PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Widzę że aferka z banem nie pykła no cóż nie wszystko w życiu układa się po naszej myśli ale kto szuka ten coś w końcu znajdzie wiec liczę na waszą inwencje twórcza panowie i czekam na kolejne tym razem sprawdzone NEWSY.A swoją droga aż strach pomyśleć co by się tu działo jak by wredotka dostała bana (100 teorii i pewno co jedna to głupsza)
Jeżeli chodzi o wczorajsze ćwiczonka to na moje pytanko czy też tak biega po galerach handlowych dostałem niezły opierdziel to miło było popatrzeć jak rusza swoim uroczym kuferkiem.Ja ponieważ jestem za lenimy i zaczynam wszystko robić dopiero JUTRO wiec ograniczyłem się do sypnięcia kilku drobniaczków :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:A swoją droga aż strach pomyśleć co by się tu działo jak by wredotka dostała bana (100 teorii i pewno co jedna to głupsza) :bye:


Stach pomyśleć co by się działo jakby Wredna dostała tego bana... musiała by wracać na rokse, a tego byśmy chyba nie chcieli hehe
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tymczasem pisze:
HardRockCaffe666 pisze:A swoją droga aż strach pomyśleć co by się tu działo jak by wredotka dostała bana (100 teorii i pewno co jedna to głupsza) :bye:


Stach pomyśleć co by się działo jakby Wredna dostała tego bana... musiała by wracać na rokse, a tego byśmy chyba nie chcieli hehe

Trzeba by było wprowadzić jakąś żałobę albo stan klęski żywiołowej.Żal mi też było by tych ''nieszczęsnych'' ulungów (kończę bo aż mnie dreszcze przeszywają na samą myśl) :lol: :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


A co do tego bana to dla tego portalu jak strzał w kolano albo samobójcza bramka bo kto jak nie wrednaPaula napędza koniunkturę,widzów i cała resztę :dance3:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ja to myślę, że gdyby Paula dostała bana, to co poniektórzy z tego forum umarliby chyba z nudów. A tak to podejrzewam, że większość swojego czasu i energii poświęcają śledzeniu jej poczynań... do czego oczywiście mają prawo.


Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Byłem na moment, ale wyszedłem, bo zmęczyło mnie samo patrzenie hehe
Mówisz Ragazzo że patrzenie na leżącego kocurka 272 tak nie męczy :lol:
Ragazzo zawsze mógł bym się zająć sklejaniem modeli albo innymi nader pożytecznymi rzeczami a puki co to tu się spełniam artystycznie ;)
Ale tak patrząc na ilość postów które tu umieściłeś tez nie należysz do ułomków :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Drogi Hard`zie,
zamieszczając swój poprzedni post, tu na forum, brałem pod uwagę, że możesz odczytać go iż jest on kierowany do Ciebie - otóż NIE. Miałem na myśli osoby hejtujące Paulę.
Ale jeśli już przytoczyłeś moje słowa, iż zmęczyłem się samym patrzeniem na ćwiczącą Paulę - to prawda - jestem w uj leniem i szybko się męczę.. ;) ... choć nie powiem wczorajszy widok Pauli wywijającej na tym urządzeniu do ćwiczeń był zacny :yes4:
Jeśli chodzi o Kocurka to hmmm... jestem zakochańcem i nie jestem obiektywny,
dla mnie Kocurek cokolwiek by nie zrobiła jest dla mnie ciekawym doświadczeniem (myślę, że masz podobne odczucie względem Pauli)... a patrzenie na nią jak leży jest dla mnie jak kojąca muzyka dla uszu ;)

P.S. Sorry jak piszę mało zrozumiale, jestem po % :P
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Drogi Ragazzo
Nie wiem kogo miałeś na myśli pisząc ten tekścik i czy jesteś przed po czy w trakcie picia ale twoje słowa mnie też w pewnym stopniu dotyczą.Fakt faktem jest ze póki jest na kamerkach Paula to będę miał co robić z czasem i żetonkami zwłaszcza wieczorami :fap:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ja nigdy nic nie miałam do Pauli...
Lubię ją oglądać bez makijażu bo wtedy widać jej urodę ale gdy się umaluję to śmiać mi się chcę, bo wygląda jak klaun.
Brwi źle wymierzone, bronzer na polikach aż razi gdy widzę ją z profilu. PAULA idź do makijażystki albo weź kurs malowania twarzy. Masz hajs to go pal. Moim zdaniem masz za długie brwi i zbyt nakładasz bronzera na poliki to nie wygląda dobrze... :? :? :? :shock2:
Awatar użytkownika
Ashantee
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Ashantee


Ashantee pisze:Ja nigdy nic nie miałam do Pauli...
Lubię ją oglądać bez makijażu bo wtedy widać jej urodę ale gdy się umaluję to śmiać mi się chcę, bo wygląda jak klaun.
Brwi źle wymierzone, bronzer na polikach aż razi gdy widzę ją z profilu. PAULA idź do makijażystki albo weź kurs malowania twarzy. Masz hajs to go pal. Moim zdaniem masz za długie brwi i zbyt nakładasz bronzera na poliki to nie wygląda dobrze... :? :? :? :shock2:


Znając Paulę to pewnie tym co napisałaś wkurzyłaś ją bardziej niż wszyscy hejterzy razem wzięci wyzywający ją na tym forum :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 02:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Książe_showupa pisze:
Ashantee pisze:Ja nigdy nic nie miałam do Pauli...
Lubię ją oglądać bez makijażu bo wtedy widać jej urodę ale gdy się umaluję to śmiać mi się chcę, bo wygląda jak klaun.
Brwi źle wymierzone, bronzer na polikach aż razi gdy widzę ją z profilu. PAULA idź do makijażystki albo weź kurs malowania twarzy. Masz hajs to go pal. Moim zdaniem masz za długie brwi i zbyt nakładasz bronzera na poliki to nie wygląda dobrze... :? :? :? :shock2:


Znając Paulę to pewnie tym co napisałaś wkurzyłaś ją bardziej niż wszyscy hejterzy razem wzięci wyzywający ją na tym forum :)



Chce jej tylko pomóc. Makijaż powinien podkreślać urodę a nie szpecić.
Kiedyś na jej transmisji zwróciłam uwagę o ten bronzer ale niestety mnie nie posłuchała.
Ja tylko napisałam moją opinie bo przecież to forum do tego służy :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Ashantee
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 30
Rejestracja: 13 kwie 2017, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: Ashantee
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Ashantee


HardRockCaffe666 pisze:Drogi Ragazzo
Nie wiem kogo miałeś na myśli pisząc ten tekścik i czy jesteś przed po czy w trakcie picia ale twoje słowa mnie też w pewnym stopniu dotyczą.Fakt faktem jest ze póki jest na kamerkach Paula to będę miał co robić z czasem i żetonkami zwłaszcza wieczorami :fap:


Już po... z dużym kacem ;)

Hard i o to chodzi. Fajnie, że każdy z nas ma na ShowUp`ie własną przystań :ok:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ashantee pisze:Ja nigdy nic nie miałam do Pauli...
Lubię ją oglądać bez makijażu bo wtedy widać jej urodę ale gdy się umaluję to śmiać mi się chcę, bo wygląda jak klaun.
Brwi źle wymierzone, bronzer na polikach aż razi gdy widzę ją z profilu. PAULA idź do makijażystki albo weź kurs malowania twarzy. Masz hajs to go pal. Moim zdaniem masz za długie brwi i zbyt nakładasz bronzera na poliki to nie wygląda dobrze... :? :? :? :shock2:

Ja tam zbytnio nie znam sie na damskim makijażu i tych wszystkich specyfikach(wystarczy mi że umiem odróżnić parówkę od kiełbasy) ale jak zawsze muszę wtrącić swoje trzy grosze.Kiedyś nie mogłem się przekonać do tego makijażu ale z czasem coraz bardziej zaczął mi on nie przeszkadzać a nawet zaczął mi się podobać.Aha jak każda babeczka wie co robi tak się nie dziwie że twoje może i słuszne uwagi nie zostały dostrzeżone :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Aha jeszcze jedno moim zdankiem Paula jest perfekcjonistka cokolwiek to znaczy wiec ma pewno całkiem odmienne zdanie na ten temat.Też odważyłem się na pewnego rodzaju uwagi co do jej występów i co przyjęła je wątpię(a chciałem dobrze) ale i tak jest bosko :dance3:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


kogoś słuszne uwagi, nie muszą być słuszne dla kogoś innego

Pauli idzie dobrze i nie ma powodów do zmian

znacznie mniejsza dawka żetków może jedynie się do tego przyczynić, ale one lecą tutaj tak czy siak z przyczyn niezależnych :P więc nie spodziewajmy się niczego nowego
Awatar użytkownika
Wiszu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 689
Rejestracja: 31 sty 2021, 21:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


A mi się podoba w makijażu!
Nie jestem jakimś specjalistą, uwazam tylko że bronzer powinna zamienic na róż, bardziej by jej pasował, ale ogolnie jak się tak wystroi, wymaluje to wygląda super.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


asot pisze:A mi się podoba w makijażu!
Nie jestem jakimś specjalistą, uwazam tylko że bronzer powinna zamienic na róż, bardziej by jej pasował, ale ogolnie jak się tak wystroi, wymaluje to wygląda super.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula

A mi się i tak podoba w chuj a jestem wyczulony na kobiecie piękno wiec porównanie jej do klauna uważam za lekko nie stosownie .Ale z racji mojego zaangażowania i zajmowanego stanowiska(vice mąż :lol: )moje zdanko może dla co po niektórych wydać się nieobiektywne wiec nie będę już się wypowiadał w tej jakże interesującej materii :sarcastic:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Oj Paula TY wiesz że tylko ty się tu dla mnie liczysz i długo długo nic i czekam na twoje transmisje jak pies czeka na swojego właściciela i wielu z was może powiedzieć że jestem obłąkany na jej punkcie i muszę się z wami zgodzić :heart: PAULA :heart:
Nie no upłynęło nie wiele czasu od mojej tu rejestracji a ja już najebałem 36 postów muszę chyba wrzucić na luzik bo nie chce dostać opierdziel od wredotki że się za bardzo angażuję a tego pewno bym nie zniósł ale czy dam rade śmiem wątpić(najwyżej mnie opierdoli jakoś to zniosę) :winkextra:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Ashantee pisze:Ja nigdy nic nie miałam do Pauli...
Lubię ją oglądać bez makijażu bo wtedy widać jej urodę ale gdy się umaluję to śmiać mi się chcę, bo wygląda jak klaun.
Brwi źle wymierzone, bronzer na polikach aż razi gdy widzę ją z profilu. PAULA idź do makijażystki albo weź kurs malowania twarzy. Masz hajs to go pal. Moim zdaniem masz za długie brwi i zbyt nakładasz bronzera na poliki to nie wygląda dobrze... :? :? :? :shock2:


Ja nigdy nie zrozumiem, jak można wyrywać brwi praktycznie do zera, a później je odrysowywać od szklanki...
PS: Swoją drogą czemu Paula ma często opis transmisji "bez makijażu""? skoro ma zrobione doczepiane rzęsy... Rzęsy to też element makijażu.
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Czemu to czemu tamto a czemu Komorowski zgolił wąsy czyżby żonka mu kazała bo zbierała mus się zupa podczas jedzenia obiadu, czemu co poniektórzy zakładają gaz w bmw po co czemu dlaczego ...... :shock2:
Ja tam mam swoja teorie na ten temat ale wyjątkowo nie chce mi się pisać bo i tak pewno mało kogo interesuje moje zdanie :whistle3:

A poza tym jest wiele ważniejsze tematów do przemyślenia niekoniecznie po co kobiety wyrywają sobie brwi no jak walczyć z globalnym ociepleniem , jak uciszyć totalną opozycje lub tez skąd brać więcej kasy na zetki dla Pauli co by miała na bułeczki i na chudy serek ;)

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 41 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: gajowymarucha i 39 gości