PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
kondor pisze:
jay pisze:
kondor pisze:
asot pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Jeszcze jedno odnośnie wczorajszej soory wróć dzisiejszej transmisji. Moje wprawne oko wyłapało pewne nowości które główka bohaterka wprowadziła.A mianowicie chodzi mi tu o nowatorskie ustawienie kamery nowe oświetlenie(krwista czerwień) oraz znaczne wykorzystanie środków nabłyszczająco - nawilżajączych (olejek)To wszystko oraz odpowiednio dobrana muzyka do panującej sytuacji sprawiła ze po raz kolejny przeniosłem się w inny wymiar.I jak dla mnie to czegoś takiego nie zobaczyłem nigdzie więcej i chyba nie zobaczę- i chwała bogu bo PAULINA jest tylko jedna taka niepowtarzalna i niepodrabialna.AMEN!!! :yess:


Ja pierdole chłopie co TY masz w głowie zeby tu wypisywac takie eseje... Weź sobie pamiętnik załóż albo coś

gośc się zakochal najwyraźniej tylko nie bardzo wie co z tym fantem zrobić....postaram sie pomóc.Twardy bierz kwiaty dla mamusi,flaszkę dla tatusia i pierścionek dla wybranki serca.pierdolnij na kolano i mow,ze albo ona albo zadna inna.moze sie uda. będą z tego dwie korzyści :pierwsza to taka,że może przestaniesz tutaj pisać te swoje elaboraty a druga taka,że Paula zacznie robić pokazy z facetem :D


no nie wiem, hard mógłby być jej ojcem, nie wydaje mi się żeby go ktoś chciał oglądać :D

ale przynajmniej przestalby pisac.to też swego rodzaju taka "wartość dodana"


ale zacząłby mówić, wyobraź sobie jego i wredną gadających na wspólnej transmisji :D
LEON LXIX


Oj panowie jedyne co sobą reprezentujecie to ino smród bród i ubóstwo umysłowe.A ponieważ nie upadłem tak nisko jak wy to kończę wszelkie dyskusje tu z wami na ten temat RZYGAĆ SIĘ CHCE :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:Oj panowie jedyne co sobą reprezentujecie to ino smród bród i ubóstwo umysłowe.RZYGAĆ SIĘ CHCE :smoke:


hard pokazywałeś już wredną bratu tak jak pokazywałeś kocurka, co mówił?
LEON LXIX


HardRockCaffe666 pisze:Oj panowie jedyne co sobą reprezentujecie to ino smród bród i ubóstwo umysłowe.A ponieważ nie upadłem tak nisko jak wy to kończę wszelkie dyskusje tu z wami na ten temat RZYGAĆ SIĘ CHCE :smoke:

I krzyż Ci na drogę Hard :derisive:
Awatar użytkownika
Patyk11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 34
Rejestracja: 22 lip 2015, 02:14
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Prywatne
Twoja ulubienica z SU:
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Patyk11 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Oj panowie jedyne co sobą reprezentujecie to ino smród bród i ubóstwo umysłowe.A ponieważ nie upadłem tak nisko jak wy to kończę wszelkie dyskusje tu z wami na ten temat RZYGAĆ SIĘ CHCE :smoke:

I krzyż Ci na drogę Hard :derisive:

A tobie KRETYNIE patyk w dupsko bym włożył .... soooorryyy mogło by ci się to jeszcze spodobać ty WSZARZU :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No widzisz Hard przez twoje wpisy wredna kąta usunęła bo czytać tego nie mogła.


https://showup24.tv/profile/wrednaPaula - Strona o podanym adresie nie istnieje
https://showup24.tv/profile/zmyslowasunia - Strona o podanym adresie nie istnieje
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:No widzisz hard przez twoje wpisy wredna kata usunęła bo czytać tego nie mogła .

Oj spikel20 słyszałem że Norwegia słynie z wyśmienitej opieki zdrowotnej mam nadzieje też z psychiatrycznej wiec w wolnej chwilce chyba wiesz co powinieneś chłopie zrobić :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mnie to sie przynajmniej dało wyleczyć a dla ciebie to już ratunku dawno nie ma. Każdy na forum tobie to mówi a ty swoje. Na starość cos tobie puściły układu scalone. Teraz jak wrednej już nie ma to kocurek pozostał tylko ale po takich wpisach to pewnie ban już dawno dostałeś . :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Mnie to sie przynajmniej dało wyleczyć a dla ciebie to już ratunku dawno nie ma. Każdy na forum tobie to mówi a ty swoje. Na starość cos tobie puściły układu scalone. Teraz jak wrednej już nie ma to kocurek pozostał tylko ale po takich wpisach to pewnie ban już dawno dostałeś . :D

Chłopie czy do ciebie nie dociera że jesteś za cienki jak dla mnie żebym prowadził tu z tobą rozmowę na poziomie Idź lepiej do swych śledzi i je patrosz i rób co chociaż już chyba potrafisz robić.I mnie nie prowokuj bo cie po prostu IGNORUJĘ !!! :smoke:
PS Może masz więcej na koncie ale na pewno nie rozumu i kultury osobistej
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard nie kompromituj sie już więcej bo każdy tutaj widzi niestety ze nie masz ani inteligencji i ogłady po twoch postach. Wszyscy sie myła oprucz ciebie. Żyjesz w jakims stworzony świecie przez siebie widzisz zeczy których nikt tu nie popiera i wmawiasz nam jak jest pieknie. No niestety hard musisz wyjsc do ludzi bo kampletnie pomyliłeś swiat zeczywisu od wirtualnego. No chyba ze nie mozesz po pokuj jest bez klamek to wtedy wszystko jasne :) :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czy mnie oczy mylą? Paulinka naprawdę usunęła konto? Znowu się pokłóciła z którymś z dawców? Koniec świata :dontknow:



https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Oj chłopie nie widzisz że nie mam ochoty już z tobą tu dyskutować( tak trudno to zauważyć ).Idź do swoich ŚLEDZIKÓW tylko nie wiem czy te przed patroszeniem ciebie zrozumieją czy te po :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ja dyskusje z toba dawno zakończyłem hard. Tylko nie moge znieść tych majeczan twoich. Ty za to zoofiliu mozesz ze swoim psem pobaraszkować ze smutku ze pula konto usunęła.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Ja dyskusje z toba dawno zakończyłem hard. Tylko nie moge znieść tych majeczan twoich. Ty za to zoofiliu mozesz ze swoim psem pobaraszkować ze smutku ze pula konto usunęła.

Twoje głupkowate wpisy dobitne świadczą o tym że brak ci rozumu .Przypomina że nie jesteśmy tu sami ty skończony KRETYNIE
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No właśnie hard i dlatego trzeba obnażać wszystkie fakty jakie są kiedyś byłeś normalnym facetem a teraz nie wiadomo co sie z toba stało
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:No właśnie hard i dlatego trzeba obnażać wszystkie fakty jakie są kiedyś byłeś normalnym facetem a teraz nie wiadomo co sie z toba stało

Widzę że jesteś jak opryszczka ciągle i ciągle powracasz ale ja już kończę te jałowe spory tu z tobą.Zrób coś pożytecznego dla tego świata i się już przymknij :smoke:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:No właśnie hard i dlatego trzeba obnażać wszystkie fakty jakie są kiedyś byłeś normalnym facetem a teraz nie wiadomo co sie z toba stało

Widzę że jesteś jak opryszczka ciągle i ciągle powracasz ale ja już kończę te jałowe spory tu z tobą i na twoim miejscu przeniósł bym się do Holandii tam jest legalna eutanazja.Zrób coś pożytecznego dla tego świata :smoke:



Panowie, po cóż te pyskówki? Żaden drugiego nie przekona do swej racji a tak tylko się wkurwiacie wzajemnie, bez sensu. Kochajcie sie bracia :drunk0:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


antoni.czekailo pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:No właśnie hard i dlatego trzeba obnażać wszystkie fakty jakie są kiedyś byłeś normalnym facetem a teraz nie wiadomo co sie z toba stało

Widzę że jesteś jak opryszczka ciągle i ciągle powracasz ale ja już kończę te jałowe spory tu z tobą i na twoim miejscu przeniósł bym się do Holandii tam jest legalna eutanazja.Zrób coś pożytecznego dla tego świata :smoke:



Panowie, po cóż te pyskówki? Żaden drugiego nie przekona do swej racji a tak tylko się wkurwiacie wzajemnie, bez sensu. Kochajcie sie bracia :drunk0:

Antonio chyba zdążyłeś już pewno zauważyć że nie wszyscy potrafią zachowywać się z sposób kulturalni i przyzwoity :bye:
Ps spikel20 teraz nie ma Pauli będziesz mógł się skupić na rozmowie i patroszeniu swoich ukochanych ŚLEDZIKÓW :hehe:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A wie ktoś z Was może czy była wczoraj piątkowa transmisja Puli, bo nie byłam na ShowUp.tv ?:)



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Erica3
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 18
Rejestracja: 13 kwie 2017, 09:25
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Erica3


antoni.czekailo pisze:Czy mnie oczy mylą? Paulinka naprawdę usunęła konto? Znowu się pokłóciła z którymś z dawców? Koniec świata :dontknow:

https://showup24.tv/profile/wrednaPaula


już chyba wszyscy przy kasie ją opuścili, został tylko hard ale on sam nie da rady zapewnić jej życia na takim poziomie jak dotychczas
LEON LXIX


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 54 gości