PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Tyyyy
Erica3 (fajny rym)
Co00... nie oceniasz niby?...hue, hue
jedno zdanie przypomnę
"Dodatkowo w przeszłości zajmowała się określonym zawodem, co też świadczy o jej nie najlepszej moralności"
Przejrzałem Twoje posty
Najbardziej Ciebie w nich zajmuje ile Paula zarobiła... trochę mi pachniesz BlackBitchem... czy jak jej tam
I zastanów się nad tym co piszesz, jaka jest tego treść i przekaz... bo jest to wypowiedź pełna jadu, hipokryzji i jak wspomniałem retoryki fałszu.
Jakbym miał zobrazować co opisałaś.. to bym narysował esesmana głaszczącego po główce żydowskie dziecko, którego jednak odprowadza do komory gazowej.
Pozdro... EricoCzy... niech Cię Jezu, Król Polski wspiera, bo tego potrzebujesz
Awatar użytkownika
HenryChinaski1
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 878
Rejestracja: 14 sie 2016, 19:57
Podziękował: 22 razy
Podziękowano mu: 228 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:
Dominatrix pisze:"Wiec podsumowując nie życzymy sobie tutaj żeby nas szkalować zwarzywszy na fakty ze dużo pomogliśmy tej osobie finansowo. Czasami z naszej strony zdarzały się ekscesy ale wyłącznie zostały one spowodowane przez kłamstwa i niedomowienia. "

Spikel a to nie jest wypominanie?
Przeczytaj jej wpis na profilu ze zrozumieniem bez zacietrzewienia i nie odbieraj go osobiście ale ogólnie.Może wtedy zrozumiesz co miała na myśli.To,że ktoś występuje na kamerce erotycznej nie oznacza ,że automatycznie jest pozbawiony wrażliwości i uczuć. A próbkę waszych możliwości miałam okazję zaobserwować będąc u niej na trans. Szczerze ? Ja nie byłabym tak cierpliwa jak ona i nie znosiła waszych uszczypliwości i szpil wbijanych co chwilę.Waliłabym ban za banem na każdym waszym nowym profilu aż zrozumieli byście ,że transmisja to nie jest miejsce na pranie brudów ku uciesze żądnej krwi gawiedzi.Takie zachowanie to właśnie gnębienie psychiczne.


To nie jest wypominanie tylko zaznaczenie faktu jaki jest i nikt tego nie pod warzy !!!
Następująca sprawa jest taka z tych najlepszych i najwytrwalszych fanow ps ulungow staliśmy się tymi najgorszymi i wmawia się nam ze jesteśmy chorzy psychiczne. Tylko pamiętaj ty widzisz jedna stronę jaka paula jest biedna i pokrzywdzona, a my jesteśmy tymi najgorszymi. Ale jak kazdy zagłębiła by się w nasza relacje to bys zobaczyła ze winna nie jest po naszej stronie. Jak by paula nie kłamała to nie doszło by do takiej sytuacji jaka jest obecnie. A niestety paula w kierunku rozmów z nami nic nie robi tylko obraza nas przez profil biernie na to sie paczyć nie będziemy. I tez mamy uczucia zeby nie bylo !!!!!!!!!

Spikel ale to nie ona wam wmawia ,ja przynajmniej tego w jej wpisie nie widzę.Widzę wpisy innych użytkowników, którzy wmawiają wam chorobę psychiczną.Przestudiuj wpisy wstecz to sam się przekonasz.Zwykle winne są dwie strony .Nie wciskaj mi,że z was to takie prawdomówne aniołki. :bash0: (nie ma emotki walącej w głowę aniołka) Wiem tylko to co widzę a to co widzę jest dla mnie żenujące.A hieny polujące na potknięcia Pauli mają żer.Czy o to wam chodziło?
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Dominatrix pisze:
Spikel20 pisze:
Dominatrix pisze:"Wiec podsumowując nie życzymy sobie tutaj żeby nas szkalować zwarzywszy na fakty ze dużo pomogliśmy tej osobie finansowo. Czasami z naszej strony zdarzały się ekscesy ale wyłącznie zostały one spowodowane przez kłamstwa i niedomowienia. "

Spikel a to nie jest wypominanie?
Przeczytaj jej wpis na profilu ze zrozumieniem bez zacietrzewienia i nie odbieraj go osobiście ale ogólnie.Może wtedy zrozumiesz co miała na myśli.To,że ktoś występuje na kamerce erotycznej nie oznacza ,że automatycznie jest pozbawiony wrażliwości i uczuć. A próbkę waszych możliwości miałam okazję zaobserwować będąc u niej na trans. Szczerze ? Ja nie byłabym tak cierpliwa jak ona i nie znosiła waszych uszczypliwości i szpil wbijanych co chwilę.Waliłabym ban za banem na każdym waszym nowym profilu aż zrozumieli byście ,że transmisja to nie jest miejsce na pranie brudów ku uciesze żądnej krwi gawiedzi.Takie zachowanie to właśnie gnębienie psychiczne.


To nie jest wypominanie tylko zaznaczenie faktu jaki jest i nikt tego nie pod warzy !!!
Następująca sprawa jest taka z tych najlepszych i najwytrwalszych fanow ps ulungow staliśmy się tymi najgorszymi i wmawia się nam ze jesteśmy chorzy psychiczne. Tylko pamiętaj ty widzisz jedna stronę jaka paula jest biedna i pokrzywdzona, a my jesteśmy tymi najgorszymi. Ale jak kazdy zagłębiła by się w nasza relacje to bys zobaczyła ze winna nie jest po naszej stronie. Jak by paula nie kłamała to nie doszło by do takiej sytuacji jaka jest obecnie. A niestety paula w kierunku rozmów z nami nic nie robi tylko obraza nas przez profil biernie na to sie paczyć nie będziemy. I tez mamy uczucia zeby nie bylo !!!!!!!!!

Spikel ale to nie ona wam wmawia ,ja przynajmniej tego w jej wpisie nie widzę.Widzę wpisy innych użytkowników, którzy wmawiają wam chorobę psychiczną.Przestudiuj wpisy wstecz to sam się przekonasz.Zwykle winne są dwie strony .Nie wciskaj mi,że z was to takie prawdomówne aniołki. :bash0: (nie ma emotki walącej w głowę aniołka) Wiem tylko to co widzę a to co widzę jest dla mnie żenujące.A hieny polujące na potknięcia Pauli mają żer.Czy o to wam chodziło?


To przeczytaj co ma w profilu napisane to jest skierowanie wyłącznie do nas i tam jest napisane co. Nam chodzi tylko wylacznie paula byla szczensliwa i sie jej dobrze zylo. My jej w zadnym kierunku nie klamalismy jak ona nas wiec my mozemy miec tylko do siebie to ze zdarzaly sie wybuchy gniewu na jej transmisjach i sie czasami przekladalo na powiedzenie czegos za duzo.Za to mozemy ja przeprosic publicznie. Ale klamst nie zniesiemy ,,,
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


psycholi to nie brakuje, podziwiam, że ludziom się chce
A na huj kurwie majtki..! - i ściągneła
Awatar użytkownika
HardCore
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 16
Rejestracja: 27 wrz 2017, 10:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Napisał bym co wszystko o tym sądzę ale nie chcę już dolewać benzyny do ognia bo niektórzy mogli by się tu poparzyć :smoke:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Raczej spodziewałem się tego, że Paula wróci na nowym nicku na showupa, choć nie spodziewałem się, że wróci aż tak szybko.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A może właśnie te wybuchy gniewu nie pozwoliły wam się porozumieć i wyjaśnić wszystkiego?
Nie pomyśleliście? Oczywiście ,że nie. Po takich akcjach ja nie miałabym ochoty nikomu niczego wyjaśniać.Nawet gdybym chciała to nie zrobiłabym tego, bo zostałoby to pewnie odebrane inaczej niż byłyby moje intencje .Znam to z autopsji.
Może na początek dobrze by było publicznie przeprosić,poczekać aż emocje opadną i pilnować się aby znowu nie było wybuchów gniewu :nono: i wtedy na spokojnie spróbować wyjaśnić wszelkie niejasności.Ale bez wzajemnych oskarżeń ,dotyczy to obydwu stron tak dla jasności.Wtedy może atmosfera się oczyści .
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Proszę, dziękuję,przepraszam,kocham cię- proste ale jakże wymowne słowa tylko dlaczego tak rzadko w dzisiejszych czasach są używane :bye:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


wrednaPaula pisze:HARD... SPIKEL.... wstyd mi za Was... to co tutaj odpierdalacie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu...

P.S.
Nie odeszłam z ShowUp.tv i nie mam zamiaru.
Gdybym chciała to zrobić pożegnałabym się z Wami.

Ale miło, że jednak są tu osoby, które doceniają to co robię.
Pozdrawiam ;)

A moich ;zajebistych fanów' zapraszam do lektury...
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Kiedy Paula pierwsza transmisja na tym nowym nicku?
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Mam nadzieję,że obie strony nie zapiekły się w tej swojej złości i uda wam się porozumieć.Byłoby miło.Czasami trzeba trochę spokojnego czasu aby poukładać wszystko i wyjaśnić.Czego wam i Pauli życzę.
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 19:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura


Ja wam powiem o co chodzi w konflikcie Paula vs Spikel i Monti, dali jej jak twierdzą kilkaset tysięcy złotych i nawet za kolanko nie potrzymali a ona na transmisji publicznej opowiada jak robi gościowi loda za drinka czy tam trzy. To ich właśie boli, pewnie w prywatnych wiadomościach opowiadała im jaka to jest teraz cnotliwa i pewnie obiecywała jakieś spotkanie czy coś a tu dupa, kto inny płaci a komuś innemu robi dobrze :D
แมวตัวผู้


แมวตัวผู้ pisze:Ja wam powiem o co chodzi w konflikcie Paula vs Spikel i Monti, dali jej jak twierdzą kilkaset tysięcy złotych i nawet za kolanko nie potrzymali a ona na transmisji publicznej opowiada jak robi gościowi loda za drinka czy tam trzy. To ich właśie boli, pewnie w prywatnych wiadomościach opowiadała im jaka to jest teraz cnotliwa i pewnie obiecywała jakieś spotkanie czy coś a tu dupa, kto inny płaci a komuś innemu robi dobrze :D

no i wszystkie trzy strony są zadowolone.pierwsza bo sie kasa zgadza,druga bo miała loda no i trzecia bo ciągle ma nadzieję ;)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
kondor
SU-holik
SU-holik
Posty: 151
Rejestracja: 05 lis 2015, 21:57
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Wpisz nickwpisznick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Erica3 pisze:
Zdanie o Pauli zachowuje dla siebie bo to jej wybór jak żyje i radze czytac, az cokolwiek zrozumiesz:)




Podzieliłaś się nim na publicznym forum... chyba Ty musisz czytać to, co piszesz :)
Jak twierdzisz, że to jej wybór i jej sprawa, to po co te teksty o poniżaniu, braku godności, moralności?
Awatar użytkownika
elmexico58
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2017, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: A
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Parę słów wstępu. Coś o mnie- jestem jedną z tych anonimowych cyferek przy nicku(mój nick jest nowy), raz od święta napiszę "cześć śliczna" lub coś podobnego na powitanie, booo nie da się pisać gdy jest większa sumka oglądających, a nie posiadam żetonów, więc.. :scratch_one-s_head: . Nikt mnie tu nie zna, co jest akurat plusem. Zaglądam na transmisje Pauli od początku roku, jest bardzo podobna do mojej byłej, co mi pomogło się ogarnąć... Tyle o mnie. Co mogę powiedzieć o Pauli? Jest genialna w tym co robi. Na początku roku się nie rozbierała się(z wyjątkami) do urodzin, co było fenomenalnym posunięciem. Zbudowała napięcie, ciekawość, chęć odkrycia czegoś więcej, bo może dzisiaj jednak zobaczy się choć odrobinkę więcej, można było się skupić na gestach, ciałkiem w nieco krótszej sukience, rozmowie, poznaniu jej, a nie tylko :fap: i do widzenia. Ma genialne pomysły na transmisje, umie zaciekawić, pokazać coś nowego, innego, jest śliczna, interesująca, inteligentna, elegancka, kusząca, umie się zachować(jakkolwiek to nie brzmi) :). Jest typem dziewczyny którą każdy chciałby mieć tylko dla siebie, ale nie wszyscy mogą i myślę, że to główny powód jej sukcesu tutaj :). Niestety jak to mówi, ją się kocha, albo nienawidzi (albo jakoś tak). I rzeczywiście. Paula nikomu krzywdy nie robi, nie obraża nikogo kto jej nie podpadnie, nie krytykuje innych dziewczyn(ewentualnie mówi, że ona czegoś takiego by nie zrobiła- grzecznie i z wyczuciem) więc teoretycznie wszystko jest ok, ale, są też ludzie zazdrości. Mają mniej, są mniej popularni, są mniej atrakcyjni i hejt gotowy. Tutaj mam akurat na myśli min. "życzliwą" ashante, komentowała policzki Pauli i aż zajrzałem na jej transmisje. Wesoła, wydaje się sympatyczna dziewczyna, co prawda... chrumka, a jej twarz się cała błyszczy jak dupa pawiana, ale jej to nie przeszkadza, jest tak niesamowicie miła, że woli zadbać o Paulę. :dontknow: ashante, czy jak ci tam jest, zacznij zmiany od siebie :). Paula- dzięki, bardzo pomogłaś mi z moimi sprawami w prywatnym życiu nawet o tym nie wiedząc. Czemu to piszę? Bo uprzejmie być uprzejmym, poza tym naprawdę mi pomogłaś i myślę, że dobrze mieć taką świadomość ;). Bardzo miło się Ciebie ogląda :)

Dominatrix świetnie ujęłaś to co i ja bym napisał odnośnie tego tematu. Masz poukładanie w głowie i piszesz z sensem ;).
Co do: "Ja nie byłabym tak cierpliwa jak ona i nie znosiła waszych uszczypliwości i szpil wbijanych co chwilę.Waliłabym ban za banem na każdym waszym nowym profilu aż zrozumielibyście,że transmisja to nie jest miejsce na pranie brudów ku uciesze żądnej krwi gawiedzi.Takie zachowanie to właśnie gnębienie psychiczne."
też się nad tym zastanawiałem, czemu raz a dobrze nie zablokuje, tylko mimo tego całego obrażania dalej pozwala im zatruwać sobie życie. I olśniło mnie, zadałem sobie pytanie co ja bym zrobił na jej miejscu- czy jestem na tyle bogaty żeby wyrzucać darmowe tysiące żetonów? Kasa zawsze się przyda i mogę ją zrozumieć, szkoda tylko, że tak nagminnie wykorzystywali ten fakt, zamiast jak napisałaś- wyjaśnić sobie wszystkie sprawy na spokojnie.

แมวตัวผู้ tak czy inaczej nie powinni się pieklić o jej życie prywatne. To, że dali żetony nie znaczy, że mają prawo decydować jak ma postępować. Nawet odnośnie tego tajemniczego kłamstwa- jeżeli jest wolną osobą to może robić co tylko chce i z kim chce. Poza tym to dziwne, że na portalu erotycznym niektórzy ludzie tak przeżywają, że Paula zrobiła coś "erotycznego" prywatnie :P. Niebywała wrażliwość użytkowników jak ten portal.

Abstrahując od tego wszystkiego. Koniec końców, nie znam całej sytuacji, dwóch stron. Piszę tylko co wiem(być może mało) i widzę. Ale to dość proste. Paula jest singielką? To może robić co chce. Rozumiem, że się zakochali, na to się nie ma wpływu, ale trzeba trzymać fason. Odczekać aż emocje opadną i porozmawiać, wyjaśnić sobie wszystko. Mam nadzieje, że tych dwóch się ogarnie w końcu i nikomu nie będzie nic już ciążyło na duszy, fatalne uczucie. Powodzenia

Najbardziej zaskoczył mnie hard. Gość którego prywatnie bym nie polubił- jest dziwny, chciałbym napisać ekscentryczny, ale... dziwny bardziej pasuje. Zdjęcia w profilu, nie do końca zrozumiała relacja z psami.., jego "no no" po prawie każdej wypowiedzi na transmisji, ciągłe ochy achy, strach przed dostaniem bana(gdy żartuje to dla pewności pisze, że żartuje :p). Nic nie pisałem, bo każdy jest jaki jest, poza tym nie moja sprawa i nie muszę go lubić, a niech sobie chłopina żyje w spokoju. Poza tym jego udzielanie się transmisji i od jakiegoś czasu na forum sprawia wrażenie jakby tylko to dawało mu w życiu szczęście- jest zauważony. Najgorsze jednak było gdy podczas transmisji pisał, że robi sobie dobrze itp. Mnie osobiście wzdrygało z obrzydzenia, gdy przypomniałem sobie jego zdjęcia. A co dopiero biedna Paula ma powiedzieć :/. Jakby nie patrzeć to jednak ciężki kawałek chleba.
Wracając do sedna. Zastanawiałem się, czy tylko ja zauważyłem, że hard założył tu profil akurat w tym momencie kiedy ON był tutaj najbardziej obrażany. Odwracając kota ogonem chwalił się Pauli na transmisji, że będzie tępić JEJ hejterów. Po pierwszych komentarzach Paula bynajmniej nie podziękowała hardowi. Dlaczego? Bo wiedziała co knuje :yes4: ! Koniec końców nawet prosił, żeby hejterzy pisali coś na Paulę(odwracał ich uwagę od siebie), a on rycersko obroni atakowaną niewiastę. Mimo zapewnień, że wasze relacje są lepsze niż kiedykolwiek wcześniej, chyba przyznasz, że zrobił się dystans. Parafrazowałem tego rycerza, rzecz jasna, ale kto będzie zainteresowany tematem to zerknie sobie wstecz i zobaczy jak było. Hard, to było frajerskie zachowanie, nu nu :evil: ! Tak "przyjaciele" za jakiego się uważasz nie postępują. Choć oglądam Paulę od lutego/marca to dobiera teraz postanowiłem napisać, właśnie ze względu na ciebie. Potrafisz wbić nóż w plecy :nono: nie ładnie! Zły hard! Pewnie będziesz miał teraz mi do napisania parę niemiłych słów i w sumie nie dziwię ci się, ale.. nie znasz mnie, pierwszy raz się wypowiadam. W sumie jestem ciekaw co miałbyś mi do napisania :P. Moja porada dla ciebie na koniec. Posłuchaj Pauli jak ci to wielokrotnie mówiła na transmisji- nie udzielaj się, to jej nie potrzebne, zwłaszcza, że tylko prowokujesz hejterów do hejtowania. Radzi sobie doskonale bez twojej "pomocy" :happy: i było tu dużo spokojniej bez twojej ingerencji. Pozdrawiam, co złego to nie ja :cool3:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Spikel20 pisze:Ty już sie hard więcej nie wymondrzaj bo w temacie nie jestes i nigdy nie byłeś. I sobie do kocurka skąd przyszłes i więcej nie wracaj. Bo w tym wątku to sie nawet nie waż odzywać i dyskutować. Bo jak bym cos powiedział to byłbyś skończony na całym ShowUp.tv i forum.

Ładnie napisane dominatrix widac ze rozsądna kobieta z ciebie i przynajmniej wiesz cos o życiu. Posłucham twojejdbrek rady :D .

Widzę Spikel20 że znowu mnie prowokujesz ale na szczęście coś wreszcie zrozumiałem i nie zamierzam reagować już na twoje zaczepki.Znajdź sobie kogoś na swoim poziomie :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


nie wiem dla czego ta burza... jak masz ochote coś zmenić - to zawsze mozna z tej samej minuty banować tych idiotów... :dontknow:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Jaro
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 13 sie 2017, 23:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HenryChinaski1 pisze:Tyyyy
Erica3 (fajny rym)
Co00... nie oceniasz niby?...hue, hue
jedno zdanie przypomnę
"Dodatkowo w przeszłości zajmowała się określonym zawodem, co też świadczy o jej nie najlepszej moralności"
Przejrzałem Twoje posty
Najbardziej Ciebie w nich zajmuje ile Paula zarobiła... trochę mi pachniesz BlackBitchem... czy jak jej tam
I zastanów się nad tym co piszesz, jaka jest tego treść i przekaz... bo jest to wypowiedź pełna jadu, hipokryzji i jak wspomniałem retoryki fałszu.
Jakbym miał zobrazować co opisałaś.. to bym narysował esesmana głaszczącego po główce żydowskie dziecko, którego jednak odprowadza do komory gazowej.
Pozdro... EricoCzy... niech Cię Jezu, Król Polski wspiera, bo tego potrzebujesz


henry te twoje wywody, akurat nic sie z nich nie zgadza, ale rozkminiaj dalej. Ja nie pochwalam takiego sposobu zarabiania jaki miala Paula i dla mnie laczy sie to z określona moralnościa, ale nie neguję Pauli, bo wbrew pozorom ją lubie. I nie zgadzam się z takim sposobem na zycie i dla mnie nie jest to wzór do nasladowania i fakt zastanawiaja mnie jej zasady moralne i nie oceniam ich moze najwyzej, ale nie znam kobiety osobiscie i nie wiem co ja do tego skłoniło. Więc nie bede oceniac Pauli całosciowo jako czlowieka, natomiast mysle, ze ktos wybierajac taki, a nie inny zawod, decyduje sie na niego tez z pewnych pobudek wewnetrznych i musi miec jakis brak zahamowan moralnych. I o tym napisalam i to ocenilam, ale nie ja calosciowo jako osobe. Zycze Pauli jak najlepiej i uwazam, ze to naprawde mimo wszystko fajna kobieta. W końcu ludzie sie zmieniaja wiec i ona moze. A zasady no coz, kazdy ma swoje.
Awatar użytkownika
Erica3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2017, 08:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Erica3


Erica3

Życzysz jak najlepiej, to po co te teksty oceniające? O poniżeniu itd.? Zdecyduj się, albo jesteś wyrocznią moralną i oceniasz, co jest godne, co nie, albo odpuść dziewczynie. Po co tak pisać o niej, skoro akceptujesz ją i lubisz? Może o zazdrość chodzi?

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
elmexico58
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 wrz 2017, 18:28
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: A
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Właśnie nadaje. Zaraz idzie pod prysznic. Polecam.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
lechpoznan0700
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 08 paź 2017, 08:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Batman to chyba jej chłopak. Himalaje głupoty zawarte w tamtym poście to mało powiedziane :).

A jej psychiczne pieski już siedzą i sypią żetkami, haha. Bardzo dobrze! Dramy się nigdy nie skończą ;). Ona nimi wymiotują(cytują nowego kolegę) i uważa za psychicznych, a oni na coś liczą :D.
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 15:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: SPEEDI i 47 gości