PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Karku pisze:
moryl2 pisze:Jest w pierwszym rzędzie bo dużo pokazuje na ogólnym.Inni są w pierwszym rzędzie bo sobie robią reklamę poza SU i z tamtych miejsc ściągają publikę. @dziewczynka17 też miała publikę a większość skąd? Reklama na wykopkach czy kłótnie z innym na innych forach w celu reklamy.To że ktoś ma dużą publikę znaczy że jest najlepszy? Patol Rafatus w nocy na męskim potrafi mieć po kilka tysięcy osób.Laski tyle nie ściągną choćby nie wiem co robiły.Kiedyś rekordy chodziły znacznie ponad 10 000 osób teraz 2-3 tysiące to już duże osiągnięcie.


Pewnie i masz troche racji.
Jenak w przypadku Pauli zasłużyła na taką widownie, pamiętam jej wiele wyjebanych w kosmos pokazów, nikt taka jak Ona nie utkwila mi jakoś w głowie z tych top dziewczyn :)
To tylko moja opinia.


Musze napisać że miło się czyta jak ktoś tu oprócz mnie chwali ja za to co ona tu dla nas robi. :good3: :good3: :good3: :good3: :good3: :good3: :good3: :good3: :good3: :good3: :good3:
PS specjalnie dałem większą ilość buziek co by kolejny idiota się do mnie nie przejebał.
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Transmisja super :). Miło się oglądało, szkoda, że niewiele ich już zostało :/.

hard
Ładnie mnie błagałeś( co prawda nie tak jakbyś chciał cwelu- nie na kolanach, a piśmiennie) żebym ci już nie dokuczał, więc odpuściłem. Ale nie warto ci odpuszczać! Będziesz tępiony stary konfidencie :).

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze:Transmisja super :). Miło się oglądało, szkoda, że niewiele ich już zostało :/.

hard
Ładnie mnie błagałeś( co prawda nie tak jakbyś chciał cwelu- nie na kolanach, a piśmiennie) żebym ci już nie dokuczał, więc odpuściłem. Ale nie warto ci odpuszczać! Będziesz tępiony stary konfidencie :).

Tak coś czułem że gapisz się na Paule. Co nie wchodzisz już do niej na transmisje. Widzę że tylko to na forum jesteś wyszczekany jak wściekły ratlerek. No tak tu masz czas że by coś '' sensownego '' napisać .
Swoją droga to jak trzeba mieć zryty beret żeby tak tyle głupot wypisywać i to o kim o takim zwykłym zjadaczu chleba jakim jest hard. :dance3: :dance3: :dance3: :dance3:
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Czemu miałbym nie wchodzić? Cytaty z czatu jakimi się posiłkowałem nic ci nie mówił? Nie wykoncypowałeś sobie, że musiałem oglądać transmisje? Miałeś to podane jak na tacy xD. Półgłówek :lol: . Nie mam żetonów hardziu na pisanie. Mnie forum nie sponsoruje za spam tak jak ciebie :lol:
O zrytym łbie to ty coś wiesz :D.
Obrzydliwe hard. Jak możesz wchodzić na pedalskie strony? Ciebie to nie odraża? Samo wyszukiwanie… Patrzenie na takie foty… Niepokojąco często wrzucasz jakąś pedalską grafikę. W sumie te twoje ciągoty do homoseksualnych zdjęć z facetami tłumaczyłby twój tęczowy sposób pisania. OHYDA! Jak sobie teraz przypomnę te wszystkie wyznania miłosne które pisałeś do facetów z czatu i forum: „też cię kocham XYZ”. Myślałem, że to tylko twój styl, żarciki które tylko ty rozumiesz i ciebie bawią, ale za dużo pedalstwa produkujesz hard. Pisane było do tej pory o twoich ulubienicach na SU, ale z tego co tu rozpowszechniasz nie zdziwiłbym się, że masz też ULUBIEŃCÓW. A może Paula i inne dziewczyny to przykrywka? Tak czy inaczej jesteś obleśnym, zniewieściałym do bólu, dwulicowym z niepokojącymi ciągotami do zwierząt dziadem bez krzty godności osobistej. Wchodzisz na forum poświęcone kobietom, więc chociaż tego się trzymaj i nie wrzucaj ku.wa więcej zdjęć pedałów :lol: . To co robisz i z kim to twoja sprawa. Zaryzykuję i napiszę w imieniu swoim i pozostałych osób wchodzących na to forum, że było by niezmiernie miło, jakbyś takie foty zachował dla siebie tylko dla swoich oczu :) .
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


BATMANmkr90 pisze:Czemu miałbym nie wchodzić? Cytaty z czatu jakimi się posiłkowałem nic ci nie mówił? Nie wykoncypowałeś sobie, że musiałem oglądać transmisje? Miałeś to podane jak na tacy xD. Półgłówek :lol: . Nie mam żetonów hardziu na pisanie. Mnie forum nie sponsoruje za spam tak jak ciebie :lol:
O zrytym łbie to ty coś wiesz :D.
Obrzydliwe hard. Jak możesz wchodzić na pedalskie strony? Ciebie to nie odraża? Samo wyszukiwanie… Patrzenie na takie foty… Niepokojąco często wrzucasz jakąś pedalską grafikę. W sumie te twoje ciągoty do homoseksualnych zdjęć z facetami tłumaczyłby twój tęczowy sposób pisania. OHYDA! Jak sobie teraz przypomnę te wszystkie wyznania miłosne które pisałeś do facetów z czatu i forum: „też cię kocham XYZ”. Myślałem, że to tylko twój styl, żarciki które tylko ty rozumiesz i ciebie bawią, ale za dużo pedalstwa produkujesz hard. Pisane było do tej pory o twoich ulubienicach na SU, ale z tego co tu rozpowszechniasz nie zdziwiłbym się, że masz też ULUBIEŃCÓW. A może Paula i inne dziewczyny to przykrywka? Tak czy inaczej jesteś obleśnym, zniewieściałym do bólu, dwulicowym z niepokojącymi ciągotami do zwierząt dziadem bez krzty godności osobistej. Wchodzisz na forum poświęcone kobietom, więc chociaż tego się trzymaj i nie wrzucaj ku.wa więcej zdjęć pedałów :lol: . To co robisz i z kim to twoja sprawa. Zaryzykuję i napiszę w imieniu swoim i pozostałych osób wchodzących na to forum, że było by niezmiernie miło, jakbyś takie foty zachował dla siebie tylko dla swoich oczu :) .

Jest już dosyć późno wiec tylko napisze ci jedno. Nie wiem co chłopie w życiu porabiasz i chuj mnie to tak na prawdę interesuje ale po tym co tu czytam to mógł byś książki pisać.Ten styl ten język to głupkowate ubarwianie i wręcz chyba jakieś chorobliwe pastwienie się nad swoja ofiarą.Tylko nie wiem jeszcze jaki gatunek miał byś uprawiać.Może coś o przygodach nielota no sam nie wiem.
PS nie wiem czy wiesz batmanku że do pisania wcale na czacie nie potrzeba mieć żetonkow wystarczy tylko umysł którego tobie chyba trochę brakuje. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard zastanów się trochę, skoro tyle osób na Ciebie pluje(a przez to i na Paule) coś musi być na rzeczy.
Twoje zachowanie jak na "podstarzałego erotomana" jest wku..ające.
Najpierw bronisz Pauli, zaraz potem jedziesz po niej na innych transmisjach.
Zaraz znowu jej bronisz. Chodzisz po innych wątkach i jedziesz po innych laskach po czym wracasz do Pauli i udajesz że niewiesz dlaczego niszczą Paule.
W większości przypadków to twoja wina, że ktos wchodzi i hejtuje dziewczynę ze zwykłej zemsty na Tobie.
To taki "uroborus" panie Hard Twoje działanie powoduje reakcje innych, a dalej Twoją kontrreakcje i koło sie zamyka.

Niemam na celu dowalenia Ci Hard tylko mowie jak widzi to osoba postronna.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Karku pisze:Dzisiaj wygląda naprawde dobrze
:)

moze jest i wiele fajnch, ale Paula jak dla mnie robi najlepsze najodwazniejsze pokazy "na ogole" w pięknej bieliznie, dobry obraz... wszytsko wyglada zawsze profesionalnie.
Jakoś nie widziałem takiej drugiej jak Ona? która teraz może jej równać? tłusta szefowa? ciągle z tymi samymi pokazami?
CC? jakoś to nie to samo co kiedyś(przejadła sie)
Dla mnie bedzie jej bardzo brakować :(dodam ze z czasem bardzo sie wyrbila, zwlasza jej głos jest jakis milszy, fajnie się jej słucha nawet:) naprawde sie wyrobila... super jest:)


Paula tylko przez chwilę wyglądała lepiej jak na początku teraz robi się coraz grubsza i może niedługo dogoni szefową :D i do tego ten zez :blink: przecież teraz to żaden problem to skorygować a spikel na pewno by za to zapłacił. Do poziomu CC to paula nawet się nie zbliżyła chodzi o dawne pokazy jak również do poziomu sherry która kiedyś nadawała. Paula już się znudziła większości miała duże nadzieje na dobre zarobki przez zmianę mieszkania ale niestety miał byc luksus a wyszła tandeta więc postanowiła sie na chwile zwinąć z portalu i pewnie znowu coś zmieni i wróci za chwilę
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Kodak pisze:Hard zastanów się trochę, skoro tyle osób na Ciebie pluje(a przez to i na Paule) coś musi być na rzeczy.
Twoje zachowanie jak na "podstarzałego erotomana" jest wku..ające.
Najpierw bronisz Pauli, zaraz potem jedziesz po niej na innych transmisjach.
Zaraz znowu jej bronisz. Chodzisz po innych wątkach i jedziesz po innych laskach po czym wracasz do Pauli i udajesz że niewiesz dlaczego niszczą Paule.
W większości przypadków to twoja wina, że ktos wchodzi i hejtuje dziewczynę ze zwykłej zemsty na Tobie.
To taki "uroborus" panie Hard Twoje działanie powoduje reakcje innych, a dalej Twoją kontrreakcje i koło sie zamyka.

Niemam na celu dowalenia Ci Hard tylko mowie jak widzi to osoba postronna.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Co mogę ci odpisać.Live is brutal i co bym tu nie robił to zawsze znajdzie się jakaś osoba która chętnie napluje mi w twarz.Choćby za 4 buźki które lubię umieszczać na końcu postów. :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Jestes hard kanalia i menda każdy to tu widzi , mamy ciebie dosc !!!!!! Takiej szujy to swiat nie widział. Paula powinna dobie dac bana wiecznego.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Jestes hard kanalia i menda każdy to tu widzi , mamy ciebie dosc !!!!!! Takiej szujy to swiat nie widział. Paula powinna dobie dac bana wiecznego.

A jaką Ty szują jesteś? :D Najpierw płaczesz ile przepierdoliłeś na Paulinke a teraz sie dopierdalasz do innych :) oboje siebie warci jesteście Ty i Hardzik
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Może Spikel myśli że Paulinka go jednak pokocha :D
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 16:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


tomekkkk pisze:Może Spikel myśli że Paulinka go jednak pokocha :D



Heee miłość za żetony... Ty nadal żyjesz w innym świecie, nie wiesz po co jest SU.
Ale całkiem dobrze Ci idzie Spikel, oby tak dalej.

Wiem wiem, zaraz mnie zjedziesz bym się nie wpierdalał bo mało wiem :-)

Osobiście nic do Ciebie nie mam, ale to Twoje ostatnie szopki i to straszenie Pauli,
że się nie odczepisz jak nie zmieni zdania to lekko chore już jest.

Jesteś nr 1
dzięki komu Paula odchodzi.

PS. porobiłeś już fotki z Dominikany?
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


W sumie dziewczyna spoko, ma swoje humory jak każdy. A afera wokół niej, to już lekka przesada. Serio, zachowujecie się jak dzieci w piaskownicy. Powinni otworzyć wam nowy wątek pt "Tato, mamo!! a Paula to mnie już nie kocha" Trochę się chyba zagalopowaliście z tymi przepychankami.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 16:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tutaj juz dawno nie chodzi o Pule tylko to wojna miedzi Hardem a resztą forum.
Paula obrywa przy okazji.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Racja Kodak. Paula powinna im wszystkim, z hardem na czele, utrzeć tak nosa na swojej transmisji, że w końcu przypomnieli by sobie chłopaki o co chodzi z tym całym showupem, to są seks kamerki, a nie wojna męsko-męska!! Jesteście momentami żałośni, poczytajcie siebie, może wtedy wam się oczy otworzą. Spikiel przechodzi samego siebie, zero klasy, zero!!!
Awatar użytkownika
Manufaktura
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 44
Rejestracja: 27 lut 2018, 16:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja znam Paulę ponad 5 lat, jest moją serdeczną koleżanką,
ale niektórzy panowie widzę zapominają się i nie wiedzą co to jest SU.

Wyjaśnię, SU to portal erotyczny dzięki któremu oglądający za pewną
z góry określoną kwotę mogą pooglądać transmitującą gołą lub w pewnych aktach erotycznych...
Nie ma to większego znaczenia.

Żetony dajesz z własnej nieprzymuszonej woli.

Ale pewnym osobą wydaje się, że jak zaczną dawać duże ilości żetonów
to mają już prawo do transmitującej jak do swojej własności.
Wymuszenia, ciągłe nękanie, prześladowanie, itp.

Czy Wy nie rozróżniacie rzeczywistości od SU?
Tam dziewczyny zarabiają kasę a nie bawią się w miłostki.
Żadna transmitująca nie szuka męża wśród gości co sypią kasą w nierealnym świecie.

To chyba jest zrozumiałe. Skoro 99% z was nie ma nawet odwagi pokazać się takiej transmitującej na oczy.

Spikel, myślisz, że jak zdalnie dałeś kasę na kota to już Paula za Ciebie wyjdzie?
Nie masz nawet bladego pojęcia gdzie mieszka a nękasz ją jak by ci dzieci urodziła i zostawiła?
Pamiętaj, zawsze może ujawnić to czym jej tam grozisz.

Więc dorośnij już i przestać grozić.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Odnośnie Hada,
(info z pierwszej ręki)
faktycznie przegina z tym wpierdalaniem się w każde słowo i każdą wypowiedź.
Przy pierwszej głupiej wypowiedzi dostanie bana ostrzegawczego na kilka dni
ma to zagwarantowane.

Jak się nie opamięta. Będzie musiał poszukać sobie inną ofiarę.

I tak będzie z każdym kto okaże się dwulicowym złamasem.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 06 gru 2017, 23:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Pomijajac dziecinade jaka tu panowie odwalaja, uwazam ze odejscie Pauli jest niewskazane. No chyba, ze to efekt tej dziecinady tychze panow :cry:
Awatar użytkownika
bizonn970
SU-holik
SU-holik
Posty: 138
Rejestracja: 26 sty 2018, 15:16
Podziękował: 61 razy
Podziękowano mu: 9 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ty kurwa robinek chyba jestes potłuczony !!!! Myslisz ze nie znam jej adresu i sie z nią nie widziałem to musisz być pierdolniety w takim wypadku . To tobie oświadczam ze dużo razy sie z nią spotykałem wiec sobie kurwa wybij z tego leba twojego ze ja pierdole swiat wirtualny jak wy pierodolence !!!!



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wiecie co, ja się ogólnie nie wpierdalam w dyskusje w nie swoim temacie ale zawsze jestem po stronie dziewczyn, to co odpierdala się w tym temacie przechodzi ludzkie pojęcie, plus jest taki, że zdecydowałam się w końcu na kota :lol: :P


Robinek29 pisze:Ja znam Paulę ponad 5 lat, jest moją serdeczną koleżanką,
ale niektórzy panowie widzę zapominają się i nie wiedzą co to jest SU.

Wyjaśnię, SU to portal erotyczny dzięki któremu oglądający za pewną
z góry określoną kwotę mogą pooglądać transmitującą gołą lub w pewnych aktach erotycznych...
Nie ma to większego znaczenia.

Żetony dajesz z własnej nieprzymuszonej woli.

Ale pewnym osobą wydaje się, że jak zaczną dawać duże ilości żetonów
to mają już prawo do transmitującej jak do swojej własności.
Wymuszenia, ciągłe nękanie, prześladowanie, itp.

Czy Wy nie rozróżniacie rzeczywistości od SU?
Tam dziewczyny zarabiają kasę a nie bawią się w miłostki.
Żadna transmitująca nie szuka męża wśród gości co sypią kasą w nierealnym świecie.

To chyba jest zrozumiałe. Skoro 99% z was nie ma nawet odwagi pokazać się takiej transmitującej na oczy.

Spikel, myślisz, że jak zdalnie dałeś kasę na kota to już Paula za Ciebie wyjdzie?
Nie masz nawet bladego pojęcia gdzie mieszka a nękasz ją jak by ci dzieci urodziła i zostawiła?
Pamiętaj, zawsze może ujawnić to czym jej tam grozisz.

Więc dorośnij już i przestać grozić.


Robinek zgadzam się z większością chociaż na SU można poznać naprawdę fajnych ludzi i czasami coś tam wychodzi, jednak z tego co widzę tutaj to jest cały jest jedno i to samo przewijane w koło, żetony, kot, żetony, bany, kot :lol: Dorosłe chłopy by się zdawało, a gorsze od stada przedszkolaków, dorośnijcie w końcu i przstancie nękać tą dziewczyne.
Awatar użytkownika
KoKo21
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 266
Rejestracja: 05 wrz 2016, 00:16
Podziękował: 33 razy
Podziękowano mu: 52 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: KoKo21


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości