PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
A ty hard nie masz co robic tylko zaśmiecać forum 24 godziny na dobr pod tym tematem nie masz rodziny to bym cie na swieta zaprosił . A ty Antonii chuja wiesz i bede traktował tak jak ja uważam za stosowne . I tyle s temacie
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:A ty hard nie masz co robic tylko zaśmiecać forum 24 godziny na dobr pod tym tematem nie masz rodziny to bym cie na swieta zaprosił . A ty Antonii chuja wiesz i bede traktował tak jak ja uważam za stosowne . I tyle s temacie

Spikel20 cały czas czekam może ty byś mnie tak w końcu zaprosił .Przecież znamy się już nie od dziś.Pogadamy o ty i o owym, napijemy się wódeczki i takie tam. :lol: :lol: :lol: :lol: ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Trzeba było przyjść we wigile to bym ciebie wpuścił. A tak to trzeba było z paula pogadac ze samotnie swieta spędzasz napewno by ciebie przygarnęła. I przestawiła rodzica :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Trzeba było przyjść we wigile to bym ciebie wpuścił. A tak to trzeba było z paula pogadac ze samotnie swieta spędzasz napewno by ciebie przygarnęła. I przestawiła rodzica :D

Żartowniś z ciebie Spikel20.Ale już wole jak tu sobie żartujesz niż piszesz te swoje ''mądrości''. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ja bym sie tak hard nie śmiał bo pewnie bys dostał czarna polewkę . Bo w sumie chyba jestes wieku jej rodziców.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Ja bym sie tak hard nie śmiał bo pewnie bys dostał czarna polewkę . Bo w sumie chyba jestes wieku jej rodziców.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Czarna polewka «zupa z krwi zwierzęcej ... zapomniana. Może więc warto tu napisać,że to afrodyzjak i to ponoć przedni.A co do wieku to jestem nawet starszy. ;) ;) ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No widzisz hard Wiec chyba rozumiesz ze wrescie czas przyszedł żebyś kogoś znalazł a nie podrywał dziewczyny która mógłby być twoimi corkami . Hard hefnerem nie jestes wiec nie ma nawet szans żadnych na to żeby takie młode poleciały. Wiec usuń konto usuń tez konto na forum. I idz do ludzi zrob jakiegos bloga o tenisie i sie spełniałam a nie masz o młodych dupach
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:No widzisz hard Wiec chyba rozumiesz ze wrescie czas przyszedł żebyś kogoś znalazł a nie podrywał dziewczyny która mógłby być twoimi corkami . Hard hefnerem nie jestes wiec nie ma nawet szans żadnych na to żeby takie młode poleciały. Wiec usuń konto usuń tez konto na forum. I idz do ludzi zrob jakiegos bloga o tenisie i sie spełniałam a nie masz o młodych dupach

Widzę że moja skromna tu obecność jakoś ci przeszkadza.Czemu może tak tu napiszesz bo ja to wiem ale inni chętnie się dowiedzą. :!: :!: :!: :!:
PS Jak już coś tu napiszesz na ten temat to tylko z sensem.Przypominam nie jesteśmy tu sami. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Tak,tak masz racje!!!. Rób sobie co tam chcesz .Tylko pamiętaj że bóg i historia zapamiętają co tu robisz. :!: :!: :!: :!: .I tylko to jak się tu wypowiadasz świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem i jak traktujesz bliźniego swego. :!: :!: :!: :!:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


"tylko to jak się tu wypowiadasz świadczy o tym jakim jesteś człowiekiem i jak traktujesz bliźniego swego." - Odezwał się ten porządny, który w pierwszej kolejności liże cztery litery swojej Księżnicze Pauli, a później idzie do Wydziaranej i obrabia Pauli dupe :) Już nie pierwsze i zapewne nie ostatniej Pannie obrobisz dupe. Podpisuje się pod Spikelem, który napisał, że nadałbyś się z Toxic :)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:No widzisz hard Wiec chyba rozumiesz ze wrescie czas przyszedł żebyś kogoś znalazł a nie podrywał dziewczyny która mógłby być twoimi corkami . Hard hefnerem nie jestes wiec nie ma nawet szans żadnych na to żeby takie młode poleciały. Wiec usuń konto usuń tez konto na forum. I idz do ludzi zrob jakiegos bloga o tenisie i sie spełniałam a nie masz o młodych dupach

Widzę że moja skromna tu obecność jakoś ci przeszkadza.Czemu może tak tu napiszesz bo ja to wiem ale inni chętnie się dowiedzą. :!: :!: :!: :!:
PS Jak już coś tu napiszesz na ten temat to tylko z sensem.Przypominam nie jesteśmy tu sami. :!: :!: :!: :!:



Slucham ciebie hard jakie tam wnioski wyciagneles bo bardzo sie posmieje z twoich teori :D
Ktore znajac zycie sa chuja warte. A ja za to nakresle twoj portret psychologiczny :taunt.: :taunt.: :taunt.: :taunt.:
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Obrazek
Oj oj widzę że ktoś tu znowu odgrzewa spalone kotlety. :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard, Ty musisz chyba szukać nowej ulubienicy, bo Paula do Ciebie ma juz bardzo duzy dystans i nie sądze aby sie to zmienilo, bo takich rzeczy sie nie zapomina. Nawet jak wypisujesz jej te lizodupskie teksty to jest dla Ciebie chłodna jak lód



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:No widzisz hard Wiec chyba rozumiesz ze wrescie czas przyszedł żebyś kogoś znalazł a nie podrywał dziewczyny która mógłby być twoimi corkami . Hard hefnerem nie jestes wiec nie ma nawet szans żadnych na to żeby takie młode poleciały. Wiec usuń konto usuń tez konto na forum. I idz do ludzi zrob jakiegos bloga o tenisie i sie spełniałam a nie masz o młodych dupach

Widzę że moja skromna tu obecność jakoś ci przeszkadza.Czemu może tak tu napiszesz bo ja to wiem ale inni chętnie się dowiedzą. :!: :!: :!: :!:
PS Jak już coś tu napiszesz na ten temat to tylko z sensem.Przypominam nie jesteśmy tu sami. :!: :!: :!: :!:



Slucham ciebie hard jakie tam wnioski wyciagneles bo bardzo sie posmieje z twoich teori :D
Ktore znajac zycie sa chuja warte. A ja za to nakresle twoj portret psychologiczny :taunt.: :taunt.: :taunt.: :taunt.:

Nie zamierza cię tu wyręczać.SORYYYYY na mnie nie licz :!: :!: :!: :!:
PS Ludzie wolniej bo nie nadążam z odpisywaniem :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


asot pisze:Hard, Ty musisz chyba szukać nowej ulubienicy, bo Paula do Ciebie ma juz bardzo duzy dystans i nie sądze aby sie to zmienilo, bo takich rzeczy sie nie zapomina. Nawet jak wypisujesz jej te lizodupskie teksty to jest dla Ciebie chłodna jak lód


Hard tego niestery nie rozumie. Osmiesza sie caly czas a to co pisal na blogsu na tym konkursie to juz nawet nie jest smieszne tylko zalosne :D
Zeby jeszcze mial zetony to paula by mu pewnie wybaczyla a on nie dosc ze nie ma nic to jeszcze samotny i mysli ze milosc znalazl.
Nikt normalny w swieta nie siedzi nawet wigile i pisze tutaj swoje posty zalosne. Sam do siebie :D :D :D
I mysli ze paula mu wybaczy lepiej ja hard znam niz tobie sie wydaje . Wiec powiem tobie opusc ten portal i nie osmieszaj sie wiecej dobrze tobie radze. Bo nie chce zebys wyciagnal sznur i powiesil sie przy nastepnej okazji.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


hard a kocurkowi obrabiałeś dupe u pauli albo u jakiejś innej?
LEON LXIX


Caly czas opwowiadal jaki to kocurek chujowy jest przeciez u pauli itp :D :D :D :D
Bolszewik z krwi i kosci widac po mundurze wiec klamie caly czas.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:
asot pisze:Hard, Ty musisz chyba szukać nowej ulubienicy, bo Paula do Ciebie ma juz bardzo duzy dystans i nie sądze aby sie to zmienilo, bo takich rzeczy sie nie zapomina. Nawet jak wypisujesz jej te lizodupskie teksty to jest dla Ciebie chłodna jak lód


Hard tego niestery nie rozumie. Osmiesza sie caly czas a to co pisal na blogsu na tym konkursie to juz nawet nie jest smieszne tylko zalosne :D
Zeby jeszcze mial zetony to paula by mu pewnie wybaczyla a on nie dosc ze nie ma nic to jeszcze samotny i mysli ze milosc znalazl.
Nikt normalny w swieta nie siedzi nawet wigile i pisze tutaj swoje posty zalosne. Sam do siebie :D :D :D
I mysli ze paula mu wybaczy lepiej ja hard znam niz tobie sie wydaje . Wiec powiem tobie opusc ten portal i nie osmieszaj sie wiecej dobrze tobie radze. Bo nie chce zebys wyciagnal sznur i powiesil sie przy nastepnej okazji.

Ponawiam pytanie czemu ty mnie nie lubisz tylko proszę o szczerość :?: :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Niech tobie odpowie zdjencie ktore mam w avatarze i sobie odpowiedz na pytanie wtedy :D
Jak cos pozostaje wujek gogel do pomocy



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Caly czas opwowiadal jaki to kocurek chujowy jest przeciez u pauli itp :D :D :D :D
Bolszewik z krwi i kosci widac po mundurze wiec klamie caly czas.

Widzę że na mundurach znasz się równie dobrze co na historii Warszawy. :lol: :lol: :lol: :lol:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Spikel20 pisze:Niech tobie odpowie zdjencie ktore mam w avatarze i sobie odpowiedz na pytanie wtedy :D
Jak cos pozostaje wujek gogel do pomocy



Nowy Blog ShowUp.tv

Ja tam widzę tylko krzyżyk na drogę :lol: :lol: :lol: :lol: ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości