PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
komin pisze:Ohhh tu sie tyle materialu zebralo ze jak Batman pierdolnie wypracowanie to bedzie dluzsze niz dziela zebrane Lenina.
Ja sobie odpoczne do jutra bo jeszcze ktos pomysli ze mam stosunek emocjonalny do tego tematu no no

komin - co ty chłopie z tym stosunkiem emocjonalnym. Czyżby jakaś trauma z dzieciństwa.No cóż wypadki chodzą po ludziach. ;) ;) ;) ;)


z profilu pauli
HardRockCaffe6662018-02-11 00:34:46
Dziś przygotuj swoje ciało, moja luba i kochana, nie dam Ci chwili wytchnienia, od wieczora, aż do rana, najpierw będę Cię rozbierał, odsłaniając Twoje ciało, kryjąc je pocałunkami, Których zawsze jest tak mało

dziadek co ja ci mówiłem o takim pisaniu :bad:

Jay no tak ciebie tylko by było stać na wpis .. fajna z ciebie dupa lub mam ochotę cię zerżnąć.To niestety słabe i prostackie ale cóż można się od takiego kogoś tu spodziewać.Smród, bród i ubóstwo umysłowe. :derisive: :derisive: :derisive:



po pierwsze pokaż mi gdzie chociaż raz w taki bezpośredni sposób napisałem do którejś,
po drugie żadna normalna kobieta nie będzie zachwycona jak będzie jej tak pisał nieznajomy,
i po trzecie jeszcze raz chodzi o to, że stary dziad nie powinien tak pisać do młodej kobiety bo to obleśne.

pozdrawiam hard :bye:
LEON LXIX


Może niech kot też się wypowie w tym temacie, bardzo mnie ciekawi jego zdanie :D



www.BlogSU.pl
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


msn pisze:Może niech kot też się wypowie w tym temacie, bardzo mnie ciekawi jego zdanie :D



Pomysł mistrza niech kot zdecyduje gdzie chce być.
Postawcie dwie miski na jedną na kljcie zdjęcie Pauli, a na drugim Spikela.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Wiesz co napiszę ci BATMANKU piszesz tu z takim zapałem i zaangażowaniem emocjonalnym jak byś wszystkie rozumu pojadł.Chyba kreujesz się na zbawce tego forum i przyszedłeś tu wszystkich nawracać na swoją wiarę i umoralniać.Aha twoja teorie co do mojej osoby są krzywdzące i smutno mi się to czyta ale już się przyzwyczaiłem że nie jestem tu za bardzo lubiany.Tak naprawdę to mnie nie znasz a piszesz o mnie jak byśmy znali się od przedszkola. :smoke: :smoke: :smoke: :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard może te spajki, batmany, robinki i inne mają od ciebie więcej pieniędzy, ale Ty za to masz więcej klasy i chromosomów od nich, jesteś bystrzejszy - brawo tak trzymaj. :yes4:
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


"z profilu pauli
HardRockCaffe6662018-02-11 00:34:46
Dziś przygotuj swoje ciało, moja luba i kochana, nie dam Ci chwili wytchnienia, od wieczora, aż do rana, najpierw będę Cię rozbierał, odsłaniając Twoje ciało, kryjąc je pocałunkami, Których zawsze jest tak mało

dziadek co ja ci mówiłem o takim pisaniu :bad:


Gdyby tylko wyobraźnia miała oczy to bym je sobie wydłubał :(.
Serio, aż obrzydzenie bierze gdy się czyta takie teksty na czacie od starszego faceta do młodej dziewczyny. Nie jesteś tam sam!!! :(
Tak samo ze screenshotami, piszesz: „parę nowych fotek z ostatniej chwili, zapraszam na mój profil”. Człowiek wchodzi, widzi Paulę, fajnie, klika w prawo do drugiego screena- Paula, fajnie, CZECI(xD)- Paula, czwarty- JEB hard w golfie… :( "


Paula mająca w Walentynki opis "Wale....WINO"... na to Hard coś w stylu "Ja dzisiaj będę walił ale coś innego".... Tak wiec zgadzam się z Wami, że aż obrzydzenie bierze jak się czyta takie komentarze od Faceta, który mógłby być dziadkiem Pauli...
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
A tu moje przesłanie dla takich IMPOTENTÓW UMYSŁOWYCH jak ty tymczasem. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Obrazek
A tu moje przesłanie dla takich IMPOTENTÓW UMYSŁOWYCH jak ty tymczasem. :!: :!: :!: :!:


Szkoda, że na czacie na transmisji nie można ustawić by poprawiano błędy ortograficzne na czerwono, bo tutaj bardzo dobrze idzie Ci pisownia języka polskiego :)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Batman pisanie tych monologów nie ma najmniejszego sensu bo wyłącznie prawda jest o hardzie w nich cała. A co sie tyczy mojej osoby to chuja wiesz jak jest. Podkreślania Pauli co transmisje ze odchodzi to już sie sluchac tego nie da miała być do niedzieli a teraz stwierdziła ze do swiat wielkanocnych zostaje . Zeton zaczal sie zgadzać to decyzja tez przesunięta czysta hipokryzja dosłownie .Jak sie powiedziało a to trzeba powiedzieć B.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Gdyby paula była mądra to na pewno oddała by kota a żeby mieć spokój a ona woli żeby spikel do niej pisał wcześniej napisała ze będzie on dla niej tylko przykrym wspomnieniem o którym chce zapomnieć a jest wręcz przeciwnie skoro będzie miała kota który będzie jej cały czas o nim przypominał.
Przeważnie jest tak że każdy pozbywa się prezentów które przypominają złe chwile
Awatar użytkownika
B L A C K E D$
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2018, 01:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze: Podkreślania Pauli co transmisje ze odchodzi to już sie sluchac tego nie da miała być do niedzieli a teraz stwierdziła ze do swiat wielkanocnych zostaje . Zeton zaczal sie zgadzać to decyzja tez przesunięta czysta hipokryzja dosłownie .Jak sie powiedziało a to trzeba powiedzieć B.

przecież to oczywiste że nie odejdzie tylko gada to żeby zaczęli dając żetony prosić ja o zostanie
Awatar użytkownika
B L A C K E D$
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2018, 01:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej . Bo to wykracza poza ludzkie zachowania . Kłamstwa i oszustwa są tu na porządnym dzienym. A najwoekszym krętaczem hard jestes ty. Żadnego bachora innego nie wychowywał bo to automatyczny koniec !!!!!!!. Ja to przynajmniej miałbym pieniądze zeby hard to dziecko utrzymać a ty co bys mu do jedzenie dał wirtualne posty hahahahu

Oj spikelku20 ktoś tu na krótka pamięć ale za to pełne kieszenie. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Aha poznaj moje dobre serce wykupiłem ci turnus w tym uroczym miejscu może tak coś z tobą zrobią
Obrazek
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Witam
Dzisja światowy dzien kota . Wiec dzisja dajemy datki na karme dla tory
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej . Bo to wykracza poza ludzkie zachowania . Kłamstwa i oszustwa są tu na porządnym dzienym. A najwoekszym krętaczem hard jestes ty. Żadnego bachora innego nie wychowywał bo to automatyczny koniec !!!!!!!. Ja to przynajmniej miałbym pieniądze zeby hard to dziecko utrzymać a ty co bys mu do jedzenie dał wirtualne posty hahahahu

Oj spikelku20 ktoś tu na krótka pamięć ale za to pełne kieszenie. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Aha poznaj moje dobre serce wykupiłem ci turnus w tym uroczym miejscu może tak coś z tobą zrobią
Obrazek



Zdjencie robiłeś z okna tego przypadku gdzie mieszkasz. No wiedziałem ze psychol. Pedofilsteo próbują z ciebie zdjąć
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Witam
Dzisja światowy dzien kota . Wiec dzisja dajemy datki na karme dla tory


"Datki" i tak nie pójdą na Tore tylko na szpony (czyt. paznokcie)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 21:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Moj pachol batman napisal post :D ale na pytanie nie odp co takieg masz z tego ze o mnie piszesz ze wolisz poswiecic piatek zeby o mnie napisac i caly tydzien o tym myslec ? Moze jednak powinienem znizyc sie do twojego poziomu i zaczac pisac jaki to jestes niedorobiony pedal itd wtedy bedziesz bardziej dowartosciowany chociaz z drugiej strony moze lepiej nie ruszac gówna
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tymczasem pisze:
Spikel20 pisze:Witam
Dzisja światowy dzien kota . Wiec dzisja dajemy datki na karme dla tory


"Datki" i tak nie pójdą na Tore tylko na szpony (czyt. paznokcie)

Tez bym chetnie dal ale tora musiala by byc u kogos innego
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Witam
Dzisja światowy dzien kota . Wiec dzisja dajemy datki na karme dla tory

Wiesz co ty ....... ja bym już wolał żeby ten kot wpierdalał róże niż jadł karmę kupioną przez ciebie. :!: :!: :!: :!:
Obrazek
A tu prezent ode mnie dal ciebie kochany spikelku20.Możesz go zabrać na twoją romantyczna podróż chuj wie gdzie.Jest wypchany bo innym to pewno nie potrafił byś się zaopiekować.Pozdrawiam JAY. :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Przy mnie to kot by jadł na złotej tacy sardynki i wątróbkę . I seekcjonowana mięsa . Ale widze hard ze ładnie kota załatwiłeś ze go wypchalaes . Pewnie wieczorami przychodzisz i mowisz wio maleńki jebany zofil



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Przy mnie to kot by jadł na złotej tacy sardynki i wątróbkę . I seekcjonowana mięsa . Ale widze hard ze ładnie kota załatwiłeś ze go wypchalaes . Pewnie wieczorami przychodzisz i mowisz wio maleńki jebany zofil



Nowy Blog ShowUp.tv

Tak,tak i popijał DON PERIGNON. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
PS spikel20 aleś ty śmieszny i za razem żałosny. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości