PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Ashantee pisze:Ja nigdy nic nie miałam do Pauli...
Lubię ją ogladac ale gdy się umaluję to wygląda jak klaun.

:laughingnew: w koncu ktos cos madrego powiedzial Ashantee jestes super :ok:

Blog ShowUp.tv
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę że dyskusja czy Paula jest umalowana jak klaun nabiera rozpędu i kolorytu.Strony tego konfliktu okopały się na własnych pozycjach i zażarcie bronią swoich teorii a prawda jak zawsze lezy gdzieś po środku tylko będąc fanatykiem jednej lub drugie j strony ten fakt łatwo jest przeoczyć i tyle w temacie.Pozwólmy niech dziewczyna maluje się jak chce i włóżmy nasze prawdy miedzy bajki :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ma makijaż.... nie ma makijażu... ma taki.... a może powinna mieć inny :scratch_one-s_head:
Hmm... napisałbym coś na temat, ale się nie znam.
Poza tym jakoś bardziej zwracam uwagę na inne części ciała Pauli :yes4:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


NoMoreMoney pisze:Ma makijaż.... nie ma makijażu... ma taki.... a może powinna mieć inny :scratch_one-s_head:
Hmm... napisałbym coś na temat, ale się nie znam.
Poza tym jakoś bardziej zwracam uwagę na inne części ciała Pauli :yes4:

No wreszcie ktoś napisał coś mądrego i oby tak dalej Ragazzo a widzę twoją świetlana przyszłość na tym forum :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ja tu widze hard bronisz bastionu ostatecznego przez zagłada. Ale niestety cześć osób ma racje makijaż czasami jest za mocny i chujowo to wyglada prawdy nie oszukamy .

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Ja tu widze hard bronisz bastionu ostatecznego przez zagłada. Ale niestety cześć osób ma racje makijaż czasami jest za mocny i chujowo to wyglada prawdy nie oszukamy .

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula

Spikel20 weź pod uwagę że z kobiecym makijażem jest podobnie jak z kręceniem filmów raz wychodzą lepsze a raz gorsze ale jako że jestem dobrze wychowany potrafię uszanować twoje zdanie.U wredotki u mnie liczy się jej wnętrze a także bogata osobowość (co ja piszę) a ciałko oraz buźka schodzi na plan dalszy.Do zo u PAULI :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard musiał by piekło zamarznąć żebym sie pojawił u Pauli. Hard ty mi tutaj nie pisz o wnętrzu bo dobrze wież ze to chuj prawda. Pisaniem tutaj punktów nie zdobędziesz. Wracaj lepiej do kocurka . :D :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard musiał by piekło zamarznąć żebym sie pojawił u Pauli. Hard ty mi tutaj nie pisz o wnętrzu bo dobrze wież ze to chuj prawda. Pisaniem tutaj punktów nie zdobędziesz. Wracaj lepiej do kocurka . :D :D


ile żetonów w nią wrzuciłeś i co z tego miałeś?
LEON LXIX


Spikel20 pisze:Hard musiał by piekło zamarznąć żebym sie pojawił u Pauli.



blla bla bla, ile razy juz to slyszelismy
pogodz sie z tym, ze jestes psycho fanem!
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard musiał by piekło zamarznąć żebym sie pojawił u Pauli. Hard ty mi tutaj nie pisz o wnętrzu bo dobrze wież ze to chuj prawda. Pisaniem tutaj punktów nie zdobędziesz. Wracaj lepiej do kocurka . :D :D

Oj Spikel20 ty chyba za bardzo bierzesz do siebie co ja tu wypisuje.Wiadomo nie od dziś że na tym portalu trudno poznać człowieka jakim jest na prawdę w życiu codziennym.Czasami ale to bardzo rzadko ujawnia mam szczegóły z swojego życia osobistego i muszę napisać że miło mi się tego słucha.Więc mogę stwierdzić że tak naprawdę Paula jest dla mnie wielką zagadką.Natomiast poznałem jej walory urody i to chyba z każdej możliwej strony.A czy się jeszcze zobaczymy u wredotki to czas pokaże :dance3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Hard musiał by piekło zamarznąć żebym sie pojawił u Pauli. Hard ty mi tutaj nie pisz o wnętrzu bo dobrze wież ze to chuj prawda. Pisaniem tutaj punktów nie zdobędziesz. Wracaj lepiej do kocurka . :D :D

Oj Spikel20 ty chyba za bardzo bierzesz do siebie co ja tu wypisuje.Wiadomo nie od dziś że na tym portalu trudno tak naprawdę poznać człowieka jakim jest na prawdę w życiu codziennym.Czasami ale to bardzo rzadko ujawnia mam szczegóły z swojego życia osobistego i muszę napisać że miło mi się tego słucha.Więc mogę stwierdzić że tak naprawdę Paula jest dla mnie wielką zagadką.Natomiast poznałem jej walory urody i to chyba z każdej możliwej strony.A czy się jeszcze zobaczymy u wredotki to czas pokaże :dance3:


wrednej to się nie tyczy skoro opowiada jak robi laske przypadkowemu gościowi a i wcześniej wiadomo co robiła to jaka to zagadka?
LEON LXIX


ile żetonów w nią wrzuciłeś i co z tego miałeś?
Oj panowie kiedy się nauczycie że nie zawsze dając trzeba coś z tego mieć ale czemu ktoś dawał to jego osobista sprawa i chuj nam do tego

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


jay pisze:wrednej to się nie tyczy skoro opowiada jak robi laske przypadkowemu gościowi a i wcześniej wiadomo co robiła to jaka to zagadka?

Oj chłopie jak ty po czymś takim potrafisz ocenić człowieka to moje gratulacje( szkoda więcej pisać bo i tak tego nie zrozumiesz) :bye:


Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Kto był wczoraj wieczorkiem u wrednejPuali mógł na własne oczka zobaczyć ile różnych zastosowań ma nasze Polskie chude mleczko.I od razu nasunęła mi się na myśl pewna scenka z ''Gorzkich godów Romana'' Polańskiego gdzie mleko nie koniecznie służy tylko do picia :yahoo:.I pewno zaraz znajda sie tacy którzy bedą narzekać że było go za mało, było za ciepłe ,za zimne ,lane pod złym kontem.Wszystkich was.........AMEN!! :dance3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Awatar użytkownika
blebluch123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 376
Rejestracja: 06 sie 2016, 01:13
Podziękował: 13 razy
Podziękowano mu: 33 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: brak


Bardzo mi przykro za harda... żyje obcym życiem... nie ma własnego życia prywatnego... a Paula nie tylko krzyżowa dziewczyna - przerażający makijaż...włosy jak łyk... lubi dużo alkoholu... nic ciekawego nie daje... a konkurencja!


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Jaro
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 14 sie 2017, 00:48
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:wrednej to się nie tyczy skoro opowiada jak robi laske przypadkowemu gościowi a i wcześniej wiadomo co robiła to jaka to zagadka?

Oj chłopie jak ty po czymś takim potrafisz ocenić człowieka to moje gratulacje( szkoda więcej pisać bo i tak tego nie zrozumiesz) :bye:


Blog ShowUp.tv



No nie wiem panie HardRockCaffe. Moim skromnym zdaniem można już łatwo pokusić się o ocenę dziewczyny, u której można zaliczyć oral :lodzik: już tego samego wieczoru, w którym sie poznajemy. No ale może czepiam sie bo za mało znam realia w niektórych warszawskich klubach :)
Awatar użytkownika
chochla1
SU-holik
SU-holik
Posty: 132
Rejestracja: 03 gru 2016, 12:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: aktualnie żadna
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jaro pisze:Bardzo mi przykro za harda... żyje obcym życiem... nie ma własnego życia prywatnego... a Paula nie tylko krzyżowa dziewczyna - przerażający makijaż...włosy jak łyk... lubi dużo alkoholu... nic ciekawego nie daje... a konkurencja!


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv

Gówno wiesz,gówno widziałeś i dziwie się w ogóle że możesz się wypowiadać na temat mojego życia prywatnego.Chłopie zastanów się co piszesz bo to ludzie czytają i nie świadczy to za dobrze o twojej kondycji umysłowej.
Jeżeli chodzi o kolejny post to widzę że znalazł się w śród nas jakiś świętoszek którego szokują takie sprawy( proponuje zażyć validol na uspokojenie). Nie każdy kto zapali skręta staje się od razu narkomanem.Mam nadzieję że choć trochę zrozumiałeś co chciałem przez to wyrazić:cool3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Hard ja tobie powiem ze robienie loda po kilku godzinach znajomością napewno do normalnych nie należy . Bo trzeba sie szanować. Wiec przestan za każdym razem wchodzić w dyskusje które nie maja sensu. Najepszym rozwiązaniem bedzie powrod do kocurka .

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Heh, nie ma to jak mówić komuś co będzie dla niego lepsze ;)
Hard to dorosły chłop i z całą pewnością lepiej wie jak zagospodarować swój własny, wolny czas :)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości