PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Imieniny miała to niech dostała bo ja jestem kulturalny mężczyzna ale jak zobaczyłem tego kota to wszystkie elementy układali składają sie w całość. A taki hard bedzie kity wciskał razem w szatanikiem . Jak by Szatanik jeszcze odszedł od niej to ona już moze zamykać działalność . Niech ja teraz sponsorzy od kotów utrzymują bo robienie ludzi w chuja to sie niż otwiera w kieszenie bo myśli ze jest bezkarna ... Jej grobem do trumny to było chwalenie sie montiemu ze obcemu facetowi loda robiła za drinka nóż kurwa mac jyz mi cisnienie skacze . A na ksmerce bedzie jaka biedna i porządna kurwa oj nie robienie z siebie idioty sie skonczylo
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Imieniny miała to niech dostała bo ja jestem kulturalny mężczyzna ale jak zobaczyłem tego kota to wszystkie elementy układali składają sie w całość. A taki hard bedzie kity wciskał razem w szatanikiem . Jak by Szatanik jeszcze odszedł od niej to ona już moze zamykać działalność . Niech ja teraz sponsorzy od kotów utrzymują bo robienie ludzi w chuja to sie niż otwiera w kieszenie bo myśli ze jest bezkarna w tych polskich oszustwach. Jej grobem do trumny to było chwalenie sie montiemu ze obcemu facetowi loda robiła za drinka nóż kurwa mac jyz mi cisnienie skacze . A na ksmerce bedzie jaka biedna i porządna kurwa oj nie robienie z siebie idioty sie skonczylo

Spikel20 muszę ci powiedzieć że całkiem sprytnie uciekłeś od odpowiedzi ( co najmniej jak rasowy polityk) ale cóż można było się po tobie spodziewać.Zawiodłeś mnie chyba nie po raz ostatni :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Paula nie będzie zadowolona jak to zobaczy, w dodatku po tym co napisała u siebie na profilu. Jasno określiła że jej fani mają się tu nie wypowiadać.
Spikelowi to zwisa zapewne, ale Ty Hardzie nie boisz się wyrzucenia z transmisji? :)


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Paula nie będzie zadowolona jak to zobaczy, w dodatku po tym co napisała u siebie na profilu. Jasno określiła że jej fani mają się tu nie wypowiadać.
Spikelowi to zwisa zapewne, ale Ty Hardzie nie boisz się wyrzucenia z transmisji? :)


https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

A niby czemu miał by to robić przecież jestem całkiem miły i kulturalny.Moje wypowiedzi są jasne i wyważone i do końca przemyślane i nikomu tu krzywdy nimi nie robię :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


To co robicie to już Wasza sprawa. Ale może czasem warto odpuścić z sympatii do samej Pauli. Albo chociaż ze względu na dobre wspomnienia :yes:
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:To co robicie to już Wasza sprawa. Ale może czasem warto odpuścić z sympatii do samej Pauli. Albo chociaż ze względu na dobre wspomnienia :yes:

Z sympatii do Pauli jestem zdolny zrobić wiele no może oprócz usunięcia konta.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


To doviem się jak to jest z tą Paulą ? Prostytuuje się jeszcze w detalu, czy już tylko stali sponsorzy ? Bo mam trochę kasy odłożonej i szukam realizacji fantazji - POstawienia komuś kloca na fejs podczas lizania torby, a Pauli aparycja wyjątkowo komponuje się z moim wyobrażeniem tej sytuacji.
Awatar użytkownika
EricCartman
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 14
Rejestracja: 13 paź 2017, 15:08
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Wiesz co hard i jaki z ciebie mężczyzna żeby taka kobieta decydowała co jest dobre a co jest złe sty będziesz jej słuchał to naprawdę nie można mieć własnej woli. Tym wszystkim to nic nie ugrasz. Ten wpis co jedt napisany ascot u niej to jeden wielki bul shit. Pisze o uczuciach itp .
Ta kobieta nie wie co to uczucie nie wie co to jest moralność i jaka jest biedna . A sytuacja jest zupełnie inna bo tylko czerpie z tych słabości żetony. Ale kres kresow skończy sie to za to wszystko złe. Bo nie ma nawet jednego argumentu żeby ona wrescie zrozumiała ze to co robi nie należy to zachowań społeczno realnych.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Mo drogi spikelku20 więcej u niej ugrałem swoim kulturalnym zachowaniem, uśmiechem i miłym słowem niż ty wszystkimi tymi swoimi żetonkami które jej dałeś a patrzenie ciągle na nią przez pryzmat tego co kiedyś robiła jest troszkę chore i nie na miejscu.No chyba że z ciebie to taki '' świetoszek'' albo nie daj boże i prawiczek skoro aż tak cie to kłuje w oczy.A co tyczy się tego kota to jak byś słuchał uchem a nie dupą to byś wiedział ze dostała go na kilka dni pod opiekę wiec nie widzę w tym żadnej sensacji :smoke:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


hard prose ciebie ty dla niej jestes nikt wiec przestan mi tutaj glupoty opowiadac. Toleruje ciebie bo tylko ty jej zostales prawda pewnie w oczy kole.
A co miala powiedziec ze dostala od sponsora zeby przetrzymac jego kota. Zdjencia jej kto robi ?? powiem ze spotkani ludzie na wszytsko jest wytlumaczenie ale w jej kretactwach i zbjegu okolicznosciach to juz nikt nie wiezy. Do spa w roznych miejsach w polsce czym jezdzi rowerem wiec prosze ciebie przestan. Takie sa fakty dobrze wiemy ze jej pies kotow nie lubi to jak by nie otrzymala od swojego sponsora to by go nie zabrala.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


wasze dywagacje wskazują na wyprany mózg przez ShowUp.tv coś jak isis :lol:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
cz0rt
SU-holik
SU-holik
Posty: 123
Rejestracja: 06 gru 2016, 23:45
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: CZ0RT
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: CZ0RT


Spikel20 pisze:hard prose ciebie ty dla niej jestes nikt wiec przestan mi tutaj glupoty opowiadac. Toleruje ciebie bo tylko ty jej zostales prawda pewnie w oczy kole.
A co miala powiedziec ze dostala od sponsora zeby przetrzymac jego kota. Zdjencia jej kto robi ?? powiem ze spotkani ludzie na wszytsko jest wytlumaczenie ale w jej kretactwach i zbjegu okolicznosciach to juz nikt nie wiezy. Do spa w roznych miejsach w polsce czym jezdzi rowerem wiec prosze ciebie przestan. Takie sa fakty dobrze wiemy ze jej pies kotow nie lubi to jak by nie otrzymala od swojego sponsora to by go nie zabrala. Tepic bede do konca oszustwa z jej strony za moje zniszczony czas.
to co robila a teraz tego nie robi kot jest dowodem

Widzę że ani ty ani ja nie dojdziemy do porozumienia ty swoje a ja swoje, ale chociaż pierwszy raz od dłuższego czasu nie byłeś dla mnie chamski i to już coś. Nie musimy się zgadzać we wszystkim ale bądźmy chociaż milsi dla siebie o co bardzo cie proszę bo co tu piszemy tylko świadczy o tym co mamy a czego nie mamy w głowach
PS Spikel20 mam dla ciebie propozycje nie do odrzucenia jak już tak mi proponujesz wyjazd do sanatorium to może wybrali byś my się tam razem.Napijemy się wódeczki ,potańczymy z ''krokodylkami'',może tak załapiemy się na darmowy lodzik.Mogło być całkiem miło i sympatycznie :laughingnew: :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


To musiałbyś hard przejść na nasza stronę racji. Moze wrescie zrozumiesz ze wredna to manipulantką . Nigdy czasu nie ma na nic.ale zawsze człowiek po fakcie dowiaduje ze wyskoczyła fo spa. Nie wyskoczyła tylko sponsor ja zabrał. Musisz zrozumieć z jej slow prawda pada wyłącznie jak jest pijana i wtedy przez przypadek jej cos umknie. Teraz to pewnie żałuje tych slow o tym lodzie do końca zycia tyle tysięcy zetonkow poszły . Na następne ściemy w jej wykonaniu już nie ma co patrzec bo jedyne co ja moze spotkac to oayrzenie za krat więziennych za te oszustwa wszystkie . Hard musisz zrozumieć prawda tylko po pijaku a tak 100 procent kłamstwa . Myslisz ze by tak kota przyjęła tak od siebie sponsor kazał to przyjęła. Żetony na prawojazdy już w Częstochowie dostała i prawka nie. Na lekcje angielskiego tez dostała chuj z lekcjami nic nie umie nadal. Iż Częstochowy uciekła bo pewnie kolejnego jelenia tam wykorzystała. A teraz Warszawie na bank doi kazdego. Myslisz ze ona z SU tyle zarabia jak już nas nie ma . Mieszkanie Warszawie pewnie z cztery tysiące tutaj markowa bielizna czy ciuchy każda gdzieś od 500 do 1000 . Gotować to już nie gotuje noc same restauracje i z czego. I bedzie kłamać ze jest porządna konie tego kurestwa na zawsze i oszukiwania
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 nie wiem co się stało ale śmieszne jest że po wydaniu tyle kasy i po straceniu takiej ilosci czasu na tę kurtyzanę doszedłeś do takich wniosków :biggrin: przecież to jest logiczne że spotyka się z jakimś sponsorem (sądzę że nie jednym) myślicie ze na zdjęciach z Paryża taka byłaby uśmiechnieta do aparatu gdyby jej fote robiła obca osoba? Nad morzem te zdjęcia to też przypadkowi ludzie? Przecież widać że fotografem nie była obca dla niej osoba :) No ale dalej będą takie tępe dziadki w stylu Harda którzy będą mieli nadzieje że Paulisia to dziewica orleańska i pomimo burzliwej przyszłosci i przyznaniu się do obciągania nad morzem komuś obcemu po alkoholu na co dzień jest ona porządną i szanującą się kobietą :mocking: jakim trzeba byc żałosnym by wierzyć w jej niewinność :D ręce opadają :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Za dużo tych rożnych teorii jak na jeden dzionek idę się napić wódeczki może ona rozjaśni mi umysł i pomoże mi to wszystko jakoś ogarnąć :yahoo:



www.BlogSU.pl
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ponieważ już wódeczkę dawno wypiłem to postaram się coś tu z sensem napisać -może mi się to uda!!! .A wiec zacznę tak.Tak naprawdę to nie przywiązuje aż takiej wagi do tego co ona robiła w przeszłości bo też świętym nie byłem i nie jestem.I skąd ma tego całego kota komu i po co robiła tego loda, kto robił jej te zdjęcia na których przecież chyba musiała być uśmiechnięta bo jak by wyglądała smutna w Paryżu i sto jeszcze innych spraw o których tu nie wspomnę bo bym musiał chyba pisać do rana.Liczy się dla mnie to że dobrze bawię się na jej transmisjach.Jest dla mnie miła i sympatyczna i to stanowi dla mnie wystarczający powód aby dalej do niej przychodzić i tam spędzać swoje samotne wieczorki.I tyle mam wam do napisania .Pozdrawiam wszystkich fanów różnych teorii spiskowych i cała resztę :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


hard ja to widze dobry zawodnik jestes 20 minut flaszki nie ma. No wlasnie hard przeszłości ale tutaj sa wlasnie fakty ze jest teraźniejszość i robi to samo tylko klamie i zaklina zeczywistosc. My z montim jak by powiedziala prawde to nie mielibysmy do niej zadnych wontow niech robi co chce moze miec nawet 100 chujow mnie to nie interesuje. Ale wciskac nam kity ze jaka porządna z nikim sie nie spotyka itp i tu jest pies pogrzebany kto ja po tych spa wozi kto te zdjencia robi. I za te swoje matactwa ma
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:hard ja to widze dobry zawodnik jestes 20 minut flaszki nie ma. No wlasnie hard przeszłości ale tutaj sa wlasnie fakty ze jest teraźniejszość i robi to samo tylko klamie i zaklina zeczywistosc. My z montim jak by powiedziala prawde to nie mielibysmy do niej zadnych wontow niech robi co chce moze miec nawet 100 chujow mnie to nie interesuje. Ale wciskac nam kity ze jaka porządna z nikim sie nie spotyka itp i tu jest pies pogrzebany kto ja po tych spa wozi kto te zdjencia robi. I za te swoje matactwa ma


Wybacz Spikel20 ale nie odniosę się już do twojego postu bo jak na jeden krótki dzionek to i tak za dużo tu się udzielam.Co do wódeczki to myślałem że mi coś jeszcze zostało w lodówce ale okazało się że chyba jakieś pocemony chyba ja wcześniej opróżniły ( a to skur....) :smoke:


Nie no żeby zakończyć mój udział w tej dyskusji to muszę jeszcze raz napisać ze nigdy nie pytałem ją i nie interesuje nie za bardzo jej życie osobiste. Niech robi sobie co chce i z kim chce stad może moje zdziwienie co do waszych zainteresowań.A czy kłamie to w takim razie mnie nie dotyczy :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


hahaha i masz swoja dobra ksiezniczke bana dostales odrazu hard. i tak ciebie podziwia za twoje zarty i inteligencje ahhhahahaahah :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości