PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


ruger44 pisze:Spajk wyciąga kartę rodziców za każdym razem, jak Paula zagrozi, że się zacznie puszczać, deadline piątkowej transmisji z panem zbliża się wielkimi krokami więc i styl szantażu Spajka robi się coraz bardziej rozpaczliwy, straszenie wywiadem u Henia nie pomogło więc trzeba wyciągać kolejne karty, Spajk już chyba zapomniał, że Paula to zbyt silny intelektualnie gracz dla niego na takie gierki - ostatnio jak Paulę próbował szantażować, to musiał ją publicznie przepraszać i odszczekiwać wszystko co o niej mówił :)


I jeszcze niejednokrotnie będzie Ją przepraszał i błagał o wybaczenie.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ta telenowela się nigdy nie skończy, przez chwilę była zmyłka bo mówił, że zmądrzał ale jak to Spajk - tylko mówił :) na pamiętnej transmisji za 10k złotych udowodnił nam, że jego głupota jest bezdenna. Teraz tylko czekać na kolejne akty tego przedstawienia - w czwartek przeprosiny na foro, oczywiście anulowanie wywiadu, w piątek przysypanie gruuubym żetonem żeby tylko Paula nie weszła na transmisję z kolesiem, potem płaszczenie się u nóg pańci, kolejna transmisja (tym razem za 15k - stawka spotkania idzie do góry za każdym razem, gdy niegrzeczny kundelek pańci się zbuntuje i pogryzie jej buty!) i potem znowu wszystko od początku
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Obstawiam, że zerżnie tego kolesia(bo rozumiem, że coś takiego ma być), a żeby zagrać na swoich kundelkach(za mało mi rzucacie i muszę coś takiego robić!). Poza tym chłop pewnie też Zezi konkretnie zapłacił, więc jak to tak bez... chyba, że to już poza kamerą ;). Kundelki ogłoszą moralne zwycięstwo, bo Paula będzie główkę trzymała mu na kolanach w czasie transmisji, ale to co będzie później ;)... Rozgrywa ich kapitalnie(moralnie nie będę oceniał :P, bo wszystko zostało powiedziane w temacie). Zezi, jak skończysz z SU to podaj na ile wydrenowałaś im te portfele w czasie całej kariery(mowa tylko o zakochańcach).
Awatar użytkownika
_Kurier_
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2018, 16:20
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 31 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ten Srogi srogo ją wyrucha :) Ale znając życie to nie jest żaden random tylko ten koleś który u niej pomieszkuje, Spajka najbardziej wkurwia to, że nic a nic o nim nie wie więc jest trudniejszym przeciwnikiem niż np. Hard który sam się dzieli szczegółami swojego życia na czaciku u Pauli i dzięki temu odsłania swoje słabe punkty, nie wie jak ugryźć ta sytuację. Jedyne co wie, że albo szantaż musi podejść albo musi przysypać żetonem bo jak nie to będzie SROGIE ruchańsko w piątek :(
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




HardRockCaffe666 pisze:[ Obrazek ]
kolejny nick i kolejne bzdury...
[ Obrazek ]
Idź człowieku się leczyć :laugh3:



„Zdrowy psychicznie” wrócił z zaświatów. :laughingnew:

HardRockCaffe666 pisze:Ps a za te jebane oszczerstwa co niby źle wyrażałem się o swoim ojcu na czacie to powinieneś w mordę dostać
Twoje szczęście że jestem wyrozumiały dla idiotów i jesteś daleko.


Już myślałem, że gnijesz po tym jak doszło do ciebie, że faktycznie jednak źle się wyrażałeś o swoim ojcu publicznie i zgodnie z groźbą za własne oszczerstwa- że tak nie było, jedbnąłeś sobie w ten odrażający ryj, ewentualnie zasapałeś się próbując. :lol2: :rofl: :taunt.: :laugh3: :laughingnew:

HardRockCaffe666 pisze:...Twoje szczęście że jestem wyrozumiały dla idiotów...

Widać, wybrałeś wyrozumiałość dla siebie... :to_take_umbrage:


Ruchańsko czeka, ten dzień zbliża się wielkimi krokami. Plus, że nie widzę gal bokserskich w piątek, więc spoko, być może zajrzę na transmisje. Z jednej strony fajnie, bo coś się będzie działo. Poza tym, to nowość- Paula z „bardziej śmiałym ruchaczem”(też myślę, że to ten od przechowywania kota, tylko nick ma inny). Z drugiej spajk zobaczy jak Paula bawi się z innym- słyszeć o tym, a zobaczyć to jednak co innego. Gość się w niej zakochał po uszy, planował ślub, a teraz będzie świadkiem cudzołóstwa swojej niedoszłej narzeczonej- ból będzie straszny… A może dzięki temu oprzytomnieje gdy zobaczy ją z innym?
Zobaczymy. Mam nadzieję, że do czegoś między nimi doszło i nie skończyło się tylko na macaniu prawego cycka.
kmiotek naturalnie też będzie cierpiał, ale on sobie z tym bólem poradzi. Choć Paula to jego marzenie, to gdzieś tam w jego chorej głowie tkwiła świadomość tego jak wygląda, kim jest i że nigdy tak naprawdę nie miał szans na choćby podanie ręki. Do tego z racji bycia największą cebulą, dochodzi radocha spowodowana cierpieniem spajka. Mnie boli, ale jego też, więc zajebiście! :mrgreen:

„bardziej śmiałym ruchaczem”- mniej więcej te słowa padły (chyba)ponad tydzień temu. Niedawno, gdy kątem oka podglądałem jej transmisje, mówiła, że się jeszcze ze srogim nie widziała na żywo. Skąd więc wie, że jest bardziej śmiały? Wychodzi tak, jak pisze ruger- jednak się znają osobiście :o !

Hardziu, to dowiedziałeś się w końcu ile spajk zapłacił za parę godzin z Paulą? :blush2: srogiego podczas transmisji też będziesz pytał ile za "kurewkę" zapłacił? :mrgreen:
ŻE-NU-ŁA :acute:



:vampire:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90




Myślę, że nie ma tak odważej laski na SU żeby się spotkać z kolesiem którego sie "spotkało" tylko na kamerce od razu na seks, nawet Majka aka Mistrzyni Loda z Renault nie spotykała się ze 100% kolesiami z nagonki tylko z podstawionymi znajomymi, dlatego Srogi na 99% jest byłym lub aktualnym ruchaczem. Ale srogie ruchańsko będzie nie tyle ciosem dla Spajka co motywacją, by wziąć kolejny kredyt w Providencie na 270k i próbować kupić sobie miłość swojej cudnej wymarzonej kandydatki na żonę :)

BATMANmkr90 pisze:Hardziu, to dowiedziałeś się w końcu ile spajk zapłacił za parę godzin z Paulą? :blush2: srogiego podczas transmisji też będziesz pytał ile za "kurewkę" zapłacił? :mrgreen:
ŻE-NU-ŁA :acute:


Spajk zapłacił 10k złotych, przecież sama mówiła na transmisji
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




Robinek29 pisze:na piątek Paulinka obiecała transmisje ze Srogim


No tylko żeby nie przegapić transmisji bo Pulink nie powiedziała o której wejdzie czy w dzień czy wieczorem :mrgreen:

HenryChinaski1 pisze:
ZBLIŻENIA


[ Obrazek ]


haha Henryk jesteś wielki :lol2:
Spokojna pisze:Spajkowi serce pęknie jak się będą bzykać na transmisji...


Robinek29 pisze:
ruger44 pisze:Spajk wyciąga kartę rodziców za każdym razem, jak Paula zagrozi, że się zacznie puszczać, deadline piątkowej transmisji z panem zbliża się wielkimi krokami więc i styl szantażu Spajka robi się coraz bardziej rozpaczliwy, straszenie wywiadem u Henia nie pomogło więc trzeba wyciągać kolejne karty, Spajk już chyba zapomniał, że Paula to zbyt silny intelektualnie gracz dla niego na takie gierki - ostatnio jak Paulę próbował szantażować, to musiał ją publicznie przepraszać i odszczekiwać wszystko co o niej mówił :)


I jeszcze niejednokrotnie będzie Ją przepraszał i błagał o wybaczenie.


Spajki postraszy a potem będzie błagać o powrót do łask swojej Pani i w tym celu przygotuje ...
ruger44 pisze:tym razem za 15k - stawka spotkania idzie do góry za każdym razem, gdy niegrzeczny kundelek pańci się zbuntuje i pogryzie jej buty!) i potem znowu wszystko od początku


Jakieś ochłodzenie w telenoweli musi być bo ludzie by telewizory powyrzucali z nerwów :lol2:
ruger44 pisze:Ten Srogi srogo ją wyrucha :)


Też mam taką nadzieje że w końcu Paulinka zrobi to w koncu czego wyklinała się przez te lata
"Nigdy transmisji z facetem" :laughingnew:
Ze Spajkim zrobiła taka wersję light to pora na jakiś hardcore ze Srogim w końcu to "bardziej odważny ruchacz" czy jak to tam było :biggrin:

No ale nie zapominajmy o kmiotku hardziku on pewnie się najebie i jakoś to przełknie w końcu jest HARDEM !!! :laughingnew:

Podsumowując to czekam na tą transmisję i to ruchańsko w piątek ale Paulinka pewnie nic takiego nie zrobi
tylko tak mówi żeby spajki wyskoczył z kasy a Srogi jak porucha to pewnie poza transmisją.
Przecież wiadomo ze ona rucha się z kolesiami przez te lata tylko trzeba robić pozory ze niby nie.

W piątek się okaże ja nawet za grupową zapłace żeby zobaczyć jak ja Srogi rucha. W końcu żeton musi się kręcić :lol2:


@BlackMidnightAngel_ Paulinka nie zawiedź nas tym razem liczymy na Ciebie :biggrin:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




ruger44 pisze:Myślę, że nie ma tak odważej laski na ShowUp.tv żeby się spotkać z kolesiem którego sie "spotkało" tylko na kamerce od razu na seks, nawet Majka aka Mistrzyni Loda z Renault nie spotykała się ze 100% kolesiami z nagonki tylko z podstawionymi znajomymi, dlatego Srogi na 99% jest byłym lub aktualnym ruchaczem. Ale srogie ruchańsko będzie nie tyle ciosem dla Spajka co motywacją, by wziąć kolejny kredyt w Providencie na 270k i próbować kupić sobie miłość swojej cudnej wymarzonej kandydatki na żonę :)

BATMANmkr90 pisze:Hardziu, to dowiedziałeś się w końcu ile spajk zapłacił za parę godzin z Paulą? :blush2: srogiego podczas transmisji też będziesz pytał ile za "kurewkę" zapłacił? :mrgreen:
ŻE-NU-ŁA :acute:


Spajk zapłacił 10k złotych, przecież sama mówiła na transmisji


:lol2: :lol2: :lol2: 270 tysięcy mało, w końcu Pauleta to wymagająca i kochająca luksusy kobieta jest, od razu z pełnym rozmachem Spikel niech do sprawy podejdzie i milijona kredytu bierze.
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 14:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki




Papaj450:Trzeba było te krewety zatruć.
Ach co to musi być za miłość.
Filmy,zatrute krewetki istne love story :sarcastic:
Ps ty spajki mówiłeś coś o zdobywaniu kobiet jedzeniem
No tak zatrute krewetki to dobra opcja.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3090
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Hardziu jak tam, nakupiłeś już berbeluchy na PIJONTECZEK by utopić smutki?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Robinek29 pisze:Hardziu jak tam, nakupiłeś już berbeluchy na PIJONTECZEK by utopić smutki ?


Kmiotek udaje że nic nie wie i jakoś go to ominie :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 00:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HardRockCaffe666 pisze:Papaj450:Trzeba było te krewety zatruć.
Ach co to musi być za miłość.
Filmy,zatrute krewetki istne love story :sarcastic:
Ps ty spajki mówiłeś coś o zdobywaniu kobiet jedzeniem
No tak zatrute krewetki to dobra opcja.


Ty kurwo stara nie wyciagaj zdan z kontekstu. Jebany zalosny szprycel
https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Ty kurwo stara nie wyciagaj zdan z kontekstu. Jebany konfidencie, dalej patrz w ten monitor i podziwiaj kurwo jedna bo tylko to zostaje tobie
Sasiedzi




Sasiedzi, nie złość się Spajk :D Jakoś to będzie...
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Nie martw się Spajk... jakos to będzie....

Obrazek

przepłaszam, ale nie mogłem się powstrzymać :( :? :twisted:
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1, jesteś potworem!:D
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




HenryChinaski1 pisze:Nie martw się Spajk... jakos to będzie....

[ Obrazek ]

przepłaszam, ale nie mogłem się powstrzymać :( :? :twisted:


Strzał w 10!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Nie jakos tylko do piatku. Jeszcze zobaczyny za to robienie mnie w chuja. Oby do piatku kurwa oby. Zonaczyny czy bedzie do smiechu robic ze mnie idiote
Sasiedzi




Sasiedzi pisze:Nie jakos tylko do piatku. Jeszcze zobaczyny za to robienie mnie w chuja. Oby do piatku kurwa oby. Zonaczyny czy bedzie do smiechu robic ze mnie idiote

Jesteś niereformowalny...
Rozumiesz chociaż czemu większość z nas się śmieje?
Przecież to paranoja jakaś, co trochę powtórka z rozrywki, a Ty dalej się dajesz...
Nie wiem kiedy Ty się ogarniesz, chyba dopiero jak Ci na chleb braknie kasy.
Smutne to ogólnie :( Taka tragikomedia.
Awatar użytkownika
Spokojna
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 262
Rejestracja: 17 kwie 2019, 09:58
Podziękował: 155 razy
Podziękowano mu: 246 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:




Spokojna pisze:
Sasiedzi pisze:Nie jakos tylko do piatku. Jeszcze zobaczyny za to robienie mnie w chuja. Oby do piatku kurwa oby. Zonaczyny czy bedzie do smiechu robic ze mnie idiote

Jesteś niereformowalny...
Rozumiesz chociaż czemu większość z nas się śmieje?
Przecież to paranoja jakaś, co trochę powtórka z rozrywki, a Ty dalej się dajesz...
Nie wiem kiedy Ty się ogarniesz, chyba dopiero jak Ci na chleb braknie kasy.
Smutne to ogólnie :( Taka tragikomedia.



I bardzo mu tak dobrze kurwa mać!
Ma to tylko i wyłącznie na własne życzenie!
Nikt Go do niczego nie zmuszał...
Tyle razy miał nauczkę, nie wyciągnął wniosków.
To jest choroba! Tego się już nie da wyleczyć...
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 190 gości