PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 12:47
A mnie to bardzo zażenowało... :( Do tego ich wygibasy z tą lalką, to nawet parodii nie przypominało i jeszcze te ich stękania i kwiki... żal :|
"Bolero nadal ciężki do zdobycia" :D
Awatar użytkownika
--== lukkki ==--
SU-holik
SU-holik
Posty: 197
Rejestracja: 24 gru 2015, 14:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wpisz nikt:)
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 13:05
Kabaret z tego wyszedł przedni to na pewno,
ale jak już wspomniałem ja i tak nie dałem na to złamanego żetona więc mam wyebane :D


www.ShowUp24.tv
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 13:35
Zajrzałem po 1 by sprawdzić co się dzieje a tu ich nie było zaskoczyło mnie to i nie wiem czy doszło do celu czyli zabawy wibro w jacuzzi czy nie.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 14:37
Książe_showupa pisze:
moryl2 pisze:Chyba się chłopaki wypompowały wczoraj z żetonów bo dziś aż tak nie lecą.Albo stwierdziły że cele za wysokie a w sumie nic sie nie dzieje.

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula


Bez przesady z tym wypompowaniem inne dziewczyny to by marzyły o tym, żeby dostać kiedyś tyle żetonów ile one dzisiaj dostały.


Może i inne dziewczyny marzyły by o tym by dostać tyle żetonów, ale nie wszystkie chcą brać przykład z Panien, które nawet publicznie pokazują jak szydzą z Januszy i liczy się dla nich tylko i wyłącznie żeton.
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 14:43
Tiago pisze:Zajrzałem po 1 by sprawdzić co się dzieje a tu ich nie było zaskoczyło mnie to i nie wiem czy doszło do celu czyli zabawy wibro w jacuzzi czy nie.

Dolaczam sie do pytania. Bo pomimo wkurzenia z powodu tej 3, milo mi sie ogladalo pokaz
Awatar użytkownika
michu123
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 1970
Rejestracja: 12 lis 2015, 15:17
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Sweet_Kasia,TheJewel
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: michu192


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 15:34
Jedno trzeba przyznać, że wrednaPaula wyniosła wiedzę z przybytków gdzie Panowie wchodzą i po chwili wychodzą jak oszukiwać i kosić Januszy z pieniędzy i zdała egzamin na szóstkę. Co ja mówię... szótka z plusem, bo jeszcze nauczyła tego cwaniactwa Tereski (fajna-po30) i teraz mają niezłą polewkę z naiwnych Jeleni i chociaż mogą zaznać życia w "luksusie". 8-)

Właśnie dlatego opłaca się wchodzić raz na jakiś czas na transmisje Pauli i Fajnej by mieć polewke razem z nimi z Januszy, którzy myślą, że jak sypną żetonami to Panny je lubią, a tu tylko liżą im tyłki by sypali więcej :laughingnew: :lol:
Awatar użytkownika
tymczasem
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 341
Rejestracja: 28 paź 2016, 22:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 15:57
Tiago pisze:Zajrzałem po 1 by sprawdzić co się dzieje a tu ich nie było zaskoczyło mnie to i nie wiem czy doszło do celu czyli zabawy wibro w jacuzzi czy nie.

Nie oglądałem ale miałem otwartą transmisje.Cel zatrzymał się w okolicach 20 tys a to wibro miało być w okolicach 30 tys.Długo cel nie ruszał bo nikt nie dawał żetonów.Póżniej gdy zajrzałem był Priv z którego nie wróciły.
Awatar użytkownika
moryl2
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 271
Rejestracja: 07 lis 2015, 17:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 1 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 15:58
ruger44 pisze:Marketingowo to było mistrzowstwo, 4k widzów do 23:00 nie pokazując prawie nic, niestety wizerunkowo to porażka po jakiej nie dadzą rady się już otrząsnąc - ugruntowały tylko swoją pozycję transmitujących które nie potrafią pokazać nic nowego i lecą w chuja z widzami dając jedynie sofciki i chujnie na pokazach


Nowy Program Partnerski ShowUp.tv


Strategia na zarobić, żeby się nie narobić.

tymczasem pisze:Jedno trzeba przyznać, że wrednaPaula wyniosła wiedzę z przybytków gdzie Panowie wchodzą i po chwili wychodzą jak oszukiwać i kosić Januszy z pieniędzy i zdała egzamin na szóstkę. Co ja mówię... szótka z plusem, bo jeszcze nauczyła tego cwaniactwa Tereski (fajna-po30) i teraz mają niezłą polewkę z naiwnych Jeleni i chociaż mogą zaznać życia w "luksusie". 8-)


Takie uzupełnienie tego, co napisałem powyżej. Nie wiem jakie doświadczenie zawodowe ma Fajna, ale (o ile wierzyć dostępnym przesłankom), Paula swoich dłoni pracą nie skalała. Teraz uczy swoją mniej doświadczą koleżankę, jak osiągnąć wiele nie robiąc wiele (lub zgoła nic).
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 17:39
moryl2 pisze:
Tiago pisze:Zajrzałem po 1 by sprawdzić co się dzieje a tu ich nie było zaskoczyło mnie to i nie wiem czy doszło do celu czyli zabawy wibro w jacuzzi czy nie.

Nie oglądałem ale miałem otwartą transmisje.Cel zatrzymał się w okolicach 20 tys a to wibro miało być w okolicach 30 tys.Długo cel nie ruszał bo nikt nie dawał żetonów.Póżniej gdy zajrzałem był Priv z którego nie wróciły.

Nie bylo zadnego celu jeden ze sponsorow pauli zabral je na priv z ktorego nie wrocily chyba im wytlumaczyl ze juz biedniej nie da sie wygladac obie mialy stroje kompielowe z chinskiego allegro o wartosi okolo 12 zl i na dodatek zalozyl czepki do jacuzzi w ktorych chyba chcialy odstraszyc widownie bo juz gorzej nie dalo sie wygladac :facepalm:
Awatar użytkownika
B L A C K E D
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 27
Rejestracja: 31 sty 2017, 14:16
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 20:52
Zgadzam się akurat te czepki to nie był najlepszy pomysł, jakoś nie pasowały do reszty, ale wcześniejsze sukienki no i buty :ugeek: z tego dnia były bardzo seksowne.
To ja gdy widzę kobiece długie nogi w szpilkach
http://www.gifbin.com/bin/092017/cat-fo ... attack.gif
Awatar użytkownika
Tiago
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 904
Rejestracja: 06 lis 2015, 18:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Ona wie że Nią jest
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 21:38
Blacked i tymczasem złamanego żetona nigdy nie daliści więc wypierdalajcie złamasy tymi tekstami waszymi. I chuj wam do tego jak bylo.Osoby ktore dały zetony byli zadowoleni. Blacket jak ty taki koneser ubran i wszystkiego to ladnie musisz byc spedalony. Pewnie dupa wieczorami boli strasznie i musisz sie wyżywać tutaj. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 23:04
Moim zdaniem podniecacie sie byle czym, gęby mają brzydkie. Na dodatek, która normalnie żyjąca kobieta pokazywała by się nago z twarzą przed taką publicznością.
Multikonto BlackBitch30 !!!!!!!
Awatar użytkownika
Annhel->BlackBitch
SU-holik
SU-holik
Posty: 109
Rejestracja: 13 lis 2016, 07:50
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
05 lut 2017, 23:56
nuda nuda nuda, perdolenie 3 po 3 i tyle w temacie. :)
Awatar użytkownika
agent007
SU-holik
SU-holik
Posty: 101
Rejestracja: 29 mar 2016, 07:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
06 lut 2017, 11:44
Annhel pisze:Moim zdaniem podniecacie sie byle czym, gęby mają brzydkie. Na dodatek, która normalnie żyjąca kobieta pokazywała by się nago z twarzą przed taką publicznością.


Normalna? żadna :)
Awatar użytkownika
Bankowiec
SU-ciekawy
SU-ciekawy
Posty: 8
Rejestracja: 06 lut 2017, 11:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
06 lut 2017, 13:24
Annhel pisze:Moim zdaniem podniecacie sie byle czym, gęby mają brzydkie. Na dodatek, która normalnie żyjąca kobieta pokazywała by się nago z twarzą przed taką publicznością.


Na ShowUp`ie jak i na tym forum nie szukaj normalnych ludzi bo obawiam się, że ich nie znajdziesz. Moim zdaniem z każdym jest coś nie tak :lol:
A z tą brzydotą dziewczyn bym już tak nie przesadzał, może nie są to piękności, ale widziałem już gorsze ;)
Awatar użytkownika
NoMoreMoney
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3552
Rejestracja: 24 lut 2016, 18:47
Podziękował: 111 razy
Podziękowano mu: 67 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: -
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
06 lut 2017, 13:32
NoMoreMoney pisze:A z tą brzydotą dziewczyn bym już tak nie przesadzał, może nie są to piękności, ale widziałem już gorsze ;)


Dokładnie, to jest tylko subiektywne odczucie. Poza tym, Fajna jak na swój wiek wygląda na prawdę nieźle i myślę, że niektóre młodsze (kobiety, dziewczyny) mają jej czego pozazdrościć.
Niesforna: jakbym miala slaba dupe to bym ja wycwiczyla 24.06.2017, 0:45...Wredna, ruda Małpa forever.

"Nie walczę z wiatrakami,
Nie wytępię ciemnoty.
Usiądę tam, gdzie odnajdę święty spokój.

Mam na to wszystko wyjebane..."
Awatar użytkownika
Kronos666
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 312
Rejestracja: 31 sty 2016, 16:00
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Lady Voldemort
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
06 lut 2017, 15:27
To ja z innej beczki :)
Dziewczyny bawia sie fajnie i widac ze lubia to co robia,transmisje sa ciekawe i nie ma nudy.
Tylko zauwazylam jeden mankament,dziewczyny za glosno daja muze i czasami nie slychac dobrze to co mowia.
Wariateczki teraz Wasi fani czekaja na 14 lutego :) ciekawe co wymyslicie :good3:
Awatar użytkownika
wieczna chcica
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 349
Rejestracja: 24 lut 2016, 12:41
Podziękował: 39 razy
Podziękowano mu: 63 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: suodka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 00:17
Nie widziałem transmisji, nie znam pań, ale się wypowiem :)

Śmieszy mnie zaglądanie ludziom do kieszeni. Skoro ktoś ma hajs i ma ochotę wydać go, albo nawet wywalić w błoto, to jest jego indywidualna sprawa. Jeśli ktoś, komuś bez jego zapytania mówi co ma robić ze swoją własną kasą, to znaczy, że ma spaczone lewactwem myślenie.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Awatar użytkownika
Trollosiewicz
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 20 paź 2016, 17:59
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: N & R
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Trollosiewicz


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 04:02
Spikel20 pisze:Blacked i tymczasem złamanego żetona nigdy nie daliści więc wypierdalajcie złamasy tymi tekstami waszymi. I chuj wam do tego jak bylo.Osoby ktore dały zetony byli zadowoleni. Blacket jak ty taki koneser ubran i wszystkiego to ladnie musisz byc spedalony. Pewnie dupa wieczorami boli strasznie i musisz sie wyżywać tutaj. :D :D :D :D :D :D :D :D :D

https://showup24.tv/wrednaPaula
https://showup24.tv/profile/wrednaPaula

Spikel kretynie jaki ty jesteś durnowaty to aż głowa boli :bad: zauważ że cokolwiek napiszesz to nikt nie popiera twojego zdania a poza tym nie żartowalem z tym, że jesteś dobrym materiałem przykładu zaburzeń psychicznych. I skończ wylewać żal i ból za swoje nieudacznictwo życiowe na klawiaturze bo szkoda sprzętu, a jak ją zniszczysz to w jaki sposob bedziesz przelewał żetoniki swojej ukochanej? i nie mścij się nazywając kogoś pedałem, bo o to samo juz zostałeś posądzony jak napisałeś że masz w dupie przecinek ;) nie spodziewałem się że nie zobaczenie nigdy cipki w realu tak jak w twoim przypadku moze niekorzystnie wpływać na psychike.
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Re: wrednaPaula
07 lut 2017, 04:12
Poza tym że Spikel ma problemy psychiczne widzę że nie tylko ja i pare innych osób to uważa ale również sama osoba której namiętnie sypiesz żetonami - co widać na załączonym obrazku :acute: oj Spikel Spikel tak się chwalisz tym swoim sianem a niestety pieniądze szczęścia nie dają, chociaż sam napisałeś że sypałeś żetonami i tylko wtedy cię uważały za normalnego - w takim razie nie kupiłeś zdrowia ale chwilowe dobre zdanie na temat twojej psychiki
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 02:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości