PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
HardRockCaffe666 pisze:Ponieważ już wódeczkę dawno wypiłem to postaram się coś tu z sensem napisać -może mi się to uda!!! .A wiec zacznę tak.Tak naprawdę to nie przywiązuje aż takiej wagi do tego co ona robiła w przeszłości bo też świętym nie byłem i nie jestem.I skąd ma tego całego kota komu i po co robiła tego loda, kto robił jej te zdjęcia na których przecież chyba musiała być uśmiechnięta bo jak by wyglądała smutna w Paryżu i sto jeszcze innych spraw o których tu nie wspomnę bo bym musiał chyba pisać do rana.Liczy się dla mnie to że dobrze bawię się na jej transmisjach.Jest dla mnie miła i sympatyczna i to stanowi dla mnie wystarczający powód aby dalej do niej przychodzić i tam spędzać swoje samotne wieczorki.I tyle mam wam do napisania .Pozdrawiam wszystkich fanów różnych teorii spiskowych i cała resztę :bye:

Hard, z Ciebie to taki kochaś od siedmiu boleści, bo gdybyś naprawdę kochał Paulę, to nie obojętne by Ci było
to co robiła przedtem i komu teraz robi loda. Spikel też zawiedziony bo myślał, że za kasę kupi sobie względy kurtyzany,
no i Szatanik, tajemniczy gosc, na czacie tylko ochy i achy, nieraz sie troche wychyli, ale zaraz przeprosi, widać że zależy
mu względach Pauli, ale współczuje mu, bo wiem jakie cierpi męki, gdy jego ukochana nie bacząc na nic, Ku..i się na trans.
Ale nic to Panowie!!! Bo chociaż szron na głowie, TO JEDNAK W SERCU MAJ!!! :lol:
Awatar użytkownika
Patyk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
14 paź 2017, 04:44
Blacked pisze:
ostatnio na transmisji wspomniała że będzie naprawiać te rozbiegane oczy :blink: lepiej późno niż wcale, wtedy będzie można pisać zezowata po operacji :laughingnew:


Bump :smoke:
Awatar użytkownika
moboqq
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 12 mar 2017, 02:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: JA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Patyk11 pisze:Hard, z Ciebie to taki kochaś od siedmiu boleści, bo gdybyś naprawdę kochał Paulę, to nie obojętne by Ci było
to co robiła przedtem i komu teraz robi loda.


Hmm... a zawsze wydawało mi się, że kocha się nie za coś, a pomimo wszystko, bo jesli nie to gdzie tu miłość... ale co ja tam mogę wiedzieć:P



https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Trze­ba cza­sami og­romny­mi, bez­denny­mi wie­czo­rami smut­ku zapłacić za wspa­niałe dni.

"....faktycznie jest straszna masakra z januszami." - zanim wydasz choćby złotówkę poczytaj najpierw co myślą panie o Tobie 8-)
Awatar użytkownika
tomcio_paluszek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 323
Rejestracja: 06 lis 2015, 11:59
Lokalizacja: nieznana
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: tomcio_paluszek


Spikel20 pisze:To musiałbyś hard przejść na nasza stronę racji. Moze wrescie zrozumiesz ze wredna to manipulantką . Nigdy czasu nie ma na nic.ale zawsze człowiek po fakcie dowiaduje ze wyskoczyła fo spa. Nie wyskoczyła tylko sponsor ja zabrał. Musisz zrozumieć z jej slow prawda pada wyłącznie jak jest pijana i wtedy przez przypadek jej cos umknie. Teraz to pewnie żałuje tych slow o tym lodzie do końca zycia tyle tysięcy zetonkow poszły . Na następne ściemy w jej wykonaniu już nie ma co patrzec bo jedyne co ja moze spotkac to oayrzenie za krat więziennych za te oszustwa wszystkie . Hard musisz zrozumieć prawda tylko po pijaku a tak 100 procent kłamstwa . Myslisz ze by tak kota przyjęła tak od siebie sponsor kazał to przyjęła. Żetony na prawojazdy już w Częstochowie dostała i prawka nie. Na lekcje angielskiego tez dostała chuj z lekcjami nic nie umie nadal. Iż Częstochowy uciekła bo pewnie kolejnego jelenia tam wykorzystała. A teraz Warszawie na bank doi kazdego. Myslisz ze ona z ShowUp.tv tyle zarabia jak już nas nie ma . Mieszkanie Warszawie pewnie z cztery tysiące tutaj markowa bielizna czy ciuchy każda gdzieś od 500 do 1000 . Gotować to już nie gotuje noc same restauracje i z czego. I bedzie kłamać ze jest porządna konie tego kurestwa na zawsze i oszukiwania


a ty albo monti próbowaliście ją gdzieś zabrać albo zaprosić?


www.BlogSU.pl
LEON LXIX


Komedii ciąg dalszy... Po starciach i wyzwiskach na forum Spikel znowu jesteś obecny u Pauli :) sam sobie zaprzeczasz chłopie

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ale najlepsze jest to ze wszyscy uwarzali mnie za psychofana a zezi to poprostu byla moja sasiadka mieszkala w tym samym bloku widywalem ja prawie codziennie nawet spotykalem ja na zakupach. widzialem roznych facetow ktorzy ja odwiedzali ( i tu mowie do moderatora forum ktory twierdzil ze paula juz nie jest prostytutka niestety pomylil sie ). Wkoncu spikel przejzal na oczy i napisal troche prawdy o niej, hard jak dostal bana pewnie tez sie troche ogarnie albo zrobi sobie krzywde bo jego wielka milosc okazala sie zwykla k.. :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew:


Hard. Monti. Szatanik dalej u zezi tragedi ciag dalszy :facepalm: wy to macie cierpliwosc :laughingnew:
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel nie przejrzal na oczy, jest obecny dalej u Pauli pod nickiem Vampiros 25, wczoraj podarował jej duża sume,także zaprzecza sam sobie :lol:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem o co chodzi w tych wojenkach, ale ja się cieszę, że Paula wróciła.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Tiago pisze:Nie wiem o co chodzi w tych wojenkach, ale ja się cieszę, że Paula wróciła.

przecież nigdzie nie odchodziła
LEON LXIX


Tobie ascot chyba cos z głowa masz nie tak spikel to nie żaden vampiros i to sobie zapamiętaj .

A podawać linki z jakies garsoniery jest naprawdę nie smaczne
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Tobie ascot chyba cos z głowa masz nie tak spikel to nie żaden vampiros i to sobie zapamiętaj .

A podawać linki z jakies garsoniery jest naprawdę nie smaczne



Z kogo Ty próbujesz zrobić debila? Spikel = Ex = Pogromca Ulungow = Vampiros i nie wiadomo co.
Wiesz, potrafie rozpoznać te samą osobę choćby po stylu pisania, czy nawet błędach ortograficznych. Także nie wmawiaj tutaj ludziom nieprawdy tylko się przyznaj do swoich błędów.


Nie wiem o jakiej garsonierze Ty mówisz, ja żadnych linkow nie wstawiałem, mam troche więcej klasy i szacunku do Pauli niż niektórzy.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie wiem co tam bierzesz na te twoje urojenia ale naprawdę przestan to brać . Piszesz książkę na moj temat podajesz jakies Niki z kapelusza. Chłopie lecz sie .

A do drugiego wątku to nie do ciebie było bo admin usunął już posta :)
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To raczej Ty odstaw to co bierzesz,bo masz rozdwojenie jaźni.Zamów jej jeszcze obiadek a później znowu obsmaruj na forum że nie gotuje tylko je po restauracjach :lol:

Kończę dyskusję, milego dnia :D
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:
Spikel20 pisze:Tobie ascot chyba cos z głowa masz nie tak spikel to nie żaden vampiros i to sobie zapamiętaj .

A podawać linki z jakies garsoniery jest naprawdę nie smaczne



Z kogo Ty próbujesz zrobić debila? Spikel = Ex = Pogromca Ulungow = Vampiros i nie wiadomo co.
Wiesz, potrafie rozpoznać te samą osobę choćby po stylu pisania, czy nawet błędach ortograficznych. Także nie wmawiaj tutaj ludziom nieprawdy tylko się przyznaj do swoich błędów.


Oczywiście, że asot ma rację, to jest jedna i ta sama osoba, która raz kocha a raz nienawidzi :D . Mózg wyprany przez ShowUp.tv.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Wam to widzę naprawdę sie coś dzieje z stykami w tych mozgach. Nikow nie rozpoznajecie za duzo tego metanolu pijecie i później sa tego skutki. :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel, to chyba Ty jeszcze nie wytrzeźwiałeś po tym 67,5 % piwie :D pozdro
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Wam to widzę naprawdę sie coś dzieje z stykami w tych mozgach. Nikow nie rozpoznajecie za duzo tego metanolu pijecie i później sa tego skutki. :D :D :D :D

Chyba po etanolu, bo po metanolu oni by już dawno kwiatki wąchali od spodu :laugh3:
Awatar użytkownika
Patyk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Wam to widzę naprawdę sie coś dzieje z stykami w tych mozgach. Nikow nie rozpoznajecie za duzo tego metanolu pijecie i później sa tego skutki. :D :D :D :D


Nie odzywałem się parę dni, obserwowałem te wojenki forumowe i wszystko inne. I dla mnie już wszystko jasne. Spikel skoro na trans u Pauli, szatanik zwraca sie do Vampiros per "Ex" a Ty Exem byłeś to to naprawdę nie Ty? Styl pisania, prowadzenia rozmowy identyczny-proszę nie rób z siebie większego przegrywa niz jesteś bo to przesmutne :(



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Przegrywem to siebie mozesz nazywać bo pierdolino. Matka natura żałuje ze takiego debila jak ty urodziła.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Przegrywem to siebie mozesz nazywać bo pierdolino. Matka natura żałuje ze takiego debila jak ty urodziła.


weź wyjaśnij co cię tak boli, zapraszałeś ją gdzieś a ona nie chciała i za twoją kasę szlajała się z innym czy jak?
LEON LXIX


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości