PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
22 sie 2017, 12:17
Karku pisze:Bez konkurencji na Showupie jeśli chodzi o palcówkę-orgazmy! To co wykonała dzisiaj było fantastyczne :* Paula, dziękuję Ci że jesteś!
KC :*** Najśliczniejsza cipeczka na ShowUp.tv!

Ja tam się nie dziwię że kolega HardRockCaffe666 zmienił upodobania i przeszedł na tą lepszą stronę mocy!
Przecież ten Kotzurek to nudna jest jak flaki w oleju :lol:

Zawsze będę powtarzał, że jest jedną z najlepszych na ShowUp.tv! cudo!

Chłopie masz u mnie piwo!!! :good3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
23 sie 2017, 15:36
Też myślę, że jest jedną z "najlepszych"... 8-)



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
BlueberryHaze
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 23 sie 2017, 14:53
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
23 sie 2017, 22:54
Ragazzo skoro już tu jestem i wiem że czytasz moje wypociny to mam do Ciebie pytanko które spać mi po nocach nie daje.Czemu chłopie skoro często i gęsto komentujesz poczynanka wredotki i wiem że ja oglądasz to się nie odezwiesz na czacie.Tylko mi nie mów że masz cały czas ręce zajęte ;) .Nie sądzę też że boisz się reakcji kocurka( w moim przypadku jakaś życzliwa mi osoba doniosła jej o tym fakcie) :?:


Nie no panowie z tym piwkiem to były żarty.Boje się że nawet hejterzy zaczną przez to pisać same pozytwy a mój portfel może tego nie wytrzymać :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
23 sie 2017, 23:59
HardRockCaffe666 pisze:Ragazzo skoro już tu jestem i wiem że czytasz moje wypociny to mam do Ciebie pytanko które spać mi po nocach nie daje.Czemu chłopie skoro często i gęsto komentujesz poczynanka wredotki i wiem że ja oglądasz to się nie odezwiesz na czacie.Tylko mi nie mów że masz cały czas ręce zajęte ;) .Nie sądzę też że boisz się reakcji kocurka( w moim przypadku jakaś życzliwa mi osoba doniosła jej o tym fakcie) :?:


Nie no panowie z tym piwkiem to były żarty.Boje się że nawet hejterzy zaczną przez to pisać same pozytwy a mój portfel może tego nie wytrzymać :lol:


Hehe, Hard
wstydzę się odezwać, nieśmiały ze mnie człowiek... serio, hehe ;)
A tak poważnie - pewnie, że podglądam czasami Paulę, więc może kiedyś dam znać o sobie na czacie ;)

Co do reakcji Kocurasa, to mimo, że jest moją ulubienicą i pozwalam jej na dużo,
to dobrze wie, że nie ma wpływu na to gdzie ja chodzę :)

P.S. W kwestii donosicieli, zdaję sobie sprawę, że ogólnie na ShowUp`ie taka zaraza (bo inaczej tego nazwać nie potrafię) występuje.
Bądź pewien, że ja nie należę do nich.

Nieźle się wkopałeś z tymi browarami heheh :lol:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 sie 2017, 00:16
Jak mi zabraknie siana to mogę zawsze zadzwonić do bociana albo wydam opowidanko pt ''WSPOMNIENIA STULEJARZA I PRZEGRYWA Z SHOWUP.TV'' - tylko kto by to czytał ? :winkextra:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
24 sie 2017, 03:05
CYTAT Z BLOGA-WrednaPaula nie opierdalała się w robocie i w porównaniu do bezgłowych, milczących korpusów to jest naprawdę różnica kilka klas na jej korzyść.
Także na mnie, Henrym, zrobiła pozytywne wrażenie i obiektywnie muszę stwierdzić, ze wczoraj solidnie przyłożyła się do obowiązków.
Nie no skoro już sam redaktor naczelny chwali wrednaPaule to już coś znaczy a uwierzcie mi na słowo kto jak kto ale ten TYPEK wie co pisze :!:


Nieoficjalny blog serwisu ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
24 sie 2017, 11:52
HardRockCaffe666 pisze:Jak mi zabraknie siana to mogę zawsze zadzwonić do bociana...


Heheh, z `bocianem` trzeba uważać, bo komornik może zapukać do drzwi :lol:
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
24 sie 2017, 15:15
Karku pisze:Bez konkurencji na Showupie jeśli chodzi o palcówkę-orgazmy! To co wykonała dzisiaj było fantastyczne :* Paula, dziękuję Ci że jesteś!
KC :*** Najśliczniejsza cipeczka na ShowUp.tv!

Ja tam się nie dziwię że kolega HardRockCaffe666 zmienił upodobania i przeszedł na tą lepszą stronę mocy!
Przecież ten Kotzurek to nudna jest jak flaki w oleju :lol:

Zawsze będę powtarzał, że jest jedną z najlepszych na ShowUp.tv! cudo!


Paula dała świetny pokaz, który zainspirował nas do rozpoczęcia nowego cyklu na blogu ...

wrednaPaula – Zaskoczenie miesiąca na ShowUp.tv !!!!

Obrazek
Awatar użytkownika
BlogSU.pl
SU-holik
SU-holik
Posty: 56
Rejestracja: 08 cze 2017, 17:15
Lokalizacja: Blogspot
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Blog ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Blog SU


Re: wrednaPaula
24 sie 2017, 20:41
Nie no jestem głęboko poruszony faktem iż nagie pokazy wrednejPauli mogą być inspiracja bo czegoś więcej niż beznamiętnego walenia konika lub bezrozumnego sypania żetków ale dobre i to. Pozdarawiam wszystkich hejterów innych zwyroli, większych lub mniejszych zboczków baby z wąsami i całe resztę :lol:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
26 sie 2017, 10:42
Panowie co taki zastój.Czyżby hejterzy oraz inne zboczki posypał swoje puste główki popiołem bo nie mam z kim prowadzić konstruktywnej i jakże interesujące rozmowy.Ruszcie swoje zwoje bo pewno choroba nie wyżarła wam wszystkich i czekam z utęsknieniem na WAS jak rencista czeka na listonosza :hi:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
26 sie 2017, 11:19
Yo !!
Budzę się, wbijam na foro i .... czytam Hard`a.
Twoje teksty mnie pozytywnie rozwalają :P - You mada my day !!
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
26 sie 2017, 11:21
HardRockCaffe666 pisze:Panowie co taki zastój.Czyżby hejterzy oraz inne zboczki posypał swoje puste główki popiołem bo nie mam z kim prowadzić konstruktywnej i jakże interesujące rozmowy.Ruszcie swoje zwoje bo pewno choroba nie wyżarła wam wszystkich i czekam z utęsknieniem na WAS jak rencista czeka na listonosza :hi:


poczekaj niech wredna pochwali się, że znowu robiła laskę jakiemuś przypadkowemu kolesiowi albo jeszcze lepiej, że wróciła do zawodu to się znowu zacznie i następna setka o niej pęknie
LEON LXIX


Re: wrednaPaula
26 sie 2017, 12:46
HardRockCaffe666 pisze:Panowie co taki zastój.Czyżby hejterzy oraz inne zboczki posypał swoje puste główki popiołem bo nie mam z kim prowadzić konstruktywnej i jakże interesujące rozmowy.Ruszcie swoje zwoje bo pewno choroba nie wyżarła wam wszystkich i czekam z utęsknieniem na WAS jak rencista czeka na listonosza :hi:


czyzby kolega sie zle czul jak nikt nie hejtuje na twoja wybranke? czujesz sie pusty i nie potrzebny bo nie mozesz nikomu pocisnac i pokazac jakim jestes jej obroncom? sam jestes chory ze czekasz i prowokujesz konio wale. wyjdz na swieze powietrze i znajdz sobie normalna babe.
Awatar użytkownika
Kozi27
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 268
Rejestracja: 31 mar 2017, 10:33
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
26 sie 2017, 15:14
Ten gość ma uszkodzenie mózgu(pytanie oczywiście retoryczne)? Sam ze sobą próbuję rozmawiać opowiadając jakieś pierdy :D.



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Kurier
SU-holik
SU-holik
Posty: 53
Rejestracja: 06 gru 2015, 16:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ŻADNA
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
26 sie 2017, 16:25
Kozi27 pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Panowie co taki zastój.Czyżby hejterzy oraz inne zboczki posypał swoje puste główki popiołem bo nie mam z kim prowadzić konstruktywnej i jakże interesujące rozmowy.Ruszcie swoje zwoje bo pewno choroba nie wyżarła wam wszystkich i czekam z utęsknieniem na WAS jak rencista czeka na listonosza :hi:


czyzby kolega sie zle czul jak nikt nie hejtuje na twoja wybranke? czujesz sie pusty i nie potrzebny bo nie mozesz nikomu pocisnac i pokazac jakim jestes jej obroncom? sam jestes chory ze czekasz i prowokujesz konio wale. wyjdz na swieze powietrze i znajdz sobie normalna babe.


Stulejarzu,przegrywie, konio wale no no podziwiam wasz bogaty i jakże barwny repertuar słownictwa,Jestem w czoku ze wasze małe rozumki mogą generować aż takie bogate słownictwo, ale to właśnie one świadczą dobitnie o waszej inteligencji.Polecam piosenkę o wymownym tytule '' Mniej niż zero".Zostałem tu posądzony o to że kogoś do czegoś prowokuję i że jestem jak Don Kichot walcząc tu z wiatrakami-czytaj hejterami-Kuswa po coś się tu zarejestrowałem i nie po to żeby zaglądać na forum a tam pustka.Lubie po prostu rozmawiać z ludźmi na różne tematy nie zawsze mądre . FUCK THE HEJTERS.( :fap: )
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
26 sie 2017, 16:38
Kurier pisze:Ten gość ma uszkodzenie mózgu(pytanie oczywiście retoryczne)? Sam ze sobą próbuję rozmawiać opowiadając jakieś pierdy :D.


Ktoś kiedyś mądrzejszy ode nie powiedział coś co utkwiło mi głęboko w pamięci że każdy za nas po części jest pojebany tylko nie wszyscy jesteśmy zdiagnozowani i ty jesteś kolejnym dobitnym przykładem ze coś w tym jest :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
27 sie 2017, 02:55
Kolejna zarwana nocka u wrednejPauli. 30 minut EROTIC SHOW oj warto było to zobaczyć :shock2:

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
27 sie 2017, 10:05
HardRockCaffe666 pisze:Kolejna zarwana nocka u wrednejPauli.30 minut EROTIC SHOW oj warto było to zobaczyć :shock2:


Hmm, no nie da się ukryć, że figurę to laska ma, wspaniały tyłek, nogi nieziemskie, buzia mniej ale to kwestia gustu, tylko to show... ileż razy można oglądać to samo? Jestem starym, grzecznym podglądaczem na ShowUp.tv, znam te dziewczyny od lat, wiem co pokazują i niestety ciągle to samo. Ale jeśli zakochańcom to nie przeszkadza 8-) to kolejnych lat takich EROTIC SHOW im życze :)



Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Re: wrednaPaula
27 sie 2017, 14:01
antoni.czekailo pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Kolejna zarwana nocka u wrednejPauli.30 minut EROTIC SHOW oj warto było to zobaczyć :shock2:


Hmm, no nie da się ukryć, że figurę to laska ma, wspaniały tyłek, nogi nieziemskie, buzia mniej ale to kwestia gustu, tylko to show... ileż razy można oglądać to samo? Jestem starym, grzecznym podglądaczem na ShowUp.tv, znam te dziewczyny od lat, wiem co pokazują i niestety ciągle to samo. Ale jeśli zakochańcom to nie przeszkadza 8-) to kolejnych lat takich EROTIC SHOW im życze :)



Blog ShowUp.tv

Czy ciągle jest to samo ? no cóż dla mnie który widział już niejeden taki pokazik u wredotki rzuciło się w oczy nowe i jakże zmysłowe wykorzystanie oświetlenia dla budowania atmosferki.Ciałko wciąż to samo urocze i świeżutkie.Jak komuś wieje nuda to zapraszam na transmisje do milczących korpusów tam to dopiero się dzieje. I tyle w temacie. Aha coś podobnego widziałem tylko jeszcze u ann ale to było dawno i nie prawda.W losowanku do wygrania była kolacja we włoskiej restauracji niech ktoś napisze że to już było.A ponieważ nie byłem zbytnio głodny to nie brałem w nim udziału :dance3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Re: wrednaPaula
27 sie 2017, 15:18
HardRock ja sie zgodze z Toba
Z pokazami jest jak z seksem. Jak masz jedna partnerke to przeciez po jakims czasie wszystko musi sie powtorzyc.
Tak samo jak i z pokazami. Co ma robic nowego, ma sie huśtać na lampie, czy co, bo nie rozumiem.

Paula robi obecnie najlepsze show na ogolnym na ShowUp.tv. Są dziewczyny,ktore sa swietne w privach, kolejne, takie jak wlasnie Paula czy wspomniana Ann(w przeszłości), robia robote na ogolnym.
I cieszcie sie,ze jeszcze macie co ogladac, bo pokazy na ogolnym juz wymieraja przez nagrania i hejterow.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 01:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Koras, Nicola85 i 33 gości