PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Hard ty przestan robic z siebie jakies niewiniątka bo wszystko to wyłącznie twoja wina i tony hejtu. Jestes takim imbecylem poprostu. Co trzeba tępić jak chwadts
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard ty przestan robic z siebie jakies niewiniątka bo wszystko to wyłącznie twoja wina i tony hejtu. Jestes takim imbecylem poprostu. Co trzeba tępić jak chwadts

Oj odezwał się nasz ANIOŁEK. :laugh3: :laugh3: :laugh3: :laugh3:
PS ponieważ jestem lepiej od ciebie wychowany to nie zamierzam cie tu wyzywać od bóg wie kogo bo i tak wszyscy wiedzą jakim jesteś człowiekiem. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Odezwał sie dewiant i zofil :) przynajmniej tez każdy wie kim jestes
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Jprd...czy Wy możecie w końcu zamknąć mordy?? Jeden warty drugiego...dwa stare capy a poziom qrwa patologicznej piaskownicy.
Wymieńcie się skype i tam się napierdalajcie ile wlezie bo to co tu odwalacie to jakaś kosmiczna żenada.
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2104
Rejestracja: 08 lis 2015, 17:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1171 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


A było w miarę spokojnie...

Spajk, na transmisji u Pauli pisałeś: „gdy dawaliśmy Ci żetony to było dobrze, a teraz blokujesz?”.
Przede wszystkim jak dajecie, to też was blokuje, więc tu akurat nie chodzi o kasę. Robicie bydło na czacie, hard jest sprytny i się przymila pisząc, że cię kocha. Sarkazm go broni. Będzie ci napie.dalał na czacie żeby wkurzyć, ALE do pierwszego upomnienia Pauli. Później pisze, że spoko, że cię kocha itd. Podburza, jest szczęśliwy i odcina się od kłótni, że jego to nie dotyczy :mrgreen: . Ty się uspokoić nie możesz i dalej napieprzasz na niego, przez co masz bana. To oczywiście jedna strona medalu, bo na przemian zaczynacie ze sobą kłótnie, ale kończy się z reguły tak samo.
Skąd u ciebie taka potrzeba wszystkiego wiedzieć o życiu Pauli? Nie chce czegoś mówić, to ty dalej wałkujesz temat do irytacji. Jak dziecko w sklepie z zabawkami- bo ty musisz i nic innego się nie liczy. Nie to znaczy nie :). Psujecie mi tylko oglądanie, gdy Paula nie jest w humorze! Ogarnijcie się! Przy okazji, wypominanie podarowanych żetonów jest bardzo nieeleganckie.

HardRockCaffe666 pisze:
Wunderbaum pisze:
HardRockCaffe666 pisze:
Remik pisze:To co tu się odwalilo z tematem Pauli to ludzkie pojęcie przechodzi, ani sensu ani merytoryki. Takie dyskusje to do niczego nie prowadzą. nie interesuje mni jej życie prywatne, mało mnie interesuje z kim jak i za ile ważne ze potrafi poprowadzić swoją transmisje tak Że nie chce się z niej wychodzić.
Takich dziewczyn powonno być więcej.

Wiesz co ci napisze. Miło jest czytać takie posty. I tyle. :!: :!: :!: :!:

No swietnie ze miło, tylko ze Ty Hard jestes akurat jednym z tych, którzy doprowadzili do sytuacji opisanej przez Remika jako tej "która przechodzi ludzkie pojęcie". Wieć to było także do Ciebie zebys sie opamiętał a nie żeby ci było miło

Masz racje świętym to ja nie jestem i i tak staram się być łagodniejszym co do poczynań innych i często po chwili zastanowienia się usuwam ten bądź inny post lub wprowadzam lekkie korekty co by złagodzić ton mojej wypowiedzi.Pozdrawiam hard. :good3: :good3: :good3: :good3:



Ależ hard, nikt cię za świętego nie uważa xD. Jeżeli myślałeś, że ludzie z forum myślą w ten sposób: „ale jest wspaniały, broni księżniczki przed pajacami, a jego chwała i sława aż bije po oczach!” -no to, to nie to hard :p. Po oczach bije jedynie ilość twoich postów.
Ktoś 2str temu napisał, że Paula transmituje, inna osoba to potwierdziła- i OK. Do wszystkich myślę doszło, że Paula jest na kamerce, to ty też musiałeś to potwierdzić, jakby poprzednie 2 posty były niewystarczające a twoje słowo rozwiewało wszelkie wątpliwości- „czy na serio jest teraz na kamerce? Poczekam aż hard napisze!”. Gorsza jednak była treść postu, odnośnie tego kto ilu ma widzów. Co sobie wtedy myślałeś? To jasne, że wojna którą wywołujesz takimi tekstami nie ociepli stosunków pomiędzy transmitującymi dziewczynami. Pierdzielisz trzy po trzy, byle by coś wstawić post i mieć żeton. Aż tak ich potrzebujesz do życia, czy chodzi bardziej o opinie osiedlowej arystokracji(wspominane było o przygłupach, ale arystokracja lepiej brzmi)? Podchodzi taki Marian spod sklepu i pyta czy się dosiądziesz na piwo, a ty- „nie dziś, interesy czekają.” Biznesmen.. Interes z postami się kręci w najlepsze jak widzę, ale ostatni dochód jaki zobaczyłem na twoim profilu z bloga to 90żet. Darmowa kasa jest spoko, ale 90żetonów? Ty sobie zarobisz dodatkowy post, a Paula później "ma kosę"(jak to szatanik ujął) z jakąś dziewczyną przez ciebie. Warto? Jest inny powód niż te 90żet?
Po co tyle piszesz, skoro było ci mówione, żebyś przestał i sam wielokrotnie obiecywałeś, że więcej nie napiszesz?
Blacked jest z patologicznej rodziny, był gnębiony w szkole, nie ma przyjaciół, dziewczyny, nawet szans na dziewczynę, bo żadna zdrowa psychicznie się z nim nie umówi. Nikt go nie lubi i nie szanuje. Jest, był i będzie popychadłem życiowym, więc musi sobie jakoś odreagować hejnami, to się rozumie samo przez się, ale ty? Warto hard prowokować do takich sytuacji?

Statystyki:
Pierwszy post tutaj był napisany 23 lipca 2015 i tak powoli toczyło się życie forumowe do 98str(2lata!!!) na której ty się pojawiłeś (17sierpnia 2017). W 5 miesięcy odkąd tu jesteś powstało kolejnych 50stron… Co ci to mówi hard?

Mariana spod sklepu oszukasz, psa oszukasz, mamusie oszukasz, ale życia hard nie oszukasz. Nikt nie ma cię za świętego. Może zamiast się wybielać tym tekstem „Masz racje świętym to ja nie jestem” to byś tak dotrzymał słowa i skończył z forum?

Dziś parapetówka u Pauli :D. Kto mi zj.bie oglądanie tego obsmaruję na forum!!! :mrgreen: i tak, będzie to baaaardzo długi post :twisted: ! A poważnie, szykuje się kolejna ciekawa transmisja, miło by było gdyby co poniektórzy nie psuli atmosfery :). Pozdrawiam.

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 18:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Paula, a nie wkurwia Cię w głębi duszy, kiedy obcy ludzie tak poniżają publicznie Twoich paziów?

Bo to jest chyba tak jak z biciem żony. Kiedy bijesz swoją żonę, to wszystko odbywa się wg ustalonego biegu rzeczy. Ona przesala zupę, czym łamie ci serce, ty zaciskasz pięść i łamiesz jej szczękę, takie jest życie. Ale kiedy jakiś zewnętrzy element wchodzi z butami do waszego domu, podwija rękawy i zaczyna okładać ciosami kochaną Halinkę (wiernego Spikela, wesołego Harda), to wtedy sytuacja jest już diametralnie inna. Powiedzieć, że to impertynencja, to powiedzieć za mało. To zakłócenie odwiecznego ładu, zbezczeszczenie świątyni.

Dlatego, Batmanie: przemyśl swoje postępowanie. Widać, że chcesz dobrze, ale czasami dobre chęci przynoszą odwrotne skutki i możesz wywołać taki efekt, że Paula zacznie czuć, że trzeba teraz ochronić Harda i Spikela przed atakami zewnętrznych sił i zamiast wymierzyć im zasłużoną karę jak odpowiedzialny mąż, przytuli ich do piersi - jak kochająca matka. Co oni oczywiście zrozumieją jako aprobatę dla ich wygłupów i nic się nie zmieni.
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 19:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Paula na czacie ostatnio trochę się żaliła że nikt nic nie piszę o ty, co ona robi podczas swoich transmisji wiec postanowiłem to zmienić.
A wiec wczoraj była parapetówka czyli nowy ..
Co było i czy coś się działo.... oprócz kilku spektakularnych palcóweczek zabawy wibro wkładaniem sobie tego i tamtego tu i tam kilku tańców ,kuchennych rewolucji na blacie kuchennym to tak naprawdę wiało nudą.Było tak nudno że aż sam BATMAN musiał interweniować i uspokajać ludzi :laugh3: Było tłoczno jak na bazarku w samo południe i nawet bycie vipkiem nie wystarczało żeby być w tym całym tłumie zauważalnym.
Było po prostu...

Pozdrawiam hard. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Mnie tam sie najbardziej podobał koles, który przez pol transmisji dopytywał o szczegóły konstrukcji piętra, sufitu, podpory etc... pozdrawiam kolego, you made my evening :)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Wunderbaum
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 220
Rejestracja: 31 maja 2016, 01:26
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ja
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Hard i jak zwykle tylko zaśmiecasz wątek swoimi durnowatym tekstami bez meteoryki i spójności . Hard ty myslisz ze za te żałosne komentarze co 5 sekund cos sie zmieni j tobie mówię ze napewno nie .
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard i jak zwykle tylko zaśmiecasz wątek swoimi durnowatym tekstami bez meteoryki i spójności . Hard ty myslisz ze za te żałosne komentarze co 5 sekund cos sie zmieni j tobie mówię ze napewno nie .


to ty byłeś wczoraj na transmisji u kocurka i pytałeś o harda?
LEON LXIX


Spikel20 pisze:Hard i jak zwykle tylko zaśmiecasz wątek swoimi durnowatym tekstami bez meteoryki i spójności . Hard ty myslisz ze za te żałosne komentarze co 5 sekund cos sie zmieni j tobie mówię ze napewno nie .

Chyba nie muszę tu pisać co sadze o twoich postach i gdzie tak na prawdę je mam. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Batman widzialem ze cos wspominales o.mnie tylko dziwnie to brzmi od osoby dla ktorej paula jest calym swiatem i prosi ludzi na forum zeby mu nie przeszkadzali w parapetowce bo jedyne co mu pozostaje to sobie zwalic przed monitorem. Pewnie uwarzasz ze jestes lubiany i masz pelno znajomych tylko ciekawe czemu piatki poswiecasz zeby napisac post na forum a reszte czasu spedzasz na SU. Pewnie jak bys nie mial zetonow to nawet paula by sie do ciebie nie odezwala. A na koniec powiem ci ze ciesze sie ze nie musze zarywac do lasek z monitora BO WOLE TO ROBIC W REALU. NARA CIOTO
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 20:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D** pisze:Batman widzialem ze cos wspominales o.mnie tylko dziwnie to brzmi od osoby dla ktorej paula jest calym swiatem i prosi ludzi na forum zeby mu nie przeszkadzali w parapetowce bo jedyne co mu pozostaje to sobie zwalic przed monitorem. Pewnie uwarzasz ze jestes lubiany i masz pelno znajomych tylko ciekawe czemu piatki poswiecasz zeby napisac post na forum a reszte czasu spedzasz na SU. Pewnie jak bys nie mial zetonow to nawet paula by sie do ciebie nie odezwala. A na koniec powiem ci ze ciesze sie ze nie musze zarywac do lasek z monitora BO WOLE TO ROBIC W REALU. NARA CIOTO


Bardzo trafnie Blacked ale teraz aż sie boję, ile stron będzie zawierała odpowiedź Pana Batmana :?
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


dziadek powiedz ty mi jedno, po co wypisujesz takie bzdury na czacie u pauli, przecież ona wie jak wyglądasz i jak taki stary dziad pisze tak do młodej kobiety to wywołuje to u niej odruch wymiotny :bad: co prawda paula jest podobno zaprawiona w takich bojach no ale myślę, że się tylko dobrze maskuje dlatego daj sobie spokój bo się rzygać chce.
LEON LXIX


Hard to nie ma nawet wstydu nikt go nie toleruje i siedzi i pisze te brednie które są oblesnie. Dosłownie bym powiedział pedofil Ile ma lat ogląda sie za coraz młodszymi najpierw kocurek potem paula i jeszxze wydzierans i ta młoda Julia. Czy jak ja ta zwą. Wiec na pewno na twardym dysku są pedofilskie zeczy. Zboczeń stary takich to kasyrowac
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Spikel20 pisze:Hard to nie ma nawet wstydu nikt go nie toleruje i siedzi i pisze te brednie które są oblesnie. Dosłownie bym powiedział pedofil Ile ma lat ogląda sie za coraz młodszymi najpierw kocurek potem paula i jeszxze wydzierans i ta młoda Julia. Czy jak ja ta zwą. Wiec na pewno na twardym dysku są pedofilskie zeczy. Zboczeń stary takich to kasyrowac

Widzę,BURAKUże kolejny raz mnie tu atakujesz,wiec dla twojej informacji bo wiem ze jesteś chyba ograniczony umysłowo..
pedofilia «zboczenie seksualne polegające na odczuwaniu popędu płciowego do dzieci»
A z tego co wiem to wyżej wymienione laseczki są już pełnoletnie wiec daruj sobie te swoje GŁUPKOWATEteorie. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3116
Rejestracja: 17 sie 2017, 20:29
Podziękował: 46 razy
Podziękowano mu: 291 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


No tak hard przecież właśnie o tym rozmawiamy i każdy to widzi jakie masz skłonności. Cienie trzeba zamknąć a więzieniu dla takich zeyrodnialcow będziesz codzienie nauczka
Awatar użytkownika
Spikel20
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 274
Rejestracja: 21 lis 2016, 18:23
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Ja strasznie przepraszam za wtrącenie, ale się pogubiłem. O kim/o czym (miejscownik) jest ten temat?



https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
Sorte
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 28
Rejestracja: 17 cze 2017, 12:51
Podziękował: 1 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: SU
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: Certos


Spikel20 pisze:Hard to nie ma nawet wstydu nikt go nie toleruje i siedzi i pisze te brednie które są oblesnie. Dosłownie bym powiedział pedofil Ile ma lat ogląda sie za coraz młodszymi najpierw kocurek potem paula i jeszxze wydzierans i ta młoda Julia. Czy jak ja ta zwą. Wiec na pewno na twardym dysku są pedofilskie zeczy. Zboczeń stary takich to kasyrowac


Przez takie bezpodstawne oskarżenia można by Ci było łatwo koło tyłka, syfu narobić Spikelu. Dowiedz się dokładnie, kto to pedofil bo jak mnie oczy nie mylą nasze e-prostytutki już dawno nie zaliczają się do grupy, którą wielbią pedofile.
Osoba, która lubi zwierzęta to też nie zoofil, nieprawdaż? Można Hardowi wiele zarzucić ale są granice baranie.
Że ta pusta Paula toleruje Ciebie, Twoją bezgraniczną durnote i chamstwo, nadziwić się nie mogę.



Nowy Blog ShowUp.tv
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 18:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


antoni.czekailo pisze:
Spikel20 pisze:Hard to nie ma nawet wstydu nikt go nie toleruje i siedzi i pisze te brednie które są oblesnie. Dosłownie bym powiedział pedofil Ile ma lat ogląda sie za coraz młodszymi najpierw kocurek potem paula i jeszxze wydzierans i ta młoda Julia. Czy jak ja ta zwą. Wiec na pewno na twardym dysku są pedofilskie zeczy. Zboczeń stary takich to kasyrowac


Przez takie bezpodstawne oskarżenia można by Ci było łatwo koło tyłka, syfu narobić Spikelu. Dowiedz się dokładnie, kto to pedofil bo jak mnie oczy nie mylą nasze e-prostytutki już dawno nie zaliczają się do grupy, którą wielbią pedofile.
Osoba, która lubi zwierzęta to też nie zoofil, nieprawdaż? Można Hardowi wiele zarzucić ale są granice baranie.
Że ta pusta Paula toleruje Ciebie, Twoją bezgraniczną durnote i chamstwo, nadziwić się nie mogę.


jak to mówią na wojnie i w miłości wszystkie chwyty dozwolone :D
LEON LXIX


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości