PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Z samego rana taka wiadomość... :( :o Powodzenia piękna.


Odejście wrednejPauli z ShowUpa
Awatar użytkownika
lechpoznan0700
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 13
Rejestracja: 08 paź 2017, 09:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:Ja jako powód kasacji konta bardziej bym celował w stalkerów. Były transmisje, że nawet zdradzała dzielnice Wawy,w ktorej mieszka. W najgorszym wypadku będzie musiała wrócić do starego zawodu.

Tylko ze ona mieszka w Czewie a bajki o Wawie byly po to zeby mogla sie poczuc jak pani z duzego miasta
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


dobrze, że jest BlogSU to sie dowiedziałem o całej sytuacji, bo tu juz mi sie nie chcialo zagladac i czytac wszystkiego, przez ten caly spam wynikajacy z boksowaniem sie z jakims zakochancem...
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Odszedł główny sponsor Monti to i WrednaZezi usunęła konto, bo powróciła zapewne na rokse. Wróci jak sie odkuje 8-) 8-)
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


I niech jeszcze raz Paulina powie że jej "FANI", rycerzyki na bialym koniu to normalni ludzie... naprawdę HardRockCaffe w takim wieku masz siłę takie bzdury wypisywać? pojeżdżać kogoś że pracował w Norwegii przy patroszeniu śledzi? zdecydowanie bardziej szanuje takie osoby niż zarabiające jak Paulina w przeszlosci, chociaz Spikel tez ma moim zdaniem nierowno pod kopułą, a kto z jej fanów jest normalny :sarcastic: co do usunięcia konta - kwestia czasu, nieraz bylo wspominane coś o tzw GG więc zapewne i tam ma kontakt ze sponsorami, od braku konta na ShowUp.tv nie zbiednieje, wazne ze ma bankowe ::D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:I niech jeszcze raz Paulina powie że jej "FANI", rycerzyki na bialym koniu to normalni ludzie... naprawdę HardRockCaffe w takim wieku masz siłę takie bzdury wypisywać? pojeżdżać kogoś że pracował w Norwegii przy patroszeniu śledzi? zdecydowanie bardziej szanuje takie osoby niż zarabiające jak Paulina w przeszlosci, chociaz Spikel tez ma moim zdaniem nierowno pod kopułą, a kto z jej fanów jest normalny :sarcastic: co do usunięcia konta - kwestia czasu, nieraz bylo wspominane coś o tzw GG więc zapewne i tam ma kontakt ze sponsorami, od braku konta na ShowUp.tv nie zbiednieje, wazne ze ma bankowe ::D

Oj chłopie jestem normalniejszy niż myślisz a z tymi śledziami to taki złośliwy żarcik .Bo tak na prawd to nie wiem co tak cały ten spikel20 robi .Jak dla mnie to może nawet sprzedawać pietruszkę na bazarku byle by mu tak nie odpierdalało jak ostatnio
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


pewnie wróci na nowym nicku :)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Na palcach jednej ręki można policzyć modelki, które wkładały tyle inwencji i wysiłku co wrednaPaula... tak wiec to na pewno spora strata dla ShowUp.tv. Z drugiej strony nie mniejsze "gfiazdki" od Pauli już odeszły z portalu a ShowUp.tv trzyma się dalej.
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


a na ostatniej transmisji wspominala ze odchodzi??
Awatar użytkownika
LOLA18
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 426
Rejestracja: 21 cze 2016, 13:21
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Taaaa, przy patroszeniu śledzi na pewno byłby w stanie podarować Pauli kilkaset tys zł... nie wiem czy niektóre osoby(nie będę podawał nicka) maja pojęcie o istnieniu czegoś takiego jak platformy wiertnicze na których zarabia się kupę kasy i bardzo ciężko się tam dostać.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Nie ma się co martwić o Paulę, w końcu kobieta ma fach w ustach:) Żart:) Bardzo lubię Paulę wbrew pozorom i uważam, że wrażliwa z niej dziewczyna i pokazy robiła na bardzo wysokim poziomie. Myślę, że wróci. Chociaż i tak uważam, że trochę szkoda, że robi pokazy z buzią, bo jednak po czymś takim już zawsze na mieście będzie kojarzona z kamerkami. Dodatkowo w przeszłości zajmowała się określonym zawodem, co też świadczy o jej nie najlepszej moralności. W końcu to jednak wyjątkowo poniżająca praca i kompletnie bez godności. Nie wyobrażam się zajmować czymś takim dłuższy czas w życiu, ani nawet na chwilę. To jest jednak kompletne zatracenie siebie i swoich zasad w życiu. Nie oceniam Pauli, ale jednak kobieta musi się liczyć z tym, że zajmując się taką profesją w życiu w przeszłości i pokazując się nago z twarzą na ShowUp.tv, odbior społeczny będzie taki, a nie inny. Na ShowUp.tv jest gwiazdą, ale w życiu realnym już gorzej. Coś za coś. Paula wybrała tak. Poza tym jest pełno nagrań w necie, co też juz raczej zostanie na zawsze. Życzę Pauli jak najlepiej i wiem, że da sobie radę w życiu, ale niestety odbiór społeczny jest taki, a nie inny takich osób. Mimo to życzę Ci Paula jak najlepiej bo i tak kocham Twoje pokazy i Ciebie:) I nie, les nie jestem:) Powodzenia:)
Awatar użytkownika
Erica3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2017, 09:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Erica3


Fajna babka, kiedyś na roksie była.
Awatar użytkownika
endione
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2015, 11:41
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: endione


asot pisze:Taaaa, przy patroszeniu śledzi na pewno byłby w stanie podarować Pauli kilkaset tys zł... nie wiem czy niektóre osoby(nie będę podawał nicka) maja pojęcie o istnieniu czegoś takiego jak platformy wiertnicze na których zarabia się kupę kasy i bardzo ciężko się tam dostać.

Jeszcze raz powtarza że gówno mnie interesuje co ten TYPEK tam robi.Jak dla mnie to on oprócz swoich żetonków to nie ma niczego więcej do zaoferowania każdej mądrej kobiety dla której kasa to nie wszystko :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard miarka sie przebrała. Ty jestes mniej niż to zero wystarczy spojrzeć na ciebie. Czy ktoś normalny robi psu zdjencia jak sie opróżnia chyba nie. Tobie na starość to ładnie sie cos pieprzy w głowie Z uważałem ciebie za normalnego faceta ale widac ze tutaj to tylko psychiatra i leki do końca zycia zostają. Bo twój przypadek sie tylko do tego kwalifikuje. Za takie wpisy jak tu wypisujesz to powinni już dawnon tobie rentę odebrać to bys na prąd nie miał i głupot nie pisał.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard, mi Ciebie troche szkoda, wiesz. Widać, że nie jesteś zbytnio zamożny, a jeśli to prawda, że masz rente i wydawałeś ją na zetony....Bez komentarza. Kupiłbyś sobie nowe buty, czy nowe ubranie, a nie wydawał swoich marnych pieniędzy tutaj. Wiem, wiem, napiszesz pewnie że to Twoja sprawa co robisz ze swoją kasa, ale ja nie pisałem tego złośliwie. Podsumowując, dla Ciebie dobrze, że Paula zaniechała swoich transmisji.
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard miarka sie przebrała. Ty jestes mniej niż to zero wystarczy spojrzeć na ciebie. Czy ktoś normalny robi psu zdjencia jak sie opróżnia chyba nie. Tobie na starość to ładnie sie cos pieprzy w głowie Z uważałem ciebie za normalnego faceta ale widac ze tutaj to tylko psychiatra i leki do końca zycia zostają. Bo twój przypadek sie tylko do tego kwalifikuje. Za takie wpisy jak tu wypisujesz to powinni już dawnon tobie rentę odebrać to bys na prąd nie miał i głupot nie pisał.

:ssij: Spikil20 :dick: = :coool: and :hot: ( :hehe: :dj: )
PS Spikel20 a tak naprawdę to mam ochotę żeby
https://www.youtube.com/watch?v=C6kKQYSPuks
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Hard miarka sie przebrała. Ty jestes mniej niż to zero wystarczy spojrzeć na ciebie. Czy ktoś normalny robi psu zdjencia jak sie opróżnia chyba nie. Tobie na starość to ładnie sie cos pieprzy w głowie Z uważałem ciebie za normalnego faceta ale widac ze tutaj to tylko psychiatra i leki do końca zycia zostają. Bo twój przypadek sie tylko do tego kwalifikuje. Za takie wpisy jak tu wypisujesz to powinni już dawnon tobie rentę odebrać to bys na prąd nie miał i głupot nie pisał.

:ssij: Spikil20 :dick: = :coool: and :hot: ( :hehe: :dj: )

albo na dziwki byś poszedł, chyba lepiej poruchać niż marnować kasę na żetony
LEON LXIX


HARD... SPIKEL.... wstyd mi za Was... to co tutaj odpierdalacie jest poniżej jakiegokolwiek poziomu...

P.S.
Nie odeszłam z SU i nie mam zamiaru.
Gdybym chciała to zrobić pożegnałabym się z Wami.

Ale miło, że jednak są tu osoby, które doceniają to co robię.
Pozdrawiam ;)

A moich ;zajebistych fanów' zapraszam do lektury...
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
wrednaPaula
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 24
Rejestracja: 03 sie 2016, 12:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: wrednaPaula


Świetnie,że znowu będziesz :D Nikt nie robi tak świetnego show jak ty (jestem stronnicza) :cool3:
A to co napisałaś na profilu powinnaś zrobić już dawno . Zawsze z przyjemnością oglądałam Twoje show i oczywiście.....jak to ja klapsy :laughingnew:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Dominatrix
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 203
Rejestracja: 15 lut 2017, 20:07
Lokalizacja: Gdynia
Podziękował: 148 razy
Podziękowano mu: 101 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Hard Deep
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Domina_Laura




PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gedeon, SPEEDI, Suwczak_rogowski_abramo i 64 gości