PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
czepiasz się, Polska języka trudna języka :D może chłop od dawna jest zagranicznikiem i zapomniał polskiego
LEON LXIX


Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 20:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Jak sie pisze na komórce to zdarzają sie błędy . Ja tobie robinek juz cos pisałem nie udzielaj sie więcej nie proszony. Bo dobrze wiemy jakim psycholem jestes. No chyba nie chcesz żeby żona zaś sie dowiedziała ze ja zdradzasz z paula . Wiec morda w kubeł psycholu

Dominex nie snobizm tylko czystość rasy jest najwarznejsza, jak z kotem i psem. Kot rasowy już ma genetycznie poukładane w genach. Wiec bardziej sie przyswajają niż jakies tam kundle i dachowce.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel czystość rasy prowadzi do degeneracji danej rasy.Hodowcy potrafią krzyżować spokrewnione osobniki aby uzyskać jak najlepsze wizualnie koty a odbywa się to kosztem ich przyszłego zdrowia.
Kota nie da się podporządkować tak jak psa.Kot to indywidualista zawsze zrobi to co on chce a nie to co my chcemy aby zrobił, i czy jest rasowy czy nie ,nie ma nic do rzeczy.Może mieć poukładane genetycznie pod względem charakteru ale nie potrzeb organizmu.Jedne są bardziej spokojne, inne nie tolerują innych kotów nawet własnej rasy.Tak samo jest w przypadku dachowców .Spikel mam koty od wielu wielu lat rasowe i dachowce więc wiem o czym piszę.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Spikel20 pisze:Jak sie pisze na komórce to zdarzają sie błędy . Ja tobie robinek juz cos pisałem nie udzielaj sie więcej nie proszony. Bo dobrze wiemy jakim psycholem jestes. No chyba nie chcesz żeby żona zaś sie dowiedziała ze ja zdradzasz z paula . Wiec morda w kubeł psycholu

Dominex nie snobizm tylko czystość rasy jest najwarznejsza, jak z kotem i psem. Kot rasowy już ma genetycznie poukładane w genach. Wiec bardziej sie przyswajają niż jakies tam kundle i dachowce.


Dawno nie miałem takiego darmowego polewu jak z Ciebie.
Teraz wiem dlaczego każdy Twój związek tak się kończy.

Najpierw dajesz potem wymagasz... gratulacje, muszę chyba zacząć stosować Twoją metodę!
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:Spikel podobno dal pauli 150 tys zl monti 250 tys zl czasami dostala tez cos od innych i laska caly czas siedzi na wynajmie nie jezdzi na zadne wakacje tylko czasami do rodzicow, wyjazd nad morze ze sponsorem zakonczyl sie zrobieniem loda komus innemu za drinka. Wiec gdzie ona ma ta kase co jej daliscie bo jakos po niej nie widac zeby cos miala


torebki, buciki, ciuchy, kosmetyki wynajem apartamentów - to wszystko kosztuje, jakby kombinowała tak jak aurelka to może i by miała swoje m4 ale jak chce się mieć wszystko już, teraz, natychmiast no to niestety :dontknow:
LEON LXIX


Dominatrix pisze:Spikel czystość rasy prowadzi do degeneracji danej rasy.Hodowcy potrafią krzyżować spokrewnione osobniki aby uzyskać jak najlepsze wizualnie koty a odbywa się to kosztem ich przyszłego zdrowia.
Kota nie da się podporządkować tak jak psa.Kot to indywidualista zawsze zrobi to co on chce a nie to co my chcemy aby zrobił, i czy jest rasowy czy nie ,nie ma nic do rzeczy.Może mieć poukładane genetycznie pod względem charakteru ale nie potrzeb organizmu.Jedne są bardziej spokojne, inne nie tolerują innych kotów nawet własnej rasy.Tak samo jest w przypadku dachowców .Spikel mam koty od wielu wielu lat rasowe i dachowce więc wiem o czym piszę.


Cześć, Ty mu nie tłumacz On wie lepiej.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:
Spikel20 pisze:Jak sie pisze na komórce to zdarzają sie błędy . Ja tobie robinek juz cos pisałem nie udzielaj sie więcej nie proszony. Bo dobrze wiemy jakim psycholem jestes. No chyba nie chcesz żeby żona zaś sie dowiedziała ze ja zdradzasz z paula . Wiec morda w kubeł psycholu

Dominex nie snobizm tylko czystość rasy jest najwarznejsza, jak z kotem i psem. Kot rasowy już ma genetycznie poukładane w genach. Wiec bardziej sie przyswajają niż jakies tam kundle i dachowce.


Dawno nie miałem takiego darmowego polewu jak z Ciebie.
Teraz wiem dlaczego każdy Twój związek tak się kończy.

Najpierw dajesz potem wymagasz... gratulacje, muszę chyba zacząć stosować Twoją metodę!


Robinek przestan już bo to jest śmieszne chyba trzeba wrzucić zdjencia z twojego starego forum co pisałeś o Pauli pod różnymi nikami a moze mam pokazać co kiedyś do mnie pisałeś wiec naprawde zamknij sie bo jestes tylko żałosna marionetka myslisz ze cos ugrasz tym ubosuli. I tak jestes skonczony
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay pisze:
B L A C K E D $ pisze:Spikel podobno dal pauli 150 tys zl monti 250 tys zl czasami dostala tez cos od innych i laska caly czas siedzi na wynajmie nie jezdzi na zadne wakacje tylko czasami do rodzicow, wyjazd nad morze ze sponsorem zakonczyl sie zrobieniem loda komus innemu za drinka. Wiec gdzie ona ma ta kase co jej daliscie bo jakos po niej nie widac zeby cos miala


torebki, buciki, ciuchy, kosmetyki wynajem apartamentów - to wszystko kosztuje, jakby kombinowała tak jak aurelka to może i by miała swoje m4 ale jak chce się mieć wszystko już, teraz, natychmiast no to niestety :dontknow:


Jak za paznokcie sie płaci 500 zł i zmienia co tydzien to późnej tak jest jak by sama malowała sobie to by miała oszczednosci
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:
Robinek29 pisze:
Spikel20 pisze:Jak sie pisze na komórce to zdarzają sie błędy . Ja tobie robinek juz cos pisałem nie udzielaj sie więcej nie proszony. Bo dobrze wiemy jakim psycholem jestes. No chyba nie chcesz żeby żona zaś sie dowiedziała ze ja zdradzasz z paula . Wiec morda w kubeł psycholu

Dominex nie snobizm tylko czystość rasy jest najwarznejsza, jak z kotem i psem. Kot rasowy już ma genetycznie poukładane w genach. Wiec bardziej sie przyswajają niż jakies tam kundle i dachowce.


Dawno nie miałem takiego darmowego polewu jak z Ciebie.
Teraz wiem dlaczego każdy Twój związek tak się kończy.

Najpierw dajesz potem wymagasz... gratulacje, muszę chyba zacząć stosować Twoją metodę!


Robinek przestan już bo to jest śmieszne chyba trzeba wrzucić zdjencia z twojego starego forum co pisałeś o Pauli pod różnymi nikami a moze mam pokazać co kiedyś do mnie pisałeś wiec naprawde zamknij sie bo jestes tylko żałosna marionetka myslisz ze cos ugrasz tym ubosuli. I tak jestes skonczony


No to już nie jest śmieszne, może Ty się odpierdol bo głupoty piszesz.
Jeszcze raz Ci napiszę, nie wiesz co było, jak było i jak się skończyło.
Wiesz tylko tyle na ile Ci pozwoliliśmy w owym czasie.
Ja nic od Ciebie nie chcę od Pauli też, jesteśmy starymi dobrymi znajomymi,
nic więcej. Więc nie dorabiaj swojej teorii, że coś jest lub było.

A jeśli nie potrafisz tego zrozumieć to może niech ktoś inny Ci to wytłumaczy,
bo ja nie mam zamiaru.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek dobrze wiemy jak jestes wiec przestan świetego udawać i doskonale wiem jak było ale oczywiscie paula mogła kłamać
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Robinek dobrze wiemy jak jestes wiec przestan świetego udawać i doskonale wiem jak było ale oczywiscie paula mogła kłamać


dawaj, podpierdol go, nich się tłumaczy żonie gdzie się szlaja w necie i nie tylko i na co pieniądze wydaje :D
LEON LXIX


Spikel z całym szacunkiem, ale Ci już odjebało chłopie ogarnij się. Cały czas wypominasz Pauli że tyle zetonów dałeś. A ja sie Ciebie pytam zmuszała Cibie do tego?
Po drugie jak napisała wcześniej Dominatrix nie masz pojecie o kotach skoro twierdzisz że zjadł to przez to że był Paula sie źle nim zajmuje.
Spikel zachowaj troche godności i już przestań nawijać cały czas to samo jak magnetofon z jedną kasetą.
I powtarzam jak dawałeś to teraz nie wypominaj nikt Ciebie do tego nie zmuszał.



https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


co by nie pisać o niej to dzięki niej wasze życie jest ciekawsze i macie codzienne zajęci pisząc oglądając i hejtując ją dzięki niej się nie nudzicie :D
Awatar użytkownika
NoToTenTegoTen
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 25 gru 2017, 19:59
Podziękował: 17 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ....
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


A ja słyszałem żeby Paula z fajną maja zamiar zjeść tego kota :D. Spiesz się Spikel bo inaczej twój prezent skończy złe :taunt.:
Awatar użytkownika
tomekkkk
SU-holik
SU-holik
Posty: 122
Rejestracja: 17 lis 2015, 17:03
Podziękował: 7 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: tomekkk


Fchuj fajny watek :D w zasadzie brakuje jeszcze tylko przepisu na potrawkę z kota, poza tym jest zajebiscie :good3:



Nowy Blog ShowUp.tv
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Pasztet z kociąt jest tradycyjną szwajcarską potrawą bożonarodzeniową. Eksperci twierdzą, że w smaku kociego mięsa gustuje nawet 3 proc. szwajcarskiego społeczeństwa. Głównie są to farmerzy z kantonów: Lucerna, Appenzell, Jura i Berno. Zdaniem wielbicieli, kocie mięso smakuje jak królik. Podobnie też się przyprawia, dodaje czosnek i podaje z białym winem. Wiele prób zakazania takich kulinarnych ekstrawagancji spełzło na niczym, choć od lat angażuje się w takie akcje wiele osób publicznych – choćby Brigitte Bardot. Gdyby udało się jednak ten zakaz wprowadzić do szwajcarskiego prawa, to miałby on jedynie wymiar symboliczny. Z tradycją trudno bowiem walczyć.
LEON LXIX


komin pisze:Fchuj fajny watek :D w zasadzie brakuje jeszcze tylko przepisu na potrawkę z kota, poza tym jest zajebiscie :good3:


http://zjemcikota.pl/
PROSZĘ BARDZO! ;D
Awatar użytkownika
wrednaPaula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2016, 12:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wrednaPaula


Spikel20 pisze:
jay pisze:
B L A C K E D $ pisze:Spikel podobno dal pauli 150 tys zl monti 250 tys zl czasami dostala tez cos od innych i laska caly czas siedzi na wynajmie nie jezdzi na zadne wakacje tylko czasami do rodzicow, wyjazd nad morze ze sponsorem zakonczyl sie zrobieniem loda komus innemu za drinka. Wiec gdzie ona ma ta kase co jej daliscie bo jakos po niej nie widac zeby cos miala


torebki, buciki, ciuchy, kosmetyki wynajem apartamentów - to wszystko kosztuje, jakby kombinowała tak jak aurelka to może i by miała swoje m4 ale jak chce się mieć wszystko już, teraz, natychmiast no to niestety :dontknow:


Jak za paznokcie sie płaci 500 zł i zmienia co tydzien to późnej tak jest jak by sama malowała sobie to by miała oszczednosci


Czasami i coś mądrego napiszesz. Żeby te paznokcie chociaż ładne były a to szpony sztuczne, że aż obrzydzenie bierze. Ale tak, tak, co kto lubi.
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


wrednaPaula pisze:
komin pisze:Fchuj fajny watek :D w zasadzie brakuje jeszcze tylko przepisu na potrawkę z kota, poza tym jest zajebiscie :good3:


http://zjemcikota.pl/
PROSZĘ BARDZO! ;D



I są dowody właśnie ze kot ma niewłaściwa opiekę i myślenie o zjedzeniu jego kto publikuje przepisy o kocie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Maly_Krzaczek, Tomi45 i 63 gości