PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Obrazek
Niezła głupota de Niro.Jemu to powiedz to nie mój cytat.Komin z czym do ludzi....... :!: :!: :!: :!:
PS i kto kominek jest głupi ja cytując jednego z wybitnych i zasłużonych aktorów czy ty. No chyba odpowiedz sama się mam wszystkim tu nasuwa. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard przestan sie ośmieszać bo to już wychodzi poza kręgi ludzkiej świadomości. Ciebie po 31 chyba tworki czekają. Wyciągnięte jakies zdjencie i wstawienie cytatu uważasz ze dana osoba powiedzials jest ponozej ułomności twojej . Żeby cos takiego stwierdzić powinnenes podać artykuł dzien datę i potwierdzenie tych slow . Wiec przestan debila robic z siebie bo ten temat to powini już zmienić nie paula tylko hardpedofilosrafstutos :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na tak głęboki cytat trzeba odpowiedzieć równie wysublimowanym ----> CYTAT
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard przestan sie ośmieszać bo to już wychodzi poza kręgi ludzkiej świadomości. Ciebie po 31 chyba tworki czekają. Wyciągnięte jakies zdjencie i wstawienie cytatu uważasz ze dana osoba powiedzials jest ponozej ułomności twojej . Żeby cos takiego stwierdzić powinnenes podać artykuł dzien datę i potwierdzenie tych slow . Wiec przestan debila robic z siebie bo ten temat to powini już zmienić nie paula tylko hardpedofilosrafstutos :D

No widzisz dobrze się składa wymienimy się fotkami ja ci prześle te z Tworek a ty mi wyślesz te z Dominikany. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Oj Hardzik... to ja ci naprawde wspolczuje jesli za prawdy objawione przyjmujesz wszystkie slowa ktore wypowie jakis czlowieczyna "z nazwiskiem". Juz pomijajac fakt ze takie cytaciki sa czesto wyrwane z kontekstu, przeklamujac intencje autora to przy calej sympati dla DeNiro sam fakt ze jest znany nie znaczy ze nie moze gadac glupot. Jeszce gorzej gdy prawdziwy idiota jak ty wezmie sobie takie durnowate cytaciki do serca i uzywa ich czyniac je bezsensownymi do potegi.
Drogi Hardziku...pogodz sie z tym ze jestes idiota i nawet jesli powklejasz tu kolejne cytaty nawet najwiekszych myslicieli tego swiata to niczego to nie zmieni...to moga byc dobre narzedzia ale w rekach madrych ludzi....ty niestety jestes tak glupi ze jakby ci dac encyklopedie to jedynie moglbys nia powbijac gwozdzie bo z jej tresci nie zrozumialbys ani slowa.
I ja cie bardzo prosze przestan uzywac liczby mnogiej w tym co TOBIE sie nasuwa bo pomimo twoich staran nadal nie masz legitymacji zeby uzywac w swoich wypowiedziach jakiegos "my". Chyba ze to "my" to ty i twoj pies...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Oj Hardzik... to ja ci naprawde wspolczuje jesli za prawdy objawione przyjmujesz wszystkie slowa ktore wypowie jakis czlowieczyna "z nazwiskiem". Juz pomijajac fakt ze takie cytaciki sa czesto wyrwane z kontekstu, przeklamujac intencje autora to przy calej sympati dla DeNiro sam fakt ze jest znany nie znaczy ze nie moze gadac glupot. Jeszce gorzej gdy prawdziwy idiota jak ty wezmie sobie takie durnowate cytaciki do serca i uzywa ich czyniac je bezsensownymi do potegi.
Drogi Hardziku...pogodz sie z tym ze jestes idiota i nawet jesli powklejasz tu kolejne cytaty nawet najwiekszych myslicieli tego swiata to niczego to nie zmieni...to moga byc dobre narzedzia ale w rekach madrych ludzi....ty niestety jestes tak glupi ze jakby ci dac encyklopedie to jedynie moglbys nia powbijac gwozdzie bo z jej tresci nie zrozumialbys ani slowa.
I ja cie bardzo prosze przestan uzywac liczby mnogiej w tym co TOBIE sie nasuwa bo pomimo twoich staran nadal nie masz legitymacji zeby uzywac w swoich wypowiedziach jakiegos "my". Chyba ze to "my" to ty i twoj pies...

Drogi kominku nie zamierzam tu z tobą się kłucic i skończę to może tak.Ponieważ mądry powinien głupszemu ustępować wiec też tak tu uczynię. :!: :!: :!: :!:
A tu kolejny cytacik....KAŻDY WIELKI MYŚLICIEL JEST GŁUPCEM DLA INNEGO WIELKIEGO MYŚLICIELA.
DZIWNE JAK CZĘSTO OSTRY JĘZYK IDZIE W PARZE Z TĘPYM UMYSŁEM -to a pro po nazywania mnie starym qrweim. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nie rozumiem po co jest to forum, skoro od +100 stron zamiast rozmawiac o Pauli to dyskusja koncentruje sie na starym dziadzie, ktory nie jest wart nawet grosza...
Awatar użytkownika
macius167
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 26
Rejestracja: 21 sie 2015, 16:37
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ChilliCamHD
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


macius bo to tylko teoretycznie jest temat o Pauli, tytul to taka zmylka ;) O Pauli juz wszystko zostalo powiedziane... zreszta to troche tak jak z jej transmisjami, niby fchuj widzow a pisze i placi dwoch-trzech bardziej zainteresowanych ktorzy w zasadzie i tak maja z nia i pozostalymi piszacymi kontakt poza SU ale siedza tam chyba z przyzwyczajenia, no i jest tam tez nasz Hardzik ktory niestety kontaktu poza SU z nia niema co jest zrozumiale bo jest zwyczajnie biedny i do tego glupi.
Dlatego, o ile w pozostalych tematach generalnie trzymamy sie tematu tak tutaj, wyjatkowo, tematem glownym rozmow jest nasz forumowy klaun 45 letni koles o umysle gimbusa - Hard. Jego nick tez jest mocno mylacy bo ani z niego Hard, ani Rock a jesli jakies Cafe to raczej takie damskie latte niz solidne, mocne espresso. On sobie tutaj wstawia wirtualne kwiatki, slodkie piosenki ku chwale swej wybranki...czasem sie zwierza, tworzy nawet poematy, ostatnio odkryl "zlote mysli" ktorych nie rozumie i robi wiele roznych dziwnych rzeczy. Tak naprawde zas jest zwyklym qrwiem zetonowym napierdalajacym z predkoscia swiatla bezsesowne posty byle tylko za kazdego dostac swoje 10 groszy.
Musialem to wszystko napisac bo jestem jego najlepszym przyjacielem...poza mna chyba nikt go nie lubi :dontknow:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:macius bo to tylko teoretycznie jest temat o Pauli, tytul to taka zmylka ;) O Pauli juz wszystko zostalo powiedziane... zreszta to troche tak jak z jej transmisjami, niby fchuj widzow a pisze i placi dwoch-trzech bardziej zainteresowanych ktorzy w zasadzie i tak maja z nia i pozostalymi piszacymi kontakt poza SU ale siedza tam chyba z przyzwyczajenia, no i jest tam tez nasz Hardzik ktory niestety kontaktu poza SU z nia niema co jest zrozumiale bo jest zwyczajnie biedny i do tego glupi.
Dlatego, o ile w pozostalych tematach generalnie trzymamy sie tematu tak tutaj, wyjatkowo, tematem glownym rozmow jest nasz forumowy klaun 45 letni koles o umysle gimbusa - Hard. Jego nick tez jest mocno mylacy bo ani z niego Hard, ani Rock a jesli jakies Cafe to raczej takie damskie latte niz solidne, mocne espresso. On sobie tutaj wstawia wirtualne kwiatki, slodkie piosenki ku chwale swej wybranki...czasem sie zwierza, tworzy nawet poematy, ostatnio odkryl "zlote mysli" ktorych nie rozumie i robi wiele roznych dziwnych rzeczy. Tak naprawde zas jest zwyklym qrwiem zetonowym napierdalajacym z predkoscia swiatla bezsesowne posty byle tylko za kazdego dostac swoje 10 groszy.
Musialem to wszystko napisac bo jestem jego najlepszym przyjacielem...poza mna chyba nikt go nie lubi :dontknow:

Oj kochany kominku widzę że znowu napisałeś kolejny post.Jest dla mnie nobilitujące że moja skromna osoba wywołuje w tobie takie emocje i że odrywasz się od swojego codziennego beznamiętnego walenia konia na SU aby mi tu odpisać.Co do samej treści to ty chyba starasz się tu kreować na jakiegoś guru czy wielkiego myśliciela który w tym swoim ciasnym domku i równie ciasnym umyśle stara się wykazać trochę na siłę wyższość gówna od papierka w jakim ono jest owinięte.A co do tych cytatów które tu umieściłem to twój problem jest nie w tym co one znaczą tylko kto je tu umieścił ..A ponieważ do jestem niestety ja ten stary qrwiu to są one dla ciebie głupie i wyrwane z kontekstu.Ale cytując słowa znanej i lubianej mi osoby nie ważne co o tobie piszą ważne żeby nicki nie przekręcali.
KONIEC.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Scroll, scroll, scrolll :goodnight0:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ten temat powinien zmienić nazwę na "Pomoc dla Harda, post goni post, żeton goni żeton"
Za każdym razem hard się żegna z forum, napisze, że kończy temat, by potem przywalić kolejnym postem, no dno, nooo po prostu dnoa hard.
A jak się zaczął udzielać w innych tematach szybciutko, żeton musi sie zgadzać nie hardzik? Nie odchodzi Paula, odchodzi źródło Twojego utrzymania, Ty nie masz grosza dla Pauli, za to Ona dała Ci wiele w postaci tego forum, zarabiasz na postach u Niej, stąd ten żal z odejścia Pauli, prawda hard?
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 17:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard to nasz taki inwalida umyslowy pewnie za to dostal rente i zyjena nasz koszt a najlepsze jest to ze mysli ze na to wyrwie paule :laughingnew:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No to hardzik, gratuluję pomysłu, aż sam żałuję, że na to nie wpadłem :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 17:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę panowie że kończą wam się w tych waszych pustych głowach pomysły jak by mi uprzykrzyć pobyt tu. Teraz czepiliście się mojego nabijania postów.. ciekawe co będzie następne może że śmierdzi mi z ust . ŻAŁOSNE WYPOCINY BANDU ZGREDÓW I ŻYCIOWYCH NIEDOŁĘGÓW..
PS ale miło mi się tu z wami pisze o dupie marynie i o innych ważnych sprawach. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


ŻAŁOSNE WYPOCINY BANDU ZGREDÓW I ŻYCIOWYCH NIEDOŁĘGÓW..


...napisał zgred i życiowy niedołęga...
grac
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 559
Rejestracja: 24 lut 2017, 08:31
Podziękował: 257 razy
Podziękowano mu: 357 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: b
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hardzik....nie teraz się czepiamy, tylko od zarania dziejów Ty te posty nabijasz, tak więc to trwa i trwa już. W trosce o Ciebie nabijamy posty, bo jak inaczej byś odbijał ataki "BANDU ZGREDU I NIEDOŁĘGÓW"? My nabijamy, Ty odpierasz, odpisujesz i tak się zarabia, nie hard?

Edit:
Przepraszam, zrobiłem błąd!! oryginalna pisownia "BANDU ZGREDÓW...." sorry hard, tak przywykłem do Twoich błędów, że sam zaczynam je robić :D
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 17:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty hard jestes obłąkany zycia osobistego nie masz w każdym temacie prowadzisz dydlusje każda dziewczyna ma ciebie w dupie bo nic sobą nie reprezentujesz. Na twoim miejscu wyjebal bym ten komputer na śmietnik bo już bardziej zwariować sie nie da. 24 h forum i SU . Tobie to trzeba współczuć i wysłać na leczenie .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Ty hard jestes obłąkany zycia osobistego nie masz w każdym temacie prowadzisz dydlusje każda dziewczyna ma ciebie w dupie bo nic sobą nie reprezentujesz. Na twoim miejscu wyjebal bym ten komputer na śmietnik bo już bardziej zwariować sie nie da. 24 h forum i SU . Tobie to trzeba współczuć i wysłać na leczenie .


Spikel wywalic nie wywali bo do czego bedzie konia walił.
Po drugie on nie trafi do Tworek tylko do Choroszczy.
Po trzecie sprawdż sobie na YT pana Kononowicza i porównaj do Harda zobaczysz odbicie lustrzane.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Hahah on mi bardziej przypomina tego majora kumpla konanowicza. Tez taka pijawka Hahahah. Gdzie by nie patrzyć to porównania do harda wszedzie sie znajda




Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Widzę panowie że kończą wam się w tych waszych pustych głowach pomysły jak by mi uprzykrzyć pobyt tu. Teraz czepiliście się mojego nabijania postów.. ciekawe co będzie następne może że śmierdzi mi z ust . ŻAŁOSNE WYPOCINY BANDU ZGREDÓW I ŻYCIOWYCH NIEDOŁĘGÓW..
PS ale miło mi się tu z wami pisze o dupie marynie i o innych ważnych sprawach. ;) ;) ;) ;)

Spikel20 pisze:Hahah on mi bardziej przypomina tego majora kumpla konanowicza. Tez taka pijawka Hahahah. Gdzie by nie patrzyć to porównania do harda wszedzie sie znajda

Nowy Blog ShowUp.tv


hard to o pół wieku starszy i „NIEDOŁĘGÓW” klon rafatusa! Niedołęgów??? hahahaha kto cię polskiego uczył baranie? xD Oczywiście pomijam miliony innych błędów od których oczy krwawią gdy kaleczysz język ojczysty nunu :( !
Ilekroć widzę miniaturkę rafatusa, myślę- hard. Ku.wa, serio hardrafatus, wyglądasz jak 50 lat starszy rafatus xD! Charaktery macie nawet podobne! Obaj myślicie, że jesteście fajni, spoko, że ludzie was lubią, a w rzeczywistości traktują was jak małpy w zoo. Nieudany eksperyment genetyczny- dziwactwo. Jaki normalny, szanujący się dorosły facet zwraca się do innych facetów zdrobniale? Co z tobą jest nie tak walnięty tępy knurze?


hardrafatusie wcześniej nazwałeś mnie lalusiem „LALUŚ BATMANEK”(BATMANEK?- podrywasz mnie je.any cwelu? Won pedale przebrzydły!), ale jakbym miał komentować każdą głupotę jaką piszesz, to w końcu by mnie zbanowali za zbyt długie posty(mam na myśli jeszcze dłuższe) ;). Jednak mam trochę czasu, więc zapytam- to dlatego, że piszę ciągle zdrobniale jak upośledzone dziecko?
-Gdy mi powiedzieć np. na czacie w rozmowie z Paulą co jej nie pasuje, to tupię nóżką, zatykam uszy wskazującymi palcami, oczy mi się szklą i piszę, żebyśmy skończyli już ten temat, bo jest negatywny względem mnie?
-Bo biegnę z płaczem do mamy.. tzn. do Pauli, bo gość na forum jest dla mnie „niemiły” i jest mi baldzo baldzo psy kro :p?
-Bo gdy chcę sobie narobić postów spamem, by mieć żetony i nie umiem nic sensownego napisać to ludzie mnie wyzywają od głupków to jest mi z tego powodu smutno i proszę hejterów, żeby hejtowali Paulę, zamiast mnie?
To dlatego nazwałeś mnie lalusiem :arrow: ? Tak, takie zachowanie zasługuje na to miano! :yes4:
… zaraz, zaraz…
… to ty się tak zachowujesz! :p
Je.any konfident! :p


HardRockCaffe666 pisze:Obrazek
Niezła głupota de Niro.Jemu to powiedz to nie mój cytat.Komin z czym do ludzi....... :!: :!: :!: :!:
PS i kto kominek jest głupi ja cytując jednego z wybitnych i zasłużonych aktorów czy ty. No chyba odpowiedz sama się mam wszystkim tu nasuwa. :biggrin: :biggrin: :biggrin: :biggrin:


Tego typu tłumaczenia fundują rodzice swoim dzieciom gdy są w czymś gorsze od rówieśników, żeby im przykro nie było :p.
Może stąd jest u ciebie to poczucie wyższości. Mamusia z tatusiem kładli ci na okrągło do główki, że jesteś najinteligentniejszy, najlepszy, najsilniejszy, najprzystojniejszy, najinteligentniejszy* itd.
*tak, „najinteligentniejszy” napisałem 2x, tak dla śmiechu xD.
Przez to spocząłeś na laurach, przestałeś się starać, walczyć o lepsze życie. Olałeś szkołę, pracę, wyglądasz jak 75letni menel, który woli wydać kasę na alko, zamiast na jedzenie. Masz posturę patyczaka i w pierwszej kolejności ze względu na twoje twarzowe pomyślałem, że życie cię nie oszczędzało skoro jak twierdzisz masz 45lat, jednak z drugiej strony mięśni u ciebie z lupą szukać. Fizyczną pracą się nie parałeś(recyklingu puszek nie liczę), umysłem tym bardziej nie pracowałeś HAHA z oczywistych powodów :biggrin: .
Reasumując- rodzice zrobili ci krzywdę wpajając to, że jesteś wspaniały, a wszyscy w koło to „głupolki”. Z tą myślą żyjesz do dziś, twierdzisz, że nie musisz się starać, bo masz czas, w każdej chwili możesz zrobić coś wielkiego i być kimś. Tymczasem nie masz wykształcenia, forum traktujesz jako formę zarobku, wchodzisz tutaj o każdej porze dnia i nocy po czym można stwierdzić, że nie jesteś raczej typem karierowicza z taką ilością czasu jaką tutaj poświęcasz na spam. Zarywasz do młodej dziewczyny z poza twoich granic, i nie mam tutaj na myśli tylko twojego wyglądu kloszarda, bo mówi się, że wygląd nie jest najważniejszy. Chociaż… no wiesz, psychologia jest zajebista bo można wmówić komuś niestworzone rzeczy jeżeli ma się odpowiednie podejście, czas, umiejętności i chęci. Tym sposobem, może myślisz, że jesteś przystojny, bo mama ci tak mówiła :p, ale.. no wiesz.. ;). Pomijając kwestie wyglądu, nie reprezentujesz sobą nic wartościowego. Nie jesteś osobą godną zaufania, nie jesteś lojalny, jesteś zdolny do zdrady i poświęcenia bliskiej osoby dla własnego dobra, jesteś WYBITNIE GŁUPI, frajerem, dwulicowy, mieszasz, prowokujesz, masz irytujący sposób bycia(niech będzie, że na dłuższą metę- pisanie zdrobniale jak niedorozwój, nono, gigantyczne problemy w wysłowieniu się) kiepsko znosisz krytykę, nie umiesz czytać ze zrozumieniem, NIE ROZUMIESZ NAWET TEGO CO SAM PISZESZ xD! A do tego naprawdę trzeba byś konkretnym debilem :p. I najgorsze z najgorszych- NIE UCZYSZ SIĘ NA WŁASNYCH BŁĘDACH, ciągle je powtarzasz, przez co Paula ma przykrość- nie ty, ty to olewasz i robisz dalej tak samo. Zresztą ująłeś to ładnie, że miałeś zjebke za zachowanie, ale zaraz(„zaraz” piszemy razem, nie oddzielnie hardrafatusie) wróciło do normy. Paula sobie pogadała, a po tobie to spłynęło jak po kaczce, tak jak zawsze.
Tak więc hardrafatusie, czym ty chcesz zaimponować?

+ ogarnąłeś, „powiedzmy” sprawdzanie pisowni i chwała ci za to, bo jest o niebo lepiej. Szkoda, że tylko na forum, czat łzami krwawi :cry: .

+ poczucie humoru. Nie moje klimaty, ale od czasu do czasu ktoś, głównie szatanik w odpowiedzi na twój tekst, napisze „haha hard”, więc kogoś ci się zdarzy rozbawić. Czy to z litości, czy na serio- nie wiem, nie wnikam. Ja się przyznam, że jest jedno czym mnie rozbawiasz! To te insynuacje, że wszyscy są głupsi od ciebie xD. Kiedyś było to irytujące, bo jesteś nieprzeciętnie głupi hardziu i wjeżdżałeś takim tekstem na ambicje. Ale z perspektywy czasu to tylko spam. Cały czas piszesz to samo, każdy jeden post jest identyczny do poprzedniego. Pierdoły bez sensu i na koniec „wy jesteście głupiutcy, a ja mądry, chociaż absolutnie niczym się nie wykazałem, to napisałem, że tak jest, więc moje na wierzchu, zwłaszcza, że mamusia i tatuś mówili, że jestem mądry nono” xD. No komedia :p. Imbecyl co myśli, że jak walnie cytatem znanej osoby, lub wyzwie od głupiutkich to ktokolwiek uzna go na inteligentnego xD. ty hardziu i te twoje żarciki…. Hahahaha xD xD MISTRZOWSKO GŁUPI JESTEŚ xD!!!

+piszesz na czacie(głupoty, ale jak jest blokada, to nie tak wiele osób może to robić)

Tak czy inaczej, ja tu widzę więcej wyrządzonych krzywd niż pożytku z twojej obecności. Bez Pauli nie istniejesz. ty o tym wiesz, Paula o to wie, wszyscy o tym wiedzą. Dzięki niej jesteś rozpoznawany na SU bardziej niż większość użytkowników. Jednak na własne życzenie nie pozostawiasz po sobie dobrego wrażenia- stary, głupi jak but, dwulicowy plotkarz. A miałeś szanse coś z tym zrobić, dobrze wykorzystać fakt, że ludzie cię kojarzą. Opcji było w ch.j dużo, to wybrałeś najgorszą.

Co do grafiki którą wysłałeś:
Ojca chrzestnego w to nie mieszaj! Kto jak kto, ale Vito Corleone takiego jak ty frajera nawet by nie zaszczycił propozycją nie do odrzucenia, tylko od razu…

Poza tym, jak pisałem wyżej, ty człowieku nawet nie ogarniasz tego co sam piszesz, gdzie tam ze zrozumieniem cytatów które wysyłasz, więc zastanów się czy warto się kolejny raz kompromitować. Nikt cię za mądrego nie uzna, bo się podpiszesz pod słowami znanej osoby, do których zresztą sam się nie stosujesz... Jaki w tym sens? Zresztą i tak trafiony jak kulą w płot… :p, ale to już inna historia.

:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
hardrafatus, weź się chociaż pochwal cytatem którego aktora się kierowałeś rzucając hejterom Paule na pożarcie? Który był taki mądry, że nakłonił cię do bycia jeb.ną konfiturą? Żeby się posiłkować jakimkolwiek cytatem debilu, to trzeba je najpierw rozumieć ;).
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

Pisałeś, że wiesz czemu piszę tak na ciebie- no ku.wa trudne- napisałem to w pierwszym poście i kilkakrotnie w kolejnych :p.
Spajkowi też pisałeś, że wiesz czemu tak pisze i że ma się przyznać do prawdy hardrafatusa, pier.oląc tym samym słowa Konfucjusza których użyłeś jak swoje: „Szlachetny człowiek wymaga od siebie, prostak od innych”. Dlatego hardrafatusie twierdzę, że twój rozumek nie ogarnia tekstów które wkleja na forum. Zbyt inteligentnie jak na twoje możliwości, obniż sobie poprzeczkę, bo zwyczajnie nie wyrabiasz. Chciałeś zabłysnąć ciekawym tekstem, a się tylko niepotrzebnie skompromitowałeś. Oszczędź sobie tego.

Gdybym chciał cię naprawić, wytłumaczyć coś, to bym inaczej z tobą postępował, wkręciłbym się w "dobrego znajomego z SU"(nie wiem jak inaczej sklasyfikować taką relację:p), budowałbym dobrą relacje i w dobrym momencie napisałbym co z tobą jest nie tak. Jednak jest to żmudne zadanie, nie lubię frajerów i masz ten swój tęczowy sposób bycia, więc nie.. :p. Tak należałoby postąpić żeby do ciebie dotrzeć. A Paula? Paula ma władzę, może cię banować i w ten sposób cię tresować(bo na ciebie tylko tresura może podziałać). Ale jesteś jak taki żałosny upośledzony dziad pokrzywdzony przez życie- więc cię żal, poza tym na tresurę ciebie też potrzebny jest czas i to w ch.j dużo, a jak wiadomo jesteś odporny na wiedzę. Pojawiłem się na forum, bo nakłaniałeś do hejtu na Paule jednocześnie udając kogoś bliskiego, więc uznałem, że dyplomatycznie pokiwam ci palcem, że tak się nie robi! Po długim czasie był umiarkowany spokój, forum spało, to wróciłeś do tych praktyk. Nie jestem tu po to, żeby być dla ciebie milutki :D . Odpuściłem ci, bo się trochę ogarnąłeś, ale nie wytrzymałeś..

Nie zamierzam cię naprawiać, ani nic z tych rzeczy hardziu :). Jak chcę obnażać twoje słabości, bo się brzydko zachowałeś :)

„Dla ziomów szacunek, dla frajerów pogardę.” O.S.T.R. ;)

Pozdrowionka kmiocie :yes4:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości