Czasem nie wiadomo czy się z tego śmiać, czy dzwonić do szpitala na oddział zamknięty z pytaniem czy im czegoś nie brakuje? Kiedyś było jeszcze gorzej gdy pisał jak pedofil- „gdyby Paula była moją córką, to bym się z nią zabawiał…”. Jeżeli jego choroba nie wychodzi poza zatęchłą piwnicę w której siedzi, oklejoną wydrukowanymi screenami Pauli na ścianach, dzięki czemu nie zbliża się do dzieci, to jestem za :good3: . Jednak mimo wszystko potomstwo bym trzymał z dala od tego szurniętego zgredzika. Nie można mu ufać. Nigdy nie wiadomo która klepka mu się znowu przestawi, a lepiej dmuchać na zimne.


:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze: Chwilkę posiedziałem

To smutne LALUSIU że byłeś tak krótko.
Myślałem że będziesz nas znowu zabawiał swoimi ''mądrościami'' i twoim wyjątkowym poczuciem humoru z które oprócz ciebie to nikt się nie śmieje.
Ale tak na serio to nawet nikt nie zauważył tam twojej nieobecności bo jestem mało wartościowym widzem i tak na prawdę swoja marna obecnością to tam niczego nie wnosisz.
Co do reszty twojego głupkowatego postu to wole go nie komentować i nie muszę chyba ci pisać dlaczego :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kinia, Nicola85, SPEEDI i 146 gości