PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:
NapalonaOna pisze:
taki_tam pisze:No mieszkanie ma pierwsza klasa i tutaj można powiedzieć o luksusach a nie jak w przypadku mieszkania Keiiiti (tak kiedyś określił jej warunki mieszkalne).

ludzie o czym wy tu gadacie? luksus?? chyba nie widzieliscie luksusowego mieszkania, sypialnia gdzie nie mozna swobodnie stanąć bo jest taki niski sufit, za takie pieniądze jak Paula zarabia mogłaby mieć naprawde super chate a nie kawalerke (bo tak to dla mnie wygląda). Poprzednie mieszkanie było fajniejsze jak dla mnie

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Jeżeli dla ciebie mieszkanie z sauną w standardzie to kawalerka to nie mamy o czym już dalej tu dyskutować.O co ci chodzi to ja dobrze wiem.Pozdrawiam wszystkich rozgoryczonych powodzeniem Pauli. :!: :!: :!: :!:


hard a może się pochwalisz ile wczoraj paula zarobiła bez obiegu żetonów bo do północy miała 20 nie tyś tylko 20 żetonów czyli 2 zł dzień wcześniej też szału nie było :laughingnew: a później załamana zeszła z kam :D za to calypso do północy ponad 15 tyś
A co do tego apartamentu to naprawdę szału nie ma jej sypialnia to zwykła antresola i to mam być apartament ? ty widziałeś kiedyś hard prawdziwy apartament ? to jest fajne jak się jedzie na kilka dni a nie żeby tam mieszkać
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NapalonaOna pisze:
taki_tam pisze:No mieszkanie ma pierwsza klasa i tutaj można powiedzieć o luksusach a nie jak w przypadku mieszkania Keiiiti (tak kiedyś określił jej warunki mieszkalne).

ludzie o czym wy tu gadacie? luksus?? chyba nie widzieliscie luksusowego mieszkania, sypialnia gdzie nie mozna swobodnie stanąć bo jest taki niski sufit, za takie pieniądze jak Paula zarabia mogłaby mieć naprawde super chate a nie kawalerke (bo tak to dla mnie wygląda). Poprzednie mieszkanie było fajniejsze jak dla mnie

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


zazdrość cię zżera typowa kawalerka to ma tak do 30 mkw i nie wiem dlaczego nie można u niej swobodnie stanąć w sypialni :scratch_one-s_head: paula ze swoim wzrostem to i podskakiwać pewnie tam może a i tak nie doskoczy do sufitu i na koniec nie znasz się lofty są o wiele fajniejsze niż mieszkania w blokach nawet tych nowych
LEON LXIX


Ciekawi mnie czy paula placi moderaci forum za cenzure ? bo nie moge wrzucic piosenki ktora leci w radiu rmf maxx. Ciekawi mnie dlaczego moderacja uwaza ze ta piosenka moze urazic paule skoro kazdy moze jej posluchac w radiu :dontknow: czyzby podejrzewali ze niektore slowa tej piosenki pasuja akurat do pauli ?
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paula pokazywała jak może stanąć w sypalni w najwyższym punkcie owszem może stać swobodnie... a zazdrosna nie jestem bo sama mam mieszkanie 3 poziomowe z pięknym dużym ogrodem z 3 sypialniami i dużym salonem więc nie mam powodów do zazdrosci, dobrze ze wam sie podoba jej mieszkanie (i jej tez) ale nie gadajcie ze jest nie wiadomo jakie luksusowe bo sie ośmieszacie

ps saune może sobie każdy kupić i nie są to jakieś kosmiczne pieniądze
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


No jaha, wszyscy Forumowicze to milionerzy i mieszkają w wielopoziomowych willach z kilkunastoma sypialniami i łazienkami a takie bajery jak bilard, sauna, dżakuzi czy basen nie robią na nich najmniejszego wrażenia bo wszyscy to mają :) Sauna to jest duży wydatek bo jest to niepotrzebny bajer służący tylko rozrywce a trzeba na niego poświęcić jedno całe pomieszczenie a do eksploatacji i czyszczenia potrzebne są spore zapasy gotówki - czego najlepszym dowodem jest to, że mało kto ją ma (w Polsce - bo np. w Szwecji jest w niemal każdym większym domku jednorodzinnym)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 09:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


B L A C K E D** pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
NapalonaOna pisze:
taki_tam pisze:No mieszkanie ma pierwsza klasa i tutaj można powiedzieć o luksusach a nie jak w przypadku mieszkania Keiiiti (tak kiedyś określił jej warunki mieszkalne).

ludzie o czym wy tu gadacie? luksus?? chyba nie widzieliscie luksusowego mieszkania, sypialnia gdzie nie mozna swobodnie stanąć bo jest taki niski sufit, za takie pieniądze jak Paula zarabia mogłaby mieć naprawde super chate a nie kawalerke (bo tak to dla mnie wygląda). Poprzednie mieszkanie było fajniejsze jak dla mnie

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Jeżeli dla ciebie mieszkanie z sauną w standardzie to kawalerka to nie mamy o czym już dalej tu dyskutować.O co ci chodzi to ja dobrze wiem.Pozdrawiam wszystkich rozgoryczonych powodzeniem Pauli. :!: :!: :!: :!:


hard a może się pochwalisz ile wczoraj paula zarobiła bez obiegu żetonów bo do północy miała 20 nie tyś tylko 20 żetonów czyli 2 zł dzień wcześniej też szału nie było :laughingnew: a później załamana zeszła z kam :D za to calypso do północy ponad 15 tyś
A co do tego apartamentu to naprawdę szału nie ma jej sypialnia to zwykła antresola i to mam być apartament ? ty widziałeś kiedyś hard prawdziwy apartament ? to jest fajne jak się jedzie na kilka dni a nie żeby tam mieszkać

Wiesz co ci napisze ty.....
Jak byś śledził trochę bardziej uważnie jej transmisje to byś wiedział że miała problemy techniczne stad ta dziwna kwota ale ty wolisz pisać byle by pisać.Typowe zachowanie''osiedlowego przygłupa'' który niczego nie sprawdzi a potrafi tylko chlapać głupio ozorem.
Tak Calypso może i miała 15 tys ale pewno od ciebie to złamanego grosza nie dostała ty '''wirtualny hejterku''.
A co do nazwy czy to antresola czy apartament czy chuj wiec co to jest tam po prostu ładnie tylko niektórym z was tak trudno to przyznać. :!: :!: :!: :!:
PS ac o do tego kawałka co chciałeś tu umieścić to niestety miałem okazje go wysłuchać.Był tak samo durny i głupkowaty jak ty wiec nawet dobrze się składa że moderacja wstrzymała jego publikację. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


B L A C K E D** pisze:batman najbardziej wymowna w twoim przypadku będzie ta emotka :facepalm:
A pisząc post na kompie który poprawia ci błędy lub pisząc go przez cały tydzień to chyba nie jest wielki wyczyn żeby napisać bez błędów chyba ze jesteś na takim poziomie że ludzie powinni bić ci za to brawa :dontknow:


Patolu, możesz zmieniać temat, ale prawdy nie zmienisz. Jesteś głupi jak but :D ! Według ciebie pisanie bez błędów, lub z małą ilością(pewnie też mi się czasem zdarzy) to coś nadzwyczajnego i powód do oklasków :blink: ? Nie, to tylko tak nisko poprzeczkę sobie zawiesiłeś.
Zaraz ktoś wyjedzie z definicją dysleksji, ale prawda jest taka, że jeżeli nie chodzisz na co dzień z tabliczką ze swoim imieniem i nazwiskiem zawieszoną na szyi, bo pamiętasz jak ci mama z wujkiem dali na chrzcie, to też możesz zapamiętać jak poprawnie pisać zwłaszcza te często używane wyrazy. Nie mam na myśli wyszukanych słów, wystarczyłaby znajomość pewnych regułek. To tylko kwestia pamięci, wszystkiego można się wyuczyć. To lenistwo a nie dysleksja! Brak logiki w wypowiedziach też tym będziesz usprawiedliwiał? Weź się za naukę debilu :p! Masz gigantyczne braki i hejtowanie ci w tym nie pomoże. Dorośnij, zacznij się martwić swoim życiem, bo naprawdę jest się o co martwić.

NapalonaOna pisze:Paula pokazywała jak może stanąć w sypalni w najwyższym punkcie owszem może stać swobodnie... a zazdrosna nie jestem bo sama mam mieszkanie 3 poziomowe z pięknym dużym ogrodem z 3 sypialniami i dużym salonem więc nie mam powodów do zazdrosci, dobrze ze wam sie podoba jej mieszkanie (i jej tez) ale nie gadajcie ze jest nie wiadomo jakie luksusowe bo sie ośmieszacie

ps saune może sobie każdy kupić i nie są to jakieś kosmiczne pieniądze


Oczywiście, że nie jesteś zazdrosna xD! Ch.j tam, że aż cię zwija w środku, ty nie jesteś przecież zazdrosna, jesteś ponad to :p! Jak na nie zazdrosną osobę jesteś wyjątkowo zawzięta na punkcie tego, żeby nikt nie uznał tego mieszkania za luksusowe. Każdy ma inne standardy i inaczej postrzega takie sprawy. Np. mógłbym się do ciebie doj.bać o to w jakich warunkach ty mieszkasz. Bo kto normalny ma 3 sypialnie w ogrodzie :D? Dzicz! Ja z moimi standardami mieszkaniowymi, mimo twojego wy.ebanego w kosmos mieszkania 3-poziomowego (!!!) bardzo ci współczuję spania na drzewie. Tobie podoba się życie małpy, mnie nie, ale co kto woli, prawda? To, że opie.dolisz banana prosto z drzewa przed snem, bynajmniej plusem bym nie nazwał. Twoje życie twoja sprawa. Normalnie nawet bym tego nie skomentował, bo mnie to nie obchodzi i to właśnie można by uznać za brak zazdrości- brak komentarza na dany temat, ale skoro chciałaś o tym wspomnieć.. . Skoro ci tak bardzo zależy na klasyfikacji czyjegoś dobrobytu, to coś z twoim brakiem zazdrości jest jednak nie tak.

Tyle samozwańczej arystokracji w jednym miejscu jeszcze nie widziałem xD. Jeden bogatszy od drugiego. Z pewnością wszyscy mieszkacie w pałacach, a służba kłaniając się w pół mówi: „dzień dobry milordzie”. Nawet ku.wa małpa ma 2piętrowe mieszkanie na własność :p! I dobrze, żyjcie sobie dalej w przepychu. Tylko po co pisanie o kasie, skoro wam tak dobrze w swoich komnatach? Pozdrawiam :p
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


ludzie ale wy jesteście porąbani, już nie można napisać nic co się myśli bo zaraz zhejtują że zazdrosna, :o


BATMANmkr90 pisze:...


forum jest po to aby wyrazić swoją opinie i tak też zrobiłam, mam inne spostrzeżenie luksusu niż osoby tu na forum ale ok niech wam będzie. nie napisałam że mam sypialnie w ogrodzie, teraz się dowalisz że nie użyłam przecinku...
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 03:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Muszę ci napisać że co raz bardziej przypada mi do gustu twoja forumowa twórczość.Zwłaszcza tępienie wszelakich internetowych pasożytów(czytaj Blacked**)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


BARMANOS89- kolejny przygłup nam się tu objawił.Ludzie apeluje do was używajcie częściej prezerwatyw co by tacy IDIOCI na świat nie przychodzili. :!: :!: :!: :!:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Nadeszla wiekopomna chwila :D Hard gratuluje :good3: po 653 postach napisales w koncu jakis z ktorym sie zgadzam :D
W z wiazku z tym wydarzeniem jestem sklonny wplacic na Twoje konto zabojczy jackpot w wysokosci 10 zet.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


