PaulaLaFemmeFatale/AlwaysKissMeGoodnight/BlackMidnightAngel_

Dział na temat naszych pań z showup-a, które robią pokazy dla dorosłych
Regulamin forum
Aby brać udział w konkursach należy dodawać linki do profili i transmisji w postach o naszych Dziewczynach z ShowUp.tv
Janusz nie Janusz...ale faktycznie niespecjalnie chwalilbym sie ze dawalem 10-15 tysi miesiecznie Pauli. Troche zakochaniec...jego kasa jego sprawa, ale w tych pieniadzach mozna juz naprawde fajna dupe na wylacznosc wyrwac i to "bez przeszlosci". Tylko nie krzyczcie na mnie, zdaje sobie sprawe ze Paula sie paru osobom tu podoba, spoko, rozumiem...ale 15tysi?? nieznajomosc rynku albo ...love story. Z drugiej strony, love story za kase? no nie wiem...nie sadze...
Moze po prosty chodzilo tylko o pocisniecie Hardowi...
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Masakra, Komin, to było chyba bardzo niemiłe dla obu stron, to co teraz napisałeś. A co do tych 15 tysięcy, to być może (powtarzam: być może) Spikel ich wcale nie dał, tylko został przez Paulę okradziony metodą "na wnuczkę". A teraz tylko racjonalizuje straty. Polecam na Wikipedii hasło racjonalizacja. Nie wymądrzam się ani nic, chcę tylko pomóc rozwiązać tę zagadkę, bo też mnie to interesuje. Pozdrówki.
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


sprawdzilem w tej wikipedii i kurde no...nie chcialem byc niemily tylko wlasnie chyba racjonalny, znow sie nie udalo... ;)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Jestem Ciekawy czy WrednaPaula spotkała dzisiaj jakiegoś cichego wielbiciela na dworu ;-)
Koniecznie z kwiatami "Spiekla"?
To dopiero musi być przeżycie poznać modelkę z showupa która jest tak piękna i nieosiągalna dla przeciętnego janusza jak Paula.
Awatar użytkownika
Karku
SU-holik
SU-holik
Posty: 108
Rejestracja: 28 lut 2017, 22:36
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: WrednaPaula.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Uprzedzając pojawienie się tego typka od czarnych siusiaków BLACKHEDA to już jest nudne i nie musisz się tu powtarzać. :lol: :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


nie ma to jak się chwalić przewaleniem 15k na osobę która jak sama powiedziala na trransmisji - pracowala w agencji towarzyskiej :)
Awatar użytkownika
tajemniczysu
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 558
Rejestracja: 20 gru 2015, 01:43
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 3 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Kilka
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


HardRockCaffe666 pisze:Uprzedzając pojawienie się tego typka od czarnych siusiaków BLACKHEDA to już jest nudne i nie musisz się tu powtarzać. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dla ludzi tepych i ograniczonych slowo blacked oznacza zaczerniony odsylam do slownika. Niech moderator zalozy temt co oznacza dany nik i bedziemy sobie rozkminiac np dlaczego hard spisal sobie nik ze sciany sieciowki restauracji ktora jest np w krakowie dlaczego paula z wrednej zmienila sie w tandeta show itd.
Pozdrawiam rozkminiaczy ników :laugh3:
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 19:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D** pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Uprzedzając pojawienie się tego typka od czarnych siusiaków BLACKHEDA to już jest nudne i nie musisz się tu powtarzać. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dla ludzi tepych i ograniczonych slowo blacked oznacza zaczerniony odsylam do slownika. Niech moderator zalozy temt co oznacza dany nik i bedziemy sobie rozkminiac np dlaczego hard spisal sobie nik ze sciany sieciowki restauracji ktora jest np w krakowie dlaczego paula z wrednej zmienila sie w tandeta show itd.
Pozdrawiam rozkminiaczy ników :laugh3:

Prawdę mówiąc gówno interesuje mnie twój jebany nick.Ważniejsze co ma się w główce ale u ciebie widzę pustkę... pustkę .. pustkę.. i echo..echo ..echo. :!: :!: :!: :!:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


w sumie moglibyście wyskoczyć na jakieś solo albo zgłosić się do mma czy gdzieś. zaczerniony vs twardy kamień kawiarnia, oglądałbym. ale pewnie nic z tego nie będzie, dzisiejsza młodzież potrafi tylko w internecie się wyzywać i masturbować
Awatar użytkownika
wielkanoc
ShowUp-FAN
ShowUp-FAN
Posty: 35
Rejestracja: 22 lis 2016, 18:24
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Irina Droutchenko
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


B L A C K E D** pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Uprzedzając pojawienie się tego typka od czarnych siusiaków BLACKHEDA to już jest nudne i nie musisz się tu powtarzać. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dla ludzi tepych i ograniczonych slowo blacked oznacza zaczerniony odsylam do slownika. Niech moderator zalozy temt co oznacza dany nik i bedziemy sobie rozkminiac np dlaczego hard spisal sobie nik ze sciany sieciowki restauracji ktora jest np w krakowie dlaczego paula z wrednej zmienila sie w tandeta show itd.
Pozdrawiam rozkminiaczy ników :laugh3:


Od razu mówie - mój nick się wziął z tego, że miałem najdłuższą lufę na forum, Ruger kalibru 44 to jeden z pistoletów z najdłuższą seryjna lufą
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


ruger44 pisze:
B L A C K E D** pisze:
HardRockCaffe666 pisze:Uprzedzając pojawienie się tego typka od czarnych siusiaków BLACKHEDA to już jest nudne i nie musisz się tu powtarzać. :lol: :lol: :lol: :lol:

Dla ludzi tepych i ograniczonych slowo blacked oznacza zaczerniony odsylam do slownika. Niech moderator zalozy temt co oznacza dany nik i bedziemy sobie rozkminiac np dlaczego hard spisal sobie nik ze sciany sieciowki restauracji ktora jest np w krakowie dlaczego paula z wrednej zmienila sie w tandeta show itd.
Pozdrawiam rozkminiaczy ników :laugh3:


Od razu mówie - mój nick się wziął z tego, że miałem najdłuższą lufę na forum, Ruger kalibru 44 to jeden z pistoletów z najdłuższą seryjna lufą

Ja tam nie wiem czy masz najdłuższą lufę na forum ale nick niczego sobie. :bye:
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Gdzie te 1000żetonów? Hahaha xD siedzę sobie kulturalnie i oglądam transmisje Pauli w czasie weekendu, pada parę miłych słów o Batmanie(dzięki) :D, później deklaracja podarowania mi 1000żet przez spajka co by się móc wypowiadać na transmisji, więc zmieniam czym prędzej profil żeby sprawdzić i… lipa :( , pewnie później dojdą- myślę xD. Tylko dychacza od montiego zauważyłem, za wiadomość na profilu, żeby nie sugerować, że blacked to on i skasować wiadomość. Spoko, ale jak ktoś zobaczy napiwek na moim profilu z tego źródła to pomyśli, że to jedno z nowych kont zablokowanego montiego i zostanę wywalony zawczasu :p. Nie będę tego sugerował, też nie chciałbym być blacked, co prawda też nie chciałbym być montim :p. Dzięki za wiadomość.. xD A więc mam tą dychę, myślę- dam na transmisji, będę mógł pisać, ale z drugiej strony pora już późna, ile ja tego tekstu wytworzę jak zaraz idzie spać? Drogą ekonomii wykorzystam je w dobrym czasie, jak będzie go więcej 8-).

Hard, chciałeś mnie bić, piUra mi chciałeś wyrywać podczas transmisji, ku.wa piura… o.O kto cię polskiego uczył? :p
W każdym razie hard, TYLKO NIE W SZCZEPIONKĘ! :(
Widzę, że szybko zapomniałeś obietnicy danej Pauli o nie udzielaniu się na forum... Jesteś jaki jesteś i już się nie zmienisz, szkoda. Postaraj się przynajmniej nie rzucać Pauli na pożarcie przez hejterów(wiesz o czym piszę) jak już musisz tu być i olewasz tę obietnice- to i moich postów nie zobaczysz, bo sam z tego wszystkiego powoli spam robię.. Po w/w transmisji napisałeś post i nawet ci na niego odpisałem, ale gdy kliknąłem wyślij, to już nie było tego twojego. W końcowym rezultacie postawiłeś na łagodniejszą wersje. A jak już wspomniałem o usuwaniu postów. Groziłeś spajkowi, że wyjawisz coś na forum (jak ci groził, czy coś?). Zdaje się, że siebie bardziej tym wystraszyłeś, bo i ten post usunąłeś hahaha. Zabawnie to wyszło. No nic :p

B L A C K E D** pisze:Batman ty sobie nie wyobraziles mojej miny ty patrzyles w lustro :laughingnew:
Jak taki jestes madry i piszesz takie wypracowania mowiac ludzia zeby nie pisali na forum bo po co to moze powiedz dlaczego jest kilka osob o ktorych temat sie nie konczy u wiekszosci dziwczyn jest kilka stron ludzi pisza jak bylo na privie co na transmisji i tyle na takie laski jak paula. kocurek. toxik. anka 92. Itd ciagle im ktos dopierdala i o nich pisze moze jednak to nie jest tak ze pauli nikt nie zna i nie wie o co chodzi pomysl troche zastanow sie i jak juz bedzisz wiedzial o co chodzi z paula i pozostalymi o ktorych temat sie nie konczy to moze cos madrego napiszesz ( chociaz o hardzie ci wychodzi ).
A i jak bys poczytal duzo wczesniejsze wpisy to tam jest wpis pauli jak sie zalamala tym co sie o niej pisze


Po tym tekście dopiero miałem taką minę jaką pisałem, że wyobrażam sobie ją u ciebie po przeczytaniu tego co napisałem wcześniej :p. Wcisną byś od czasu do czasu jakieś znaki interpunkcyjne, co by ludziĄ(?????)/mi się lepiej czytało xD. Taka mała prośba :).

Jakbym poczytał dużo wcześniejsze wpisy.. Zaglądam na transmisje Pauli od prawie roku, o forum dowiedziałem się znacznie później, ale akurat tej daty nie zapisałem w pamiętniczku :p. W każdym razie piszesz, że się załamała po tym jak jakiś noname coś napisał? O to chodzi? Że ja napisałem, że komentarze od nieznajomych inaczej wpływają na stan człowieka niż od znajomych i że te od nieznajomych spływają jak woda po kaczce? Co ty taki zero-jedynkowy jesteś? Może miała gorszy dzień, była czymś podłamana.. Wtedy niewiele trzeba i nawet taki tępy burak może mieć w tym swoje 3grosze i zjebać dzień.

Pytasz o to czemu jedne dziewczyny mają spokój na forum(pisanie o prv, co było na transmisjach), a drugie się niszczy wałkując ten sam temat, żeby tylko zniszczyć takiej dzień? Nie wiem czy dobrze zrozumiałem to pytanie, chodzi ci o różnice między nimi?
-Byłem kiedyś u „kocurka” z ciekawości skąd tylu oglądających, za co te żetony. Nie dowiedziałem się. Generalnie nie mój typ urody, siedziałem tak z 10min. i każda min wyglądała tak samo(stąd 10, a nie więcej), nie mogę o niej nic więcej powiedzieć, bo może ma wyj.baną w kosmos osobowość, a ja akurat się nie wstrzeliłem w ten moment, nie wiem- nie powiem- może?
-„toxik”- u niej jest za dużo gadania o przekrętach, o tym kto jest winny, kto niewinny- też za długo nie siedziałem, jednak jakbym chciał słuchać o niewyjaśnionych sprawach to bym włączył TV i poszukał pierwszego lepszego polityka który mignie mi na ekranie. Emocje takie same.
-„anka 92”- nie kojarzę jej.
W każdym razie, w odpowiedzi na to pytanie napiszę krótko- są kontrowersyjne. A to wywołuje ciekawość, często niezdrową.

Jak pytasz o powód hejtowania tych wymienionych, mogą nimi być min.: frustracja, zazdrość, zemsta, egoizm, chęć wyżycia się, potrzeba wejścia w grupę, dla odwrócenia uwagi, nie radzenie sobie z własnymi problemami, złe wychowanie, z głupoty, leczenie własnych kompleksów, upośledzenie umysłowe, gorszy dzień, niedowartościowanie, dostanie kosza, z zawiści, dla popisania się, z chęci zaistnienie/bycia zauważonym, dla podniety itd.
Zresztą, co ja tu będę pisał. Jesteś w bardzo komfortowej sytuacji, bo sam jesteś takim tępym bucem dowartościowującym się poprzez pisanie negatywnych komentarzy. Dlaczego to robisz? Jak ci się nie podoba show Pauli to go nie oglądaj. Skąd żeś się tu wziął baranie skoro nic ci nie pasuje xD. Nie masz ciekawszych zajęć?

Według mnie jesteś zwykłym żałosnym tchórzem, który myśli, ze znalazł świetny sposób na odreagowanie codziennego upokorzenia przez kolegów ze szkoły/pracy, którzy ci dokuczają/dokuczali -niepotrzebne skreślić. Możliwe też, że dostałeś kosza od jakiejś ślicznotki i teraz się wyżywasz na kimś kto cię nie zna i teoretycznie nie może cię wyśmiać jak dziewczyna do której zarywałeś. Ojciec mógł dać ci zły przykład- widziałeś to w domu, jak traktuje twoją matkę i uznałeś, że mieszanie kobiet z błotem jest na porządku dziennym. Jara cię hejtowanie, bo czujesz, że wreszcie masz władzę i jesteś kimś więcej niż popychadłem którego nikt nie szanuje, możesz się poczuć jak te „łobuzy” ze szkoły. W tej krótkiej chwili od napisania po wysłanie hejtu jesteś panem życia. Nie tędy droga. Współczuję ci twojego życia. Mam nadzieję, że kiedyś dorośniesz i zrozumiesz, że tak się nie robi. Jesteś tragiczną postacią w telenoweli którą tworzysz wraz z innymi pi.dami z realu.

antoni.czekailo pisze:Po co te nerwy Batmanie? W każdym swoim przydlugim, nudnawym poście sugerujesz by odbiorca czytał twoje wypociny kilka razy, uwierz, że raz to już wystarczająco. Ale to nie temat o Twoich mądrościach. Piszesz, że się znają to sobie wybaczaja. Ok, to się rozumie samo przez się. Jednak, jeśli laska publicznie płacze przez gościa, publicznie mu grozi sądem, histerycznie kurwi na niego i jeszcze wiele, wiele innych przykładow można podac- to według Ciebie to normalne? Pojęcie normalności rozumiemy jednak inaczej więc sam rozumiesz :winkextra:

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow


Raz chyba nie wystarczył.. Żeby ci odpowiedzieć musiałbym skopiować tą przydługą i nudnawą wypowiedź którą jak piszesz zrozumiałeś- „wybaczają bo się znają”. Nie napisałem, że wybaczają, bo chyba jednak za daleko to poszło z tymi akcjami, ale tolerować się mogą/mogli(nie wiem jak teraz jest), ale to tak na marginesie. Do sedna- czy to normalne? No nie… nie tak normalne jak mogłaby rozumieć taką relacje osoba trzecia. Ja bym postawił tutaj na syndrom sztokholmski, albo coś na ten wzór. Znają się kawałek i być może szkoda im kończyć znajomość w ten sposób. Jak to się mówi, nadzieja umiera ostatnia. Chciałeś kiedyś w coś wierzyć tak bardzo, że wypierałeś przeczące temu fakty? Trudne.

Spikel20 pisze:
Acti ty sie cieszysz a napewno Tora z tego sie nie cieszy musi zostać sama i nie wiadomo kiedy paula do domu wróci . A zadawanie sie z fajna to jest zagłada dziecko ma z kochankiem który bedzie wychowywał jej mąż . Jakim to trzeba być frajerem żeby takie relacje trzymać .dla mnie teraz mam dosc jak paula moze jechać do niej . Aż mam brak slow na to wszystko . Ja tyko współczuje mężowi fajnej zecta obłudę musi trzymać.i wychowywać benkarta gościa który zrobił jej dbachkra tu jest czystavpatologis

Nowy Blog ShowUp.tv


Spajk nie kompromituj się. Tora musi zostać sama i nie wiadomo kiedy właścicielka wróci… Na 100% czeka ją śmierć głodowa! Walczy o życie z Perłą, jedna na drugą poluje. Prawo dżungli- silniejsza wygra :shock: . Już nie jedną teorie spiskową wytworzyłeś, a zwyczajnie mogła dać do opieki komuś mieszkającemu w pobliżu na ten czas, to nie- tak nie mogło być, tylko musiała zostawić je samopas według ciebie. Chyba specjalnie sam w ten sposób się nakręcasz, wiesz, że to co piszesz nie ma sensu, ale nie chcesz wyjść z tego stanu „wku.wienia”. Wcześniej ktoś dał jej kota do opieki, bo gdzieś wyjechał- to ty już- ku.wa sponsor! Wyszło, że to jednak nie jej kot i rzeczywiście go oddała. Kto robił Pauli zdjęcia we Francji? -Sponsor! A ch.j to kogo obchodzi kto robił? Koleżanka, inny turysta, kamera w laptopie(na zdj pokazywała palcem na czubek wieży- mogła np. zobaczyć na ekranie i ustawić somowyzwalacz), a niech by i ten kot zrobił zdjęcia. Jakie to ma znaczenie dla oglądających jej transmisje, że musisz wylewać swoje gorzkie żale/schizy na forum publicznym? Tak samo z tą Fajną do której pojechała i teksty z prv które jak twierdzisz ci pisała(nie jesteś specjalnie wiarygodnym źródłem, może sam to napisałeś żeby zjebać Pauli pobyt u koleżanki) nawet jeżeli to prawda tooo… nie nasza sprawa. Tylko ty masz z tym problem i wciskasz te problemy innym. Co do samej treści tego prv., jesteś oburzony obłudą, że takie coś pisać i się nadal przyjaźnić. Powinna zerwać kontakt! No więc, mogły się pokłócić, każdemu się zdarza, przyznasz, że nawet tobie xD. Jednak tobie trzeba wybaczać, bo taki uroczy i milutki jesteś, a wszyscy inni mają być skłóceni po grób? Nie wiem czy się kłóciły, czy nie, jeżeli tak to nie wyobrażam sobie, żeby mogło być między nimi tak źle jak między tobą a Paulą. Tyle gróźb, obrażania, ku.wa znaj umiar człowieku. A mimo to nadal jesteś na jej transmisjach i co dziwniejsze masz ku.wa żal do niej, że jesteś blokowany. Ktoś napisał, że jesteś w gorącej wodzie kąpany. To prawda, jeżeli coś ci się nie podoba, coś cię denerwuje to odczekaj dłuższą chwilę, nie pisz na gorąco, bo tylko masz przez to problemy, nie potrafisz się odciąć od tego i działasz impulsywnie. Swoją drogą, jak ci się żyje? Pytam bo tyle razy sobie strzelałeś w kolana, że teraz musisz być bardzo niski. Jak serio kończysz z forum to spoko :yes4: . Jeszcze tylko hard dotrzyma słowa i może jakoś to się tutaj uspokoi.

HardRockCaffe666 pisze:
jay pisze:gratuluje dziadek, jednego rywala masz mniej, może do 80-tki ci się uda :D

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow

Ten'' typek''już tak wiele tu pisał i obiecywał że wole trochę poczekać zanim otworze szampana. :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:


Odezwał się ku.wa słowny… :p Obiecywałeś Pauli, że nie będziesz się więcej produkował na forum, a walisz post za postem.

HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Hard kurwa nie moge jestes żałosnym oszustem który poluje tylko na żetony. Myslisz ze co jestes cos wart nie masz zetonow jestes nikim . Nawet coebie nie stac zabrać kogoś do knajpy jestes żałosnym człowiek pod każdym krokiem. Myslisz o Pauli a tak nawet łaski bys nie poderwał żadnej bo z czym z flaczalym chujkirn . Ta twoja patologia wychodzi cały czas jestes nikim ti tka prasda

Wybacz mi ale ktoś o tak tak niskim poziomie rozwoju intelektualnego nie jest godny żeby mu poświęcił choćby minutkę więcej czasu.
Spikel20 pisze:
Związku z następnymi zbiegami okoliczność zakańczane udział i działalność na showup i forum. Tak zakłamanych pewnych osób nie widziałem nigdy w życiu . Nie bede brał w tej szopce udziału dalej.
ŚMIECHU WARTE TE TWOJE JEBANE DEKLARACJE!!!


Hard, twoje „jebane deklaracje” wcale mniej śmieszne nie są… xD

HardRockCaffe666 pisze:Spikel20 ty chłopie tak tu nie podskakuj bo i tak pewno zaraz będziesz zakładać ente konto i znowu próbował się w wkraść w jej łaski np pytając co słychać u kota??? .Jakie to żałosne. :!: :!: :!: :!:Obrazek
SPAJK,SPAJK. przynieś kosteczkę.
Yorki rasa psów które nie grzeszą rozumkiem.Aluzja chyba dla wszystkich jest jasna i zrozumiała. :!: :!: :!: :!:


To tak jak z tym postem który usunąłeś i nie zdążyłem odpisać ci na niego. Wstawiłeś grafikę psa ćwiczącego jogę i podpis pod nim „Mam to w dupie” + coś od ciebie, że masz nadzieję, że twój przekaz do mnie jest jasny i czytelny… Abstrahując od tego, że to nie mnie masz w dupie- nie mnie obiecywałeś, że nie będziesz się udzielał na forum, tylko Pauli. To jest coś czego nie rozumiem w tym twoim pisaniu:

HardRockCaffe666 pisze:
Spikel20 pisze:Już tobie coś hArd pisałem żebyś sie nie wpierdalal pomiędzy wódkę a zakąskę nie proszony . Pieniędzy na zetonki nie masz to idz do pracy a nie bij tutaj posty żeby je otrzymywać bo to jest godne politowania . Żałować to moze jednej decyzji ze tobie odblokowała czat.

Wiesz co ci napisze.Nic zupełne nic.Czemu chyba co bardziej rozumni uczestnicy tego forum to rozumieją. :!: :!: :!: :!:
PS i nie wywołuj tu kolejnej wojenki.Twoje notowania na tym portalu prze to co tu ostatnio wyczyniałeś spadły na łeb na szyję. :!: :!: :!: :!:


Kto jak kto, ale ty? Ty masz nadzieję, że ludzie zrozumieją co piszesz? Aaa… ty sam, rozumiesz co piszesz? Skalaj się myśleniem człowieku, to naprawdę nie boli, a może tylko pomóc w dalszych jak to ujmujesz twoich "mądrościach"- sugerujesz innym, tym zacytowanym słowem, że piszą pierdoły, a twoje posty są obiektem jakiegoś większego przeżycia intelektualnego i otwarcia na wiedzę.

Jeden jest w ch.j zszokowany, że został zablokowany podczas transmisji, a drugi wypomina pierwszemu, że nie zrobił tego czego sam nie zrobił choć obiecywał. Skąd u was taka przepaść między receptorem a efektorem? Gdzie to się ku.wa gubi, że piszecie takie głupoty? :p

I na ch.j tak prowokujesz hard? Napisał, że kończy z forum i SU, to daj mu odejść, a nie ku.wa prosisz, żeby ci odpisał na twój atak. Bo po takich tekstach to jasne, że można się spodziewać odpowiedzi. Zostawić to jak jest i niech sytuacja się uspokoi. Ale nie, bo w tej sytuacji jesteś kryty, prawda? Jak nie dotrzyma obietnicy z odejściem(jak zresztą ty) to będzie- „wiedziałem ku.wa nono, dobrze, że nie otworzyłem tego szampana nono, gość tylko gadać potrafi nono!”; a jakby nie odpisał to przynajmniej sobie po nim pojeździłeś i wychodzisz na tego który miał ostatnie słowo. Idealna sytuacja dla ciebie. Spajk milczy od wtorku, a ty? Od tego piątku? :) Myślę, że to byłby miły gest wobec Pauli którym pokazałbyś, że nie jesteś gołosłowny i rzeczywiście chciałeś dobrze dla niej, a nie tylko dla siebie. :yes4:
Awatar użytkownika
BATMANmkr90
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 217
Rejestracja: 10 paź 2017, 17:38
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 46 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp.tv
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: BATMANmkr90


Powyższym chyba osiągnięto rekord długości posta...nie wiem kto to przeczyta, być może zainteresowani :scratch_one-s_head:



www.BlogSU.pl
"Inni piszą głupoty to ja też mogę" HardRockCaffe666
Awatar użytkownika
komin
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 2101
Rejestracja: 08 lis 2015, 16:48
Podziękował: 747 razy
Podziękowano mu: 1167 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ***
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: PanKomin


Długość - jak mówią panowie z mikropenisem - nie ma znaczenia :) liczy się merytoryczność i zasadność postu a tego chyba tutaj zabrakło...
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


Obrazek
-Hard to ty włączałeś ten reflektor.
-Ja nie ..a niby po co .
-To kto do chuja go włączał.
-Cisza.. cisza i cisza. :lol: :lol: ;) ;)
Awatar użytkownika
Hardaszian
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3096
Rejestracja: 17 sie 2017, 19:29
Podziękował: 23 razy
Podziękowano mu: 288 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: wszyscy wiedza
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: HardRockCaffe666


Paula mniej serniczków i ciasteczek, bo opone na brzuchu masz coraz większą ;)

https://showup24.tv/PaulaLuxuryEroticShow
https://showup24.tv/profile/PaulaLuxuryEroticShow
Awatar użytkownika
adamosx
SU-holik
SU-holik
Posty: 97
Rejestracja: 20 lis 2017, 02:56
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 6 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: ShowUp
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


Batman aż oczy bolą... Czytałem, naprawdę chciałem skończyć ale się nie da. Naprawdę nie wiesz jaki sens ma forum? Dużo, długo, nie znaczy mądrze. Chyba, że masz neta raz na miesiąc i chcesz się wygadać, to niech Ci będzie :nea:
Awatar użytkownika
antoni.czekailo
SU-holik
SU-holik
Posty: 176
Rejestracja: 15 sie 2017, 17:11
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Anka92x
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv: antoniczekailo


Usłyszał, że Hard dostaje żetony za posty to też się chciał załapać, tylko że nikt mu nie powiedział że liczą się pojedyńcze posty, nawet te krótkie ale merytoryczne a nie wierszówka i epopeje na kilka stron :)
Pamiętaj, że jeżeli życie pluje Ci w twarz to znaczy tylko jedno - nie trafiło w dupę więc teraz będziesz ruchany na sucho
Awatar użytkownika
ruger44
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3148
Rejestracja: 08 lis 2015, 08:42
Lokalizacja: Mielec
Podziękował: 1425 razy
Podziękowano mu: 500 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: Niania
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: BRAK


To co tutaj userzy mogą zarobić przez dwa lata, to niektóre Modelki kasują w ciągu 30 min na trans;d

antoni.czekailo pisze:Batman aż oczy bolą... Czytałem, naprawdę chciałem skończyć ale się nie da.


Szanuję za chęci :ok:



Nowy Blog ShowUp.tv
punkt widzenia się zmienia zależnie od stanu w kieszeniach
Awatar użytkownika
msn
ShowUpper
ShowUpper
Posty: 3587
Rejestracja: 05 lis 2015, 19:35
Lokalizacja: San Escobar
Podziękował: 471 razy
Podziękowano mu: 352 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: EwaKopacz
Anal?: Tak
Nick na ShowUp.tv: kliknij tutaj


Batman a jak bys tak w 2 - 3 strescil co napisales bo na serio pomimo checi nie da sie tego przeczytac. Moze kup sobie chociaz psa bedziesz mogl do niego caly czas mowic i chociaz ci nie odpowie to moze bedzie cie sluchal, albo napisz ksiazke wysli pauli a ona bedzie ja czytac ludzia na transmisjach. Jest jeszcze opcja zebys poznal sobie dziewczyne albo chlopaka ( nie wiem co wolisz ) wtedy istnieje prawdopodobienstwo ze tez cie wysluchaja. O mozesz jeszcze isc do ksiedza opowiedziec mu o swoich problemach :D tak wiec masz duzo opcji ktore pozwola ci przestac zasmiecac forum pomysl o tym :good3:
Tak naprawdę to lubię wrednąPaulę, tylko nie wiem jak zagadać :[
Awatar użytkownika
B L A C K E D**
SU-holik
SU-holik
Posty: 60
Rejestracja: 06 maja 2017, 19:30
Podziękował: 0 razy
Podziękowano mu: 0 razy
Co masz w Majtkach?: Dick
Twoja ulubienica z SU: nick.
Anal?: Nie
Nick na ShowUp.tv:


PoprzedniaNastępna

Wróć do Kobiety - Pokazy 18+



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości