PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Znow wyzywanie spikielka od 'jebanych falszywcow' a za jakis czas bedzie powrot wielkiej "przyjazni'', komediaa.... :biggrin:
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 02:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


adamosx pisze:Znow wyzywanie spikielka od 'jebanych falszywcow' a za jakis czas bedzie powrot wielkiej "przyjazni'', komediaa.... :biggrin:

dopoki hajs od Spikela leci ban nie poleci :D
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:
adamosx pisze:Znow wyzywanie spikielka od 'jebanych falszywcow' a za jakis czas bedzie powrot wielkiej "przyjazni'', komediaa.... :biggrin:

dopoki hajs od Spikela leci ban nie poleci :D

Tajemniczysu ależ ci się pięknie to zrymowało. Może tak będą jeszcze z ciebie ludzie. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


HardRockCaffe666 pisze:
tajemniczysu pisze:
adamosx pisze:Znow wyzywanie spikielka od 'jebanych falszywcow' a za jakis czas bedzie powrot wielkiej "przyjazni'', komediaa.... :biggrin:

dopoki hajs od Spikela leci ban nie poleci :D

Tajemniczysu ależ ci się pięknie to zrymowało. Może tak będą jeszcze z ciebie ludzie. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:

Ze mnie byli, są i będą ludzie :) nie to co z ciebie małpiszonku :*
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Batman mama mowila ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz i zostales woznym :( i nie masz sie gdzie wykazac to postanowiles pochwalic sie na forum jaki jestes obeznany w ortografi ogolnie przyjolem twoje uwagi i mam to w dupie nie jestem dziecko wiec nie bede sie uczyl. Teraz sa takie czasy ze wazne jest zeby miec kase a nie przez jakie ż lub ó napisac slowo.
Wsumie to dziwne ze jestes taki wyuczony a walisz do monitora :shock2:
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


tajemniczysu pisze:Książe_showupa ja posiadam swoje własne mieszkanie, kupione za lata pracy a nie za kredyt w banku;) myślę, że gdybym nie miał już swojego "gniazdka" zapewne byłoby mnie stać, 4000 jak na np. Warszawe to wcale nie tak cholernie dużo za mieszkanie, a jesli mieszka się w 2 osoby to juz naprawde niewiele, chociaz wiadomo rozne są sytuacje zyciowe i nikogo nie krytykuje, dla kogos 1200 zl moze byc majątkiem a dla innego 1200 zl to grosze do przewalenia w godzinę ;) roznie ludzie patrzą i szanuje wszelkie poglądy

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Jeśli za 2 lata pracy kupiłeś mieszkanie to wychodzi na to, że zarabiasz więcej od Pauli.
Tak samo w to wierzę jak w te opowieści jak to prawie każdy na showupie ma kutasa powyżej 20 cm :) Nawet Monti, który przejebał chyba najwięcej kasy w historii showupa pewnie tyle nie zarabia.
Awatar użytkownika
Książe_showupa
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2141
Rejestracja: 15 cze 2016, 01:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 2 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


Aby zakończyć te dywagacje podaje definicje.....luksusowy «wysokiej jakości, kosztowny, wytworny i wygodny» wiec nie widzę dalszej potrzeby żeby sobie tu niepotrzebnie strzępić języki.A każdy kto nie jest zaślepiony zazdrością i chora nienawiścią już wie z czym tu mamy do czynienia. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


nie wytrzymam jak nie odpisze sorry haha

Luksus (łac. luxus – zbytek, nadmiar, przepych) – termin opisujący kategorię dóbr materialnych, bądź usług wyróżniających się wysoką ceną, wysoką jakością wykonania oraz trudną dostępnością dla odbiorcy. Produkty luksusowe adresowane są do wąskich grup społecznych, należą do produktów oraz usługi ekskluzywnych.
(...)Francuski pisarz - Jean de La Fontaine - określał luksusowym to, co nierozerwalnie wiąże się nie tylko z czystością, ale i delikatnością. Wraz z biegiem czasu i przemianami społeczno-gospodarczymi, etymologia słowa uległa zmianie. Słowo „luksus”, bądź „luksusowy” zaczęto utożsamiać z bardzo drogimi produktami.

Rzeczom luksusowym zaczęto nadawać znaczenie czegoś wartościowego, rzadkiego i drogiego. Używano go także w odniesieniu do stylu życia ich użytkowników, które mówiło o ich bogactwie, ostentacyjnym stylu życia oraz sile. Innym wartościami, jakie zaczęto przypisywać dobrom luksusowym były uwodzenie oraz elitaryzm. Określenia te odnosiły się do wartości związanych z pozycją społeczną użytkownika i jego prestiżem. Ostatnią z wartości nadaną luksusowi jest hedonizm. Jean-Paul Sartre w swoim dziele Byt i nicość (1943) napisał: „Luksus nie stanowi o jakości obiektu, ale jakość posiadania”.(...)

Źródło : https://pl.wikipedia.org/wiki/Luksus

Dziekuje, teraz mnie zhejtujcie

PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
NapalonaOna
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 45
Rejestracja: 14 lis 2016, 02:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Pussy
Twoja ulubienica z SU: brak
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Widzę sprzeczne informacje.... To może wam pomogę ustalić jak wygląda luksus.

LUKSUS
Awatar użytkownika
parostatek
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 231
Rejestracja: 19 wrz 2017, 19:01
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ...
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv:


NapalonaOna pisze:PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...
Pozdrawiam

Co za cios :D :winkextra:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


NapalonaOna pisze:
PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...

Pozdrawiam

A co twoim zdaniem jak bym miał nowe bmw to moje pojmowanie luksusu było by inne to się grubo mylisz.Dla nie luskus to luksus bez względu na to co sam posiadam ale nie rozumiem twojego głupkowatego toku rozumowania. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Książe_showupa pisze:
tajemniczysu pisze:Książe_showupa ja posiadam swoje własne mieszkanie, kupione za lata pracy a nie za kredyt w banku;) myślę, że gdybym nie miał już swojego "gniazdka" zapewne byłoby mnie stać, 4000 jak na np. Warszawe to wcale nie tak cholernie dużo za mieszkanie, a jesli mieszka się w 2 osoby to juz naprawde niewiele, chociaz wiadomo rozne są sytuacje zyciowe i nikogo nie krytykuje, dla kogos 1200 zl moze byc majątkiem a dla innego 1200 zl to grosze do przewalenia w godzinę ;) roznie ludzie patrzą i szanuje wszelkie poglądy

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Jeśli za 2 lata pracy kupiłeś mieszkanie to wychodzi na to, że zarabiasz więcej od Pauli.
Tak samo w to wierzę jak w te opowieści jak to prawie każdy na showupie ma kutasa powyżej 20 cm :) Nawet Monti, który przejebał chyba najwięcej kasy w historii showupa pewnie tyle nie zarabia.

Książe gdzie ja napisałem, że za 2 lata pracy? Podejrzewam, że niedoczytanie :winkextra: oj dwóch lat mi to nie zajęło, a ok 6-7 :) też 4 lata w Stanach zrobiły swoje, a co do tego że zarabiam więcej niż Paula, tu akurat nie będę zaprzeczał, bo nie wiem ile Paulinka zarabia, nie zaglądam w portfele , natomiast w mojej branży są lepsze i gorsze miesiące, raz da się wyciągnąć kilkanaście tysięcy, raz 3-4 tysiące nie więcej ;) ale tak jak powiedziałem to nie jest żadne świecenie chujem do kamery tylko lata ciężkiej pracy, nie miałem bogatych rodziców, dziadków czy cholera wie kogo :)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
NapalonaOna pisze:
PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...

Pozdrawiam

A co twoim zdaniem jak bym miał nowe bmw to moje pojmowanie luksusu było by inne to się grubo mylisz.Dla nie luskus to luksus bez względu na to co sam posiadam ale nie rozumiem twojego głupkowatego toku rozumowania. :!: :!: :!: :!:


Ale tak niestety jest dla kogos kto ma poloneza luksusem bedzie bmw dla kogos kto ma bmw luksusem bedzie dopiero maybach. Nie mozna nazwac mieszkania pauli luksusowym bo jest za tanie na takie pojecie jak juz tak chcesz dowartosciowac paule to mozesz napisac ze mieszka w podwyzszonym standardzie. Dla kazdego kto ma w miare normalne warunki mieszkaniowe wynajem pauli nie jest niczym wyjatkowym
Awatar użytkownika
B L A C K E D $
SU-holik
SU-holik
Posty: 107
Rejestracja: 30 sty 2018, 19:19
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 10 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D $ pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
NapalonaOna pisze:
PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...

Pozdrawiam

A co twoim zdaniem jak bym miał nowe bmw to moje pojmowanie luksusu było by inne to się grubo mylisz.Dla nie luskus to luksus bez względu na to co sam posiadam ale nie rozumiem twojego głupkowatego toku rozumowania. :!: :!: :!: :!:


Ale tak niestety jest dla kogos kto ma poloneza luksusem bedzie bmw dla kogos kto ma bmw luksusem bedzie dopiero maybach. Nie mozna nazwac mieszkania pauli luksusowym bo jest za tanie na takie pojecie jak juz tak chcesz dowartosciowac paule to mozesz napisac ze mieszka w podwyzszonym standardzie. Dla kazdego kto ma w miare normalne warunki mieszkaniowe wynajem pauli nie jest niczym wyjatkowym


Chata jak chata. Nie ma się czym jarać. Lepszą ma Sylwia18 aka Aurelka :)
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:
NapalonaOna pisze:
PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...

Pozdrawiam

A co twoim zdaniem jak bym miał nowe bmw to moje pojmowanie luksusu było by inne to się grubo mylisz.Dla nie luskus to luksus bez względu na to co sam posiadam ale nie rozumiem twojego głupkowatego toku rozumowania. :!: :!: :!: :!:



Hard użytkowniku najwiekszym problemem Pauli jesteś TY sory ale taka jest prawda sztucznie utrzymujesz temat, aby tylko nabić żetony i mieć gdzie pisać swoje brednie. Gdyby nie Ty temat dawno by ucichł. Co do mieszkania a co was to ku..de obchodzi. Jej mieszkanie nie wasz ból głowy. A czy to jest luksus czy nie to już rzadnemy użytkownikowi nie powinno zawracać głowy. Paula wszystkiego najlepszego i nie zawracaj sobie głowy tymi bredniami
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Kodak pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
NapalonaOna pisze:
PS. Hard dla Ciebie napewno mieszkanie Pauli jest luksusem, wnioskuje to po Twoich zdjęciach...

Pozdrawiam

A co twoim zdaniem jak bym miał nowe bmw to moje pojmowanie luksusu było by inne to się grubo mylisz.Dla nie luskus to luksus bez względu na to co sam posiadam ale nie rozumiem twojego głupkowatego toku rozumowania. :!: :!: :!: :!:



Hard użytkowniku najwiekszym problemem Pauli jesteś TY sory ale taka jest prawda sztucznie utrzymujesz temat, aby tylko nabić żetony i mieć gdzie pisać swoje brednie. Gdyby nie Ty temat dawno by ucichł. Co do mieszkania a co was to ku..de obchodzi. Jej mieszkanie nie wasz ból głowy. A czy to jest luksus czy nie to już rzadnemy użytkownikowi nie powinno zawracać głowy. Paula wszystkiego najlepszego i nie zawracaj sobie głowy tymi bredniami


Hard chyba sam mieszka w slumsach na zadupiu, to myśli, że normalna chata to nie wiadomo jaki luksus i napędza sztucznie temat nie widomo po co :laugh3:
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


To co hard tu wyprawia w głowie sie nie miesci sam skłania do hejtowania Pauli swoimi wpisami a późnej jako to on nie obrońca żałosne i jeszcze raz żałosne tak by nikt nie pisał i byłby święty spokuj .

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 17:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel Hard jest problemem i On sam tego niewidzi albo i widzi tylko przez swoją zachłanność na darmowe żetony potrafi poświecić nawet Paule. On jej nieborni tak jak próbuje to wszystkim wmówić tylko zarabia na niej udają c obońce.
A tak pozatym jego teksty jak na jego wiek pokazują żę albo jest nienormalny. Pisać jak gimbus w wieku 65+ to trzeba mieć coś z głową.




https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


Kodak pisze:Spikel Hard jest problemem i On sam tego niewidzi albo i widzi tylko przez swoją zachłanność na darmowe żetony potrafi poświecić nawet Paule. On jej nieborni tak jak próbuje to wszystkim wmówić tylko zarabia na niej udają c obońce.
A tak pozatym jego teksty jak na jego wiek pokazują żę albo jest nienormalny. Pisać jak gimbus w wieku 65+ to trzeba mieć coś z głową.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Oj, zaleciało geriatrią :laughingnew:



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
Guli84
SU-holik
SU-holik
Posty: 169
Rejestracja: 29 sty 2018, 17:40
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Guli84 pisze:
Kodak pisze:Spikel Hard jest problemem i On sam tego niewidzi albo i widzi tylko przez swoją zachłanność na darmowe żetony potrafi poświecić nawet Paule. On jej nieborni tak jak próbuje to wszystkim wmówić tylko zarabia na niej udają c obońce.
A tak pozatym jego teksty jak na jego wiek pokazują żę albo jest nienormalny. Pisać jak gimbus w wieku 65+ to trzeba mieć coś z głową.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Oj, zaleciało geriatrią :laughingnew:


Nowy Blog ShowUp.tv



W jakim sęsie geriatria?
Awatar użytkownika
Kodak
SU-holik
SU-holik
Posty: 155
Rejestracja: 02 lut 2018, 08:15
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 7 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Kodak


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Gratulacje, Kinia, simpleman123 i 41 gości