PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv


Same perełki łódzkiego pro-alfo-półświatka pewnie :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK




HardRockCaffe666 pisze:
fajna--po30 pisze:Ty mówisz o tej rozmowie co Michał wkleił yyyyy no coś strasznego no normalnie straszne rzeczy.

Nie wiem czy straszne ale mogłaś sobie darować i nie mówić o pewnych sprawach byle łajzie.
Ona nie po to pewno o wielu rzeczach Tobie mówiła,lub też się z czegoś zwierzała żeby tak później o tym przeczytać na forum.
Masz niestety długi język i jak ktoś tylko ma trochę więcej sprytu niż osioł to z Ciebie może wszystko wyciągnąć :shock2:
Tak się nie robi :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_


No, ale niby czemu miałaby nie mówić o "pewnych" sprawach?
Miała ukrywać jej kłamstwa? Wybielać laskę która niejednokrotnie jechała po mniej publicznie?
Jaka Paula jest każdy wie i czy Ci się to podoba czy nie pewnych faktów nie da się zatuszować,
jej kariera jest bardzo dobrze udokumentowana.
A to co pisze @Inkwizytor to 100% prawdy.
Rzeszów, Opole, Katowice, Warszawa Łódź kto ma wiedzieć ten wie.
I nic Hardziu z tym nie zrobisz, kart historii nie wymażesz.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




gracjano pisze:
Inkwizytor pisze:Hard przestań, pić więcej denaturatu bo wszędzie spika widzisz. Spiklem nie jestem .
Ale spytaj się zezi o kolegów
Arek W , Katarzyna W, Paweł Sz

Może sobie przypomni stare czasy ;)


Brzmi jak lista poszukiwanych za oszustwa, napady, gwałty, i prostytucję :D


Albo pojawił się na foro ktoś z jej miejscowości, szkoły itp, co gdzieś statystycznie mogło się zdarzyć. Póki co, to jest nowy random z foro więc to czy piszę prawdę czy zmyśla to takie 50%-50%, pewnie od naszej percepcji zależy w co kto uwierzy.
Jeśli chodzi o młodość, to kto w niej nie szalał :) każdy swoje musiał przeżyć i jakieś akcje odjebać.

Mi się nie składa to że ją rodzice wyrzucili z domu, choć może to dlatego, że nie jestem sobie w stanie wyobrazić że wywalają córkę, bo daje dupy w klubie lub dla fanu robi loda. Jak ja byłem młody to też były lokale w mieście gdzie panowała opinia że tam chodzą łatwe panny.
A wracając do tematu nadającej, to poza tym że mam o jej zachowaniu zadnie delikatnie mówiąc słabe, to trzeba jej to oddać że jest jedną z bardziej rozpoznawalnych postaci na SU w ostatnim okresie.

A co do Harda, gdzieś mi się na czacie przewinęło że masz Pan kobietę (jak tak to gratuluję bo się nie spodziewałem, no ale to zdjęcie z freesbie ktoś w sumie musiał robić, bo czworonoga o takie zdolności nie podejrzewam)
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Te osoby co zostały wymienione to koledzy i koleżanki. Paula nigdy nie potrafiła utrzymać znajomosci z nikim. Wystarczyło pojechać do Protektora z jakimi osobami się zadawała. Mężczyźni wiek 30 plus ona 16 lat. Zawsze powtarzała ze pracować nie będzie, była Dziwka od najmłodszy lat, bez szacunku do nikogo.

Połowa miasta wiedziało ze robi na Katowiczankach. I tutaj akurat półświatek przestępczy był, wszystko szło przez sekretariat jak koledzy jeździli sobie poruchać.
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Jprd.... jednak zranione serce wrócił pod postacią Inkwizytora i prowadzi krucjatę. Tylko ja sie pytam po co? Wszyscy od dawna wiedza ze Paula sie troszku nakurwila po kraju zanim sie pojawila na SU. Nic nowego.
Wywlekanie Protektorow, Pawlow Sz, Beat Sz, Jaroslawow K i Zbigniewow Z nic nie wnosi do niczego. Ze sie ruchala z kolesiami o 15 lat starszymi? No i chuj... ja tez wole ruchac o 15 lat mlodsze. Zazdroscisz czy o chuj Ci chodzi? Wez Ty sie udaj do jakiegos psychiatry bo Ci na leb siadlo... Niefajne to, niefajne...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin




Panie komin kurewstwo trzeba tępić w każdej postaci i piętnować. Tak w kronikach napisali, ja przekazuje słowo pańskie.
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Inkwizytor pisze:Panie komin kurewstwo trzeba tępić w każdej postaci i piętnować. Tak w kronikach napisali, ja przekazuje słowo pańskie.

Tak też należy tępić i piętnować jebany hejt no i twoje stalkerstwo panie spajki :!: :!:

https://showup24.tv/BlackMidnightAngel_
https://showup24.tv/profile/BlackMidnightAngel_
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3083
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666




Widzę że dawki alkoholu niewiadomego pochodzenia powodują omamy i halucynacje panie Andrzeju. Białe myszki pan już tez widzi? Jak uważa pan ze prawda wypisana na kartach jest hejetem to powodzenia.
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Inkwizytor pisze:Panie komin kurewstwo trzeba tępić w każdej postaci i piętnować. Tak w kronikach napisali, ja przekazuje słowo pańskie.

"Panie komin"....witamy znowu na forum @spikel :D
Można nieco zmienić stylistykę,poprawić błędy ortograficzne,ale pewnych naleciałości i maniery językowej to już @spikel nie zmienisz ;)
Awatar użytkownika
SokratesNauczycielPlatona
SU-holik
SU-holik
Posty: 153
Rejestracja: 06 kwie 2019, 09:12
Podziękował: 350 razy
Podziękowano mu: 227 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Niektórzy mają ładne uczulenie na spikla :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
Inkwizytor
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 07 kwie 2019, 18:27
Podziękował: 2 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Rebe :rabbi: rozwiej wszystkie wątpliwości i powiedz czy to spikel
coś czuję, że ten temat bardzo szybko się odbuduję :D
LEON LXIX




Spikel ci oN czy nie lecimy znowu na 500 stron:D, szkoda tylko ze srednie wyliczenia ile przecietna prostyutka opierdala kutasow rocznie zniknely, to mzoe by dalo swiatlo na to co niektorzy ludzie nazywaja "wyszaleniem sie" w mlodosci. nie ma co sie oszukiwac z urwy zakonnicy nie zrobisz i tak to wyglada. jescze jestem w stanie zrozumiec puszczalska co opierdolila w mlodosci z 20 czy 30 kielbas bedac ciekawska w kiblach na imprezac , chociaz tez to ciezko ogarnac, ale robic z PRO swieta to kurwa lekka przesada...Nie ma co sie oszukiwac, ale wiekszosc dziwek ma osobowosc psychotyczna bo tylko psychopata nie ma zadnych uczic wyzszych i potrafi wykorzystac do cna kazdego, vide spikel jego 100 milionow + kot i dlugi jakie mu zostaly. HRC to juz osobna historia bo serio nawet na tym forumku gdzie wiekszosc z nas ma pewne problemy emocjonalne ten czlowiek przebija wszystkich , doslownei wszystkich bo nie potrafie pojac jak mozna byc taka ludzka spierdolna jak on...Zabawne ze jak wytrzezwieje to pewnei doskonale sobie zdaje srpawe jakim jest zjebem, ale tylk odo momentu kiedy jego koliberek nie wlaczy transmisji a on nie odpali taniego wina. Na drugi dzien oszalaly z milosci wypisuje te swoje bzdurki zamiast przyczaic po swojego koliberka jak ktoregos dnia bedzie miala gorszy okres zetonowy w zyciu i bedzie znowu dawac dupy za 200 pln...
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su




Niby (na razie) o kocie nic nie wspominał, ale kto wie..

Jak ktoś już wcześniej wspomniał - maniery językowej nie jest prosto ot tak zmienić,
więc i ja obstawiam, że to jednak "Pan Spajkel" ;)

Btw, słabe takie wywlekanie prywaty in public :nea:

jay pisze:[...]coś czuję, że ten temat bardzo szybko się odbuduję :D

"Dobrzy aktorzy" - wartka akcja...
również myślę, że będzie to jeden z szybciej rozwijających się tematów foro :D
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney pisze:Niby (na razie) o kocie nic nie wspominał, ale kto wie..

Jak ktoś już wcześniej wspomniał - maniery językowej nie jest prosto ot tak zmienić,
więc i ja obstawiam, że to jednak "Pan Spajkel" ;)

Btw, słabe takie wywlekanie prywaty in public :nea:

jay pisze:[...]coś czuję, że ten temat bardzo szybko się odbuduję :D

"Dobrzy aktorzy" - wartka akcja...
również myślę, że będzie to jeden z szybciej rozwijających się tematów foro :D



to po co temat podnosisz?
mysle ze kocurek raczej nie przepada za taka "reklama" :p juz to bylo przerabiane jakis czas temu ragazzo :p
Awatar użytkownika
bomba122
SU-holik
SU-holik
Posty: 92
Rejestracja: 25 maja 2017, 23:59
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 12 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Relax_Na_Su




bomba122, są tu lepsi aktorzy ode mnie,
tak więc ja zajmuję miejsce widza :popcorm2:

Btw. wyluzuj :P
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




NoMoreMoney pisze:bomba122, są tu lepsi aktorzy ode mnie,
tak więc ja zajmuję miejsce widza :popcorm2:

Btw. wyluzuj :P



A ja to chętnie poszturcham czasem wątek patykiem :P
Awatar użytkownika
Agrax
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 07 sty 2018, 02:06
Podziękował: 112 razy
Podziękowano mu: 62 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Brak
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: Bolfreddo_Accacce




Nie wiem co sugeruje Wam, że @ Inkwizytor to spajki, ale ja z moim szerlockoholmim nosem, jestem pewien na 98% że to nie on. I po pierwszych jego postach tutaj, nie trudno było domyślić się kim jest. Także blisko blisko pany, ale pudło :ok:
Pozdrawiam Hard!
Awatar użytkownika
wiktorlewatywakrkLGBT+-x/
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 310
Rejestracja: 11 lis 2016, 16:45
Podziękował: 54 razy
Podziękowano mu: 109 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Haseki__
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:




Ted Bundy, ja się np. nie domyślm kim jest, ale też byłem pewny, że to nie Spikel, nawet mnie ździwiło, że mu przyklejono łatkę Spikela, ale mówie, a chuj, niech się rozwija akcja dalej xd
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj




nie mam pojęcia czy to Spajk czy nie, mimo wszystko za bardzo jesteście wyczuleni na to że jak ktoś nowy odpala w przypadku Pauli "Powrót do przeszłości" i pisze o niej źle, to że to na pewno Kapitan Filet, dla mnie ciągle to niewiadoma, lekką przewagę u mnie zyskuje przekonanie że to ktoś nowy kto ją zna. Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, tempo takie że 300 strona to pęknie do końca roku :)



www.ShowUpTV.blog
Awatar użytkownika
tomoxx
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1490
Rejestracja: 07 kwie 2019, 06:55
Podziękował: 118 razy
Podziękowano mu: 645 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomoxx1




Spajkel czy nie, nieistotne... Byc moze nie bo faktycznie pierwsze posty byly w stylu niespajkelowym, pozniej zasugerowalem sie bledami. Nie o to chodzi... Po prostu uwazam ze wyciaganie jaichs prywatnych spraw, rzucanie konkretnych imion, lokali, miejsc zamieszkania jest niefajne... smierdzi lekko forma stalkerstwa. Owszem, Paula dostarcza bogatego kontentu, sam nieraz ciagne beke z tego co sie tam wyprawia z jej ulungami, zakochancami, kotami itp. To uwazam jest ok. Natomiast takie posty jak Inkwizytora z konkretniejszymi informacjami śmierdzą mi prywatną zemstą jakiegos zranionego serduszka. Nie wiem czy forum jest miejscem ktore powinno sluzyc temu celowi?

Inkwizytor pisze:Panie komin kurewstwo trzeba tępić w każdej postaci i piętnować.

Na portalu dla kurwiarzy dotyczacym e-kurew? To spróbuj tez na garsonierze? Tam polecisz na zawsze juz po pierwszym poscie. Pewnie sie ze mną nie zgodzisz, ale ja nie uwazam ze kurestwo trzeba tepic i pietnowac. Kurwy sa temu swiatu bardzo potrzebne. Problemem nie sa kurwy tylko potencjalni kurwiarze którzy nie wiedza jak sie z nimi obchodzic. nie wiedza do czego kurwy sluza, jak dzialaja. Niezrozumienie ról powoduje problemy. Takie problemy jak opisuje bomba122:
bomba122 pisze:ale robic z PRO swieta to kurwa lekka przesada...Nie ma co sie oszukiwac, ale wiekszosc dziwek ma osobowosc psychotyczna bo tylko psychopata nie ma zadnych uczic wyzszych i potrafi wykorzystac do cna kazdego, vide spikel jego 100 milionow + kot i dlugi jakie mu zostaly.

Juz nie wnikam w analize osobowosci kurwy bo sie nie znam na psychiatrii. ale fakt, taką kurwy mają robotę. Zwodzic , uwodzic, dawac zadowolenie klientowi tak dlugo jak placi. Niczym sie to nie rozni w realu od tego co robia panienki z SU na swoich transmisjach. Kto w "casusie Spikela" zrobil z PRO świętą?
Oczywiscie jak sie czlowiek troche poszlaja z roznymi przedstawicielkami gatunku to czasem spotka na swojej drodze "porzadne kurwy z zasadami" ale to jak w kazdym zawodzie, mozna trafic i na perelki i straszna amatorszczyzne.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości