wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
posprzatajTO pisze:Dziewczyny planują kolejna wspólna transmisje jeszcze w tym roku i strzelam ze będzie to Sylwek, bo w zeszłym roku kaczątko chyba tez było na ShowUp.tv w sylwka

Sylwester na showupie, to jest coś.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach.
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 310 razy
Podziękowano mu: 305 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj

nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na SU to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.
Awatar użytkownika
Psikuta(s)
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 68 razy
Twoja ulubienica z SU: AnnPearl
Nick na ShowUp.tv:

sirpsychosexy pisze:nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na ShowUp.tv to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.

Są takie osoby które nie obchodzą np. świąt czy sylwestra. Dla takich osób to normalny dzień jak każdy inny
Awatar użytkownika
radosny26
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 3 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........

sirpsychosexy pisze:nigdy nie wiem czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra, tych lasek co robią transmisję czy tych wszystkich przegrywów co je oglądają . Tak czy tak sylwester na ShowUp.tv to przegrana sprawa i dla tych i dla tych.

Są osoby, które nie mają towarzystwa w Święta czy Sylwestra, więc cieszą się jak dziewczyny robią transmisję. Niech każdy spędza Sylwestra tak jak mu się podoba. Równie dobrze wszystkich, którzy zaleją się w trupa alkoholem można nazwać przegrywami ;) Zmieniając punkt siedzenia i widzenia każdego by tak szło nazwać...
Pasjonatka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv:

radosny26 pisze:Są takie osoby które nie obchodzą np. świąt czy sylwestra. Dla takich osób to normalny dzień jak każdy inny

Masz sporo racji :good3:
I nie należy tej sytuacji zanadto wyolbrzymiać i stawiać od razu transmitujących laseczek jak i ich widzów w złym świetle.
Niech każdy ten dzień spędza jak ma na to ochotę :!: :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 101 razy
Podziękowano mu: 240 razy
Twoja ulubienica z SU: ..................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

Dokładnie,
nie wiem jakim przegrywem albo niedorajdą życiową trzeba być, by nie umieć sobie zorganizować
sylwestra lub świąt...
A takie tłumaczenie, że nie obchodzę świąt czy sylwestra to tylko ściema i wmawianie samemu sobie,
by ukryć swoją niezaradność i brak realnych przyjaciół.

Ale taki Hard który nawet psa nie ma, powie, że kolejny sylwester przed monitorem
z ręką w rozporku i butelką taniego wina to zajebista sprawa.
I nie ma w tym nic złego.
Masakra...
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 76 razy
Podziękowano mu: 114 razy
Twoja ulubienica z SU: Dawno_odeszła
Nick na ShowUp.tv: Robinek29

co sie stalo z Zygim?
Hard bez Zygiego jest Hardem tylko w polowie...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" hardrockcaffe696
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 578 razy
Podziękowano mu: 821 razy
Twoja ulubienica z SU: ***
Nick na ShowUp.tv: BogatyMlodyPrzystojny ;)

Robinek29 pisze:

Dokładnie,
nie wiem jakim przegrywem albo niedorajdą życiową trzeba być, by nie umieć sobie zorganizować
sylwestra lub świąt...
A takie tłumaczenie, że nie obchodzę świąt czy sylwestra to tylko ściema i wmawianie samemu sobie,
by ukryć swoją niezaradność i brak realnych przyjaciół.

Ale taki Hard który nawet psa nie ma, powie, że kolejny sylwester przed monitorem
z ręką w rozporku i butelką taniego wina to zajebista sprawa.
I nie ma w tym nic złego.
Masakra...

Nie każdy ma ochotę na huczne spędzanie czasu w sylwestra, niektórzy lubią samotność niektórzy pracują za granicą i nie mają nikogo przy sobie, są też tacy co lubią swoje towarzystwo i nie potrzebują innego lub z innych powodów... w dzisiejszych czasach to normalne i nie ma w tym nic dziwnego tak samo jak święta też ludzie po woli przestają świętować...
Osoby rozpoznawalne często poswiecają sylwestra zeby w ten dzien zarobic, nie spędzają Go z bliskimi a np koncertują :) i zeby nie bylo nie porównuje Pauli do celebrytki, ale jesli jest zżyta z ShowUp.tv to nie ma w tym nic dziwnego, jednak z tymi ludzmi też jesteśmy zżyte i nawet spędzamy więcej czasu jak ze znajomymi :)
ROZUMIEM ZE MOZE BYĆ ŻAL LUDZI ŻE SAMOTNIE SPĘDZAJĄ ŚWIETA, ALE SYLWESTRA? SERIO? TO MI JEST ŻAL LUDZI Z TAKIM MYSLENIEM ŻE INNI COŚ POWINNI LUB NIE WYPADA BO JEST SYLWESTER ? NIECH KAŻDY ŻYJE TAK JAK MA NA TO OCHOTE :)
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 199 razy
Podziękowano mu: 125 razy
Twoja ulubienica z SU: PIK PIK haha
Nick na ShowUp.tv: M

Nigdy nie wiem, czego mi jest bardziej szkoda w sylwestra. Tych ludzi, którzy się upijają i nawet nie pamiętają, jak spędzali ten dzień, czy też przegrywów, którzy spędzają sylwestra przed telewizorem. Mnie nawet gdyby płacili za udział w jakiejś imprezie, to bym szukał wymówek. Po prostu tego dnia najbardziej cenię sobie spokój i możliwość odpoczynku, zregenerowania się. Ale ani się nie chwalę, ani nie żalę. Niech każdy robi to, co mu sprawia największą przyjemność, czyli niech żyje i daje żyć innym.
Kobiety na minuty, a nie na całe życie.
Awatar użytkownika
Pirat
SU-holik
SU-holik
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 26 razy
Nick na ShowUp.tv:

Ja tam w sumie troche rozumiem czemu w sylwestra robi sie mega transmisje, ale w świeta to już nie rozumiem, bo trzeba byc cholernie samotnym zeby nadawac w święta.
Jezeli chodzi o ten nieszczęsny sylwester, to ja tez z reguly nigdzie nie chodze, nie lubie tych wszystkich bali -imprez, jak już to jakas domowka.I nie czuje się z tego powodu jak przegryw, po prostu to dla mnie żadne święto, tylko bardziej napompowany dzień.Czasami siedzimy sami w domu i robimy sylwester z polsatem, ale ni chuja nie wlazłabym na SU :D
Awatar użytkownika
beznadzieja
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 70 razy
Podziękowano mu: 139 razy
Twoja ulubienica z SU: xd
Nick na ShowUp.tv:

Zorganizować sobie sylwestra to nie chodziło mi iść w tango czy na balet,
może to być spędzenie czasu na domówce, zaplanowany wypoczynek jak wspomina @Pirat
spacer, TV, łóżko, piwo z kolegą czy cokolwiek innego.

Ale nikt mi nie powie, że siedzenie kolejny rok na SU i świecenie cipą albo siedzenie
przed monitorem i walenie konia do monitora, to jest normalne zachowanie zdrowego człowieka.

O świętach nie wspominam...
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper

nie zesraj sie
Awatar użytkownika
andrzejwww
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Podziękowano mu: 2 razy
Nick na ShowUp.tv:

Mi się w tym roku trafiło tak, że idę do pracy z 31 na 1. Nawet się cieszę, spokojna noc bez tego całego męczącego szaleństwa. Czy jestem przegrywem bo pracuje tego dnia?
Chłopi mają dobrze, bo zjadają swoje jajka - z zeszytów szkolnych

Hard konczysz sie dramentalnie - złote myśli Spikela
Awatar użytkownika
gracjano
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 229 razy
Podziękowano mu: 329 razy
Twoja ulubienica z SU: ;;;
Nick na ShowUp.tv:

gracjano pisze:Mi się w tym roku trafiło tak, że idę do pracy z 31 na 1. Nawet się cieszę, spokojna noc bez tego całego męczącego szaleństwa. Czy jestem przegrywem bo pracuje tego dnia?

Nie jestes :heart: szacun pracusiu :*
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper

Sam nie lubię sylwestra bo za racji tego że nie pije alkoholu żle czuje się na takich imprezach gdzie seby z mojego osiedla mają taką kulturę picia że zgon musi być więc nie mam co tam robić haha. Świąt też nie lubię bo moja rodzina od dekad żyję w nienawiści wiec wigilia zazwyczaj kończy się awanturą. Chodziło mi bardziej o to że chociaż te dwa dni w roku wigilie i sylwestra ludzie powinni sobie darować SU bo to po prostu tak głupio. Jak już naprawdę nie macie rodzinny czy znajomych to chociaż zachowajcie pozory.
Awatar użytkownika
Psikuta(s)
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 28 razy
Podziękowano mu: 68 razy
Twoja ulubienica z SU: AnnPearl
Nick na ShowUp.tv:

sirpsychosexy pisze:Sam nie lubię sylwestra bo za racji tego że nie pije alkoholu żle czuje się na takich imprezach gdzie seby z mojego osiedla mają taką kulturę picia że zgon musi być więc nie mam co tam robić haha. Świąt też nie lubię bo moja rodzina od dekad żyję w nienawiści wiec wigilia zazwyczaj kończy się awanturą. Chodziło mi bardziej o to że chociaż te dwa dni w roku wigilie i sylwestra ludzie powinni sobie darować ShowUp.tv bo to po prostu tak głupio. Jak już naprawdę nie macie rodzinny czy znajomych to chociaż zachowajcie pozory.

Co do swiat to sie moze i zgodze ale to tylko w wigilię, a co do sylwka to nie bo to wlasnie idelany czas do zrobienia dobrej transmisji :)
Awatar użytkownika
Kiniuś
ShowUpper
ShowUpper

Kiniuś pisze:Co do swiat to sie moze i zgodze ale to tylko w wigilię, a co do sylwka to nie bo to wlasnie idelany czas do zrobienia dobrej transmisji

Dobrze piszesz ale ludzie pokroju @Robinka29 pewno i tak tego nie zrozumieją :!: :!:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:
Kiniuś pisze:Co do swiat to sie moze i zgodze ale to tylko w wigilię, a co do sylwka to nie bo to wlasnie idelany czas do zrobienia dobrej transmisji

Dobrze piszesz ale tumany pokroju @Robinka29 pewno i tak tego nie zrozumieją :!: :!:

Autorytet moralny się kur.. odezwał :laughingnew:
Awatar użytkownika
Robinek29
ShowUpper
ShowUpper

Robinek29,
No tak sporo mi brakuje do Twojego aałłłtoryytteettuu :sarcastic:

Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 Ty już tak nie pierdol bo jak się Paulinka pojawi w wigilie (bo w sylwestra to wiadomo że będzie :mrgreen: )
to pierwszy kurwa będziesz pisał głupoty na czacie :laughingnew:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 26 razy
Nick na ShowUp.tv:

PoprzedniaNastępna