PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Nie rucha jej, to jest zemsta za ból ulungowy. Bo spikel i monti to kumple.


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Sasiedzi


HardRockCaffe666 pisze:[ Obrazek ]
Nic dodać nic ując :biggrin: :good3: :biggrin:


I pisze to ten który codziennie zalewa się tanim winem
i ślini do panny z monitora...
Oj Hard Hard kiedy Ty zmądrzejesz?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Sasiedzi pisze:Nie rucha jej, to jest zemsta za ból ulungowy. Bo spikel i monti to kumple.


https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_



Zemsta poprzez obrzucanie wielkimi ilościami żetonów? Czy to ja jestem upośledzony czy któryś z Was? Bo wiesz... Do tej pory zakładałem, że zemsta ma sprawić wielką przykrość celowi. Od kiedy Paulina czuje się urażona milionami monet?
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce


Agrax pisze:Zemsta poprzez obrzucanie wielkimi ilościami żetonów? Czy to ja jestem upośledzony czy któryś z Was?


Nic nie jest tym, na co wygląda.


Ludzkość czeka prawdziwy szok! Gdyż uwierzyła w rzeczy, które nie są prawdziwe.
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


pussycat pisze:
Agrax pisze:Zemsta poprzez obrzucanie wielkimi ilościami żetonów? Czy to ja jestem upośledzony czy któryś z Was?


Nic nie jest tym, na co wygląda.


Ludzkość czeka prawdziwy szok! Gdyż uwierzyła w rzeczy, które nie są prawdziwe.


Gdyby nie żeton to by ich blokowala za to co pisza. Ona zobaczy 2k zet i myśli ze boga za nogi zlapala a dla nich to nic. Laska bez honoru tania . Na SU jest wiele ladniejszych i majacych zycie poza SU . Powinna sie do psychologa wybrać.... ja mam pare swoich typow na SU. Stad tez nie wiem czego ten temat. Ona wydaje cala kase na tanie szmaty żeby sie w nich na SU pokazywac i takie błędne kolo smutneee... :p naprawde daleko jej do pieknosci i z wyglądu i charakteru takze ogarnij sie ten Spikjel czy ktos tam no chyba ze masz taki slaby gust. Ludzie siedzą u niej bo maja beke z tego ;D
Awatar użytkownika
Albert6969
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2019, 05:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Maddie
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mam czasem wrażenie że każdy z Was (byli i obecni wielbiciele) zachowuje się tak jakby dla niego największym celem było takie zdyskredytowanie innego by przypadkiem Pauli nawet nie zaświtała myśl żeby z którymś z pozostałych wielbicieli była. W myśl zasady że jak nie ze mną to z nikim innym, i bez urazy, (to tylko moje zdanie) ale gdyby Paula powiedziała Tobie Spajki, czy Tobie Hard, że chce z Tobą być, i miałbyś pewność że nie oszukuje to każdy z Was by już zamawiał taksówkę do Łodzi pod te jej lofty. A opisom Waszej radości nie było by końca. Robinek się wydaje (ale też nie jestem pewny) jedynym co się ogarnął tak bardziej poważnie.
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 647 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1


Nom, tomoxx, dobrze kombinujesz.. ja w zasadzie caly czas mam z tego beke. Generalnie dotyczy to calego SU a nie tylko Pauli, choc u niej widac to najbardziej ekstremalnie. Ja po prostu wyje ze smiechu i nigdy nie zrozumiem czemu na SU wszystko stoi na glowie, dlaczego klient robi wszystko zeby sie przypodobac sprzedawcy i jeszcze zdyskredytowac innego klienta. Chyba powinno byc na odwrot?
W kazdym razie, uogolniajac, nie widze powodu dla ktorego idac na dziwki ja mialbym im czyms imponowac... bo to chyba one powinny sie starac ewentualnie zaimponowac czyms mnie? Kto tu w koncu placi? U pauli to juz wogole ekstremum...goscie placa zeby ich lubila. Fenomen.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


tomoxx pisze:Mam czasem wrażenie że każdy z Was (byli i obecni wielbiciele) zachowuje się tak jakby dla niego największym celem było takie zdyskredytowanie innego by przypadkiem Pauli nawet nie zaświtała myśl żeby z którymś z pozostałych wielbicieli była. W myśl zasady że jak nie ze mną to z nikim innym, i bez urazy, (to tylko moje zdanie) ale gdyby Paula powiedziała Tobie Spajki, czy Tobie Hard, że chce z Tobą być, i miałbyś pewność że nie oszukuje to każdy z Was by już zamawiał taksówkę do Łodzi pod te jej lofty. A opisom Waszej radości nie było by końca. Robinek się wydaje (ale też nie jestem pewny) jedynym co się ogarnął tak bardziej poważnie.


Oni przecież cały czas walczą o to, by Paula odeszła od tego swojego aktualnego korpo-szczura tylko po to, żeby był choć cień szansy żeby do któregoś z nich wróciła, póki on jest wszystko jest zablokowane, jak odejdzie to wtedy zacznie się bratobójcza walką o księżniczkę i tron :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Tylko ciężko w Got określić kim jest hard. Bo jak sie patrzyć z każdej perspektywy to nie ma tam takiego osobnika.
Sasiedzi


Sasiedzi pisze:Tylko ciężko w Got określić kim jest hard. Bo jak sie patrzyć z każdej perspektywy to nie ma tam takiego osobnika.



I tu może być zaskoczenie bo GOT skończy się tym, że osoba której nie ma wygra tron
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Masz na myśli harda ;)
Sasiedzi


Sasiedzi pisze:Masz na myśli harda ;)



ale go tam nie ma:P lub jest nikim
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Aaaaaa witamy witamy :hi: panią BlackMidnightAngel_ :D
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Ona jest tępa jak ślepa blondynka w sklepie rybnym. Kiedyś se włączyłem jaj transmisje i zostawiłem kartę otwartą i tylko słuchałem jej piepszenia. Typowa karyna, co chwile chichi i gada od rzeczy. To że umie rozstawiać nogi i pobierać za to kasę nie znaczy jeszcze że ma coś w głowie. U kobiet rozstawianie nóg to jest bardziej kwestia instynktu samozachowawczego.
"Lepiej patrzeć na to czego nie możesz bzyknąć, niż bzyknąć to na co nie możesz patrzeć "
Awatar użytkownika
Sir86
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 591
Rejestracja: 08 lis 2015, 10:30
Podziękował: 48 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: żadna
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:Aaaaaa witamy witamy :hi: panią BlackMidnightAngel_ :D



Dobry! ;D :hi:
Awatar użytkownika
BlackMidnightAngel_
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 29 kwie 2019, 12:13
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 71 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BlackMidnightAngel_ pisze:
komin pisze:Aaaaaa witamy witamy :hi: panią BlackMidnightAngel_ :D



Dobry! ;D :hi:



Dobra godzina rejestracji 13:13. Witamy
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 07:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


BlackMidnightAngel_ pisze:
komin pisze:Aaaaaa witamy witamy :hi: panią BlackMidnightAngel_ :D



Dobry! ;D :hi:

No nareszcie, witamy witamy :hi: , temat nabierze rozpendu i takie małe pytanie, paznokietki za Spajkowe dukaty zrobione?
aborygen


Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2085
Rejestracja: 21 lip 2015, 23:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 177 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Hahaha, widzę że sporo użytkowników przywitało panią, jak gościa specjalnego, pomimo tego że jest uważana przez 95% użytkowników tego forum za hohsztaplera :P . Nieźle Janusze,dlatego określenie "januszyzm" z nikąd się nie wziął, jak że dosadny przykład.

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
GrubyAleGadatliwy


sirpsychosexy pisze:U kobiet rozstawianie nóg to jest bardziej kwestia instynktu samozachowawczego.


Też z niego skorzystaj i następnym razem, przy sikaniu, także sobie rozstaw. Będziesz bardziej stabilny i unikniesz niepotrzebnego sprzątania. :biggrin:
pussycat
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 885
Rejestracja: 17 mar 2018, 15:10
Podziękował: 20 razy
Podziękowano mu: 96 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości