PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
No spikiel faktycznie masz czym się chwalić, że przewaliłes na laskę z monitora 150 tys :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laughingnew:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 01:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


To może ja coś od siebie wrzucę, dla przypomnienia klimatów ostatniej transmisji i ku czci pięknych nóg Pauli :air_kiss:

Awatar użytkownika
_asad_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 lut 2018, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
adamosx pisze:No spikiel faktycznie masz czym się chwalić, że przewaliłes na laskę z monitora 150 tys :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laughingnew:

No chłopak ma co wpisać do CV. ;) ;) ;) ;)


Na pewno zrobi to wrażenie :laughingnew: :laughingnew:


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


hard ty próbujesz nadrobić stare konto swoimi debilistycznymi postami. Hard na starosc tobie już jebie ładnie po pale. Ty to żyjesz jakim świecie fantazji i urojeń. Dam tobie taki przykład każda normalnie poukładana kobieta w głowie oddał by kota I miała by święty spokój. Jak widac kot ma sie coraz gorzej aż kwiatki musi jesc ( a propo Szatnik taki chujowy bukiet ze szkoda gadać nieś tac cie na lepszy trzeba było zabrać przynajmniej ze 100 róż) :D :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


spikel po co ci ten kot jak i tak wiadomo, ze jak ci go odda to i tak za tydzień góra dwa dasz go jej znowu, a jak uważasz, że paula maltretuje kota to zgłoś ją gdzie trzeba a nie będziesz szopki robił.
LEON LXIX


jay pisze:spikel po co ci ten kot jak i tak wiadomo, ze jak ci go odda to i tak za tydzień góra dwa dasz go jej znowu, a jak uważasz, że paula maltretuje kota to zgłoś ją gdzie trzeba a nie będziesz szopki robił.



A czemu mam oddawać ja już dla niego znajdę odpowiednie miejsce gdzie bedzie mieszkał . I jadł odpowiednie zeczy a nie kwiaty :mrgreen: .
Druga kwestia jest taka ze kot jest złe wychowywany a ja na takie zeczy pozwalać nie bede
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:



A tu spikelku20 film o Dominikanie.Oglądnij go uważnie abyś miał co wspominać.Aha pamiętaj że szampan najbardziej smakuje jak jest dobrze schłodzony. :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spikel20 pisze:
jay pisze:spikel po co ci ten kot jak i tak wiadomo, ze jak ci go odda to i tak za tydzień góra dwa dasz go jej znowu, a jak uważasz, że paula maltretuje kota to zgłoś ją gdzie trzeba a nie będziesz szopki robił.



A czemu mam oddawać ja już dla niego znajdę odpowiednie miejsce gdzie bedzie mieszkał . I jadł odpowiednie zeczy a nie kwiaty :mrgreen: .
Druga kwestia jest taka ze kot jest złe wychowywany a ja na takie zeczy pozwalać nie bede



Spikel jak piszesz posty to w okienku którym to robisz, naciśnij prawy przycisk myszy i wybierz "Sprawdź pisownię" - uwierz mi w momencie kiedy to zrobisz twoje życie stanie się lepsze :D
Awatar użytkownika
_asad_
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 07 lut 2018, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tam tez byłeś taki mądry ??? Bo pewnie nie . Więc przestan pierdolic trzy po trzy. Bo tu temat jest poważny.

HardRockCaffe666 pisze:
A tu spikelku20 film o Dominikanie.Oglądnij go uważnie abyś miał co wspominać.Aha pamiętaj że szampan najbardziej smakuje jak jest dobrze schłodzony. :mocking: :mocking: :mocking: :mocking:


Kolejny przykład degeneracji twojej . Więcej sie już nie ośmieszaj bo jestes nudny jak flaki z olejem.
Lepiej sobie szukaj nowego konta pedofilu i zofilu jak paula odejdzie z tad. Slodzeniem kocurków teraz to daleko noe zajedziesz obltniku jeden .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Tam tez byłeś taki mądry ??? Bo pewnie nie . Więc przestan pierdolic trzy po trzy. Bo tu temat jest poważny.

No tak nie ma co tu śmieszkować.Koleś stracił przecież kota i 150 tys złotych wiec temat jest arcy poważny.Nie wiem czy tylko mam się śmiać z ciebie czy płakać a może tak jedno i drugie. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Chuj z pieniędzmi bo to rzecz nabyta . A kot zwierzęciem żywe i to rasowe.!!!!a ja nie bede pozwalać na degenerację tego zwierza
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 miałam już nie pisać w tym temacie ale nie wytrzymałam.O kotach nie masz zielonego pojęcia a wypowiadasz się jakbyś był zwierzęcym behawiorystą.
Zrozum -kota się nie wychowuje tylko do kota dostosowuje. :yes4:
Jest takie powiedzenie-Pies ma właściciela a kot służbę :winkextra:
A jedzenie kwiatków przez koty to standard,mam 4 koty to wiem co potrafią zrobić z bukietem jak spuszczę kwiaty z oka na chwilę :biggrin: Koty potrzebują zielonego aby wyczyścić żołądek z sierści ,która tam trafia jak wylizują sobie futerko.To normalne kocie zachowanie.
Bądź łaskaw odpierdolić się od tego kota bo o kocim zachowaniu nie masz bladego pojęcia.
Reszty twoich wpisów nie komentuję bo szkoda klawiatury.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Brawo Dominatrix,
jak to dobrze poczytać kogoś mądrego. Sam mam kota od wielu lat i znam ich zachowania.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


spikel serio jej przelałeś 150 000 :shock2: tylko złotych czy żetonów?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
LEON LXIX


Tyle dostała w złotówkach przez czy lata znajomosci a od montiego ponad 250 tys to oczym my dyskutujemy. To teraz bez naszych Zeton to coezko żyć normalne co nie.

Ja wiem co dla kota jest najlepsz dominix wiec sie nie wtrącaj ty tam masz pewnie dachowce a nie koty rasowe wiec sie. Je wypowiadaj na ten temat bo zielonego pojęcia nie masz.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Spikel to nie ważne czy kot rasowy czy dachowiec,kot to kot i ma takie same potrzeby.
Mogą mieć różne charaktery ale potrzeby mają takie same.
Ty naprawdę nie masz bladego pojęcia o kotach. Tak,teraz mam 4 koty uratowane ale miałam też rasowe (kurwa jaki snobizm) i wyobraź sobie ,każdy kot ma inny charakter ale potrzeby mają takie same.Czy rasowy czy dachowiec i tak żarły kwiatki.Moja znajoma ma 6 Norweskich Leśnych w tej chwili i też potrafią jej zjeść kwiatki :shock2: Cholera chyba nie wiedzą ,że są rasowe :shock2:
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Spikel20 pisze:Tyle dostała w złotówkach przez czy lata znajomosci a od montiego ponad 250 tys to oczym my dyskutujemy. To teraz bez naszych Zeton to coezko żyć normalne co nie.

Ja wiem co dla kota jest najlepsz dominix wiec sie nie wtrącaj ty tam masz pewnie dachowce a nie koty rasowe wiec sie. Je wypowiadaj na ten temat bo zielonego pojęcia nie masz.


Rozumiecie to: Przez "czy lata" tak pisze bogacz który jako jedyny ma we wszystkim rację i wszystko wie!
Człowieku robisz z siebie pośmiewisko.



www.BlogSU.pl
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Dajcie już spokój z tymi kotami. Macie kota w głowie. Nie zaśmiecajcie forum, bo to jest o Pauli, a nie o kotach :!:
Dominatrix idź tresuj swego niewolnika, a od kotów trzymaj się z dala :D

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Zajac_BAX
SU-holik
SU-holik
Posty: 71
Rejestracja: 16 lut 2018, 01:29
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wiele
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości