PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv

Masz tu ode mnie spikelku20 pioseneczkę uroczą. Jak nie rozumiesz mojej aluzji to trudno. :derisive: :derisive: :derisive: :derisive:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
B L A C K E D $ pisze:wiem już kto to jest robinek i jeżeli paula jest tak głupia że po tym wszystkim z nim gada bo daje jej kasę to życzę jej powtórki z rozrywki !!!

Pewno też twój sąsiad.Kuswa jaki ten świat jest mały. :mocking:


Jestes dla niej taki wazny i nie powiedziala ci o nim ? Tu akurat spikel ma racje co do mnie bo ja tu tylko pisze a to co jej robil robinek to ci sie raczej w glowie nie miesci, podobno swego czasu mozna bylo to ogladac na SU
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 20:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:
B L A C K E D $ pisze:wiem już kto to jest robinek i jeżeli paula jest tak głupia że po tym wszystkim z nim gada bo daje jej kasę to życzę jej powtórki z rozrywki !!!



No black widzisz są gorsi od coebie o 100 procent a wybaczenie za zetonki zawsze działa . I kto mi powie ze nie ma tu materializmu to jest czysta hipokryzja co to swego gościa . Ten psychol to gorszy jest od coebie o 100 procent


Hard przestan sie wiecej kompromitować tutaj bo jestes mniej niż zero .


Wasze domysły mnie rozwaliły! :laughingnew:
Widocznie nie byłem aż taki najgorszy skoro "po tym wszystkim" potrafimy normalnie rozmawiać, a Wy nie.

Wirtualne życie mnie nie interesuje.
Nie przesiaduję jak Wy codziennie na SU. Od ponad 3 lat bywam wręcz sporadycznie.
Nikogo nie sponsoruję, a drobny napiwek za pokaz który mi się podobał jest gestem uznania, niczym więcej.
Tylko wam jest to bardzo trudno zrozumieć, bo liczycie na coś więcej.

A tak ogólnie to mam wyjebane na to co kto tam robi, pisze, pokazuje.
Czego i Wam życzę.
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:...

Nie znam cię lepiej ale i tak jesteś lepszy od tych jebanych hejterów i tego spikela20 który tylko umie ... oddawaj mi kota.. ileż to ja na nią nie wydałem.. gdzie to ja niby i z kim nie pojadę , jaki to ja jestem bogaty i w jaki zacnym towarzystwie to ja się niby nie obracam.ŻAŁOSNE POSTĘKIWANIA JEBANEGO ROBOLA I NIC POZA TYM. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


@HardRockCaffe666 nie Ciebie miałem na myśli.



www.BlogSU.pl
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Robinek29 pisze:@HardRockCaffe666 nie Ciebie miałem na myśli.

WIEM -na szczęście zaliczam się do tych którzy tu umieją czytać ze zrozumieniem. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Robinek29 pisze:...

Nie znam cię lepiej ale i tak jesteś lepszy od tych jebanych hejterów i tego spikela20 który tylko umie ... oddawaj mi kota.. ileż to ja na nią nie wydałem.. gdzie to ja niby i z kim nie pojadę , jaki to ja jestem bogaty i w jaki zacnym towarzystwie to ja się niby nie obracam.ŻAŁOSNE POSTĘKIWANIA JEBANEGO ROBOLA I NIC POZA TYM. :!: :!: :!: :!:



Robinek jedt najlepszy hard niech sie paula pochwali jaki dla niej był psychiczny . Ile nocy przez tego gościa płakała i tym gorszych zeczy. Przez rok czasu ja prześladował gorzej niż monti o 100 razy. Na każdy kroku wypominał jej ze jest kur itp i naciąga bogatych mężczyzna jak pijawka i zostawia . Nieprzeciętny ponoć ma numery od wykorzystanych mężczyzn ile mieszkań przez nią potracili . I teraz twierdzisz ze robinek lepszy od nas jestes tak sam cyniczny jak ta cała reszta. A paula jak rozmawia z tym człowiekiem to już jedt dla mnie chore bo co ten osobnik jej zrobił to szkoda gadać .
I teraz bedzie siebie robił jakiego porządnego gościa . Teraz mówi ze nie siedzi a siedział w dzien dzien jak maniak ze Pauli żyć nie dawał wiec takiej hipokryzji po jego słowach to sie nóż otwiera.

Hard a ciebie nierobie kim można nazwać jak ani nie pracujesz tylko pobierasz rentę od społeczeństwa polskiego co chorują na takich zwyrodnialcow . Ja przynajmniej w miesiąc zarabiam ile ty nawet przez 3 lata renty nie dostaniesz . Wiec przestan sie ośmieszać więcej i chanby sobie oszczec.

Paula otrzymała odemnie spokojnie przez te trzy lata 150 tys zl wiec nie pierdol mi tu głupot bo taka kwotę to ty widziałeś tylko na filmach nierobie. Ja do wszystkiego musiałem dochodzić sam. Wiec odpierdol sie zgredzie odemnie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay pisze:cóż za walka buldogów o paule a ona i tak nie wybierze żadnego z nich :D


Tu nie ma co śmieszkować, to są poważne sprawy ;)

Aktualnie temat numer 1 na foro.
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ktoś kiedyś powiedział że prawdziwego mężczyznę można to tym poznać jak kończy a nie jak zaczyna.Jak ty kończysz to wszyscy tu widzimy ( jęki steki pretensje do całego świata. Istny obraz nędzy i rozpaczy.Zachowuj się spikel20 jak mężczyzna a nie jak lamentująca baba która straciła torbę z jajkami. :!: :!: :!: :!:
PS kończę już ci tu dokuczać bo nawet zaczyna mi trochę ciebie być żal. :derisive:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard zal to moze być wyłącznie ciebie bo ja sobie w życiu radę dam co by sie nie działo. Najśmieszniejsze i sam musisz to zobaczyc na właśnie oczy. Co paula o montim mówią i robiła rzuć kilka tysięcy i zaś jest kochany taki robinek psychol większy niż monti i blaked razem wzięci sypnie zetona i tez mu wybacza wszystko . Wiec o czym my tu dyskutujemy?? I jak kurwa będziesz swoje terie dalej mi tu wciskał jak jest wspaniałe to sobie daruj. W świecie zeczywist czegos takiego nie ma moze W as w świece wirtualnym to na porządku dzienym. Jadę na wakacje i zapominam o tym wszystkim i już napewno po akacjach na forum nie wroce. Nowy rozdział z zycia trzeba rozpocząć jak bede pic Dom Pérignon to wypije wasze zdrowie żebyście sie opamiętali.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard zal to moze być wyłącznie ciebie bo ja sobie w życiu radę dam co by sie nie działo. Najśmieszniejsze i sam musisz to zobaczyc na właśnie oczy. Co paula o montim mówią i robiła rzuć kilka tysięcy i zaś jest kochany taki robinek psychol większy niż monti i blaked razem wzięci sypnie zetona i tez mu wybacza wszystko . Wiec o czym my tu dyskutujemy?? I jak kurwa będziesz swoje terie dalej mi tu wciskał jak jest wspaniałe to sobie daruj. W świecie zeczywist czegos takiego nie ma moze W as w świece wirtualnym to na porządku dzienym. Jadę na wakacje i zapominam o tym wszystkim i już napewno po akacjach na forum nie wroce. Nowy rozdział z zycia trzeba rozpocząć jak bede pic Dom Pérignon to wypije wasze zdrowie żebyście sie opamiętali.


nie no napisz do nas z tych wakacji i koniecznie fotki wrzuć, pokaż nam też swoją nową ukochaną, musimy porównać która lepsza :D
LEON LXIX


Obrazek
No to CIN --CIN spikelku20 :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Obrazek
No to CIN --CIN spikelku20 :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:


Już pijesz? Jeszcze nie ma 22 :-P
R29
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 648
Rejestracja: 07 gru 2017, 00:51
Podziękował: 114 razy
Podziękowano mu: 172 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


jay pisze:nie no napisz do nas z tych wakacji i koniecznie fotki wrzuć, pokaż nam też swoją nową ukochaną, musimy porównać która lepsza :D


Hard jak zobaczy to pojdzie i sie z mostu żuci ;)) No ale cos paula płakać napewno nie bedzie po nim.
Ale zazdrosna to napewno Hahsha

Hard już przestan wklejać zeczy które chlejesz codzienie jak rentę dostaniesz. Jak dla ciebie szampan to jakaś podróba wina musującego to sie boje jakie musisz pic inne trunki. Pewnie wódkę nazywasz denaturat
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Tak tak to Dominikana godz 23.25 pokój nr 666 - spikel20 i tajemnicza nieznajoma sooryyyy nieznajomy.Ciekawe co piją .. pewno DON PERIGNON. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:( jestem ciekaw który pierwszy schyli się po mydełko) ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Teraz to pieknie wychodzi hard jakim pedałem jestes takie fotki cały czas mieć na kompie.hard jestes skończony
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel tylko tak w woli ścisłości jeśli już tyle zarabiasz zainwestuj w słownik języka polskiego walisz takie błędy,że aż oczy bolą.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Kodak pisze:Spikel tylko tak w woli ścisłości jeśli już tyle zarabiasz zainwestuj w słownik języka polskiego walisz takie błędy,że aż oczy bolą.


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Spikel jeszcze pisze w miare w porządku, spójrz lepiej na błędy Harda
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tymczasem pisze:
Kodak pisze:Spikel tylko tak w woli ścisłości jeśli już tyle zarabiasz zainwestuj w słownik języka polskiego walisz takie błędy,że aż oczy bolą.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Spikel jeszcze pisze w miare w porządku, spójrz lepiej na błędy Harda


Bez komentarza :lol: :lol:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 09:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak



No cóż. :!: :!: :!: :!:


:beg: :beg: :beg: :beg:


Nie wiele mogę ci dać choć bym chciał. :!: :!: :!: :!:


To koniec :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Maly_Krzaczek, Maput0 i 35 gości