co do tego że mieszkanie jest luksusowe to ostra przesada, tym bardziej że lofty nie każdemu przypadają do gustu - mi kompletnie nie , a jeśli chodzi o saune, Hardeczku dziadeczku sam byś sobie taką mogl w domku ogarnąć gdybys nie przepieprzał kasy na kobiety ktorych nigdy nie bedziesz miał bo sauna to nie koszt 20 tysięcy a ok 3500-6000 więc to nie są jakies wielkie pieniądze ;) pozdrawiam
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Co decyduje o tym ze mieszkanie dostaje łatkę "luksusowego"? Pewnie sprawa dość dyskusyjna, ale dla przeciętnego zjadacza chleba w Polsce to mieszkanko Pauli zapewne się w ta kategorie łapie. Złota 44 to nie jest...to oczywiste. Jeśli definiować luksus tylko kosztem zakupu to faktycznie, robiłem mały research i te lofty w Lodzi są śmiesznie tanie...cena na poziomie 5-6tys za metr...o ile mnie pamięć nie myli to na Złotej miejsce parkingowe w garażu jest droższe niż cały apartament Pauli...
Z drugiej strony, patrząc tylko przez pryzmat szolapa to faktycznie Paula jest teraz w jednym z bardziej luksusowych wnętrz.
Czy Paula jest bardziej "Luxury" dzięki temu opakowaniu to ja już zostawię dla siebie, jest już was tu wystarczająco dużo do dzielenia się tym trudnym tematem ;)
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


komin pisze:Co decyduje o tym ze mieszkanie dostaje łatkę "luksusowego"? Pewnie sprawa dość dyskusyjna, ale dla przeciętnego zjadacza chleba w Polsce to mieszkanko Pauli zapewne się w ta kategorie łapie. Złota 44 to nie jest...to oczywiste. Jeśli definiować luksus tylko kosztem zakupu to faktycznie, robiłem mały research i te lofty w Lodzi są śmiesznie tanie...cena na poziomie 5-6tys za metr...o ile mnie pamięć nie myli to na Złotej miejsce parkingowe w garażu jest droższe niż cały apartament Pauli...
Z drugiej strony, patrząc tylko przez pryzmat szolapa to faktycznie Paula jest teraz w jednym z bardziej luksusowych wnętrz.
Czy Paula jest bardziej "Luxury" dzięki temu opakowaniu to ja już zostawię dla siebie, jest już was tu wystarczająco dużo do dzielenia się tym trudnym tematem ;)



A kurde ta złota 44 to mega ;p nie pogardziłabym i do tego te widoki basen i inne jej ;p :D :D
Awatar użytkownika
Mysia100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2017, 09:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mysia100


Mysia100 pisze:A kurde ta złota 44 to mega ;p nie pogardziłabym i do tego te widoki basen i inne jej ;p :D :D

Bylem, widzialem, ogladalem. Powiem tak..."to nie sa tanie rzeczy", to po pierwsze.
Po drugie, troche jak w biurowcu, klima, okna nie otworzysz...ok, czepiam sie ;)
Po trzecie, tam nikt nie mieszka na stale. Mieszkania glownie kupione jako "city apartament" dla forsiastych, tudziez przez firmy dla jakichs wazniejszych gosci/specjalistow na dluzszym pobycie. Spora ilosc sprzedana pod wynajem krotkoterminowy ale chodza ploty ze kiepska inwestycja pod tym wzgledem bo koszty utrzymania "bez oblozenia" sa zabojcze. Czynsz za najmniejsze mieszkanie ktore jest "twoje" zaczyna sie od ok 2000...
Zalety? adres na niektorych robi wrazenie...basen i spa (ale to jest w wielu inwestycjach za duuuzo mniejsze pieniadze), widok...no, ladny...cena za metr moze wzrosnac o 100% w zaleznosci od pietra i kierunku...gratis jakies szanse ze spotkasz Lewandowskiego w windzie ;) tyle ze on zapewne w raamch promocjii zaplacil moze polowe normalnej ceny.
Takze no... nie kupie :P
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Wg mnie, Paula jest ostro zmanierowana, często jej gadka jest wkurzająca, sposób mówienia. U niej zawsze te same osoby sypią żetonami, a ona nawet nie potrafi tego docenić. Ostatnio pojawiło się u niej zbyt dużo kilogramów, nie wiem czym to jest spowodowane ale chyba nie ciążą... ?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 18:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


ciaza spozywcza :lol2:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 03:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


komin pisze:
Mysia100 pisze:A kurde ta złota 44 to mega ;p nie pogardziłabym i do tego te widoki basen i inne jej ;p :D :D

