PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
19 mar 2016, 15:08
Mówiła, że mieszka w Katowicach, widział ją ktoś ?

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?
Awatar użytkownika
tr159op
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 26 lis 2015, 12:12
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 mar 2016, 15:30
Ona podobno mieszkała w kilku miastach. Z powodów zawodowych zmieniała miejsce zamieszkania.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 mar 2016, 16:56
Wczoraj wyglądała zajebiście! Cel w kuchni ze stripem i polewaniem się szampejnem bomba! Później był jeszcze jogurcik na ciałko. Jak dla mnie najlepsze show na SU wczoraj.
Awatar użytkownika
cygańskie_kubaro
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 23 lut 2016, 19:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 mar 2016, 19:03
Zgadzam sie, majteczki extra zmysłowe. A siatkowa bluzka też zajebista, i do tego pończochy.
Co do reszty, to Paula ma moim zdaniem mega figure. No może ciut jędrniejszy biust mogłaby mieć i bardziej wyraźną talie. Ale i tak wygląda zajebiscie jak na ciało bez żadnych poprawek plastycznych. Po prostu naturalne piękno...

EdekWawa pisze:nieee, nie wierzę w to co czytam. Jak tak brzydka laska może się komuś podobać. Ludzie Wy kuźwa gustu nie macie?? jak można w ogole porównywać Paulę do AnnPearl? przecież to jak porównywać piękną klacz do do zwykłej kaczki. I można AnkiPearl nie lubić, ale urody nie można jej zaprzeczyć. Pearl urodę ma rasową, a ta PaulaWredna to zwykła szara mysz, nigdy bym się nie obejrzał za nią. Te stroje to nie wiem skąd ona wyszukuje, to jest porażka jakaś, dzisiaj w tym stroju nietoperza. Co to jest w ogóle??? buahahaha I te jej miny są irytujące, oczy okropne, moze jakby rzes na dole nie malowała, ale to i tak niewiele da. Małe usta, małe cycki... Lepiej jakby twarzy nie pokazywała wcale, bo psuje nią cały pokaz. Laska przez tą twarz nie warta 10 żetonów. Ci co płacą taki hajz zdrowo walnięci, chyba ze się rozliczają w inny sposób potem... tragedia do potęgi


Jak można uważać że laska z talia faceta jest piękna? Nawet Paula w tym temacie słabo wypada a tu taki pojebany tekst. Myśle że ten tekst ma drugie dno. Bo tak idiotyczne wypociny można naskrobać tylko z zawiści...
A tak przy okazji, skąd ty wyrwałeś ten tekst o klaczy i kaczce? :lol:
Wiesz, nie lubię wytykać komuś pochodzenia bo to poniżej pasa. Ale naprawdę ciężko przemilczeń spostrzeżenie że przyciągnąłeś ten tekst z jakiejś wiochy.

qwertyuiop
Nie bierz tak dosłownie moich słów o blondynkach. Mam na myśli oczywiście tlenione pustaki. Ale widać Tobie zrozumienie sensu moich wypowiedzi nie idzie zbyt dobrze.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 mar 2016, 20:51
Co do miejsca zamieszkania, to fakt, nadawała z kilku mieszkań.. nie wiem czy ktoś pamięta, ale Paula z 8 miesięcy temu mówiła, że kończy z SU, że po 2016 już nie bedzie nadawać czy coś, to jeszcze było jak nadawała z tej innej chaty, teraz widać inne mieszkanie, bardziej odjebane, widać, że interesik się dobrze kręci i ciężko jej zrezygnować z takiej daniny jaka na nią spływa w ostatnim czasie na transmisjach. No chyba, że z tym niby odejściem to był kolejny pic na wodę jak to ostatnio często bywa u 'naszych' modelek :D

https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: wrednaPaula
19 mar 2016, 22:37
Śmiem twierdzić że Paula z SU nie zarabia dużych kokosów. Przynajmniej nie do kasy którą ma z innej działalności. Ale wyciągów z jej konta i portfela nie mam. Więc tylko napisze, że nie z SU zarobiła na to mieszkanie.
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
19 mar 2016, 23:11
jurek_chujek pisze:Śmiem twierdzić że Paula z ShowUp.tv nie zarabia dużych kokosów. Przynajmniej nie do kasy którą ma z innej działalności. Ale wyciągów z jej konta i portfela nie mam. Więc tylko napisze, że nie z ShowUp.tv zarobiła na to mieszkanie.


tak jak w jakimś temacie już pisałem, że te laski ze starej gwardii jak Mokra Kasia, Wredna, Cukierek, Calypso, Szefowa, Wiśnia itp itd, to trzepią hajs miesięczny bardzo dobry, i pomijam jakies śmieszne lewe obiegi, ale jeśli porównać laski z szołapa tak ogółem, to te co wymieniłem i jeszcze kilka innych, to to są już pionierki i takie 'cam-girls' które wiedzą jak się zarabia i jak się robi show i mają swoich wielbicieli, spokojnie wyciągają średnią krajową w miesiąc, żeby nie napisać, że nawet w tydzień. A co tam Paula na boku robi to inna sprawa, mi chodzi głównie o SU, chyba, że masz na myśli jakieś anonse, ale to i tak inna sprawa :cool3:
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: wrednaPaula
19 mar 2016, 23:28
jurek_chujek pisze:Śmiem twierdzić że Paula z ShowUp.tv nie zarabia dużych kokosów. Przynajmniej nie do kasy którą ma z innej działalności. Ale wyciągów z jej konta i portfela nie mam. Więc tylko napisze, że nie z ShowUp.tv zarobiła na to mieszkanie.


Mnie się wydaje jednak, że nawet z samego SU Wredna ma dość dużą kasę ;) Ale ja tam jej, ani innym dziewczynom stąd nie będę zaglądał w portfel, bo i po co?
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: wrednaPaula
20 mar 2016, 02:41
masakra co ona dziś nna siebie ubrała ? co to za pas cnoty pod biustem??? laska ma 26 czy tam 27 lat i zbiera na prawko ? serio ? zaraz pewnie będzię zbierać na samochód :shock: :shock: :shock:

co do tej kasy to może i trzepie tylko, że od jednego kolesia odkąd do niej zaglądam dziwię się, że rzuca tu a nie spotka się z nia bo raczej to nie problem z tego co tu czytam …. :shock: jak już pisałem wcześniej fajnie, że jest bo robi cele ale jak jego nie ma Paula szybciutko sie zwija, bo popularność bez niego na poziomie innych dziewczyn :winkextra:
Awatar użytkownika
nowy12
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2016, 15:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
20 mar 2016, 09:45
jurek_chujek pisze:A tak przy okazji, skąd ty wyrwałeś ten tekst o klaczy i kaczce? :lol:
Wiesz, nie lubię wytykać komuś pochodzenia bo to poniżej pasa. Ale naprawdę ciężko przemilczeń spostrzeżenie że przyciągnąłeś ten tekst z jakiejś wiochy.

qwertyuiop
Nie bierz tak dosłownie moich słów o blondynkach. Mam na myśli oczywiście tlenione pustaki. Ale widać Tobie zrozumienie sensu moich wypowiedzi nie idzie zbyt dobrze.


Mamy XXI w i nie ma żadnej różnicy miedzy ludnością wiejską, a miejską. Wśród młodzieży popularne jest powiedzenie "Ale wiocha" i odnosi się do stanu umysłu, i nie ma to nic wspólnego z pochodzeniem. Tak więc nie ma ono nic do rzeczy, a wieśniaka można spotkać zarówno na wsi jak i w mieście.

Jak można nie brać czegoś dosłownie, co jest napisane dosłownie. Ciebie to chyba nikt nie rozumie...no może ktoś kto umie czytać w myślach :D I nie odpisuj, bo się jeszcze bardziej pogrążysz :)

Tak sobie patrze na Twoje wypowiedzi i powiem Ci, że zalatują mi wiochą. :)
Awatar użytkownika
qwertyuiop
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 6
Rejestracja: 07 mar 2016, 11:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nieważne
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: nieważne


Re: wrednaPaula
20 mar 2016, 16:29
Lubie do niej zerknąć bo to rasowa sucz ze świetnym tyłkiem i nogami, ogólnie idealna symetria ciała.
Jednak ten odgrywany przez nią dla Januszy teatrzyk, że niby ostatnio żyje w "celibacie" jest rozbawiający. Młoda atrakcyjna laska miałaby rezygnować z uciech cielesnych na potrzeby SU? :) , cieżko w to uwierzyć. Stawiam orzechy przeciwko diamentom, że wciąż bawi sie w jakąś formę sex sponsoringu poza SU. No ale te odgrywanie singielek dla januszy jest bardzo popularne wśród naszych pań :)
Awatar użytkownika
sliskiTroll
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 417
Rejestracja: 15 lis 2015, 04:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
20 mar 2016, 19:08
Dokładnie sliskiTroll. Ale to wszystko dlatego że na SU jest pełno debili. Zobacz chociażby kto takie singielki odgrywa. Czy naprawde trzeba być geniuszem żeby zastanowić się na temat ciąż CuteCalypso i Annpearl? :lol:
Naprawdę rozkładam ręce nad inteligencją typowego walikonia z SU. Nie potrafią nawet zauważyć najbardziej oczywistych faktów.

A qwertyuiop to nie chce mi sie nawet komentować... Szkoda mojego czasu na ludzi niepotrafiących czytać ze zrozumieniem...
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
20 mar 2016, 21:26
Chyba najładniejsza buzia na SU bez makeupu
Awatar użytkownika
lastyh
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 32
Rejestracja: 25 gru 2015, 23:05
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Caprice
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 mar 2016, 00:41
lastyh pisze:Chyba najładniejsza buzia na ShowUp.tv bez makeupu


To na pewno. Chyba nawet wolę, jak nie ma go na twarzy. Czasem jak się umaluje, to wygląda jak lalka z seks shopu :kiss:
Awatar użytkownika
Pawolka
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:51
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 mar 2016, 16:55
Paula wczoraj dawała czadu na kam u innych dziewczyn ja widziałem ją u dwóch :D nie wiem, czy była gdzieś jeszcze ale ma u mnie dużego plusa nie przypuszczałem, że porafi się tak wyluzować ;)
Awatar użytkownika
nowy12
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 25 sty 2016, 15:06
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 mar 2016, 16:58
nowy12 pisze:Paula wczoraj dawała czadu na kam u innych dziewczyn ja widziałem ją u dwóch :D nie wiem, czy była gdzieś jeszcze ale ma u mnie dużego plusa nie przypuszczałem, że porafi się tak wyluzować ;)

Sprawdzała chyba konkurencje :D Chciała się przekonać klapsując laski, która ma lepszą dupeczkę od niej :D
Awatar użytkownika
cygańskie_kubaro
SU-holik
SU-holik
Posty: 63
Rejestracja: 23 lut 2016, 19:46
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 mar 2016, 17:21
Widziałem ją wczoraj tylko u Polskasunia, nawet wzięła ją na privka i porządnie obiła dupkę - wydała na nią coś około 500 żetów na ogólnym, ale co to dla Wrednej :D
Awatar użytkownika
Sadistik
Night's Watch
Night's Watch
Posty: 1341
Rejestracja: 23 gru 2015, 03:45
Podziękował: 103 razy
Podziękowano mu: 103 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: .
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: NBMTM


Re: wrednaPaula
22 mar 2016, 17:50
sadistik pisze:Widziałem ją wczoraj tylko u Polskasunia, nawet wzięła ją na privka i porządnie obiła dupkę - wydała na nią coś około 500 żetów na ogólnym, ale co to dla Wrednej :D


ta, widziałem, Paula to tam jeszcze luz, ale pigprod, stary znajomy wladcy rzucił 1200zet, a trzeba podkreślić, że to pedał, jak widać Sunia mu przypadła do gustu. Pig ogólnie dobry wariat, mimo że homo.


https://showup24.tv/wrednaPaula?
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula?
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 20:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Re: wrednaPaula
22 mar 2016, 21:51
Pigprod stary erotoman, wie co dobre. A raczej jest świadom tego że piękna laska to nawet i geja może straponem wyrychać :D
Jak ktoś myśli że wielkie cycki są cool to niech zwróci uwage że tylko laski z małym biustem podobają sie seksualnie gejom. Dla jasności, jak facet lubi cycki i kutasy to nie jest żaden gej tylko homo-niewiadomo :lol:
Awatar użytkownika
jurek_chujek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 291
Rejestracja: 21 sty 2016, 12:54
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
22 mar 2016, 21:55
Zawsze perfekcyjnie umalowana i ubrana
Awatar użytkownika
SweetBlack
SU-holik
SU-holik
Posty: 184
Rejestracja: 04 sie 2015, 22:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: janbir


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Itaknikttegonieczyta i 40 gości