wrednaPaula/NajbrzydszaWeWsi/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

wrednaPaula pisze:
komin pisze:Fchuj fajny watek :D w zasadzie brakuje jeszcze tylko przepisu na potrawkę z kota, poza tym jest zajebiscie :good3:

http://zjemcikota.pl/
PROSZĘ BARDZO! ;D

I są dowody właśnie ze kot ma niewłaściwa opiekę i myślenie o zjedzeniu jego kto publikuje przepisy o kocie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:

Awatar użytkownika
Dominatrix
Sponsor
Sponsor
Podziękował: 126 razy
Podziękowano mu: 83 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura

Spikel20 pisze:
wrednaPaula pisze:
komin pisze:Fchuj fajny watek :D w zasadzie brakuje jeszcze tylko przepisu na potrawkę z kota, poza tym jest zajebiscie :good3:

PROSZĘ BARDZO! ;D

I są dowody właśnie ze kot ma niewłaściwa opiekę i myślenie o zjedzeniu jego kto publikuje przepisy o kocie

Człowieku weź się ode mnie odstosunkuj, a co najważniejsze od mojej Tory...
Nikt Ci nie kazał jej kupować, wiec skończ pierdolić!
Prawnie jest moja (rodowód oraz umowa na moje imię i nazwisko) i się odpierdol od Nas.

Na szczęście nie długo mnie tu już nie będzie i nie będę musiała tego czytać, a Ty pozostaniesz dla mnie tylko smutnym wspomnieniem, o którym będę chciała jak najszybciej zapomnieć!
Awatar użytkownika
wrednaPaula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Co masz w Majtkach?: Pussy
Nick na ShowUp.tv: wrednaPaula

Spikel20 pisze:
wrednaPaula pisze:

PROSZĘ BARDZO! ;D

Spikel czy Ty qwa jesteś jakimś kosmitą???? Czaisz ze tu wszyscy z Ciebie bekę cisną? A Ty co zdanie to się pogrążasz ... :beg: :facepalm:
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" hardrockcaffe696
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 571 razy
Podziękowano mu: 809 razy
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BogatyMlodyPrzystojny ;)

komin pisze:
Spikel20 pisze:
wrednaPaula pisze:

PROSZĘ BARDZO! ;D

Spikel czy Ty qwa jesteś jakimś kosmitą???? Czaisz ze tu wszyscy z Ciebie bekę cisną? A Ty co zdanie to się pogrążasz ... :beg: :facepalm:

temat dobry na przerwy między dramami na czacie :D czasami niektórzy zatracili się w poczuciu tego co jest prawdziwe a co fikcyjne
a jak już ugotujecie tego kota to poczęstujcie wszystkich :D
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
V.I.P.
V.I.P.
Podziękował: 14 razy
Podziękowano mu: 5 razy
Twoja ulubienica z SU: ....
Nick na ShowUp.tv:

Paulino mam dla ciebie radę....
Obrazek
To najlepiej robić z postami tu niektórych. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 101 razy
Podziękowano mu: 234 razy
Twoja ulubienica z SU: ..................
Nick na ShowUp.tv: hardrockcaffe666

wrednaPaula pisze:
Spikel20 pisze:
wrednaPaula pisze:

PROSZĘ BARDZO! ;D

Człowieku weź się ode mnie odstosunkuj, a co najważniejsze od mojej Tory...
Nikt Ci nie kazał jej kupować, wiec skończ pierdolić!
Prawnie jest moja (rodowód oraz umowa na moje imię i nazwisko) i się odpierdol od Nas.

Na szczęście nie długo mnie tu już nie będzie i nie będę musiała tego czytać, a Ty pozostaniesz dla mnie tylko smutnym wspomnieniem, o którym będę chciała jak najszybciej zapomnieć!

Od twojej chyba od mojej ja za nią zapłaciłem i jest moja . Nik nie kazał jak cyrki z tym kotem robiłaś , nie po to kota zamawiałem żeby na debila u kogoś wychodzic jak za niego zapłaciłem . Jak jej nie chcesz to sobie ja zabiorę w czym masz problem.

Spoko kot bedzie tobie przypominał co chwila o mnie wiec sie nie martw. Powodzenia znajdziesz kolejnego jelenia i będziesz pewnie mu kity cisla jacy ty chora i zmeczana i jacy faceci są chujowi.
Pamietaj do czasu jak wyjdzie jaka jestes . Ty sie chwyć wrescie normalnej pracy a nie kamerki albo cos innego moze wtedy wyjdziesz na ludzi. Albo najlepiej idz do zakonu na pokutę
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

Tak Paulino :D czytaj tylko posty Harda...facet zabija inteligencją i błyskotliwością ...no no
Reszta to trole jak ja no no
Pozdrawiam Hard

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Chciałem coś oznajmić, nie mam gdzie tego zrobić więc piszę to tutaj, pomiędzy "walkami buldogów".

Postanowiłem że odchodzę z portalu. Tak naprawdę wszedłem tu tydzień temu po latach żeby ostatecznie pożegnać się z SU. Była to dla mnie trudna decyzja, ale tak postanowiłem. Pierwszy raz wszedłem tutaj 7 lat temu, wchodząc tutaj bóg dał mi misje do spełnienia i ta misja właśnie się dopełnia. Po prostu wykonałem swoje zadanie jakie było mi dane.

Chciałbym żeby zwłaszcza Ci ze starej ekipy od Pauli przynajmniej na chwilę zalogowali się ;) na jej najbliższą transmisję żebym mógł ostatni raz zobaczyć ich nicki.

I w towarzystwie pięknej kobiety, wina, dobrej muzyki (i kota :D) delektować się ostatnią chwilą.

Dziękuję za uwagę, możecie pisać dalej :)
Awatar użytkownika
_asad_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Nick na ShowUp.tv:

jay pisze:dziadek zastosuj swoją radę w stosunku do kocurka

Zobaczysz paula odejdzie to wróci milosc do kocurka i bedzie mógł obrabiać tyłek Pauli Haha
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

_asad_ pisze:Chciałem coś oznajmić, nie mam gdzie tego zrobić więc piszę to tutaj, pomiędzy "walkami buldogów".

Postanowiłem że odchodzę z portalu. Tak naprawdę wszedłem tu tydzień temu po latach żeby ostatecznie pożegnać się z SU. Była to dla mnie trudna decyzja, ale tak postanowiłem. Pierwszy raz wszedłem tutaj 7 lat temu, wchodząc tutaj bóg dał mi misje do spełnienia i ta misja właśnie się dopełnia. Po prostu wykonałem swoje zadanie jakie było mi dane.

Chciałbym żeby zwłaszcza Ci ze starej ekipy od Pauli przynajmniej na chwilę zalogowali się ;) na jej najbliższą transmisję żebym mógł ostatni raz zobaczyć ich nicki.

I w towarzystwie pięknej kobiety, wina, dobrej muzyki (i kota :D) delektować się ostatnią chwilą.

Dziękuję za uwagę, możecie pisać dalej :)

Przestan chłopie majaczyć i pierdolic a kogo to interesuje ze odchodzisz. Kolejny trzepikon z misja idz sie chłopie lecz
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Nick na ShowUp.tv:

jay pisze:dziadek zastosuj swoją radę w stosunku do kocurka

Zamiast stosowania w stosunku niech się lepiej odstosunkuje od Kocurka raz na zawsze i tyle :D
Not happy. Not sad. Just empty.
Awatar użytkownika
pusty_nick
ShowUpper
ShowUpper
Podziękował: 18 razy
Podziękowano mu: 42 razy
Twoja ulubienica z SU:  }i{
Nick na ShowUp.tv:

Jedyny stosunek jaki Hard ma to stosunek emocjonalny...nie odbierajcie mu tego no no

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

Kuswa nie trzeba chodzić do kina żeby tak dobrze się bawić.Wystarczy kawka ,papierosek i to całe jebane forum Akcja wartka, ciągle nowe watki ,nowi aktorzy-czytaj idioci.Ostrzegam dzisiaj piątek może pojawić się nasz kochany BATMANEK ze swoim wypracowankiem. :!: :!: :!: :!:
PS Już lecę włączyć światełko co by nie zapomniał do nas przylecieć. :laugh3:
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

Ohhh tu sie tyle materialu zebralo ze jak Batman pierdolnie wypracowanie to bedzie dluzsze niz dziela zebrane Lenina.
Ja sobie odpoczne do jutra bo jeszcze ktos pomysli ze mam stosunek emocjonalny do tego tematu no no
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper

komin pisze:Ohhh tu sie tyle materialu zebralo ze jak Batman pierdolnie wypracowanie to bedzie dluzsze niz dziela zebrane Lenina.
Ja sobie odpoczne do jutra bo jeszcze ktos pomysli ze mam stosunek emocjonalny do tego tematu no no

komin - co ty chłopie z tym stosunkiem emocjonalnym. Czyżby jakaś trauma z dzieciństwa.No cóż wypadki chodzą po ludziach. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

hardrockcaffe696 pisze:
komin pisze:Ohhh tu sie tyle materialu zebralo ze jak Batman pierdolnie wypracowanie to bedzie dluzsze niz dziela zebrane Lenina.

komin - co ty chłopie z tym stosunkiem emocjonalnym. Czyżby jakaś trauma z dzieciństwa.No cóż wypadki chodzą po ludziach. ;) ;) ;) ;)

z profilu pauli
HardRockCaffe6662018-02-11 00:34:46
Dziś przygotuj swoje ciało, moja luba i kochana, nie dam Ci chwili wytchnienia, od wieczora, aż do rana, najpierw będę Cię rozbierał, odsłaniając Twoje ciało, kryjąc je pocałunkami, Których zawsze jest tak mało

dziadek co ja ci mówiłem o takim pisaniu :bad:
LEON LXIX

Jay ma racje - takim wierszem nie poruchasz. Proponuje wcielić się w role dworcowego barda z winem marki taniej i zagrać na gitarze przepiękna miłosną pieśń:
Kto Cię dzisiaj posunie,
tak dokładnie - jak ja?
Kto wypieści cycunie?
I wyrucha za dnia?
Może wolisz minetkę?
Ja potrafię to też!
Ty masz cipkę jak rozetkę.
A ja chuja mam jak zwierz!

Taśma z linią melodyczną
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Podziękowano mu: 3 razy
Twoja ulubienica z SU: ...
Nick na ShowUp.tv:

jay pisze:
hardrockcaffe696 pisze:

z profilu pauli
HardRockCaffe6662018-02-11 00:34:46
Dziś przygotuj swoje ciało, moja luba i kochana, nie dam Ci chwili wytchnienia, od wieczora, aż do rana, najpierw będę Cię rozbierał, odsłaniając Twoje ciało, kryjąc je pocałunkami, Których zawsze jest tak mało

dziadek co ja ci mówiłem o takim pisaniu :bad:

Jay no tak ciebie tylko by było stać na wpis .. fajna z ciebie dupa lub mam ochotę cię zerżnąć.To niestety słabe i prostackie ale cóż można się od takiego kogoś tu spodziewać.Smród, bród i ubóstwo umysłowe. :derisive: :derisive: :derisive:

Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
hardrockcaffe696
ShowUpper
ShowUpper

PoprzedniaNastępna