PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
22 mar 2016, 22:16
widziałem, ją jeszczę u Charlizeeee :D wygrała minuty na priv i powiedziała, że na pewno odbierze na 2 cam :D like it ! :heart:

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?
Awatar użytkownika
nowy12
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2016, 15:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 mar 2016, 02:14
sadistik pisze:Widziałem ją wczoraj tylko u Polskasunia, nawet wzięła ją na privka i porządnie obiła dupkę - wydała na nią coś około 500 żetów na ogólnym, ale co to dla Wrednej :D


Całkiem szczodrze jak na laskę, która , gdy nie zejdą sie janusze czy sponsorzy, nie może przekroczyć progu 300 żetonów na ogólnym i bez nich może powoli zbierać manatki z SU.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 mar 2016, 22:31
msn pisze:
jurek_chujek pisze:Śmiem twierdzić że Paula z ShowUp.tv nie zarabia dużych kokosów. Przynajmniej nie do kasy którą ma z innej działalności. Ale wyciągów z jej konta i portfela nie mam. Więc tylko napisze, że nie z ShowUp.tv zarobiła na to mieszkanie.


tak jak w jakimś temacie już pisałem, że te laski ze starej gwardii jak Mokra Kasia, Wredna, Cukierek, Calypso, Szefowa, Wiśnia itp itd, to trzepią hajs miesięczny bardzo dobry, i pomijam jakies śmieszne lewe obiegi, ale jeśli porównać laski z szołapa tak ogółem, to te co wymieniłem i jeszcze kilka innych, to to są już pionierki i takie 'cam-girls' które wiedzą jak się zarabia i jak się robi show i mają swoich wielbicieli, spokojnie wyciągają średnią krajową w miesiąc, żeby nie napisać, że nawet w tydzień. A co tam Paula na boku robi to inna sprawa, mi chodzi głównie o SU, chyba, że masz na myśli jakieś anonse, ale to i tak inna sprawa :cool3:


Nie wiem jaką może mieć inną działalność, ale jakiś czas temu powiedziała na transmisji, że miesięcznie zarabia na SU około 10 tys zł, a kiedyś nawet 15 bywało więc to grubo powyżej średniej krajowej, więc nic dziwnego że spotykać się nie musi.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 mar 2016, 13:22
wiadomo kto wygrał ten wiosenny konkurs u Pauli? :D
Awatar użytkownika
lavi
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 7
Rejestracja: 01 mar 2016, 15:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Chains
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 mar 2016, 13:40
lavi pisze:wiadomo kto wygrał ten wiosenny konkurs u Pauli? :D


Szczęśliwcem został Mati27 :beach: który zakupił aż ... 1 los :shock2:
Awatar użytkownika
e-Laski
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2090
Rejestracja: 22 lip 2015, 00:01
Lokalizacja: Polska
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 179 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Energia93
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Laski ShowUp


Re: wrednaPaula
24 mar 2016, 15:08
e-Laski.pl pisze:Szczęśliwcem został Mati27 :beach: który zakupił aż ... 1 los :shock2:


Widziałem, że ludzie mieli wątpliwości co do losowania, że wygrał koleś, który kupił tylko jeden los. Ale powiedzmy sobie szczerze, przecież tak bywa w życiu, że jeden ma więcej szczęścia niż inni. Jeden skreśla po 10 czy nawet więcej kuponów lotka regularnie i nic nie wygra, a drugi kupi kupon raz na "chybił trafił" i zostaje milionerem. Taki urok losowań.

A jak ktoś nadal będzie miał z tym jakiś problem to polecam: Obrazek
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: wrednaPaula
24 mar 2016, 19:45
Ludzie słusznie mają wątpliwości. Gdyby ich nie mieli byliby tylko idiotami łykającymi wszystko co usłyszą. Laski są nastawione na zarobek i wiadomo jak czasem wyglądają losowania czy inne gry. A co gdyby wygrany, którego nigdy nie widziała okazał się jakimś psychopatą, idiotą, brzydalem, dziadkiem po 50? Wszystkie laski, które robiły konkursy z wygraną "spotkanie" są na tyle odważne/głupie by spotykać się z obcymi z internetu bez wcześniejszego poznania tego kogoś?

Albo co za problem zbierać hajs przez dłuższy czas, a w finałowym losowaniu dać w losach tylko 2 lub 3 nicki podstawione. Losujesz siebie, kasa za wszystkie losy została, ludzie fajnie się bawili mając nadzieję na cuda i wszyscy są happy. Kto tu komu cokolwiek udowodni? Laska zarobiła, SU zarobiło na wydanych żetonach przez ludzi, a że nikt nie wygrał? ... Tak się robi piniądz :)

Żeby nie było, nie widziałem transmisji Pauli i losowania. Tak tylko sobie rozkminiam i zachęcam do dyskusji.
Awatar użytkownika
Mięsny_Jeż
SU-holik
SU-holik
Posty: 126
Rejestracja: 16 lut 2016, 19:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 mar 2016, 20:18
Mięsny_Jeż pisze:Żeby nie było, nie widziałem transmisji Pauli i losowania. Tak tylko sobie rozkminiam i zachęcam do dyskusji.


Tak jak wspomniałem w odpowiedzi na inny Twój post, jedyne co pozostaje to mieć nadzieję, że dziewczyny robiące tego typu zabawy/konkursy nie robią nas w "bambuko" i losują spośród losów rzeczywiście zakupionych. A tak na prawdę nikt im nic nie może udowodnić.
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: wrednaPaula
24 mar 2016, 22:04
Mięsny_Jeż pisze:Ludzie słusznie mają wątpliwości. Gdyby ich nie mieli byliby tylko idiotami łykającymi wszystko co usłyszą. Laski są nastawione na zarobek i wiadomo jak czasem wyglądają losowania czy inne gry. A co gdyby wygrany, którego nigdy nie widziała okazał się jakimś psychopatą, idiotą, brzydalem, dziadkiem po 50? Wszystkie laski, które robiły konkursy z wygraną "spotkanie" są na tyle odważne/głupie by spotykać się z obcymi z internetu bez wcześniejszego poznania tego kogoś?

Albo co za problem zbierać hajs przez dłuższy czas, a w finałowym losowaniu dać w losach tylko 2 lub 3 nicki podstawione. Losujesz siebie, kasa za wszystkie losy została, ludzie fajnie się bawili mając nadzieję na cuda i wszyscy są happy. Kto tu komu cokolwiek udowodni? Laska zarobiła, ShowUp.tv zarobiło na wydanych żetonach przez ludzi, a że nikt nie wygrał? ... Tak się robi piniądz :)

Żeby nie było, nie widziałem transmisji Pauli i losowania. Tak tylko sobie rozkminiam i zachęcam do dyskusji.


Ja myślałem że tak będzie wyglądać to losowanie i zwycięzca będzie z góry znany ale może miał wygrać ktoś nikomu nie znany.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 mar 2016, 22:08
Możecie mi wierzyć lub nie, ale mam bardzo dużą wiedzę o WrednaPaula. Nie będę się wgłębiał czy zasłyszaną od niej czy od kogoś. To moja prywatna sprawa.
Chociaż Paula to prawdomównych i uczciwych nie należy. To nie miałaby większego interesu w tym aby oszukiwać w konkursie. Jeśli już to wygrał gość z dużą kasą bo... Paula do takich dosłownie się klei. Ale zwyciężca nie był na 95% podstawiony. A i spotkanie się w kimś w realu nie jest dla Pauli niczym ryzykownym :P
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
25 mar 2016, 04:50
Mięsny_Jeż pisze:Ludzie słusznie mają wątpliwości. Gdyby ich nie mieli byliby tylko idiotami łykającymi wszystko co usłyszą. Laski są nastawione na zarobek i wiadomo jak czasem wyglądają losowania czy inne gry. A co gdyby wygrany, którego nigdy nie widziała okazał się jakimś psychopatą, idiotą, brzydalem, dziadkiem po 50? Wszystkie laski, które robiły konkursy z wygraną "spotkanie" są na tyle odważne/głupie by spotykać się z obcymi z internetu bez wcześniejszego poznania tego kogoś?


Polać temu panu. :yes4:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: wrednaPaula
25 mar 2016, 10:29
e-Laski.pl pisze:Szczęśliwcem został Mati27 :beach: który zakupił aż ... 1 los :shock2:


Na profilu WrednejPauli pisze, że Mati27x zakupił 5 losów https://showup24.tv/profile/Mati27x
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula

A tak z ciekawości, jaką postać miało losowanie? Losy były przygotowane poza wizją i losowane podczas transmisji z jakiegoś naczynia?
Awatar użytkownika
qwertyuiop
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2016, 11:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nieważne
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieważne


Re: wrednaPaula
25 mar 2016, 16:07
dziewczyna bardzo w moim guście :good3:
Awatar użytkownika
SweetFAN
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 21 mar 2016, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SweetLips
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PchamTrabanta


Re: wrednaPaula
25 mar 2016, 19:49
qwertyuiop pisze:
e-Laski.pl pisze:Szczęśliwcem został Mati27 :beach: który zakupił aż ... 1 los :shock2:


Na profilu WrednejPauli pisze, że Mati27x zakupił 5 losów https://showup24.tv/profile/Mati27x?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?

A tak z ciekawości, jaką postać miało losowanie? Losy były przygotowane poza wizją i losowane podczas transmisji z jakiegoś naczynia?


Na początku tak powiedziała że chyba 1 los kupił bo nie pamiętała ale faktycznie przy ilości losów to i tak niewielka ilość była.
Losy były wcześniej przygotowane bo konkurs miesiąc trwał, ale każdy los pisała i pokazywała do kamerki jak czasem do niej zaglądałem i były w naczyniu a było ich bardzo dużo w profilu pisze że były 432 losy, wszystkie je wysypała z naczynia przed siebie i mieszała, mieszała aż w końcu jeden wybrała.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 mar 2016, 14:42
Dziwie się że żaden z uczestników nie zasugerował prostego sprawdzenia konkursu tuż po losowaniu. Wystarczyło kazać lasce rozwinąć i pokazać wszystkie pozostałe losy. Zajęłoby to może z 20 minut a każdy z zainteresowanych sprawdziłby czy jego losy się zgadzają i czy nie pojawiły jakieś inne podejrzane.
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
28 mar 2016, 23:34
sliskiTroll pisze:Dziwie się że żaden z uczestników nie zasugerował prostego sprawdzenia konkursu tuż po losowaniu. Wystarczyło kazać lasce rozwinąć i pokazać wszystkie pozostałe losy. Zajęłoby to może z 20 minut a każdy z zainteresowanych sprawdziłby czy jego losy się zgadzają i czy nie pojawiły jakieś inne podejrzane.


Większość na transmisji z losowania to byli jej wierni fani, którzy widocznie jej ufają i nikt nie miał zastrzeżeń. Część losów też pisała tuż przed losowaniem.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 kwie 2016, 21:34
Fajne wdzianko dzisiaj ma. I już w czołówce oglądalności pomimo że ubrana ;)

https://showup24.tv/wrednaPaula
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
08 kwie 2016, 07:58
jurek_chujek pisze:Fajne wdzianko dzisiaj ma. I już w czołówce oglądalności pomimo że ubrana ;)

https://showup24.tv/wrednaPaula?


nie ważne, co ma na sobie zawsze jest w czołówce, no może poza tą jej piżamką z myszka miki :D
Awatar użytkownika
nowy12
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2016, 15:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
08 kwie 2016, 12:14
jurek_chujek pisze:Fajne wdzianko dzisiaj ma. ;)https://showup24.tv/wrednaPaula?


No , ta i zyza ma :mocking: , po dwóch latach już mi się znudziła.Kręci się z nóżki na nóżkę co transmisja, krótko mówiąc nic ciekawego. Nie chce jej się,bo po co ma targać brochę na ogólnym jak cel i tak się uzbiera dzięki frajerom a w celu za przykładowo 5000 żetonów uwaga,uwaga przebranie się :sarcastic: . Nuuuuuudy :shock2: Jak ktoś ją jeszcze pamięta ze starego mieszkania to transmisje bywały ciekawsze i bardziej urozmaicone.
Podążajcie za Jezusem a będzie wam dane.
Awatar użytkownika
Jezus
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 07 kwie 2016, 16:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: na emeryturze
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
08 kwie 2016, 16:21
Kiedyś jednak miała lepsze transmisje teraz wszystko robi na odpierdol. Bo myśli, że żeton pójdą za piękne oczy. Ale zobaczymy jej psychofani odejdą i skończy się dojenie frajerów. To zacznie zaś kombinować i może będą ciekawsze transmisje. Przede wszystkim wymieniła by garderobę, bo tragedia.
Awatar użytkownika
Szpilka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 9
Rejestracja: 01 kwie 2016, 13:34
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: kibic20, Steve'o i 32 gości