PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Akurat nie miałam na myśli Spajka tylko Pana sprzed paru lat :kiss:



www.ShowUpTV.blog
Digi


XaXa,
**uj mnie spajki ani ten twój pan sprzed lat interesuje :!: :!:


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Kiniuś pisze:ale jestes dowciapny

Chyba bardziej głupkowaty jak już.
Jak można pisać takie bzdety o kobiecie która ciągle jest atrakcyjna i bardzo zmysłowa.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


Ty akurat Hardziu w tej kwestii to powinieneś milczeć!
Przypomnieć Ci Twój sławny tekst "o zezowatej kurwie..." w którym to opisujesz swoją ukochaną Paletę?

Już Ci pisałem do Ciechocinka na okłady z borowiny a nie na gołe laski w tym wieku.... :laugh3:
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29,
:fuckoff0:
Ps znalazł się forumowy autorytet który będzie mi mówił co mogę a co nie :shock2:
I z łaski swojej nie mów mi gdzie mam jechać i co mam robić :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Może trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść nie pokonanym? Kiedyś absolutny top i liderka wśród liczby oglądających a teraz kilka rzędów w dół.... Moim zdaniem bardziej teraz występowanie na siłę i robienie grupowych i konkursów.
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 277
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


może powinna odświeżyć tło, albo zmienić lokum, to co kiedyś było nowością, (łóżko podświetlane, wiatrak) teraz już się opatrzyło, rośnie nowa konkurencja, młodsze, niektóre ładniejsze. Każda z czasem się opatrzy, nowi widzowie wybierają teraz nie zawsze ją, nie jest już non stop w pierwszej linii, to też trudniej ją zauważyć. Ale podobnie było z koneffką, czy Princesską, kidyś TOP1 potem robiły powolny zjazd w dół, bo na ich miejsce wskakiwały nowe. Taka kolej rzeczy na SU.
Co zarobiła to jej, oby nie przejebała na głupoty ;)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Tendencja spadkowa chyba w tej chwili dotyczy calego SU. Ogolny spadek liczby widzow to raz, dwa to ze coraz wiecej widzow przychodzi sobie po prostu pogadac, niektorzy nawet daja jakiegos zetona ale pokazy dla nich sa malo istotne. Wielu siedzi czysto towarzysko. W sumie to calkiem zrozumiale... co by dziewczyny nie robily to jednak jest to taka robota gdzie powtarzalnosc pokazow jest nieunikniona i w koncu taka dziewczyna sie znudzi.
Pomijajac to o czym piszecie ze latka leca itd to wydaje mi sie ze u Pauli ostatnio mocno brakuje sensacji, gownoburzy ktore zawsze gdzies tam przewijaly sie w jej karierze przysparzając widzow ... Spajkel sie wypalil, nowych ulungow brakuje, Hard juz tez powiedzial wszystko co mial do powiedzenia- Zwyczajnie brakuje akcji w tych codziennych pokazach. Dla odmiany, nawalona Paula w niedzielny poranek cieszyla sie ogromna ogladalnoscia, tak samo Paula wyzywajaca wszystkich facetow od najgorszych...
Moze Hard wygra bilet na randke to znow bedzie jakas grubsza akcja :biggrin:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Tendencja spadkowa chyba w tej chwili dotyczy calego SU. Ogolny spadek liczby widzow to raz, dwa to ze coraz wiecej widzow przychodzi sobie po prostu pogadac, niektorzy nawet daja jakiegos zetona ale pokazy dla nich sa malo istotne. Wielu siedzi czysto towarzysko. W sumie to calkiem zrozumiale... co by dziewczyny nie robily to jednak jest to taka robota gdzie powtarzalnosc pokazow jest nieunikniona i w koncu taka dziewczyna sie znudzi.
Pomijajac to o czym piszecie ze latka leca itd to wydaje mi sie ze u Pauli ostatnio mocno brakuje sensacji, gownoburzy ktore zawsze gdzies tam przewijaly sie w jej karierze przysparzając widzow ... Spajkel sie wypalil, nowych ulungow brakuje, Hard juz tez powiedzial wszystko co mial do powiedzenia- Zwyczajnie brakuje akcji w tych codziennych pokazach. Dla odmiany, nawalona Paula w niedzielny poranek cieszyla sie ogromna ogladalnoscia, tak samo Paula wyzywajaca wszystkich facetow od najgorszych...
Moze Hard wygra bilet na randke to znow bedzie jakas grubsza akcja :biggrin:


Od dawna wiadomo, że mało co na SU przysparza widzów tak jak solidna gównoburza albo ostre krzywe akcje.

komin pisze:Moze Hard wygra bilet na randke to znow bedzie jakas grubsza akcja


No, no jak Hard wygra randkę to może się podziać, mam nadzieję, że Paula i Hard zrobią
na szołapku transmisję ze swojej pierwszej wspólnej randki.
A może Hard zaprosi Paule do siebie na spacer po Krakowie i pokaże jej smoka
a ona zapała do niego wielką miłością.
:laugh3: Wiem, wiem cholerny romantyk mi się włączył. :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
od_taaki
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 240
Rejestracja: 10 paź 2017, 15:30
Podziękował: 227 razy
Podziękowano mu: 40 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ;)
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: od_taaki


Wy chyba zapominacie że Hard wali teraz do Kambodży :P
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


komin pisze: Hard juz tez powiedzial wszystko co mial do powiedzenia

Czy aby na pewno.
Ciągle coś tam nawijam a że nie są to teksty w stylu oddawaj mi kota lub zobaczymy się w sądzie to nie mój problem.
Ja tam ciągle robię swoje bawiąc się przy tym wybornie.
Nawet ostatnio sobie zażartowałem że przyśle jej rachunek za zużyta klawiaturę.
komin pisze:Moze Hard wygra bilet na randke to znow bedzie jakas grubsza akcja

Taaa cuda ponoć się zdarzają.
Ale na jakaś grubsza akcje w stylu transmisji to bym nie liczył no chyba że mnie zmusi do tego ;)
tomoxx pisze:może powinna odświeżyć tło, albo zmienić lokum

Ja tam nie przychodzę żeby oglądać ściany czy wystrój.
Ona jest dla mnie wystarczająca atrakcją a cała reszta to tylko nieistotne dla mnie dodatki.
Ale skoro już tak strasznie opatrzyły wam się jej poduszki, lampki i **uj wie co jeszcze to są przecież inne okienka.
tomoxx pisze:nie jest już non stop w pierwszej linii

No i co z tego.Nie ważna jest ilość oglądających ale co sobą reprezentują czy potrafią dobrze się bawić, czy mają coś ciekawego do napisania, czy potrafią być kulturalni no i zabawni.
I wole już takie kameralne warunki niż cały tłum gapiów którzy jedyne co potrafią napisać to że bym cie zerżnął,pokaz to pokaż tamto :!: :!:
I zawsze znajdzie sie tam parę osób z którymi można pogadać i miło spędzić czas
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze: Ciągle coś tam nawijam


Hardzik ty już tam lepiej nic nie nawijaj bo tylko nastrój psujesz :mrgreen: a jedyne co mozesz nawijać u niej to papier toaletowy :laughingnew:

HardRockCaffe666 pisze: I wole już takie kameralne warunki


Niedługo bedziesz miał takie kameralne warunki że wejdziesz na transmisje a tam ERROR404 :mrgreen:

HardRockCaffe666 pisze: I zawsze znajdzie sie tam parę osób z którymi można pogadać i miło spędzić czas


No raczej chyba nie piszesz o sobie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
tomoxx pisze:może powinna odświeżyć tło, albo zmienić lokum

Ja tam nie przychodzę żeby oglądać ściany czy wystrój.
Ona jest dla mnie wystarczająca atrakcją a cała reszta to tylko nieistotne dla mnie dodatki.
Ale skoro już tak strasznie opatrzyły wam się jej poduszki, lampki i **uj wie co jeszcze to są przecież inne okienka.
tomoxx pisze:nie jest już non stop w pierwszej linii

No i co z tego.Nie ważna jest ilość oglądających ale co sobą reprezentują czy potrafią dobrze się bawić, czy mają coś ciekawego do napisania, czy potrafią być kulturalni no i zabawni.
I wole już takie kameralne warunki niż cały tłum gapiów którzy jedyne co potrafią napisać to że bym cie zerżnął,pokaz to pokaż tamto :!: :!:
I zawsze znajdzie sie tam parę osób z którymi można pogadać i miło spędzić czas


Ja wiem że dla Ciebie wszystko u Pauli jest ok, ale nie dyskutujemy o tym co się Tobie u niej na trans podoba, ani o tym co nam się nie podoba, tylko rozmawiamy ogólnie na jej temat. To są np moje przemyślenia (nie wiem czy słuszne), że może to monotonność sprawia że ludzi u niej jest mniej. Rozmawiamy bardzo ogólnie, więc komentarz "Ale skoro już tak strasznie opatrzyły wam się jej poduszki, lampki i **uj wie co jeszcze to są przecież inne okienka." jest zupełnie nie na miejscu, bo odnosisz się w nim do kogoś lub go grupy osób bardzo konkretnie. Domyślam się że jak się nie pisze o Pauli tylko pozytywni to Cię to wkurza, ale czytaj proszę posty trochę wolniej i z większym zrozumieniem. Bo na komentarze bezosobowe zaczynasz odpowiadać osobowo, i potem robi się zamieszanie, trochę tak jak wtedy gdy ktoś specjalnie przekręca hasło podczas zabawy w głuchy telefon.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Hard ma swoją bańkę emocjonalno-platoniczną w której żyje i póki sam nie skuma pewnych rzeczy, to nikt mu nie przegada.
Ale z racji wieku Harda, to chyba jednak z grzeczności wypada mi życzyć mu powodzenia :D
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Trzeba przyznać, że Paula z tym plastrem, wygląda zajebiście.
Jakby stoczyła walkę z inną modelką o 200 żetonów ;)

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 10:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


msn pisze:Hard ma swoją bańkę emocjonalno-platoniczną w której żyje i póki sam nie skuma pewnych rzeczy, to nikt mu nie przegada.


Co prawda to prawda ale wiadomo że każda bańka kiedyś pęknie :mrgreen:
Awatar użytkownika
Psychiatryk
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 361
Rejestracja: 27 kwie 2019, 01:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


SokratesNauczycielPlatona pisze:Trzeba przyznać, że Paula z tym plastrem, wygląda zajebiście.
Jakby stoczyła walkę z inną modelką o 200 żetonów ;)

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_



Jest MMA, FameMMA, ma być TikTokMMA, to i SUMMA można zrobić, topki na pierwszą galę nie polecą, ale pewnie z 6 takich pewnie by się znalazło jakby zaproponować ze 15-20k za walkę :)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1495
Rejestracja: 07 kwie 2019, 07:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 649 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


tomoxx,
Wiesz co jednak postanowiłem Ci odpowiedzieć co myślę o twoich przemyśleniach i ''dobrych'' radach o których tutaj napisałeś.
Nie przypadkowo użyłem dobrych w '' ale o tym po kolei.
Wiem że to są tylko twoje luźne i to chyba bardzo poszukiwania powodów dla których to Twoim zdaniem traci swoja popularność.
Taa powinna pomalować ściany na inny kolor powiesić dywany na nie jak to może robią Ukrainki.
Odnośnie zmiany lokum to kolejny szalony pomysł.I jak dla mnie to jest on po prostu śmieszny i wręcz groteskowy.
Laseczka ma jedno z ładniejszych mieszkanie jakie można tutaj zobaczyć.
Ma w nim saune, urocze pięterko, ładną łazienkę, duży obszerny salon, przestronną kuchnię.
I z tego co zauważyłem każde z tych miejsc wykorzystuje we właściwy sposób.
Ciągle zmienia ustawienie kamerki oraz miejsce z którego to nadaje.
Więc u licha ma zmieniać to lokum.
A odnośnie co do jej obecności w topce to można jeszcze dodać że może i faktycznie nie zawsze w niej się teraz znajduje ale jak tylko ustawia jakiś chwytliwy cel lub też swoją specjalność zakładu na grupowej to nagle ni stąd ni zowąd robi się spory tłumek i schodzi się spora ilość gapiów i chętnych który chcą to zobaczyć.
Więc nie jest źle żeby to musiała w desperacji zmieniać lokum czy malować ściany.
A to że wielu z Was przychodzi tylko do niej w jedynym celu a później odchodzą to już jest inna historia.
Ps tylko mi nie pisz znowu ze te twoje przemyślenia tak do końca były bezosobowe. :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


KONKURS Z NAGRODAMI: "Wredny Scenariusz"

Typer pisze:
Wredny Scenariusz

Perypetie Pauliny z ShowUP'a przyciągnęły nie jednego gapia. Każdy zna lepiej lub gorzej jej sytuacje lub przynajmniej słyszał o jej przeżyciach z "fanami" (...)

konkurs polega na MULTIMEDIALNYM przedstawieniu/pokazaniu scenki, która kojarzy się Wam z tym czego doświadcza/doświadczała. Może to być screen lub filmik z jakiegoś filmu, serialu, reklamy. Postacie które znamy ze szklanego ekranu czy gazet. Skojarzenia dowolne, liczy się kreatywność i dobra zabawa ;)

Nagrody:
1. 500 żetonów
2. 300 żetonów
3. 200 żetonów

Wygrywa osoba, która zbierze jak największą ilość "LAJKÓW" przy swoim poście w temacie konkursowym czyli otrzyma najwięcej łapek z uniesionym kciukiem do góry. Konkurs trwa od momentu publikacji do 20 Października godziny 23:59.
Każdy użytkownik może wykonać nieograniczoną ilość FunArtów. Ilość "LAJKÓW" nie łączy się ;) czyli wygrywa konkretny post zamiast sumy wszystkich "LAJKÓW" w temacie.
Głosujący mogą "LAJKOWAĆ" dowolną liczbę postów.
Multikonta do głosowania zabronione
Konto do głosowania musi mieć minimum 10 postów i być utworzone przed publikacją konkursu (26 września 2019 godzina 23:50)
FunArty może robić każdy, nie ma wymagań co do stażu

POWODZENIA!

Typer pisze:
Leniwi jak zawsze ;)
z okazji wyborów postanowiliśmy dołożyć trochę żetonów do pieca, ile? To zależy od Was. Spośród glosujących wylosujemy nagrody po 100 żetonów każda. Ilość laureatów uzależniamy od ilości przesłanych FunArtów. Na każde DWIE prace przypada jedna nagroda dla głosujących. Tak więc jeśli będzie 10 zgłoszeń konkursowych wylosujemy 5 osób, które otrzymają 100 żetonów, 12 zgłoszeń=6 osób, 14=7 etc. Na wszelki wypadek ustawiliśmy limit 10 osób abyśmy nie poszli z torbami... ;)

P.S
osoby biorące udział w konkursie mogą również wygrać nagrody za głosowanie.
Awatar użytkownika
KissDick
Administrator
Administrator
Posty: 887
Rejestracja: 21 sie 2015, 14:46
Lokalizacja: Forum ShowUp.tv
Podziękował: 29 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Iga93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Crypto


Jak dla mnie nie chodzi o wystrój, a o samą osobowość - owszem tło ma tam jakieś znaczenie, ale jeśli laska jest tępa, nie umie prowadzić rozmowy z widzami albo po prostu pieprzy głupoty to ludzie odchodzą. Samo pokazywanie ciała według mnie również schodzi na dalszym plan - co z tego jeśli ktoś ma fajne ciałko jeżeli słychać jęczenie na przymus albo robienie palcówki etc. mając minę mówiącą "nooo kurwa sypcie te żetony".



www.ShowUpTV.blog
Digi


Hard mnie to zawszę śmieszy jak ty mówisz że do niej przychodzisz. Przecież ty nigdzie nie przychodzisz tylko opalasz monitor a gadasz tak jakbyś do panienki z roxy chodził regularnie. To też przy okazji pokazuję twoje ukryte intencję hehe

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 11:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości