PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
10 kwie 2017, 20:46
tajemniczysu pisze:
Spikel20 pisze:Wy to jestes niezle pierdoln.... jak wam pies nie odpowiada to teraz rower. Pewnie byście chcieli miec ale oczywiscie pusto w kieszeni . Radzę zacząć stosować środki w postaci Pankuronium to zrobiliście cos dla ludzkości :D .

Oo odezwał się największy psychopata na forum :D i co już po kłótni wróciłeś do swojej zezowatej "księżniczki"? :D widze ze masz straszny kompleks dotyczący hajsu (czyżby przez przewalanie swojej całej renty Spikel na kolezanki z internetu?) krowa która najwiecej muczy najmniej mleka daje ;)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Imbecylu widze ze masz takie komplekst w sprawie strabismusu ze brak slow na ciebie. Chyba musisz to samo posiadac i ciebie pieknie imbecylu w szkole musieli gnoic. :D :D :D Ty jestes akurat przykładem sklasyfikowanym do Chorób ICD-10 i to w najgorszym wypadku. Nie moja wina chlopie ze problemy masz ze ktos zarabia wiecej niz twoje 800 zl renty dla chorych umyslowo.
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
10 kwie 2017, 21:29
Spikel20 pisze:Nie moja wina chlopie ze problemy masz ze ktos zarabia wiecej niz twoje 800 zl renty dla chorych umyslowo.


A tys duze pieniadze widzial :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: taką masz kasę taką elite reprezentujesz a pewnie nigdy nawet kolo nagiej laski nie stales a twoje najwieksze osiagniecie w zyciu to zobaczenie zajechanej i wybrakowanej :blink: prostytutki na swoim monitorku. Powiem ci ze na 100 % kazdy ci zazdrosci i chcialby byc na twoim miejscu :lol2: :laughingnew: :lol2:
Awatar użytkownika
B L A C K E D.
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 10
Rejestracja: 20 mar 2017, 13:07
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
10 kwie 2017, 22:11
B L A C K E D. pisze:
Spikel20 pisze:Nie moja wina chlopie ze problemy masz ze ktos zarabia wiecej niz twoje 800 zl renty dla chorych umyslowo.


A tys duze pieniadze widzial :laughingnew: :laughingnew: :laughingnew: taką masz kasę taką elite reprezentujesz a pewnie nigdy nawet kolo nagiej laski nie stales a twoje najwieksze osiagniecie w zyciu to zobaczenie zajechanej i wybrakowanej :blink: prostytutki na swoim monitorku. Powiem ci ze na 100 % kazdy ci zazdrosci i chcialby byc na twoim miejscu :lol2: :laughingnew: :lol2:



Blacked mnienie intersuja twoje zwiezenia ze jeszcze przy kobiecie nie stales nigdy nie musisz tego tu pisac bo wszyscy wiedza o tym .Dlaego wylewasz tutaj swoje zale ze paula ciebie odrzucila . :D :D :D :D
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
10 kwie 2017, 22:53
aborygen pisze:
kamilo322 pisze:Gdyby nie jej główni sponsorzy to zarabiałaby przeciętne. Szatanik chyba pora kredyt brać, bo ostatnio coś słabo rozpieszczasz swoją księżniczkę :)

Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


zebrała u siebie chyba największych przegrywów na całym ShowUp.tv


Pewnie każda dziewczyna na showupie chciałaby mieć na swojej transmisji tych największych "przegrywów" cokolwiek to znaczy :)
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
11 kwie 2017, 00:28
Spelnia zachcianki... dobre :) pies jak pies ale ten rower to wstyd wsiadać i jechać ...
..brwi niedługo na policzkach jej sie zatrzymają takie dluuuugie maluje

Pamietam ja za czasów pokoiku z niebieskimi firankami i włosami pokarbowanymi taka tandetna lala bezguście totalne i do tej pory jej to zostało

:D


https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Dorotka11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 22 sty 2017, 21:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
11 kwie 2017, 02:50
Trochę się rozwinęła, ale furore jak dla mnie strzeliła jedynie pierwszą trans z koleżanką , wiecie którą , pozostałe trans ? nie wiem jakich psychofanów no-lifeów trzeba mieć . bez urazy.
Awatar użytkownika
DragoDMW
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 11
Rejestracja: 19 mar 2017, 19:22
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: _Alexis_
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Caed


Re: wrednaPaula
11 kwie 2017, 14:02
Dorotka11 pisze:Spelnia zachcianki... dobre :) pies jak pies ale ten rower to wstyd wsiadać i jechać ...
..brwi niedługo na policzkach jej sie zatrzymają takie dluuuugie maluje

Pamietam ja za czasów pokoiku z niebieskimi firankami i włosami pokarbowanymi taka tandetna lala bezguście totalne i do tej pory jej to zostało

Pani chyba jakiś doktorat z zawiściomani ma :laugh3:
420


Re: wrednaPaula
11 kwie 2017, 14:55
420 pisze:
Dorotka11 pisze:Spelnia zachcianki... dobre :) pies jak pies ale ten rower to wstyd wsiadać i jechać ...
..brwi niedługo na policzkach jej sie zatrzymają takie dluuuugie maluje

Pamietam ja za czasów pokoiku z niebieskimi firankami i włosami pokarbowanymi taka tandetna lala bezguście totalne i do tej pory jej to zostało

Pani chyba jakiś doktorat z zawiściomani ma :laugh3:



Nie.. wyrażam swoją opnie ;)
Awatar użytkownika
Dorotka11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 22 sty 2017, 21:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
11 kwie 2017, 15:31
Dorotka11 pisze:Spelnia zachcianki... dobre :) pies jak pies ale ten rower to wstyd wsiadać i jechać ...
..brwi niedługo na policzkach jej sie zatrzymają takie dluuuugie maluje

Pamietam ja za czasów pokoiku z niebieskimi firankami i włosami pokarbowanymi taka tandetna lala bezguście totalne i do tej pory jej to zostało

:D


https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula




Za '' żetony '' gustu się nie kupi
:smoke:
Awatar użytkownika
Sam_nie_wiem
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 33
Rejestracja: 31 gru 2016, 23:39
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: * Wiele *
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
12 kwie 2017, 12:23
Wczoraj, posłuchałem Wrednej i powiem wasm, ze wywarła na mne bardzo pozytywne wrażenie bo w brew pozorom to bardzo ogarnieta dzewczyna jest :winkextra: :winkextra:
Dziewczyna z ambicjami, dokładnie wie czego chce, shoup bardzo ją zmienił, weszła w życie dorosłe, dojrzała, zrobiła się silna i twardą dziewczną, lecz pod tą skorupą, dalej się kryje wrażlwa dziewczyna, jak sama przyznaje, ze jednak czuje sie dotknieta tym całym hejtem, bo bardzo sie dla nas stara.

Jej trasnmsje są bardziej przemyslane, estetyczne, nawet jeżeli ktoś twierdzi że jest tandetna, to trzeba jej przyznać że bardzo się stara. Szkoda że mało osob nie potrafi tego dostrzec. Mam też nadzeję ze wiecej osob się o tym przekona, i zacznie zauważać, ze starej Pauli-"pustej" już dawno nie ma.
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
12 kwie 2017, 12:55
Karku pisze:Wczoraj, posłuchałem Wrednej i powiem wasm, ze wywarła na mne bardzo pozytywne wrażenie bo w brew pozorom to bardzo ogarnieta dzewczyna jest :winkextra: :winkextra:
Dziewczyna z ambicjami, dokładnie wie czego chce, shoup bardzo ją zmienił, weszła w życie dorosłe, dojrzała, zrobiła się silna i twardą dziewczną, lecz pod tą skorupą, dalej się kryje wrażlwa dziewczyna, jak sama przyznaje, ze jednak czuje sie dotknieta tym całym hejtem, bo bardzo sie dla nas stara.

Jej trasnmsje są bardziej przemyslane, estetyczne, nawet jeżeli ktoś twierdzi że jest tandetna, to trzeba jej przyznać że bardzo się stara. Szkoda że mało osob nie potrafi tego dostrzec. Mam też nadzeję ze wiecej osob się o tym przekona, i zacznie zauważać, ze starej Pauli-"pustej" już dawno nie ma.

:laugh3:
420


Re: wrednaPaula
12 kwie 2017, 12:58
420 pisze:
Karku pisze:Wczoraj, posłuchałem Wrednej i powiem wasm, ze wywarła na mne bardzo pozytywne wrażenie bo w brew pozorom to bardzo ogarnieta dzewczyna jest :winkextra: :winkextra:
Dziewczyna z ambicjami, dokładnie wie czego chce, shoup bardzo ją zmienił, weszła w życie dorosłe, dojrzała, zrobiła się silna i twardą dziewczną, lecz pod tą skorupą, dalej się kryje wrażlwa dziewczyna, jak sama przyznaje, ze jednak czuje sie dotknieta tym całym hejtem, bo bardzo sie dla nas stara.

Jej trasnmsje są bardziej przemyslane, estetyczne, nawet jeżeli ktoś twierdzi że jest tandetna, to trzeba jej przyznać że bardzo się stara. Szkoda że mało osob nie potrafi tego dostrzec. Mam też nadzeję ze wiecej osob się o tym przekona, i zacznie zauważać, ze starej Pauli-"pustej" już dawno nie ma.

:laugh3:



Pusta łeb/Pusty smiech/ zero argumentów -zatkało kakao
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
12 kwie 2017, 13:00
Karku pisze:
420 pisze:
Karku pisze:Wczoraj, posłuchałem Wrednej i powiem wasm, ze wywarła na mne bardzo pozytywne wrażenie bo w brew pozorom to bardzo ogarnieta dzewczyna jest :winkextra: :winkextra:
Dziewczyna z ambicjami, dokładnie wie czego chce, shoup bardzo ją zmienił, weszła w życie dorosłe, dojrzała, zrobiła się silna i twardą dziewczną, lecz pod tą skorupą, dalej się kryje wrażlwa dziewczyna, jak sama przyznaje, ze jednak czuje sie dotknieta tym całym hejtem, bo bardzo sie dla nas stara.

Jej trasnmsje są bardziej przemyslane, estetyczne, nawet jeżeli ktoś twierdzi że jest tandetna, to trzeba jej przyznać że bardzo się stara. Szkoda że mało osob nie potrafi tego dostrzec. Mam też nadzeję ze wiecej osob się o tym przekona, i zacznie zauważać, ze starej Pauli-"pustej" już dawno nie ma.

:laugh3:



Pusta łeb/Pusty smiech/ zero argumentów -zatkało kakao

Właśnie tak.
Zatkao mnie :laugh3:
420


Re: wrednaPaula
12 kwie 2017, 13:25
Spikel20 pisze:
tajemniczysu pisze:
Spikel20 pisze:Wy to jestes niezle pierdoln.... jak wam pies nie odpowiada to teraz rower. Pewnie byście chcieli miec ale oczywiscie pusto w kieszeni . Radzę zacząć stosować środki w postaci Pankuronium to zrobiliście cos dla ludzkości :D .

Oo odezwał się największy psychopata na forum :D i co już po kłótni wróciłeś do swojej zezowatej "księżniczki"? :D widze ze masz straszny kompleks dotyczący hajsu (czyżby przez przewalanie swojej całej renty Spikel na kolezanki z internetu?) krowa która najwiecej muczy najmniej mleka daje ;)


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Imbecylu widze ze masz takie komplekst w sprawie strabismusu ze brak slow na ciebie. Chyba musisz to samo posiadac i ciebie pieknie imbecylu w szkole musieli gnoic. :D :D :D Ty jestes akurat przykładem sklasyfikowanym do Chorób ICD-10 i to w najgorszym wypadku. Nie moja wina chlopie ze problemy masz ze ktos zarabia wiecej niz twoje 800 zl renty dla chorych umyslowo.


Spikel kretynie zauważ że tylko z ciebie ludzie wyśmiewają łącznie z Wredną i Fajną-po30 (wystarczy poszukać kilka stron wczesniej jak wstawiłem screeny) :D ciągle pierdolisz o tych swoich marnych groszach jestem przekonany, że zarabiasz co najmniej 2 razy mniej ode mnie więc morda w kubeł :) Nie spodziewałem się w sumie że w czasach szkolnych cię tak bardzo gnoili żebys komuś innemu chciał na ten temat dopiekać :) Ja akurat w przeciwieństwie do ciebie dzieciństwo miałem bardzo udane więc radzę pierdolnąć się porządnie w łeb i skończyć prawić swoje durne wywody bo nikomu nie imponujesz a coraz bardziej pokazujesz jak chory psychicznie jesteś :dontknow:
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
12 kwie 2017, 22:05
poziom zawzietosci dyskusji i agresji slownej niektorych jest tutaj chyba wprost proporcjonalny do ilosci zetonow u wrednej :D

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
ami94
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 31
Rejestracja: 12 kwie 2017, 21:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
13 kwie 2017, 00:07
Karku pisze:Wczoraj, posłuchałem Wrednej i powiem wasm, ze wywarła na mne bardzo pozytywne wrażenie bo w brew pozorom to bardzo ogarnieta dzewczyna jest :winkextra: :winkextra:
Dziewczyna z ambicjami, dokładnie wie czego chce, shoup bardzo ją zmienił, weszła w życie dorosłe, dojrzała, zrobiła się silna i twardą dziewczną, lecz pod tą skorupą, dalej się kryje wrażlwa dziewczyna, jak sama przyznaje, ze jednak czuje sie dotknieta tym całym hejtem, bo bardzo sie dla nas stara.

Jej trasnmsje są bardziej przemyslane, estetyczne, nawet jeżeli ktoś twierdzi że jest tandetna, to trzeba jej przyznać że bardzo się stara. Szkoda że mało osob nie potrafi tego dostrzec. Mam też nadzeję ze wiecej osob się o tym przekona, i zacznie zauważać, ze starej Pauli-"pustej" już dawno nie ma.


Nie wiem co masz na myśli mówiąc OGARNIĘCIE ? :)
Z ambicjami? Do czego?? Proszę Cię...
...stara sie bo co? Co takiego robi wymyśla gry i zabawy?
Tyle ma do roboty... siedzi tu codziennie to wymyśla z tego żyje :)
Jej pokazy są przemyślane zgadzam sie i jak najbardziej apetyczne jeśli mogę użyć takiego słowa :)
Wygląd zmieniła na plus to fakt ale niech sie nie odzywa bo to działa na jej niekorzyść
Awatar użytkownika
Dorotka11
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 23
Rejestracja: 22 sty 2017, 21:03
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
15 kwie 2017, 16:46
Cytat z jej profilu - https://showup24.tv/profile/wrednaPaula

14 KWIETNIA – Ten dzień zapamiętam sobie na bardzo długo...


Ze względu na wydarzenia jakie miały miejsce 14 kwietnia na mojej transmisji i atakiem hejterów jaki mi zafundowano tuż przed Świętami postanowiłam zawiesić pokazy na transmisji ogólnej (na chwile obecną nie wiem czy zdecyduje się jeszcze na nie).
Nie mam siły dawać z siebie 110 % i za każdym razem być mieszana z błotem.
Nie rozumiem jak człowiek może pragnąć tak zniszczyć drugiego człowieka, dojebać mu wtedy kiedy ma moment słabości, zrównać psychicznie z ziemią by poczuć jakąś chorą satysfakcje i ulgę.
Przed ostatnie dwa lata starałam się jak mogłam: stroje, gry, zabawy, mini cele i cele by tylko moja transmisja była ciekawa.
Poświęcałam wolny czas poza showup by moje transmisje były coraz lepsze. Co za to dostawałam? Masę hejtu przepełnioną zawiścią i zazdrością - ciągłe obrażanie, wyśmiewanie mojej osoby oraz wyciąganie mojego prywatnego życia (w tym moich prywatnych danych).
Wiem, że nie wszyscy są tutaj tak podli, ale coś we mnie pękło tego piątkowego wieczoru.
Nie chcę karać swoich fanów brakiem pokazów, bo wiem, że na to nie zasługują, ale podejmując tą decyzję kierowałam się swoim dobrem oraz równowagą psychiczną, której mi teraz brakuje.
Chciałam serdecznie podziękować tym dzięki którym mogłam zrealizować wiele wspaniałych celi (szczególnie Monti'emu oraz Szatanik'owi i Ex'owi – to Wy tworzyliście od dłuższego czasu niepowtarzalny klimat moich transmisji).
Mam nadzieje, że pomimo że charakter moich transmisji drastycznie się zmieni najwierniejsi fani zostaną na moich transmisjach bez względu czy będą cele czy ich nie będzie w przyszłości.






OFFLINE DO ODWOŁANIA!
Bez PW....




ktoś wie, co tam się dokładnie dzialo?
Awatar użytkownika
asot
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 479
Rejestracja: 11 paź 2016, 00:02
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: tajemnica
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
15 kwie 2017, 17:10
Jak zwykle nakręca dramy żeby Janusze błagali ją o powrót :) Kilka transmisji "bez ogólnego" i brak chętnych na privy sprawi, że poczuje głód żetonowy i rychło wróci do starej sprawdzonej formy pokazów :laughingnew:

A hejterom kij w oko, trochę przesadzacie ostatnimi czasy, Paula jest jaka jest ale wypadałoby jej już odpuścić. znajdźcie sobie inną ofiarę!
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Re: wrednaPaula
15 kwie 2017, 17:26
Rozumiem, że ShowUp.tv jest takim miejscem, w którym decydując się na transmitowanie trzeba mieć "twardą dupę" i totalnie wywalone na to co inni o nas sądzą, ale... no właśnie, każdy ma jakieś granice, po przekroczeniu których coś w człowieku pęka.
Osoby, które tak po niej jadą powinni trochę zluzować...



Nowy Program Partnerski ShowUp.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 17:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
15 kwie 2017, 17:43
NoMoreMoney pisze:Osoby, które tak po niej jadą powinni trochę zluzować...


Ale trochę jest to inaczej poukładane z reguły, rasowy hejter gdy widzi że ofiara już powoli mięknie to zaczyna naciskać jeszcze bardziej :)


https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
https://showup24.tv/wrednaPaula
420


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Kinia i 40 gości