PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
tajemniczysu...dokładnie 100 % racji.mądrze piszesz.gdyby chciała naprawdę coś zmienić na lepsze to by to przy takiej kasie zrobiła.niestety tak jak piszesz jedynie w co zainwestowała przez te lata, to w prawko a tak nie wiadomo...bo jeśli prawdą jest to co pisze Spikel20 że będzie zajmować się swoją ''starą profesją'' to widać taki styl życia jej odpowiada i nikt tego nie zmieni...widać nie posiada większych aspiracji...bo zwykle dziewczyny które siedzą w takim czymś chcą jak najszybciej się z tego wyrwać i zacząć prowadzic inaczej swoje życie ale nie da się komuś pomóc kto tego nie chce lub komu odpowiada taki styl życia...
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wy jesteście psychiczni co was obchodzi co dziewczyna robi i co będzie robic, jej sprawa jej zycie za nią nie umrzecie jak dzieci z podstawówki się zachowujecie albo i gorzej
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dajcie już na luz Paulinie!! Skąd wiecie co ma zamiar robić? Chce skończyć z SU niech kończy może zmieni zdanie. Kasia Calypso tez miał skończyć i wróciła. Wiec może i Paula wróci.
Ale to już nie nasza sprawa co gdzie i z kim to jej życie i jej prywatne decyzje,

A tak patrząc czemu Harda nie wiedze zawału w końcu dostał? :laughingnew: :laughingnew:


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Dla ciebie loloa kursowanie sie jest norlamne ? My jej chcemy pomuc z tego wyjsc a nie żeby to robila
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 nie znam Cię i Twoich intencji ale chcę wierzyć że chciałeś dobrze ale nadal uważasz że warto?warto pomagać komuś komu odpowiada jak widać taki styl życia?pewnie to Twoja kasa co na nią wydałeś ale sam widzisz że jesteś wyzywany od ''najgorszych''przez samą Paulę więc naprawdę warto dalej w to brnąć?
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie czaje czemu sie spinacie...po to jest forum zeby sobie podywagowac o roznych pierdolach..zreszta gdyby nie ten watek to fejm Pauli bylby o wieeeele mniejszy, czasem nawet mysle ze te tutejsze spiny sa poniekad przez Paule inicjowane...w koncu nie wazne co gadaja, byle gadali. Wiekszosc szolapowej topki prawie zawsze jakis smrod wokol siebie wywolywala dla ogladalnosci.
Myslicie ze skad u Pauli taka liczba widzow? przeciez juz wszyscy lata swietlne temu widzieli wszystko co bylo do zobaczenia...jakas super dupa tez z niej nie jest, to luxury w nazwie osobiscie traktuje w kategorii zartu, blyskotliwoscia tez nie poraza...na czacie pisze ledwie kilka osob. Wychodzi na to ze wiekszosc siedzi tam zeby wlasnie posluchac tych bredni, obczaic nowe spiny, ponabijac sie z roznych Spike'ow itd. Jakos niespecjalnie Paula dbala o dyskrecje....gdyby tego smrodu wokol siebie nie chciala to by go nie bylo... sama powtarza caly czas "jak sobie poscielesz ta sie wyspisz", no to scieli...odejscia, powroty, psychofanow, historyjki dla naiwnych, powrot do kurestwa czy tam do jakichs klubow gogo. Ktos kto chce dyskrecji i spokoju nie odpierdala takich szopek...ona po prostu sobie taki marketing wymyslila.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Spikel20 właściwie to w jaki sposób ty jej chciałes pomoc? Czego ty właściwie od tej całej Pauli chcesz? Czemu cie to tak boli że będzie robiła to na co się zdecydowała? A tak na marginesie jesteś gnida bo jeżeli ci nawet powiedziała że ma zamiar wrócić do tego co wspomnieniales, to jaki z ciebie kolega, przyjaciel skoro piszesz publicznie o waszych rozmowach. Ty masz koleś coś z głowa. On chciał jej pomóc ale ona się nie zgodziła i boli cie to że cię olała.
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Paula to kurewka z natury, rodzice na pewno są dumni z ambicji córeczki :lol:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kodak pisze:Dajcie już na luz Paulinie!! Skąd wiecie co ma zamiar robić? Chce skończyć z SU niech kończy może zmieni zdanie. Kasia Calypso tez miał skończyć i wróciła. Wiec może i Paula wróci.
Ale to już nie nasza sprawa co gdzie i z kim to jej życie i jej prywatne decyzje,

A tak patrząc czemu Harda nie wiedze zawału w końcu dostał? :laughingnew: :laughingnew:


hard pewnie jak się dowiedział o jej planach to chciał zostać pierwszym klientem ale że mu odmówiła to się obraził :D :D :D
LEON LXIX


jay tak też mogło być,albo cennik zobaczył i go zamurowało :haha:
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Postanowiłem nie robić już większego tu DZIADOSTWA niż jest wiec milczę. :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Hard dziadostwo to jest to co paula postanowiła a nie to co sie tu dzieje. Dziewczyna miał zapewniona przyszłość żeby otworzyc własna działalność a nie wracac do największego bagna jakim jest ukrwienie sie . To aż sie płakać sie . Ale oczywiscie nigdy jej tego nie powie oprócz mnie. Bo taki Szatanik menda i dwulicowiec nic jej nie powie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


szatanik wierny piesek swojej pani zawsze będzie się z nią zgadzał i każdą jej decyzje poprze jak na przegrywa przystało :lol2:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Z jej profilu:

Z powodu, że postanowiłam 30 marca pożegnać się z Wami i podziękować za czas spędzony z Wami tutaj przygotowałam ostatni wielki konkurs, w którym do zgarnięcia dwie nagrody!

NAGRODA DLA LIDERA!

Osoba, która podaruje największą ilość żetonów w okresie od 24 lutego do 30 marca otrzyma ode niepowtarzalną nagrodę.
Jest to dostęp do nowego profilu na SU (którego nikt nie będzie znał oprócz zwycięzcy i mnie samej oczywiście), na którym będę od czasu do czasu zamieszczać nowe zdjęcia.
Lider będzie miał również przez okres roku do wykorzystania raz w miesiącu 30 minut PRIV-ka.
Każdy napiwek powyżej 100 żetonów będę tutaj wpisywać i sumować, aż do 30 marca kiedy nastąpi rozstrzygnięcie i wyłonienie LIDERA!



HA HA HA dobry pomysł żeby jeszcze "wydoić" siano od swoich "wielbicieli" :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:
Awatar użytkownika
radosny26
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 278
Rejestracja: 05 lis 2016, 23:22
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 13 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: .........


radosny26 pisze:Z jej profilu:

Z powodu, że postanowiłam 30 marca pożegnać się z Wami i podziękować za czas spędzony z Wami tutaj przygotowałam ostatni wielki konkurs, w którym do zgarnięcia dwie nagrody!

NAGRODA DLA LIDERA!

Osoba, która podaruje największą ilość żetonów w okresie od 24 lutego do 30 marca otrzyma ode niepowtarzalną nagrodę.
Jest to dostęp do nowego profilu na SU (którego nikt nie będzie znał oprócz zwycięzcy i mnie samej oczywiście), na którym będę od czasu do czasu zamieszczać nowe zdjęcia.
Lider będzie miał również przez okres roku do wykorzystania raz w miesiącu 30 minut PRIV-ka.
Każdy napiwek powyżej 100 żetonów będę tutaj wpisywać i sumować, aż do 30 marca kiedy nastąpi rozstrzygnięcie i wyłonienie LIDERA!



HA HA HA dobry pomysł żeby jeszcze "wydoić" siano od swoich "wielbicieli" :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Hahahha A miało nie być pożegnań... Wróci jak nic za miesiąc a może szybciej.
Awatar użytkownika
Damianooo
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:31
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hahaha jak przeczytałem tutaj te użalanie w stylu "WROCI DO KURWIENIA SIĘ :(" CHCE JEJ POMOC ZEBY NIE BYŁA KURWĄ" to po prostu spadłem z fotela :lol: ja pierdole niech robi co chce, nie ona pierwsza nie ostatnia, prawda jest taka że się wrednej Zezi nie chce ruszyc dupy do normalnej roboty, przecież na kasie czy gdzie indziej znalazła by robotę tylko sie kurwa NIE CHCE i woli się pławić w tym jej szeroko pojętym "luksusie" za pieniądze januszy jakim jesteś ty Spikel :D ona cię nie ma za nikogo więcej niż frajera na ktorym zarobiła całkiem dobrą kasę, ile razy cię upokarzala na transmisjach z innymi, myslisz ze gdybys jej nie sypał hajsem to by cię poraz X odblokowała na transmisjach? skończ bujać w obłokach i pierdol te babsko, niech robi to do czego sie najlepiej nadaje i szkoda tracić na nią czas i hajs :mrgreen:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Chciałbym Paulę tutaj przeprosić za wpis który udzieliłem bo była to prywatna rozmowa która treść nie powinna wypłynąć na światło dziennie . W tej kwesti zachowałem sie karygodnie ale wszystko robiłem dlatego żeby jej pomuc i tym to było spowodowane . Przepraszam
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Chciałbym Paulę tutaj przeprosić za wpis który udzieliłem bo była to prywatna rozmowa która treść nie powinna wypłynąć na światło dziennie . W tej kwesti zachowałem sie karygodnie ale wszystko robiłem dlatego żeby jej pomuc i tym to było spowodowane . Przepraszam


"pomuc" :facepalm: :facepalm: :facepalm:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
JonSnow
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 383
Rejestracja: 01 wrz 2016, 10:37
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 133 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: xJonSnowx


Przez tyle lat oglądaliśmy tyle nagłych dramatycznych odejść "diva style" w jej wykonaniu, że chyba nikt nie wierzy w to, że tym razem będzie to odejście ostateczne... Jak dla mnie zrobi pożegnalną transmisję pod koniec marca a 1 kwietnia powie, że to wszystko tylko żart na prima aprylis, nie ma innej opcji!

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek, Maput0 i 54 gości