PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:Spikel20 pisanie że nie chciał bym tu jej pomoc jest wysoce niesprawiedliwe i tez ubolewam nad jej powrotem do wiadomo czego ale na rany boskie co ja mogę. Mam kuswa sprzedać starego golfa może tak opchnąć swoje własnościowe mieszkanie, jebany kredyt czy chwilówkę więc o czy my tu pierdolimy. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


no dziadek ty powinieneś się cieszyć :D tylko ciekawe za ile zgodziłaby się obsłużyć ciebie, pytałeś już? :D
LEON LXIX


Hard qrwiu to bedziesz mial okazje do "bezinteresownej" pomocy jesli Paula wroci do branzy...przygotuj 200 zlotych i sie pospiesz bo jak nic specjalnie do niej nie mam, to chyba laska nie kombinuje zbyt rozsadnie... w tym wieku to sie juz raczej konczy kariere w tej branzy a nie zaczyna...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


:idea:
komin pisze:Hard qrwiu to bedziesz mial okazje do "bezinteresownej" pomocy jesli Paula wroci do branzy...przygotuj 200 zlotych i sie pospiesz bo jak nic specjalnie do niej nie mam, to chyba laska nie kombinuje zbyt rozsadnie... w tym wieku to sie juz raczej konczy kariere w tej branzy a nie zaczyna...

Hard qrwiu - co za barwne określnie.
Ale człowieka można poznać po słowach jakich używa. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Spikel20 pisanie że nie chciał bym tu jej pomoc jest wysoce niesprawiedliwe i tez ubolewam nad jej powrotem do wiadomo czego ale na rany boskie co ja mogę. Mam kuswa sprzedać starego golfa może tak opchnąć swoje własnościowe mieszkanie, jebany kredyt czy chwilówkę więc o czy my tu pierdolimy. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow



Na początek Hard przestań bruździć od tego zacznij.
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Obrazek
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


oglądam od 10 minut Paulę i nic się nie dzieje.ogląda Ją ponad 800 osób a na ''siłę''można powiedzieć że ''zabawia'' ją tylko ten cały szatanik który usilnie próbuje podciągnąć temat ale kiepsko mu to wychodzi.ten człowiek musi w życiu realnym być strasznie nudną osobą te jego ''hahhaaa'',''nio''' ,''cio'' jakby zwracał się do małej dziewczynki są naprawdę...nic ciekawego nie potrafi napisać i cała ta transmisja w moich oczach na dzień dzisiejszy jest smętna tak więc nie dziwię się że Paula kończy swoją ''karierę''na SU bo w sumie to już być może przejadła się oglądającym?dziś chyba szybko zniknie z transmisji bo nikt z nią się nie wdaje w dyskusję poza szatanikiem ale Paula zwykle na niego zwracała tylko uwagę a innych ignorowała więc pewnie i teraz się świetnie bawi z nim na transmisji,można powiedzieć są tylko we dwoje dziś transmisja należy do nich...te rozmowy o kocie...są naprawdę intrygujące :lol:
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wikii.wiktoria pisze:oglądam od 10 minut Paulę i nic się nie dzieje.ogląda Ją ponad 800 osób a na ''siłę''można powiedzieć że ''zabawia'' ją tylko ten cały szatanik który usilnie próbuje podciągnąć temat ale kiepsko mu to wychodzi.ten człowiek musi w życiu realnym być strasznie nudną osobą te jego ''hahhaaa'',''nio''' ,''cio'' jakby zwracał się do małej dziewczynki są naprawdę...nic ciekawego nie potrafi napisać i cała ta transmisja w moich oczach na dzień dzisiejszy jest smętna tak więc nie dziwię się że Paula kończy swoją ''karierę''na SU bo w sumie to już być może przejadła się oglądającym?dziś chyba szybko zniknie z transmisji bo nikt z nią się nie wdaje w dyskusję poza szatanikiem ale Paula zwykle na niego zwracała tylko uwagę a innych ignorowała więc pewnie i teraz się świetnie bawi z nim na transmisji,można powiedzieć są tylko we dwoje dziś transmisja należy do nich...te rozmowy o kocie...są naprawdę intrygujące :lol:


Gdyby nie szatanik to miałaby z 300 żetonów podczas transmisji...
Nie wierze że ona powiedziała, że będzie teraz zarabiać na prostytucji, takie plotki tylko podsycają zainteresowanie wobec jej osoby... Chyba, że ktoś z was Panowie słyszał jak się zwierza?
Awatar użytkownika
Damianooo
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 22 lut 2018, 19:31
Podziękował: 4 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


spędziła transmisje w łazience, a cel i tak niezrealizowany :lol2:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę ze przynajmniej hard tez zrobił bunt i nie ma go na transmisji jeden plus. A Szatanik to ma zachwiane wartości bo jak moralna jest dla niego prostytucja to mam dość w takim wypadku. Powinien ja od tego odciągać a nie jeszcze wspierać. Brak slow na to wszystko mam. Jeden plus z tego ze hard przejrzał
Wreszcie na oczy
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel no skoro hard wydal pewnie roczny swoj budzet i nic z tego nie mial to musial w koncu sie obudzic ;p
Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Hard się nie udziela na transmisji Pauli bo podobno dostał bana.nasza ''księżniczka'' odstawiła swojego wiernego ''fana'' do kąta :lol: wczorajsza transmisja była raczej nudna...Paula robiła dobrą minę do złej gry. zdawała sobie sprawę że gdyby nie szatanik to za wiele by nie zarobiła niestety.starała się uśmiechać, ale moim zdaniem troszkę ten uśmiech taki wymuszony i bardziej z ''grzeczności''.nie oglądałam do końca więc nie wiem czy dobiła do celu czy też nie ale z tego co piszecie to chyba nie..no cóż ,można powiedzieć że wieczór nie należał do udanych i całą transmisję chyba przejął szatanik swoimi jakże głębokimi wypowiedziami typu :'''hahhhaa'',''hihihi''',''nio'''...ale pozostawię to bez komentarza...
Awatar użytkownika
wikii.wiktoria
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 12
Rejestracja: 12 lut 2018, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak by szatan miał mózg to by jej powiedział co myśli o prostytucja ale cóż gosc bez żadnych normalnych emocji i wypowiedzi. Szkoda ze taki to nastąpi żałosny koniec
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Jak by szatan miał mózg to by jej powiedział co myśli o prostytucja ale cóż gosc bez żadnych normalnych emocji i wypowiedzi. Szkoda ze taki to nastąpi żałosny koniec


ty lepiej kombinuj jak odzyskać swoje 150k jest jeszcze tyle dziewczyn na SU, które mógłbyś za to uratować :roll:
LEON LXIX


To mi powiedz jak ?
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jak odzyskac 150k czy jak "uratowac" dziewczyny od prostytucji? :lol: Chyba ze jedno i drugie...wtedy po odzyskaniu tych pieniedzy znam wiele dziewczyn na SU ktore pragna najmocniej w swiecie byc "ratowane" :lol: Heroizm level hard
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Spikel20 pisze:To mi powiedz jak ?

zostań jej pimp'em :D
LEON LXIX


Spikel przegrałeś, wpierdoliłeś się jak wąż w pułapkę zastawioną przez Kambodżańskie dziecko. Paula wyssa z Ciebie wszystko, im bardziej się będziesz bronić tym więcej stracisz. Wcześniej myślałem, że to zwykła lubieżnica której pobłogosławił Bóg Pieniążek, ale nie... Tu nie ma przypadku - sam Hannibal, Napoleon czy Czyngis-chan mogliby zazdrościć jej taktyk.

Niech mnie Zeus Pan Olimpu pod swą egidą strzeże przed spotkaniem na drodze takiej kobiety. :beg:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


parostatek pisze:Spikel przegrałeś, wpierdoliłeś się jak wąż w pułapkę zastawioną przez Kambodżańskie dziecko. Paula wyssa z Ciebie wszystko, im bardziej się będziesz bronić tym więcej stracisz. Wcześniej myślałem, że to zwykła lubieżnica której pobłogosławił Bóg Pieniążek, ale nie... Tu nie ma przypadku - sam Hannibal, Napoleon czy Czyngis-chan mogliby zazdrościć jej taktyk.

Niech mnie Zeus Pan Olimpu pod swą egidą strzeże przed spotkaniem na drodze takiej kobiety. :beg:


Tak to bywa jak oczy p****ą zarosną
Awatar użytkownika
su_obserwator
SU-holik
SU-holik
Posty: 113
Rejestracja: 19 lut 2018, 13:28
Podziękował: 49 razy
Podziękowano mu: 17 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 czy wydałbyś 150 tysięcy czy 250 czy 550 to niestety ale prostytucje ma się WE KRWI, można powiedzieć że kurwa to styl życia, Paulinka odkad tylko była pełnoletnia zaczęła dorabiać w taki sposób, sama kiedys to przyznala na transmisji że to LUBIŁA, więc no cóż "ciągnie wilka do lasu", jakby miała poukładane w głowie za ten hajs co zarobiła od Ciebie i innych zajęła by się czymś innym, chociażby zainwestowała w kursy paznokciowe i otworzyła swoją działalność (mam znajomą ktora po odprowadzeniu podatku wychodzi na tym na 10 000-12 000 na czysto), w kurs makijażowy i reklamę swojego studio i byłaby słynną makijażystką, lubi gotować? mogłaby otworzyć swoje bistro czy restauracje, ale po chuj to wszystko skoro Paulina nie chce zrobic nic produktywnego tylko woli dać dupy, czyli to co potrafi najlepiej i dostać za to kilka stowek a przy okazji chorobe weneryczną. Co do Szatanika to jestem ciekaw co to za pipa życiowa, nawet jak Paulinka opowie coś mało śmiesznego to zawsze czekam az napisze Szatanik te swoje "hahahhahah" albo "księżniczko', zapatrzony walikonik bez żadnych większych emocji. Poza tym smutne jest to że niby tyle hajsu wydaliście na Pauline a ona w siebie niewiele co zainwestowała, oprócz prawa jazdy jak ktos tu pisal ktore robila o nie wiadomo ilu lat, a tak to ani biustu sobie nie powiększyła, ani tych maleńkich ust, no dobra moze jest zwolenniczką naturalnosci ale czemu z tym cholernym zezem nic nie zrobi? jakos wasza Luxury show nie wygląda zbyt luksusowo. Więc no kurwa mać jak czytam takie wypowiedzi "dałem tyle kasy bo chciałem jej uratować od prostytucji" to tak jak karmisz kota, kupujesz najlepsze pokarmy, najlepszej jakosci , a on i tak upoluje ptaka na dworze przy pierwszej lepszej okazji i go wpierdoli ;)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale idz przestan tłumaczenie ze idzie odpocząć od szolapa bo psychicznej nie wytrzymuje jest żałosne . Po kursowanie sie jest gorsze psychiczne a ona tego kurwa zrozumieć nie można . Co to za kobieta człowiek chciał jej pomuc a pakuje sie kolejnybraz w jakies główo
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 25 gości