Bylem, widzialem, ogladalem. Powiem tak..."to nie sa tanie rzeczy", to po pierwsze.
Po drugie, troche jak w biurowcu, klima, okna nie otworzysz...ok, czepiam sie ;)
Po trzecie, tam nikt nie mieszka na stale. Mieszkania glownie kupione jako "city apartament" dla forsiastych, tudziez przez firmy dla jakichs wazniejszych gosci/specjalistow na dluzszym pobycie. Spora ilosc sprzedana pod wynajem krotkoterminowy ale chodza ploty ze kiepska inwestycja pod tym wzgledem bo koszty utrzymania "bez oblozenia" sa zabojcze. Czynsz za najmniejsze mieszkanie ktore jest "twoje" zaczyna sie od ok 2000...
Zalety? adres na niektorych robi wrazenie...basen i spa (ale to jest w wielu inwestycjach za duuuzo mniejsze pieniadze), widok...no, ladny...cena za metr moze wzrosnac o 100% w zaleznosci od pietra i kierunku...gratis jakies szanse ze spotkasz Lewandowskiego w windzie ;) tyle ze on zapewne w raamch promocjii zaplacil moze polowe normalnej ceny.
Takze no... nie kupie :P


Powiem tak ta złota 44 no podoba mi się ale brakuje tam pewnego ciepla domu lecz jeśli bym miała okazje tam spędzić weekend za free np u znajomego ( ha ha ha ha ) lub np coś wygrać (ha ha ha ha ) brałabym jak świeżaka w biedronce (ach ta polska cebula :laughingnew: ) A co do Lewandowskiego to np zrobić jazdy windą ( :laugh3: ) co dwie trzy godzinki :shock2: Mnie nawet nie stać by to kupić no chyba że pokocha mnie książe z Dubaju przyjedzie na złotym mustangu ha ha :laughingnew: Mimo wszystko fajnie pomarzyć o weekendziku tam i imprezce w basenie :rofl: :rofl: :cool3: :sarcastic_blum:
Awatar użytkownika
Mysia100
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 20
Rejestracja: 29 gru 2017, 09:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: mysia100


tajemniczysu pisze:co do tego że mieszkanie jest luksusowe to ostra przesada, tym bardziej że lofty nie każdemu przypadają do gustu - mi kompletnie nie , a jeśli chodzi o saune, Hardeczku dziadeczku sam byś sobie taką mogl w domku ogarnąć gdybys nie przepieprzał kasy na kobiety ktorych nigdy nie bedziesz miał bo sauna to nie koszt 20 tysięcy a ok 3500-6000 więc to nie są jakies wielkie pieniądze ;) pozdrawiam


Ciekawy jestem ilu z was byłoby stać na wynajęcie mieszkania za 2800 zł plus jeszcze do tego ok. 1000 zł opłaty więc prawie 4000 zł.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa ja posiadam swoje własne mieszkanie, kupione za lata pracy a nie za kredyt w banku;) myślę, że gdybym nie miał już swojego "gniazdka" zapewne byłoby mnie stać, 4000 jak na np. Warszawe to wcale nie tak cholernie dużo za mieszkanie, a jesli mieszka się w 2 osoby to juz naprawde niewiele, chociaz wiadomo rozne są sytuacje zyciowe i nikogo nie krytykuje, dla kogos 1200 zl moze byc majątkiem a dla innego 1200 zl to grosze do przewalenia w godzinę ;) roznie ludzie patrzą i szanuje wszelkie poglądy

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gedeon, Koras, SPEEDI, Suwczak_rogowski_abramo, szakal, Wilsu i 56 gości